גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19826 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19826
יערונית
חבר מתאריך 8.10.18
333 הודעות
יום ששי י''ב באייר תשע''ט    07:10   17.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ביזיון של קדמים לארוויזיון. ומה הלאה???  

אמש סבלתי גם בחצי הקדם השני. שוב מזוכיסטית שצפתה כדי שתהיה לי זכות להביע את דעתי!
מה שהציל את הכבוד שלנו זו רק להקת שלווה המהממת והכל כך מרגשת שגם את השירה שלהם הרסו עם הסאונד הנורא ועם תפאורה ואפקטים רבים ומיותרים כל כך.
היחידים שהצלחתי לצפות בהם בלי כל הרעש והאפקטים היו הדנמרקים.
כל היתר נורא ואיום ומישהו יצטרך לתת דין וחשבון על הסאונד הגרוע, אף מילה לא מובנת כולל של המנחים. מזל שיש לנו את לוסי שאותה קל יותר להבין כי היא מעבירה את הכל טוב יותר ולאט יותר. האמינו לי שהאנגלית שלי מעולה והטלוויזיה שלי ברמה הכי גבוהה וצלולה שיש!
הידד למזוכיסטים ולכל העיתונאים של הברנג'ה שלא מפסיקים לשקר לכולנו כי זה מה שצריך לעשות עכשיו אבל נראה איך יסכמו ההגונים ביניהם את הארוויזיון הרדוד, הצעקני והמיותר הזה! גם כל ההתפעלות מההפקה ומצילומי הגלויות לא מובנת לי. מה רואים ממדינת ישראל? טיפת צילומים ובעיקר רקדנים על רקע נופים ריקים מאדם? ירק מדבריות ועתיקות? כשהכל בחטף שלא ניתן לזהות כמעט את המקומות. אפילו את העיר העתיקה הראו בצורה הכי מכוערת שראיתי בחיי! וואו איזה גועל נפש! ואתם חברי היקרים, המשיכו להנות מהדבר הזה ונסו להיזכר באירוויזיונים שהיו פעם כשראינו את הזמרים, שמענו אותם עם שירים ברמה הרבה יותר גבוהה, וראינו את הקהל, והיום: גורנישט מיט גורנישט שטונות של כסף מיותר נשפך על זה!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות