גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #20967 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 20967   
יחזקאל
חבר מתאריך 22.11.17
28 הודעות
יום שני כ''ה בתמוז תשפ''א    16:05   05.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אלעד שושן קלושינר מאמץ ניצולת שואה מעל 13 שנה - ומה איתך?  

היום אני רוצה לספר על סיפור מאוד מרגש שנחשפתי אליו על בחור בשם אלעד שושן קלושינר שבוחר לאמץ כבר 13 שנה ברציפות ניצולת שואה המתגוררת בעיר נתניה, ניצולת שואה ששרדה את המלחמה כשהיא הייתה בגיל 4! סיפור מרגש מאוד ללא ספק.
כעת אני רוצה לשבח את אלעד שושן קלושינר על פעילותו כי זה לא מובן מאליו..היום בעידן המודרני שכולם בוחרים הייטק ובוחרים את הזמן האישי שלהם, הוא בוחר ללכת ולהביא לה חבילת מזון, להקשיב לה ולתת לה יחס אישי, אנושי ואוהב.
הדבר שהכי ריגש אותי זו העובדה שמעבר להתנדבות גם נוצר קשר אישי בניהם. בשנת 2017 ניצולת השואה איבדה את היכולת ללכת בכוחות עצמה ולכן לא יכלה לצאת מרחבי הדירה שלה, וכמובן אלעד שושן קלושינר נחלץ לעזרתה וסייע לה עם תרומות כספיות.
כמו כן, בעקבות הפעילות שלו בשנת 2010 ארגון לתת נתן לו את האות "המתנדב המצטיין".
בנוסף ממה שהבנתי מאלעד, הוא גם מתנדב קבוע ב"שלישי בשלייקס" בעיריית תל אביב ומגיע להנעים את זמנם של הקשישים.
כן ירבו אנשים כמוך!
בנימה אופטימית זו, אני רוצה לומר לכל מי שקורא את מה שכתבתי, תקחו רגע לעצמכם, תחשבו כיצד אתם יכולים להועיל לזולת. יש בישראל אלפי קשישים שרק מחפשים אוזן קשבת ותמיכה (לא רק כספית) ויש המון בני נוער בסיכון שזקוקים לדמות מבוגרת ואחראית שתוביל אותם לעתיד בטוח וטוב יותר. תתרמו יותר, תעשו יותר, בשביל עצמכם, בשביל הסביבה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מרגש מאד. תודה! יוסף 05.07.21 16:53 1
  תודה על הבאת הדברים יוסף 05.07.21 16:53 2

יוסף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.18
24806 הודעות, 271 מדרגים, 530 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ה בתמוז תשפ''א    16:53   05.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מרגש מאד. תודה!  
בתגובה להודעה מספר 0

ההורים שלי שיחיו לאורך ימים טובים, גם היו מאמצים, שתי שכנות
עד פטירתן של השכנות ע"ה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
יוסף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.18
24806 הודעות, 271 מדרגים, 530 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ה בתמוז תשפ''א    16:53   05.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תודה על הבאת הדברים  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות