אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #5355 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5355   
m-s
גולש אורח
יום שבת ל' בסיון תשס''ז    18:21   16.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

נתניהו: מצפה לתקשורת מאוזנת  

נתניהו אמר כי במידה שיבחר לראשות הממשלה, ינהיג בארץ תקשורת דיגיטלית, שתגביר את נגישות המגזרים השונים להקמת תחנת רדיו וטלוויזיה

יו"ר הליכוד חבר הכנסת בנימין נתניהו הודיע כי במידה שיבחר לראשות הממשלה יפעל להנהגת תקשורת דיגיטלית בישראל. בראיון לעיתון "מקור ראשון" אמר נתניהו: "אני מתכוון כראש ממשלה להנהיג במדינה תקשורת דיגיטלית. זה יגביר את הנגישות של כל אזרח וכל מגזר ליכולת להקים תחנת רדיו או טלוויזיה. אני מאמין ברישיונות ולא בזיכיונות. ישראל בתחום זה היא אחת המדינות המפגרות בעולם".

לדבריו, "יכולות טכנולוגיות חדשות מתוארות כ'לא נכונות לישראל', למרות שהן כבר הגיעו לכל מדינות אמריקה הלטינית. המדינה בולמת את ביזור התקשורת מהטעם הפשוט שהיא מעוניינת שקבוצות מסוימות ישלטו בתקשורת האלקטרונית".

נתניהו אמר את הדברים כשנשאל, האם יש לו טענות כלפי התקשורת. על כך השיב: "אין לי טענות אישית אליהם. יש לי רצון עז, כמו רבים מחבריי במחנה הלאומי, לראות תקשורת יותר מאוזנת במדינה. הדרך להשיג זאת היא לא חקיקה או השתלטות ממשלתית על התקשורת, אלא הגברת התחרות בתחום".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מכתב תגובה של ארז מבאר שבע - מתוך NFC m-s 16.06.07 18:29 1
  להוריד את כוחו של בג''צ ולהוריד את הכוח של התשקרות yansop 16.06.07 21:18 2

m-s
גולש אורח
יום שבת ל' בסיון תשס''ז    18:29   16.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מכתב תגובה של ארז מבאר שבע - מתוך NFC  
בתגובה להודעה מספר 0

האמת, מגיע לביבי קרדיט רב על תחזיות מדויקות.

כבר לפני יותר משנה היה זה ביבי, ורק ביבי!, שטבע את המונח "חמסטאן", וכמה שהוא צדק, כבר אז.

במשך שנים הייתי איש שמאל (עבודה-מר"צ). האמנתי באוסלו, האמנתי ביציאה מעזה.

לא האמנתי שירו קאסמים כדבר שבשגרה, יום-יום, על שדרות ואשקלון. בלתי נסבל בכלל, והצבא חסר אונים.

האמנתי לרבין שאמר שאם יהיו בעיות נוכל בקלות לחזור לעזה, והיום אני רואה איך אנשי הצבא לא מוכנים בכלל לחשוב על אופציה כזאת. כלומר, מה שרבין אמר לא עומד היום במבחן המציאות.

גיחכתי כשביבי אמר שבעזה תהיה מדינת חמסטאן. הוא צדק, אני שגיתי בתקוות שווא.

היום כשאני שומע את כל הפרשנים לענייני ערבים (אהוד ברנע מערוץ2 וצבי יחזקלי מערוץ 10) משתמשים במונח חמסטאן מבלי לתת אפילו את הקרדיט לביב שחזה את זה לפני יותר משנה - היום אני מבין שהתקשורת מגויסת לחלוטין.
התקשורת לא מודה שהתמיכה שלה בהתנתקות גרמה לאסון הזה.
התקשורת לא מפרגנת לביבי שצדק.

אני מודה שטעיתי. מודה שביבי צדק.
אין בכל כדי לגרום לי להצביע לליכוד, אבל יש בכך כדי לתת לבן אדם קרדיט על חכמה מדינית.

הלוואי והפוליטיקאים משלושת המפלגות הגדולות היו, כולם, ישרים - עושים חשבון נפש פומבי ומחליטים יחדיו על מדיניות ארוכת טווח למען מדינתנו. לצערי הם לא עושים זאת משיקולים פוליטיים צרים (הרי כסאם חשוב יותר מסיכויי מדינתנו הקטנה לשרוד): אם בקדימה יודו שההתנתקות הייתה טעות אסטרטגית הלכה להם המפלגה. אם בעבודה יודו שכל הקונספטים של אוסלו קרסו מזמן הלכה להם המפלגה.
אז הם ממשיכים להוביל אותנו לכישלון נוסף.

באוניברסיטה למדתי את כוחה של הסטטיסטיקה וההסתברות. במונחים הסתברותיים, סיכויי ההישרדות (חיים או מוות) של מדינתנו ירדו מאוד בעשר השנים האחרונות. מפחיד לחשוב על זה כך. יותר קל לומר שהביטחון הורע, זה פחות משקף את הסכנה שפשוט נאבד את מדינתנו ונובל (שוב) למותנו ביד חיות אדם.

ובנימה לא אופטימית זו - שבת שלום.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
yansop
חבר מתאריך 13.5.08
6763 הודעות
אור ליום ראשון א' בתמוז תשס''ז    21:18   16.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. להוריד את כוחו של בג''צ ולהוריד את הכוח של התשקרות  
בתגובה להודעה מספר 0

שני הדברים הראשונים שחייב לעשות כל ראש ממשלה מהימין .

השמאל התקשורת מסכנים את עצם קיומה של מדינת ישראל והעם היהודי .

לא להסס! לגרש את כל המסתננים כולל תומכיהם !

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות