גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #23309 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23309
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
6450 הודעות, 117 מדרגים, 213 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בכסלו תשע''ז    09:20   19.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

באסל גאטס כדוגמא  

מאז מערכת הבחירות הנוכחית אני מידי פעם עוצר לחשוב ועושה לעצמי סיכום ביניים על מה שקרה עד עכשיו בכנסת ועל מה שקורה, כמובן דברים שאני יודע כמו כולנו.

וכל פעם מחדש אני מופתע מחכמתה העמוקה של איילת שקד.
איילת שקד כך נראה למדה מחברי הכנסת החרדים את השיטה הנכונה לעבוד בכנסת, ריצה למרחקים.
לפני המון שנים הרב'ה מגור אמר לחברי הכנסת החרדים "לא צריך שרים, לא וועדות ולא שום דבר, לכו לועדת הכספים"
אמירה זו מתבררת כנכונה כל פעם מחדש בעיקר כשהחרדים באופוזיציה.
יאיר לפיד, יצא בקדנציה הקצרה למלחמת חורמה בחרדים (מטעמים הומניים ומתחשבים כמובן), וכשהוא הביא את גולת הכותרת שלו מע"מ אפס לוועדת הכספים, הם הראו לו בדיוק ממ האפס בסיפור.

איילת שקד מגיעה ממגזר שונה ועם סדר עדיפויות שונה, ולכן היא הלכה לתחום המשפט.
כציבור שנלחם ציבורית הכי הרבה במערכת המשפט שם צריכה להיות הבשקעה האמיתית ושם היא משקיעה.
אם את ההשקעה הזו היו עושים לפני 20 שנה היום הרשימה המשותפת לא הייתה בכנסת היות ובגץ היה מספיק הגיוני ופוסל אותם מלהתמודד.
אגב, במצב כזה כוחו של הימין היה גדל בהרבה בשל חלוקה של המנדטים הנוספים שנפסלו.

ומכאן אני הקטן חושב שמי שהיא היום ה mvp של מערכת הבחירות הנוכחית היא איילת שקד אבל לא לבד.
ה mvp השני שראוי להערכה לא פחות הוא ליצמן, האיש והאגדה! בהזדמנות ארחיב גם עליו.

אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות