בהמשך לאשכול:

בהמשך לאשכול:

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #26388 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 26388   
נקודה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.18
4170 הודעות, 33 מדרגים, 47 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי א' בניסן תש''פ    20:33   26.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

קורונה וירוס: הדבקה בכלבים. נמצאו נוגדנים.  

ערכתי לאחרונה בתאריך 26.03.20 בשעה 21:23 בברכה, נקודה

בהמשך לאשכול: https://rotter.net/forum/politics/26369.shtml

תזכורת
26 פברואר.הונג קונג. כלב פומריאני בגיל 17 (מבוגר) עם מחלות רקע נכנס לבידוד ונמצא מאומת חלש לנגיף במספר בדיקות על פני מספר ימים. בעלי הכלב היה חולה ועם אותו נגיף כפי שהתברר מריצוף הגנים. הכלב לא פיתח סימני מחלה. לאחר שבוע ושבועיים לא נמצאו נוגדנים בכלב. והבדיקות הראו שכבר אין נגיף. הכלב שוחרר. היו שסברו שהאימות החלש נובע מזיהום ולא מהדבקות. זיהום, כלומר, הנגיף לא התרבה בתוך הכלב, אלא מדובר בנגיפים שנכנסו לכלב ישירות מהבעלים. הכלב מת ב16 למרץ, יומיים לאחר השחרור. הבעלים (אשה בת 60) לא הסכימה לנתיחה שלאחר המוות וסיבת המוות לא היתה ידועה. ההערכות לסיבת המוות הן שילוב של גיל, מחלות רקע, סטרס, בידוד. האשה הבריאה.

התגלית
בבדיקה חוזרת להמצאות נוגדנים בדגימות הדם שנלקחו מהכלב, הפעם במעבדות של ארגון הבריאות העולמי באוניברסיטת הונג קונג, נתקבלה תוצאה חיובית. כלומר. מערכת החיסון של הכלב פיתחה נוגדנים. זו העדות הישירה הראשונה להדבקת קורונה מאדם לכלב.
היו ידיעות דומות על סארס-1 בשנת 2003 לגבי כלבים וחתולים. אבל אז לא עשו בדיקות נוגדנים.

כלב שני
ישנו כלב שני, רועה גרמני בגיל שנתיים וחצי, שנמצא מאומת ב-18 למרץ, באזור אחר בהונג קונג. יש להמתין לתוצאות נוגדנים אצלו.

מסקנות
מתוך 17 כלבים וחתולים שהיו בהסגר בגלל בעליהם. נמצאו 2 מאומתים לקורונה. כלומר, הם לא נדבקים מהר. ונראה שהם אינם משחקים תפקיד בהתפשטות הוירוס.
בכל מקרה, כמשנה זהירות, הרשויות בהונג קונג ימשיכו להכניס להסגר חיות של בעלים שנמצאו מאומתים לנגיף.

https://www.scmp.com/news/hong-kong/health-environment/article/3077177/coronavirus-final-testing-hong-kong-dogs-blood

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  נראה לי שהשיטה שאתה עובד בה לא יעילה. הייתי מציע איכשהו כן בכל זאת לפרסם חדשות בסקופים בנושאים האלה RotterCop 26.03.20 20:59 1
     חסמו אותי שם. כנראה שאני מעורר פאניקה. נקודה 26.03.20 21:02 2
     אתה מוזמן לפרסם שם עם הפניה לאשכול הזה. נקודה 26.03.20 21:04 3
         אין לי בעיה לפרסם עם קרדיט לך כל עוד זו ידיעה אובייקטיבית כמה שניתן, בלי פנייה לרגש. הנושא כבר פורסם שם RotterCop 26.03.20 21:30 4
             פה מדובר על דיווח טרי מלפני שעתיים. היה חסר בדיקת נוגדנים כדי להוכיח הדבקות. ופה מצאו לראשונה. נקודה 26.03.20 21:31 5
                 זה אכן נראה רציני, של הסאות' צ'יינה. אערוך ואפרסם עם הסתייגות. תודה! RotterCop 26.03.20 21:37 6
  עדכון: לפני מספר שעות מצאו חתול בבלגיה עם נגיף הקורונה, שנמצא גם בצואה שלו. החתול פיתח תסמינים. נקודה 28.03.20 02:21 7

RotterCop לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.3.20
926 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי א' בניסן תש''פ    20:59   26.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. נראה לי שהשיטה שאתה עובד בה לא יעילה. הייתי מציע איכשהו כן בכל זאת לפרסם חדשות בסקופים בנושאים האלה  
בתגובה להודעה מספר 0

אפשר להביא מכאן מובאות, אבל אם תפתח אשכולות בסקופים עם מידע מחדש זה יהיה אדיר

אשכול ביקורת שלי - גלגולו של פייק ניוז בסקופים

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 25.4.18
יום חמישי א' בניסן תש''פ    21:02   26.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. חסמו אותי שם. כנראה שאני מעורר פאניקה.  
בתגובה להודעה מספר 1

ערכתי לאחרונה בתאריך 26.03.20 בשעה 21:19 בברכה, נקודה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 25.4.18
יום חמישי א' בניסן תש''פ    21:04   26.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אתה מוזמן לפרסם שם עם הפניה לאשכול הזה.  
בתגובה להודעה מספר 1

חבר מתאריך 16.3.20
יום חמישי א' בניסן תש''פ    21:30   26.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אין לי בעיה לפרסם עם קרדיט לך כל עוד זו ידיעה אובייקטיבית כמה שניתן, בלי פנייה לרגש. הנושא כבר פורסם שם  
בתגובה להודעה מספר 3

למיטב זכרוני פורסם והדיבור היה שזה נראה שהקורונה לא פוגעת בבע"ח.

חבר מתאריך 25.4.18
יום חמישי א' בניסן תש''פ    21:31   26.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. פה מדובר על דיווח טרי מלפני שעתיים. היה חסר בדיקת נוגדנים כדי להוכיח הדבקות. ופה מצאו לראשונה.  
בתגובה להודעה מספר 4

גם לפני כבר ידעו שכנראה כלבים נדבקים. אבל חיפשו ראיות חזקות יותר מבדיקות אימות. שהן אינן מדוייקות כל כך הרבה פעמים. והנה מצאו נוגדנים.

לגבי העניין עם הרגש. אני לא עוסק במניפולציות רגשיות.
הדיווחים מהסוג הזה אינם מאמרי דעה, והם די אובייקטיביים עד כמה שאפשר מקריאת דיווחים חדשותיים.

חבר מתאריך 16.3.20
יום חמישי א' בניסן תש''פ    21:37   26.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. זה אכן נראה רציני, של הסאות' צ'יינה. אערוך ואפרסם עם הסתייגות. תודה!  
בתגובה להודעה מספר 5

חבר מתאריך 25.4.18
יום שבת ג' בניסן תש''פ    02:21   28.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. עדכון: לפני מספר שעות מצאו חתול בבלגיה עם נגיף הקורונה, שנמצא גם בצואה שלו. החתול פיתח תסמינים.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.03.20 בשעה 02:57 בברכה, נקודה

בניגוד לחתול מבלגיה שפיתח תסמינים, 2 הכלבים מהנוג קונג שנדבקו היו ללא תסמינים. עדיין מדובר במספרים קטנים ולא ניתן להכליל לגבי התפתחות מחלה בכלבים אחרים.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8160389/Woman-passes-coronavirus-pet-CAT-Belgium.html

https://metro.co.uk/2020/03/27/woman-infects-cat-coronavirus-third-known-human-animal-transmission-12468760

https://nypost.com/2020/03/27/first-known-cat-infected-with-coronavirus-reported-in-belgium

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות