גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #15997 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15997   
Salvinorin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.3.20
2780 הודעות, 33 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שני ו' 'באדר א תשפ''ב    03:15   07.02.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חברה שעבדתי בה תובעת אותי, מרגיש שהצדק עמי.  

אז גיליתי את זה ממש במקרה דרך האינטרנט (!)
מסתבר שיש נגדי תביעה של חברה שעבדתי בה לפני שנה +, מכיוון שלא התקשר אלי עורך דין, ולא קיבלתי מייל, לא מכתב התרעה, כלום...גיליתי את זה ממש במקרה דרך האינטרנט כשחיפשתי את שמי על מנת למצוא משהו אחר, ואז מצאתי את השם שלי תחת תביעה בתוצאות החיפוש... מתברר שחייבו אותי על ההכשרה שעשיתי בזמנו כשהתפטרתי מסיבה של הרעת תנאים שעשו לי, חזרתי להתכתבות מיילים שלי איתם לפני כשנה + וראיתי כששאלתי אם אפשר לקזז את חוב ההכשרה (1000 ש"ח) עם יתרת ימי החופש והמחלה שיש לי, נאמר לי שלא, כשראיתי שלא קיבלתי את ימי החופשה והמחלה בתלוש, שלחתי להם מייל על כך שלא קיבלתי את מה שמגיע לי, והם לא ענו לי עליו (לפי ימי החופש הנותרים הם היו חייבים לי הרבה יותר מ-1000 ש"ח)
וכנראה ששם זה נגמר, אני זוכר שהיה גל קורונה והייתי צריך למצוא עבודה חדשה וההתעסקות איתם הייתה מייגעת ומייאשת וכנראה דחיתי את העניין עד שהוא נעלם לי מהראש וצץ עכשיו בחזרה.
עכשיו בנוגע לחברה הזאת, חברה מאוד רעה בלשון המעטה, כל חודש הייתי מקבל ירידות הזויות בין הברוטו לנטו, לדוגמא 400+ ש"ח היה יורד לביטוח בריאות עוד 300 ביטוח לאומי, ממש לא לפי מה שכתוב בחוק, ותמיד היו מתחמקים מלתת הסבר ואני רודף אחריהם ולא מקבל תשובה, סתם דוגמא הזויה שמצאתי בין המיילים הרבים, וכל חודש אותו סיפור על הורדות לא במקום מהתלוש.
עכשיו יש לי את כל התלושים שמורים, ותיעוד שיחות מייל..., אני מתכנן לשבת על כל הדברים האלה ולרשום בדיוק איפה הם חייבו יותר ממה שצריך לפי החוק, על הימי חופש, על הימי מחלה, לרשום הכל ולהדפיס את כל התלושים ולהגיע עם זה למשפט, אמנם זאת תהיה פעם ראשונה שלי בין כותלי בית-המשפט, ורציתי לדעת מבעלי הניסיון מה צפוי לי בדיוק ? והאם כדי להטריד בעניין עורך-דין ? גם על סכום כזה נמוך ? או שבעצם בגלל שזה בבית-משפט הסכום הולך להרקיע שחקים ?
בכל מקרה, אני מאמין מאוד שהצדק איתי, שהם חברה רמאית ותאוות בצע ויש לי מוטיבציה ואומץ ותשוקה להתייצב מול שופט ולספר לו את כל זה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני לא עוסק בתחום, אבל במקומך הייתי מתייעץ עם עורך דין. Perhaps 10.02.22 19:52 1
     תודה על העצה, עירבתי עו''ד. Salvinorin 13.02.22 12:51 3
     תגובה איכותית. יפה The cake 28.02.22 19:40 4
         פרט לעצה שניתנו לך עד כה, יש חשיבות רבה לעניין פיצוי בגין עוגמת הנפש Clear_mind 10.03.22 08:05 5
         פרט לעצה שניתנו לך עד כה, יש חשיבות רבה לעניין פיצוי בגין עוגמת הנפש Clear_mind 10.03.22 08:06 6
  אולי בהסתדרות העובדים תימצא גורמי סיוע לכיוון בית דין לעבודה וכד'.. Avi Baba 11.02.22 20:10 2

Perhaps לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.6.21
979 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ט' 'באדר א תשפ''ב    19:52   10.02.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני לא עוסק בתחום, אבל במקומך הייתי מתייעץ עם עורך דין.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 10.02.22 בשעה 20:13 בברכה, Perhaps

במידה ואתה רוצה לנסות לגשש לבד -

אם לא הגשת כתב הגנה הם יכולים לקבל פסק
דין בהיעדר הנתבע (אתה). גם יש מצב שזה כבר קרה.

אתה יכול להיכנס ולעיין במסמכי התיק באמצעות אתר אינטרנט בשם "נט המשפט" דרך ההזדהות הממשלתית.

*----* לתשומת הלב - ברגע שאתה צופה בתיק/בכל מסמך הצפייה נרשמת ומתועדת באופן מלא - כך שאם כתב התביעה טרם נמסר לך ואתה צופה בו באתר - מתחילה ספירה לאחור להגשת כתב הגנה /תגובה מטעמך. קח בחשבון - ייתכנו השלכות, כמו החלטה או פסק דין לחובתך מכיוון שצפית ולא הגבת במועדים כחוק.

בעיקרון זו עבודה של עורך דין, ואינך עורך דין, כך שייתכן ופעולות עצמאיות יגרמו לנזק משפטי.*----*

*לא רשמת את סכום התביעה נגדך, אבל כן - לסכום הזה יתווספו הוצאות משפט ושכר טרחת עורך דין, מה שהופך 100% ל- 125-150% בייחוד כשמדובר בסכומים נמוכים.

בנוסף - אם כבר הם תובעים אותך, ואתה אומר שהם לא שילמו את המגיע לך בהתאם לחוק, אדרבא - פנה לעורך דין, תגיש תביעה כנגד וזמבר להם את הצורה.

אגב - בית משפט זה לא כיף וצדק זה שם של כוכב לצערי הרב.
אבל זה לא צריך להרתיע אותך. אלו החיים כלום לא בא בקלות. פשוט קח בחשבון שיש 2 צדדים למטבע..

**כל משפט הוא עולם בפני עצמו, ובכדי לקבל ייעוץ נכון ומקצועי נדרש עורך דין שיעבור על כתב התביעה בכדי להבין מה קורה בתיק.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Salvinorin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.3.20
2780 הודעות, 33 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב 'באדר א תשפ''ב    12:51   13.02.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תודה על העצה, עירבתי עו''ד.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
The cake לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.15
12949 הודעות, 113 מדרגים, 217 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ז 'באדר א תשפ''ב    19:40   28.02.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תגובה איכותית. יפה  
בתגובה להודעה מספר 1

Clear_mind
חבר מתאריך 20.2.22
58 הודעות
יום חמישי ז' 'באדר ב תשפ''ב    08:05   10.03.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. פרט לעצה שניתנו לך עד כה, יש חשיבות רבה לעניין פיצוי בגין עוגמת הנפש  
בתגובה להודעה מספר 4

רכיב נוסף שמעלה עילה לתביעה,הנו רכיב הלנת השכר שאוצו יש לשקול בנוסף לריביות והוצאות הקיזוז שיעלו על עלות ההסמכה בוודאות !

Clear_mind
חבר מתאריך 20.2.22
58 הודעות
יום חמישי ז' 'באדר ב תשפ''ב    08:06   10.03.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. פרט לעצה שניתנו לך עד כה, יש חשיבות רבה לעניין פיצוי בגין עוגמת הנפש  
בתגובה להודעה מספר 4

רכיב נוסף שמעלה עילה לתביעה,הנו רכיב הלנת השכר שאוצו יש לשקול בנוסף לריביות והוצאות הקיזוז שיעלו על עלות ההסמכה בוודאות !

יש לשקלל את מיטב העילות המשפטיות ולתעדף את אלו שיניבו סעד של פיצוי גבוה יותר !

בית הדין לעבודה הוא ערכאת השיפוט במרקה הזה , בהתאמה לסמכות המקומית ומיקום החברה .

Avi Baba
חבר מתאריך 27.12.08
4808 הודעות
יום ששי י' 'באדר א תשפ''ב    20:10   11.02.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אולי בהסתדרות העובדים תימצא גורמי סיוע לכיוון בית דין לעבודה וכד'..  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות