גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #15644 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15644   
BoomBoX לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.2.15
22504 הודעות, 121 מדרגים, 235 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בחשון תשע''ז    13:41   02.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שכר עדות שלא נפסק במשפט  

העדתי הבוקר בבית משפט ורק לאחר העדות גיליתי שיש דבר כזה שכר עדות ושצריך לבקש מהשופט בזמן המשפט שיפסוק את גובה השכר.
המשפט כבר הסתיים בפשרה(79א) והתקבל פסק דין.
האם יש לי איך להוציא את שכר העדות כעת או שמאוחר מדי?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  על אף שהדבר לא מקובל, אתה יכול לנסות להגיש בקשה לבית המשפט. ET 08.11.16 09:57 1
     העדתי בבית משפט שלום BoomBoX 10.11.16 09:01 2

ET לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.02
40587 הודעות, 233 מדרגים, 431 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ז' בחשון תשע''ז    09:57   08.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. על אף שהדבר לא מקובל, אתה יכול לנסות להגיש בקשה לבית המשפט.  
בתגובה להודעה מספר 0

חשוב עם זאת להבין שפסיקת ההוצאות, זולת במקרים חריגים, אין משמעותה שביהמ"ש או המדינה משלמים לך הוצאות אלו.

מה שקורה זה שביהמ"ש פוסק את ההוצאות שעל בעל הדין שהזמין אותך לדיון לשלם לך. לא ציינת באיזו מסגרת העדת אולם לעתים העד מוותר על תשלום מחברו. מאידך במקרים אחרים אפשר ליצור קשר ישיר עם בעל הדין שהזמין אותך ולבקש ממנו תשלום הוצאות עבור הגעתך לעדות (כמובן שזה פחות יעבוד עם גופים ממוסדים ויותר עם עדות לטובת חבר או קרוב משפחה).

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
BoomBoX לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.2.15
22504 הודעות, 121 מדרגים, 235 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ט' בחשון תשע''ז    09:01   10.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. העדתי בבית משפט שלום  
בתגובה להודעה מספר 1

התביעה הייתה קשורה לתאונה קלה שבה היה מעורב חברי הנהג. אני הייתי איתו ברכב בזמן התאונה.
את התביעה הגיש הנהג השני, נגד חברת הביטוח של חברי. אני וחברי הנהג שנינו היינו עדים כי התביעה הוגשה כאמור נגד חברת הביטוח ולא נגדו אישית..

ההפסד שהיה לי על יום זה היה מועט ולכן נראה לי שאוותר, אבל חברי שילם הוצאות דלק גבוהות באותו יום אז ייתכן שהוא אכן יגיש בקשה.
תודה!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות