גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #32973 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 32973   
משה רבנו
חבר מתאריך 21.10.21
309 הודעות
יום שני ח' 'באדר ב תשפ''ד    17:57   18.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

האם גנץ וח''כ רם בן ברק בדרך לחקירה? זהבה גור ואבי וייס הגישו עתירה לבג''ץ על המימד חמישי  

מתוך האתר telecomnews של אבי וויס:
https://www.telecomnews.co.il/%D7%97%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%AA%2D%D7%9E%D7%93%D7%94%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%AA%2D%D7%91%D7%A4%D7%A8%D7%A9%D7%AA%2D%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%9E%D7%93%2D%D7%94%D7%97%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%99%2D%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%A9%D7%94%2D%D7%9C%D7%94%D7%A7%D7%9E%D7%AA%2D%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%AA%2D%D7%97%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%94.html

4.3.24:
התפתחות מדהימה בפרשת "קטארגייט". המדינה הודיעה היום כי לא תייצג את השר בני גנץ בעתירה שהוגשה לבג״צ בדרישה לפתוח נגדו בחקירה פלילית בפרשת ״קטארגייט״ (המשך לפרשת "המימד החמישי") ע״י עו״ד זהבה גור. יתכבד גנץ לשכור שירותיו של עו״ד באופן פרטי ויממן מכיסו את ההוצאה (זה לא שייך למפלגתו) וייצג את עצמו בבג"ץ. כמשיב (פורמלי) בעתירה גנץ יצטרך להתגונן ולהגיש תגובתו לבג״צ. כך גם שותפו לדרך - ח"כ רם בן ברק.

9.3.24:
א. אלי ציפורי פרסם בטוויטר: בני גנץ: חתרן בלתי נלאה שמוחזק בגרונו על ידי הפרקליטות בעקבות פרשת קטארגייט - ניסיון למכירת טכנולוגיה למדינת אויב בלי אישורים (המימד החמישי). בכל פעם שאני שומע על עוד תרגיל פוליטי, על עוד תרגיל של חתרנות, על עוד מופע של צביעות של בני גנץ, אני נזכר בפרשת המימד החמישי ופרשת קטארגייט. אני מציע לכם, קוראים יקרים לחפש בגוגל ולעקוב אחרי הפרסומים של אבי וייס ופיני פישלר, שבעבודה סזיפית, לא מאפשרים למשטרה ולפרקליטות לקבור את הפרשה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אבי וייס הוא בדיחה Big Joe 18.03.24 18:45 1
     למה אתה חושב כך? משה רבנו 18.03.24 19:42 3
         הנה למשל Big Joe 18.03.24 21:14 4
             לגבי עמית סגל ואבישי גרינצייג משה רבנו 19.03.24 07:17 5
                 הוא לא הודה בגלל יושרה. זה היה בעקבות התביעה שהפסיד בה... Big Joe 19.03.24 09:53 6
                     איך אתה יודע שהוא ''מפרסם הרבה לכלוך'' ולא אמיתות? משה רבנו 19.03.24 10:58 7
                         הוא מתפרנס מגריפת לכלוך. ותסלח לי אם אין לי עניין להמשיך לבזבז עליו את זמני. Big Joe 19.03.24 11:19 8
                             יכול להיות שאתה צודק ויכול להיות שלא. משה רבנו 19.03.24 11:37 9
  טוב מאוד., שיחקרו ויפסקו את הבולשיט הזה שחייבים להעיף מהחיים שלנו המשתנה 18.03.24 19:41 2

Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
180072 הודעות, 410 מדרגים, 467 נקודות.  ראה משוב
יום שני ח' 'באדר ב תשפ''ד    18:45   18.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אבי וייס הוא בדיחה  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
משה רבנו
חבר מתאריך 21.10.21
309 הודעות
יום שני ח' 'באדר ב תשפ''ד    19:42   18.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. למה אתה חושב כך?  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 2.9.05
יום שני ח' 'באדר ב תשפ''ד    21:14   18.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הנה למשל  
בתגובה להודעה מספר 3

ביוני 2023 נתבע שתי תביעות לשון הרע על סך חצי מיליון שקל על ידי העיתונאים עמית סגל ואבישי גרינצייג.. בדצמבר 2023 פרסם התנצלות בפני השניים, שבה כתב: "במשך שנתיים פרסמתי כאן שקרים
מוחלטים על אבישי גרינצייג ועמית סגל"

בדצמבר 2023 הוגש נגדו ונגד אלי ציפורי כתב אישום בעוון הטרדת עד בגין הטרדתה של הדס קליין, עדת תביעה מרכזית במשפטו של נתניהו

משה רבנו
חבר מתאריך 21.10.21
309 הודעות
יום שלישי ט' 'באדר ב תשפ''ד    07:17   19.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לגבי עמית סגל ואבישי גרינצייג  
בתגובה להודעה מספר 4

הוא הודה שהוטעה וטעה.
ההודעה המלאה: "אני מתנצל מעומק ליבי ובוש על הקמפיין השקרי שבמסגרתו הטחתי בהם שוב ושוב האשמות מהאשמות שונות, ובהן: תפירת תיקים, הסגרת מקורות, עבירות פליליות ועוד. פרסמתי את הדברים ללא בדיקה, ונגררתי אחרי אנשים שלא הייתי צריך להיגרר אחריהם".

https://m.news1.co.il/Archive/001-D-479360-00.html?AfterBan=1

לדעתי, הודעה בטעות מעידה על יושרה ולא על חוסר ביושרה.

לגבי הדס קליין - עדיין לא היה משפט.
האם זה שהוא נתבע אומר שהוא פירסם משהו לא נכון?
אולי זו רק תביעת הפחדה?

הוא מפרסם המון חומר על התנהלות קלוקלת, עד כדי פלילית, של הפרקליטות והמשטרה (להב 433) ללא שום תביעה או הכחשה מצידם.
לדעתי זה מעיד שדבריו מבוססי עובדות, לפחות עד שלא יוכח אחרת.

חבר מתאריך 2.9.05
יום שלישי ט' 'באדר ב תשפ''ד    09:53   19.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הוא לא הודה בגלל יושרה. זה היה בעקבות התביעה שהפסיד בה...  
בתגובה להודעה מספר 5

הוא מפרסם הרבה לכלוך. בדרך כלל אין תביעות והכחשה כי לא מתיחסים אליו.

משה רבנו
חבר מתאריך 21.10.21
309 הודעות
יום שלישי ט' 'באדר ב תשפ''ד    10:58   19.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. איך אתה יודע שהוא ''מפרסם הרבה לכלוך'' ולא אמיתות?  
בתגובה להודעה מספר 6

כפי שכתבת קודם, כבר תבעו אותו פעם אחת על טעות שכתב והוא שילם על זה במשפט בקנס והודעה בטעותו. (וטוב שכך - צריך להיות מאוד זהירים בפרסום דברים לא נכונים)
בנוסף, כפי שהערת את תשומת ליבי, ישנה תביעה נוספת נגדו.

זה מעיד שהוא חשוף לתביעות שעשויות להתיש אותו ומוטט אותו כלכלית.
העובדה, שלמרות זאת הוא לא מפחד וממשיך לפרסם, דווקא מעידה בעיני שהוא בטוח בדבריו, כנראה אחרי הרבה בדיקות שהוא עושה.

אני מודה, שהדברים שהוא כותב על חלקים בפרקליטות ובלהב 433 הם כ"כ חמורים שאני מקווה שהוא טועה.

אבל כרגע עד שלא יוכח אחרת אני מאמין לו.

חבר מתאריך 2.9.05
יום שלישי ט' 'באדר ב תשפ''ד    11:19   19.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. הוא מתפרנס מגריפת לכלוך. ותסלח לי אם אין לי עניין להמשיך לבזבז עליו את זמני.  
בתגובה להודעה מספר 7

וכדי לסכם הנה ציטוט מ"העין השביעית"

ויס הוא אחד מסוללת אנשי התקשורת הפועלים למען נתניהו, במיוחד סביב משפטיו הפליליים והמערכה שהוא מנהל נגד מערכת המשפט ואכיפת החוק בישראל, בין היתר במסגרת "האולפן הפתוח" בהגשת כנרת בראשי, ערוץ 14, פלטפורמות תקשורת ביביסטיות אחרות וברשתות החברתיות.

במסגרת זו וייס שותף להפצת תיאוריות קשר על מנת לנסות ולקעקע את כתב האישום נגד ראש הממשלה, באשמת שוחד, מרמה והפרת אמונים. וייס גם השתתף במסע הכפשה מתמשך נגד עיתונאים וכלי תקשורת שמתחו ביקורת על נתניהו, שנתפסו על ידי וייס וחבריו כביקורתיים כלפיו או מסיבות אחרות. גרינצייג וסגל היו שניים מהעיתונאים הרבים שנפלו קורבן למסע ההשמצות.

משה רבנו
חבר מתאריך 21.10.21
309 הודעות
יום שלישי ט' 'באדר ב תשפ''ד    11:37   19.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. יכול להיות שאתה צודק ויכול להיות שלא.  
בתגובה להודעה מספר 8

לגבי הפרסום של העין השביעית: "וייס שותף להפצת תיאוריות קשר על מנת לנסות ולקעקע את כתב האישום נגד ראש הממשלה, באשמת שוחד, מרמה והפרת אמונים"

לא ברור לי מהיכן הידע שהוא שותף ל "תאורית קשר..." ולא לחשיפת האמת?

אם יש הוכחות אשמח לשמוע עליהם, עד אז זה רק השארות שלא ברור על מה הן מבוססות.

המשתנה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.1.22
9474 הודעות, 51 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום שני ח' 'באדר ב תשפ''ד    19:41   18.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. טוב מאוד., שיחקרו ויפסקו את הבולשיט הזה שחייבים להעיף מהחיים שלנו  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות