גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #714325 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 714325        
החדשות החמות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
21318 הודעות, 114 מדרגים, 209 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ח באלול תשפ''א    16:24   05.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

נשיא המדינה קיים ביקור בטחוני ואזרחי ראשון בגזרת עוטף עזה  

*נשיא המדינה קיים ביקור בטחוני ואזרחי ראשון בגזרת עוטף עזה*

נשיא המדינה יצחק הרצוג ביקר היום, יום ראשון, כ"ח באלול, 5 בספטמבר, בעוטף עזה והרים כוסית לרגל ראש השנה עם הלוחמים המוצבים בגזרה. את ביקורו ליווה הרמטכ״ל רב אלוף אביב כוכבי. במהלך הסיור קיבל הנשיא סקירה אודות אתגרי הגזרה ממפקד פיקוד דרום, אלוף אליעזר טולדנו ולאחר מכן פגש הנשיא את הלוחמים המוצבים במרחב והרים עמם כוסית לרגל ראש השנה. במהלך הביקור הגיע הנשיא למוצב כיפת ברזל של הגנה אווירית ולאחר מכן המשיך את ביקורו בעוטף עזה בחניכת בית ספר "יגאל אלון" בעיר שדרות ונפגש עם ראשי המועצות של העוטף.

הנשיא פתח את דבריו במפגש עם הלוחמים במוצב ואמר: "אני מאוד שמח להיות כאן, אתם נמצאים פה במקום שהוא חשוב בצורה בלתי רגילה לביטחון מדינת ישראל. אני פה בביקור הראשון שלי כנשיא המדינה בשטח, בצה״ל, ובאתי לומר לכם תודה. אני מבקש להודות לכם, לכלל חיילות וחיילי צה"ל בערב ראש השנה.״

*״אני מצדיע לכם! מדינת ישראל והעם כולו מאמינים בכם בצורה בלתי רגילה, ולא בכדי. אתם מספקים משמעות להגנת הבית והמולדת. יום יום, שעה שעה.״* התייחס הנשיא למצב והדגיש כי הוא מגבה באופן מלא את הרמטכ"ל, אלוף הפיקוד, המפקדים והחיילים.

הנשיא סיפר ללוחמים על ביקור התנחומים שקיים אצל משפחתו של הלוחם בר-אל חדריה שמואלי ז"ל ואמר: *״בר-אל נפל כגיבור. אל לנו שמחלוקות בתוכנו, בתוך החברה הישראלית, סביב אירוע כזה שהוא כואב וטראגי בצורה בלתי רגילה, ישמחו את האויבים שנמצאים מעבר לגדר שלנו."*

הנשיא הודה לחיילים על עבודתם המסורה והדגיש: "אני מאחל לכולכם בריאות טובה, תשמרו על עצמכם, אנחנו מתפללים שתשובו בשלום ומודים לכם על המאמץ גם למלא את המשימה וגם לחזור בשלום הביתה. שתהיה זו שנה של שלום וביטחון, עשיה מבורכת ובריאות טובה- גם לכם וגם למשפחותיכם."

נשיא המדינה המשיך את ביקורו בעוטף עזה בחניכת בית ספר "יגאל אלון" בעיר שדרות יחד עם ראש העיר אלון דוידי שם אמר: "בעיר שהאזעקות מלוות אותה כל כך הרבה שנים זוהי המציאות שלתוכה ילדים וילדות נולדים. אני יודע שאתם בתוך האישיות שלכם הפנמתם את המצב הזה אבל אני יכול להגיד לכם שאני מגיע לכאן אחרי שסיירתי עם כוחות צה״ל בגזרה ויש לנו צבא חזק. *יש לנו מפקדים וחיילים נפלאים והם יעמדו מול כל משימה ויבצעו אותה על הצד הטוב ביותר ואני לא ממליץ לאף אויב שלנו לנסות אותנו.* אני מודה לצה״ל ולכוחות הביטחון והחירום על עבודתם כאן בשדרות ובכלל."

בהמשך ביקורו הגיע הנשיא לקיבוץ כפר עזה שם נפגש עם סגן שר הביטחון ח"כ אלון שוסטר, ראש מועצת שער הנגב אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית חוף אשקלון איתמר רביבו וראש המועצה האזורית שדות נגב תמיר עידאן, מהם שמע הנשיא על הערכת המצב האזרחית במרחב ועל ההיערכות לחגי תשרי.

מדברי הרמטכ״ל, רב-אלוף אביב כוכבי: "צה"ל הוא רקמה אחת של הרבה אנשים וחוד הלהב שלו זה אתם, החיילים הקרביים, שעומדים כחיץ בין האויב והאיומים לבין מדינת ישראל. אתם מגנים על הבית שלכם. החוויה של חייל קרבי, מפקד קרבי וקצין קרבי זו חוויה לכל החיים, חוויה של רעות אמיתית, חוויה שמשנה אתכם ומלמדת אתכם לעבוד תחת לחץ. זו חוויה שמלמדת אתכם יוזמה ומנהיגות.

על רקע האירועים האחרונים, במקום בו כולנו נמצאים צריך להיות ברור לגמרי - יש לכם חופש פעולה לבצע את המשימה שלכם, להפעיל את הנשק שלכם בכל פעם שיש איום, בכל פעם שיש סכנה לאזרחי מדינת ישראל, לריבונות או לכם. אני אומר לכם תודה ורוצה לומר לכם שאנחנו סומכים עליכם ועל שיקול הדעת ששמור לכם, וגם בפעמים שבדיעבד יסתבר ששיקול הדעת לא היה מתאים, אנחנו ואני נגבה אתכם, אתם צריכים לזכור זאת ועם הרוח הזאת לבצע את המשימה שלכם. אני גאה בכם ומאחל לכם שנה טובה."

*קרדיט צילום: קובי גדעון/ לע״מ*
*וידאו יועלה לשרת ה-FTP של לע"מ. צלם: אבי קנר, מקליט: אורי רז*

*לפרטים נוספים:*
דוברות בית הנשיא -

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  עושה רושם של נשיא שבא להתחבר לעם ולחבר את העם עבד לעם קדוש 05.09.21 17:02 1
     האמת שהוא באמת נעים הליכות- מקווה שזו פעם יחידה ואחרונה שהוא מבקר ביחידות צבאיות נוזו 05.09.21 17:15 2
     הוא גם ביקר בבית ספר שם.. תמונות בלעדיות.. Ofer H 05.09.21 18:39 6
  אוהבים אותך הנשיא בוז'י!!! ZioNLight 05.09.21 17:16 3
  יישר כח בומבילה 05.09.21 17:34 4
  בוזי בדרך להיות שר החוץ דה פקטו איש קש 05.09.21 18:07 5
  לא רוצה לקלקל שמחות אבל האמת שהייתי מצפה אורה 05.09.21 18:45 7
  יש הסלמה והציבור לא יודע? the master 05.09.21 18:46 8

עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
35772 הודעות, 160 מדרגים, 303 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ח באלול תשפ''א    17:02   05.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. עושה רושם של נשיא שבא להתחבר לעם ולחבר את העם  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
נוזו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.2.17
5830 הודעות, 65 מדרגים, 117 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ח באלול תשפ''א    17:15   05.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. האמת שהוא באמת נעים הליכות- מקווה שזו פעם יחידה ואחרונה שהוא מבקר ביחידות צבאיות  
בתגובה להודעה מספר 1

ללא צורך אמיתי
התפקיד שלו הוא סמלי וככזה אין לו באמת מה להוסיף לכוחות בשטח- כיף לחיילים שפגשו את הנשיא אבל ברור שהיחידה הייתה מושבתת ליומיים לפחות רק לרגל ההכנות לכבודו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
33665 הודעות
יום ראשון כ''ח באלול תשפ''א    18:39   05.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הוא גם ביקר בבית ספר שם.. תמונות בלעדיות..  
בתגובה להודעה מספר 1

ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
55315 הודעות, 392 מדרגים, 419 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ח באלול תשפ''א    17:16   05.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אוהבים אותך הנשיא בוז'י!!!  
בתגובה להודעה מספר 0

£ אוהב להטמיע =/$ הכותב שמאלן קיצוני,ציוני קיצוני,אשכנזי וקיבוצניק ₪לא טרול$

בומבילה
חבר מתאריך 15.7.18
584 הודעות
יום ראשון כ''ח באלול תשפ''א    17:34   05.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יישר כח  
בתגובה להודעה מספר 0

איש קש
חבר מתאריך 2.4.12
764 הודעות
יום ראשון כ''ח באלול תשפ''א    18:07   05.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. בוזי בדרך להיות שר החוץ דה פקטו  
בתגובה להודעה מספר 0

~*~*~ גם אני הפסקתי לצפות בערוצי התעמולה 12,13, 11 ~*~*~

אורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.1.17
1263 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ח באלול תשפ''א    18:45   05.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לא רוצה לקלקל שמחות אבל האמת שהייתי מצפה  
בתגובה להודעה מספר 0

ביקור בפריפריה, בשכונות מוחלשות, להתחבר לעם, בתי חולים, בתי אבות, בתי ספר, נכים, את הענין הבטחוני הייתי שמה בצד כך גם את החיילים.

the master לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.1.14
8123 הודעות, 34 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ח באלול תשפ''א    18:46   05.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. יש הסלמה והציבור לא יודע?  
בתגובה להודעה מספר 0

תנו לצה"ל לנצח

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות