גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #33143 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 33143   
זבוב מחמד
חבר מתאריך 9.4.24
318 הודעות
יום שלישי ח' בניסן תשפ''ד    12:49   16.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עימות בין סמוטריץ' למשפחות העוטף: ''הבן שלך לא בצבא ושלי משרת בעזה''  

שר האוצר התעמת עם גל פיחוביץ', תושבת קיבוץ דורות, במהלך וועידת ישראל היום. "איך אתה יושב פה עם סיכה של חטופים כשאתה בוחר לא לראות את המציאות שבה אנחנו חיים? אתה בושה", הטיחה לעברו פיחוביץ'. סמוטריץ' פנה לעורך ישראל היום ושאל: "עמר, אתם מנהלים את האירוע?"

מהומה פרצה היום (שלישי) במהלך ועידת "ישראל היום" באשקלון, כאשר הקהל קטע את דבריו של שר האוצר בצלאל סמוטריץ', והטיח לעברו האשמות קשות. בין היתר צעקו לעברו של סמוטריץ': "הבן שלי בעזה ושלך לא בצבא. איך אתה ישן בלילה? אתה בושה".

סמוטריץ' ערך ראיון עם הכתב הפוליטי של העיתון, יהודה שלזינגר, שפנה לקהל וביקש מהם לשאול את שר האוצר שאלה. שלזינגר העביר את המיקרופון לגל פיחוביץ', תושבת קיבוץ דורות שבעוטף, שהטיחה כאמור בסמוטריץ' מילים קשות.

"חברי הקהילה שלי חטופים, המשפחה שלי הרוסה. התוכנית הכלכלית שלך לא קרובה אפילו לתקן את מה שקורה פה. הבן שלך לא מגויס, הבן שלי חייל בעזה, אתה בושה", אמרה פיחוביץ'.

סמוטריץ' פנה לעורך הראשי של ישראל היום עמר לחמנוביץ' ושאל: "עמר, אתם מנהלים את האירוע?", ופיחוביץ' המשיכה ואמרה: "איך אתה יושב פה עם סיכה של חטופים כשאתה בוחר לא לראות את המציאות שבה אנחנו חיים? לא בקטע הכלכלי לא בקטע הביטחוני ולא עם החטופים?".

שלזינגר חזר לבמה ושאל את שר האוצר אם יש התקדמות בנושא החטופים, אך הקהל המשיך לקרוא נגד סמוטריץ' ושליזנגר פנה אליהם ואמר: "תנו לשר לתת תשובה".

סמוטריץ' הגיב: "אני ב-7 באוקטובר בערב קיבלתי החלטה לא לחזור למריבות של 6 באוקטובר. למריבה צריך שניים, אני לא אהיה יותר הצד השני, אם יש איזה מיעוט קטם וקיצוני שמנסה לגרור את החברה הישראלית בכוח לשנאה ופילוג. אין לזה קונים בחברה הישראלית. אני לעולם לא אהיה הצד השני למריבה שלכם".

וואלה
https://news.walla.co.il/item/3658560

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  וצאצאי ביבי ברחו לחו''ל והשב''כ מאבטח אותם על חשבון הציבור זבוב מחמד 16.04.24 12:49 1
     🎗 כי הביבי עושה קולות שאיכפת לו מהחטופים. וסמוטריץ אומר את האמת הוא רטצה לישון בלילה טוב והם לא הדבר הכי חשוב. גרפיטי 16.04.24 12:53 2
         לצערי,לא רק זה. פשוט המו''מ מול החמאס מזעזע בחובבנותו זבוב מחמד 16.04.24 12:56 3
  מעשי אבות סימן לבנים. רוניר 16.04.24 14:37 4
  טוב מראה עיניים ⚠️ מוטמע ⚠️ ilanka 16.04.24 18:34 5

זבוב מחמד
חבר מתאריך 9.4.24
318 הודעות
יום שלישי ח' בניסן תשפ''ד    12:49   16.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. וצאצאי ביבי ברחו לחו''ל והשב''כ מאבטח אותם על חשבון הציבור  
בתגובה להודעה מספר 0

אז למה אתם לא 'נכנסים' בביבי?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
40184 הודעות
יום שלישי ח' בניסן תשפ''ד    12:53   16.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. 🎗 כי הביבי עושה קולות שאיכפת לו מהחטופים. וסמוטריץ אומר את האמת הוא רטצה לישון בלילה טוב והם לא הדבר הכי חשוב.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
זבוב מחמד
חבר מתאריך 9.4.24
318 הודעות
יום שלישי ח' בניסן תשפ''ד    12:56   16.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לצערי,לא רק זה. פשוט המו''מ מול החמאס מזעזע בחובבנותו  
בתגובה להודעה מספר 2

רוניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.5.22
19285 הודעות, 85 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בניסן תשפ''ד    14:37   16.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מעשי אבות סימן לבנים.  
בתגובה להודעה מספר 0

בעקבות בראשית רבה.

ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
139040 הודעות, 307 מדרגים, 504 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בניסן תשפ''ד    18:34   16.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. טוב מראה עיניים ⚠️ מוטמע ⚠️  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות