אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21472 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21472   
ראיס
חבר מתאריך 19.4.15
1762 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    11:10   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

קריאת השקמה לאנשי ימין! אדם רוסו קורא לאנשי ימין להתעורר בפוסט החדש שלו  

אנשי ימין: איך אתם מרגישים עם הדברים שקורים בישראל בתקופה האחרונה? 
בג"ץ פועל כקובע מדיניות, ושם את החלטות הממשלה בפח. תושבי השכונות הפחות אליטיסטיות בישראל קורסים תחת הפלישה האריתראית. במקום להתחיל לגרש אותם, משחררים את אלה שעצורים בחולות, ושולחים אותם להסתובב בארץ ולמצא להם חיים פה! צהלנו משמחה כששמענו שאיילת שקד תהיה שרת משפטים ותביא קצת ערכים של צדק והגיון למערכת מנותקת ולא מוסרית, ותעמיד במקום את מי שחושב שהוא מעל העם ונציגיו. איך זה מתקדם? 
אנחנו בתוך גל טרור ערבי. זה לא אוטובוסים מתפוצצים, אבל זה סכינים, בקבוקי תבערה, דריסות, אבנים.. זו שחיקה יומיומית של הבטחון האשי של ישראלים יהודים, ולא רק בירושלים ובלב הארץ. דגלי החמאס מונפים בהר הבית! אש"ף מכריז שהכתל המערבי הוא חלק מהטריטוריה האסלאמית שלו. אנשי צבור מהימין מכריזים מלחמה על "תופעת טרור יהודי". כשמתגלה האמת על היקף ה"תופעה" הזאת, הם מתחבאים מתחת לשמיכה. 
עונש מוות למחבלים? פח. האכלת מחבלים, תואר ראשון למחבלים, נופש בבית מלון. כמה קשה לעשות משהו עם זה? 
החיילים שלנו משותקים. הם לא יכולים לפעול מפחד שהם יענשו בחומרה. כשחייהם בסכנה הם נמצאים במלכודת. אין להתגונן, אין להגן! מערכת הבטחון משחקת משחקים עם האויב, בלי לחשוב על נצחון , בלי להכריע כלום. 
בזירה המדינית רק מפטפטים. כאילו ישראל היא הילדת כאפות של העולם. כאילו אנחנו מדינה חלשה ומסכנה. לא עומדים על שלנו כי חס וחלילה יעשו לנו פרצופים. כל הזמן משקשקים מפחד שלא ירצו להיות חברים שלנו. אז יאלה, שיתמכו באויב שלנו, שיעזרו לאיראן להפך למעצמה צבאית ולתכנן את השואה הבאה. לא נעים לריב. 
השמאל הרשמי לא צריך להיות בשלטון כדי להרס לנו את הכלכלה. יש לו אנשי ימין שמוציאים את המדיניות שלו לפועל, בהתלהבות. ניצנים של תעשיית אנרגיה ישראלית נחרבים לנו מול העיניים בגלל מדיניות ונצואלית. יש לאנשים מושג איזו תנופה כלכלית נהרסת כאן בגלל זיוני שכל פופוליסטיים של אנשים ברמה אינטלקטואלית ורגשית של ילדים? 
תעשיות לא יצרניות מקבלות סובסידות ממשלתיות מהכיס שלנו, חברות כמו אסם משתמשות במכון התקנים וברגולציות ממשלתיות כדי להוציא את הבטוי "קטשופ היינץ" מחוץ לחק. שרים מתגאים בזה שהם הצליחו לבזבז עוד כדי כסף צבורי במשרדי הממשלה המיותרים שלהם. 
אין חופש בטוי: ערוץ 20 נקנס ב-151,000 שקל כי הוא "לא עומד בתנאים של הרגולטור" או בקצור, כי הוא משדר תכנים חדשותיים בלי רשות של הממשלה. יש אסור על מכירת ספרים בהנחה, גם כאשר הסופרים רוצים למכור! 
חברי כנסת כביכול מהמחנה, משתתפים באירועים של הקרן החד"שה לישראל, ופולטים מהפה שלהם אמירות שיכולות להתחרות עם מרצ.. 
אם זו היתה ממשלת שמאל בשלטון, היינו מתחרפנים אבל לפחות היינו יכולים להבטיח לעצמנו שנעלה את הימין והוא יוציא לפועל את המדיניות שאנחנו רוצים לראות. הנה, הימין בשלטון. זין בעין!!! 
זה לא עובד. ווזה לא חייב להיות ככה. אין איזה משהו מאחורי הקלעים שאנחנו לא מבינים. יש פה מגזר שלטוני מושחת שלא רוצה להתאמץ ולהתעמת עם כח נגדי. התקשורת מעוותת לו את המציאות והוא מעמיד פנים שהכל סבבה. לא רואה אותנו בעיניים! וזה כי הוא יודע שאין לו אלטרנטיבה. או.. הוא *חושב* שאין לו אלטרנטיבה. הוא משוכנע שאנחנו תקועים איתו. 
אני לא מוכן להתאבד כמו בריטניה, עם ימין פתטי ודוחה. אנחנו לא צריכים להתנהג כאילו אנחנו בדעיכה בלתי נמנעת. לא צריכים לפחד לעמוד על שלנו. באמת שלא! 
מי שלא יכול לסבול את המציאות הזאת, אתם לא חייבים! תצטרפו למפלגת זהות.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10153180195033940&id=733088939&ref=m_notif¬if_t=feed_comment_reply

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מי זה? Big Joe 26.08.15 11:54 1
     אחיו של ג'ובאני דם-ו-קר-טיה 26.08.15 12:05 2
         אז שיגיד... Big Joe 26.08.15 12:35 4
     אדם רוסו הוא פעיל בקהילה גאה בירושלים ראיס 26.08.15 12:45 5
         וזה הופך את דעתו הפוליטית למשהו בעל ערך? Big Joe 26.08.15 13:24 6
             אולי תתייחס סוף סוף לתוכן הדברים?! ראיס 26.08.15 13:43 7
                 שאלתי אותך שאלה. לחלק לי הוראות אינה תשובה הולמת. Big Joe 26.08.15 13:45 8
                     כי לפעמים גם אנשים פשוטים ולא מפורסמים ראיס 26.08.15 13:52 9
                         אז במקרה כזה אתה צריך לפחות להציג אותו ולהסביר מדוע דבריו מיוחדים. Big Joe 26.08.15 14:10 10
                             אז אתה טוען שבג''ץ לא פועל כקובע מדיניות? ראיס 26.08.15 14:34 11
                                 כל מה שאני טוען הוא שאני לא מעוניין לנהל דיון על סמך שטויות של מר נובודי. Big Joe 26.08.15 15:00 13
                                     אז למה בכל זאת נכנסת והגבת לפוסט הזה? ראיס 26.08.15 15:11 14
                                         להזכירך: שאלתי מי זה. Big Joe 26.08.15 15:34 15
                                             אבל היית יכול להבין מהתוכן של הדברים ראיס 27.08.15 12:32 18
                                                 עדיין לא קלטת? אני לא מתחיל לקרוא לפני שאני יודע מי זה... Big Joe 27.08.15 12:42 19
                                                     אולי הגישה שלך לא נכונה? חשבת על זה? ראיס 27.08.15 13:04 20
                                                         הגישה שלי נובעת ממגבלות שהטלתי על המשאב היקר ביותר: זמן Big Joe 27.08.15 13:13 21
                 קשה מאוד להתייחס לתוכן הדברים; משלוש סיבות עיקריות:- ירושלמי ציוני 26.08.15 14:42 12
  לא יודעת מי כתב או מי הביא אבל זה נראה כמו סנונית של מתקפת יחצנות של פייגליו שלומצי 26.08.15 12:25 3
  דעתי היא שפייגלין וסיעתו צריכים להתמקד בביקורת ליברלית דם-ו-קר-טיה 26.08.15 16:53 16
     אני חושש שנישה הליברלית לא תספיק לו כדי לעבור את אחוז החסימה ראיס 26.08.15 17:25 17

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    11:54   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מי זה?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דם-ו-קר-טיה
גולש אורח
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    12:05   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אחיו של ג'ובאני  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    12:35   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אז שיגיד...  
בתגובה להודעה מספר 2

וגם הכתיב שלו לא משהו...

ראיס
חבר מתאריך 19.4.15
1762 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    12:45   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אדם רוסו הוא פעיל בקהילה גאה בירושלים  
בתגובה להודעה מספר 1

לפני 10 שנים הוא נפצע קשה במצעד הגאווה על ידי ישי שליסל.

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    13:24   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. וזה הופך את דעתו הפוליטית למשהו בעל ערך?  
בתגובה להודעה מספר 5

ראיס
חבר מתאריך 19.4.15
1762 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    13:43   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אולי תתייחס סוף סוף לתוכן הדברים?!  
בתגובה להודעה מספר 6

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    13:45   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. שאלתי אותך שאלה. לחלק לי הוראות אינה תשובה הולמת.  
בתגובה להודעה מספר 7

למה שבר דעת יבזבז את זמנו על האיש הזה?

ראיס
חבר מתאריך 19.4.15
1762 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    13:52   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כי לפעמים גם אנשים פשוטים ולא מפורסמים  
בתגובה להודעה מספר 8

כותבים דברים שלכל אדם שווה לקרוא אותם.

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    14:10   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אז במקרה כזה אתה צריך לפחות להציג אותו ולהסביר מדוע דבריו מיוחדים.  
בתגובה להודעה מספר 9

ולא שזה יגרום לי לקרוא יותר מהמשפט הראשון שלו. מי שמתחיל את דבריו בגבריע הבל כמו "בג"ץ פועל כקובע מדיניות, ושם את החלטות הממשלה בפח" אין ראוי לשום תשומת לב, מה גם שמדובר בגורנישט ללא שום כישורים וידע לבקר את בגץ.

ראיס
חבר מתאריך 19.4.15
1762 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    14:34   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אז אתה טוען שבג''ץ לא פועל כקובע מדיניות?  
בתגובה להודעה מספר 10

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    15:00   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. כל מה שאני טוען הוא שאני לא מעוניין לנהל דיון על סמך שטויות של מר נובודי.  
בתגובה להודעה מספר 11

ראיס
חבר מתאריך 19.4.15
1762 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    15:11   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אז למה בכל זאת נכנסת והגבת לפוסט הזה?  
בתגובה להודעה מספר 13

אולי בגלל שהבחור איכשהו קשור למישהו שאתה נוהג לכנותו "קשקשן"?

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    15:34   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. להזכירך: שאלתי מי זה.  
בתגובה להודעה מספר 14

ומזה יכול אפילו בעל כושר אנליטי ממוצע להסיק שלא יכולתי לדעת למי הוא קשור ולמי לא.

ראיס
חבר מתאריך 19.4.15
1762 הודעות
יום חמישי י''ב באלול תשע''ה    12:32   27.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אבל היית יכול להבין מהתוכן של הדברים  
בתגובה להודעה מספר 15

לאיזה דמות ציבורית הכותב משייך את עצמו.

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
יום חמישי י''ב באלול תשע''ה    12:42   27.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. עדיין לא קלטת? אני לא מתחיל לקרוא לפני שאני יודע מי זה...  
בתגובה להודעה מספר 18

ראיס
חבר מתאריך 19.4.15
1762 הודעות
יום חמישי י''ב באלול תשע''ה    13:04   27.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אולי הגישה שלך לא נכונה? חשבת על זה?  
בתגובה להודעה מספר 19

אולי עדיף קודם כל להתיחס לתוכן הדברים ולראות אם יש בהם הגיון ורק אחר כך לזהות הכותב?

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
יום חמישי י''ב באלול תשע''ה    13:13   27.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. הגישה שלי נובעת ממגבלות שהטלתי על המשאב היקר ביותר: זמן  
בתגובה להודעה מספר 20

למה שאקרא דבריו של גורנישט שהוא - כפי שמסתבר כעת - חוזר על רעיונותיו של פייגלין, אם אני קורא את המקור? שאלתי אותך מי האיש בשבי לדעת אם הוא ראוי לתשומת לבי. אני בהחלט חושב שאדם אינטליגנטי בודק מי הוא הכותב לפני שהוא מתחיל בקריאה.

ירושלמי ציוני
חבר מתאריך 1.1.13
33701 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    14:42   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. קשה מאוד להתייחס לתוכן הדברים; משלוש סיבות עיקריות:-  
בתגובה להודעה מספר 7

ראשית,
קשה להתייחס ברצינות למישהו שמותח ביקורת על "אנשים ברמה אינטלקטואלית ורגשית של ילדים", בעוד הוא עצמו משתמש בביטויים כמו "זין בעין!!!"
שנית,
ניכר שהכותב לא כל כך מבין על מה הוא כותב. למשל: הוא בא בטרוניה על ה"מדיניות ונצואלית" כביכול של הממשלה בנושאי אנרגיה - כשהצעת הממשלה היא בדיוק הפוכה, ולא כוללת הלאמה של מקורות אנרגיה. למשל: הוא מדקלם את הסיסמא על "תואר ראשון למחבלים" בכלא, כאשר אפשרות זו בוטלה בהחלטת ממשלה בשנת 2011, ובג"צ אישר את הביטול רק לפני חודשים ספורים.
שלישית,
כמות הנושאים המועלים, שאין כל קשר ביניהם - מונעת התייחסות רצינית לכל אחד מהם. אכן ניכר שיש דברים שכואבים לכותב; וכנראה יש דברים שמפריעים לו ומפריעים גם לי (דגלי חמאס בהר הבית ועוד) - אך מה בין זה לבין 'קטשופ היינץ' - תהרוג אותי ולא אצליח להבין.

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
54133 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    12:25   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לא יודעת מי כתב או מי הביא אבל זה נראה כמו סנונית של מתקפת יחצנות של פייגליו  
בתגובה להודעה מספר 0

ומפלגת זהות.

דם-ו-קר-טיה
גולש אורח
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    16:53   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. דעתי היא שפייגלין וסיעתו צריכים להתמקד בביקורת ליברלית  
בתגובה להודעה מספר 0

ולהתלבש על הנישה הזאת במקום שוב ושוב אותה ביקורת של מחנה הימין כולו.

פייגלין יכול להציג אג'נדה שלמה בנושא וזו עילת קיומו בפוליטיקה ותו לא

ראיס
חבר מתאריך 19.4.15
1762 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ה    17:25   26.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אני חושש שנישה הליברלית לא תספיק לו כדי לעבור את אחוז החסימה  
בתגובה להודעה מספר 16

רוב העם עדיין רחוק מזה לצערי

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות