גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #715057 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 715057        
סנפר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.16
8008 הודעות, 61 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    13:50   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

סרטון ויראלי של אחות טיפול נמרץ שיכנע אנשים להתחסן  

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.09.21 בשעה 14:14 בברכה, סנפר

סרטון טיקטוק ויראלי שהועלה לאחרונה מתחיל בשאלה: "האם ידעתם שלקורונה יש צליל?"

בסרטון ה-TikTok כתבה רייס שכל 30 החולים בהם טיפלה בזמן ההקלטה אינם מחוסנים.

מיי רייס, אחות טיפול נמרץ, יושבת בסרטון לרגע נדיר במהלך משמרת הלילה שלה, מסתכלת אל המצלמה לפני שהמסך משחיר. ואז מגיע הצפצוף - חזק ולא פוסק. האזעקות הללו מופיעות כאשר סימן חיוני הגיע לגבול קריטי, מסביר הטקסט המצורף:
"אלה התרעות אדומות, זו ההתרעה החזקה ביותר ומשמעותן שסימן חיוני הגיע לגבול קריטי ...אתה מצונרר, מוטה על הצד או על הבטן, מורדם, משותק, ונתמך במחולל חמצן בהנשמה מרבית. אתה לא מועמד לאקמו. בקרוב, ליבך, עייף מרעב לחמצן, ייעצר. שוב ושוב ננסה להחזיר אותך לחיים. בסופו של דבר לא נוכל להיות מסוגלים לכך... כל 30 חולי הטיפול נמרץ קורונה אינם מחוסנים. מחצית מהם ימותו בימים הקרובים".

אי אפשר להשתיק אותן למשך יותר מעשר שניות, וכאשר מחלקת הטיפול הנמרץ של בית החולים בג'ורג'יה, בתפוסה מלאה, הם מרעישים ללא הפסקה כל הלילה. רוב 30 המטופלים שרייס טיפלה בהם באותו רגע נתון, לא ישרדו את הימים הקרובים, כתבה בסרטון, כולם לא מחוסנים.

הסרטון, שפרסמה רייס, תחת החשבון @nurse_sushi, נראה בתחילה לא יוצא דופן בים התוכן על הקורונה ב-TikTok. אך ימים לאחר שפרסמה את הסרטון ב-19 באוגוסט, התגובות אליו התמלאו באנשים שאמרו שהסרטון הניע אותם להתחסן.

"הרוב המכריע של האנשים, מעולם לא שמעו את הצליל הזה בעבר", אמרה רייס לאינסיידר לגבי רעש הצפצוף בסרטון שלה.

ההתרעות הקולניות החלו לפני כמה חודשים כאשר זן הדלתא התפרץ, והיא הופתעה לגלות שהן מפחידים אנשים. "זה היה רק ​​לתפוס את הראש בידיים, ולחשוב 'למה זה לא מפסיק? זה חייב להפסיק. צריך לגרום לצליל הזה להיפסק'", אמרה.

עבור רבים, הצפייה בסרטון של רייס יצרה הבנה באמצעות החושים של המצוקה בטיפול נמרץ מוצף חולי קורונה, באופן שבו מספרים לא הצליחו.

כמה ממגיבי הטיקטוק שהושפעו מאוד מהקטע הרגשי של הסרטון והלכו לבקש חיסון שיתפו את דעתם עם ה"אינסיידר".

הסרטון עורר השראה לאנשים להתחסן

שרה דרייסי, בת 21 בפילדלפיה, מספרת שהתאמצה רבות ללמוד על קורונה באינטרנט. אבל עד אוגוסט היא עדיין לא התחסנה.
אף על פי שהתגאתה ביכולתה למיין מידע שגוי מתוך עובדות, היקף המידע השגוי שראתה על החיסון גרם לה לתהות אולי חלק ממנו מבוסס על אמת.
"עובדי מערכת הבריאות בטיקטוק בדרך כלל נמצאים בבית שלהם, אחרי משמרת ארוכה מאוד, והם ממש עייפים", אמר דרייסי. לראות אותם מחוץ לבית החולים לא שכנע אותי.

דרייסי שהתה בבית משפחתה בפלורידה כשראתה את הסרטון של רייס, וקבעה תור להתחסן מיד עם חזרתה לפילדלפיה. "לקחתי את הנייד וקבעתי תור ליום שהטיסה שלי נוחתת", אמרה.
מה שבאמת הכה בי הוא כשהאחות אמרה, 'אין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות למען האנשים האלה' ", אמרה דרייסי. "זה פשוט גרם לי להרגיש מטומטמת, אם לומר את האמת. כי יש משהו שאני יכולה לעשות בזמן שאני בריאה ולא כבר במיטת טיפול נמרץ".

שיי גארבה, בת 23 מוויסקונסין, התמהמהה גם היא לקבל את החיסון עד שראתה את הסרטון במיטתה בוקר אחד. "קל להתעלם ממשהו כשהוא לא ממש מול הפנים שלך, אבל הסרטון הזה היה כל כך סוחף", אמרה גארבה.

כשראתה שהמטופלים של רייס כולם לא מחוסנים, היא קפאה. "צפיתי בסרטון כמה פעמים בלופ, ואז תפסתי את המפתחות שלי. כעבור חצי שעה התחסנתי", אמר גארבה.

שתיהן, דרייסי וגארבה שיתפו מאז את הסרטון עם חברים ובני משפחה.
רייס אמרה שמשרד הבריאות בקליפורניה יצר איתה קשר כשבוע לאחר פרסום הסרטון. היא הסכימה לתת להשתמש בסרטון שלה כתשדיר שירות ציבורי ברחבי המדינה באוקטובר ונובמבר.

אני שומעת את זה כשאני יוצאת מהעבודה. אני שומעת את זה בזמן שאני נוהגת. אני שומעת את זה בזמן שאני מתקלחת. אני שומעת את זה בזמן שאני שוכבת לישון", אמרה רייס על הצפצוף הטלמטרי. בחודש שעבר היא החליפה את מכונת הקפה שלה כי זה הזכיר לה את צלילי ההתרעה.

לצפייה בסרטון:
https://vm.tiktok.com/ZSJKbhqyh/

https://www.insider.com/nurses-viral-tiktok-persuades-people-to-get-vaccinated-2021-9

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אבוי פנקס הקטן 12.09.21 13:56 1
  מתאים לסקופים? אניהיא 12.09.21 13:58 2
     בדיוק, בסיטואציה אחרת ודעה בכיווןהשני האשכול ננעל אתמול. Django 12.09.21 14:08 4
     מבחינת מתנגדי החיסונים שום ידיעת אמת בנושא הקורונה אינה צריכה להתפרסם כאן, אלא רק פייק ניוז ושקרים זה סבבה SlevinKelevra 12.09.21 14:46 6
         בלה בלה בלה אניהיא 12.09.21 16:33 12
     מתאים מאוד לסקופים opuser 12.09.21 14:53 7
  לא צריך לשכנע, תנו להם לאשפז את עצמם בבית עם קליפות של קלמנטינה על העיניים GuyGeva 12.09.21 13:58 3
  מחריד בשדה קוצים 12.09.21 14:44 5
     כופי החיסונים ומעצבי דעת הקהל? בהחלט מחריד w00t 12.09.21 15:42 9
         כמה אנשים מתו בגלל ''כופי החיסונים''? וכמה אנשים מתו בגלל מתנגדי החיסונים? יוסף כץ 12.09.21 16:24 10
         כל אחד ומה שמחריד אותו... בשדה קוצים 12.09.21 20:09 15
  אחרי כל הסרטונים הנוראיים בשנתיים האחרונות למי יהיה עוד חשק ללכת לעבוד בתחום הזה?? ישראלצ'יק 12.09.21 15:35 8
  אני חיה את הצפצופים הללו .... האחות 12.09.21 16:30 11
  השחיקה והסבל של צוותי הרפואה מצריכים התייחסות. המקצוע מאבד מהאמון שרוחשים לו. מלמ 12.09.21 16:52 13
  החליפה את מכונת הקפה כי זה הזכיר לה.. זה גרם לי לתהות. האם הם יכולים לתבוע עלנזקים שהעבודה הזאת גורמת? GreenTea 12.09.21 17:21 14

פנקס הקטן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.8.20
8474 הודעות, 121 מדרגים, 242 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    13:56   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אבוי  
בתגובה להודעה מספר 0

בַּנֶטֶּת - אוֹתָהּ הַרַלֶבֶּת בְּשִׁנּוּי אַדֶּרֶת

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
36506 הודעות, 257 מדרגים, 494 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    13:58   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מתאים לסקופים?  
בתגובה להודעה מספר 0

תלוי את מי שואלים כנראה..

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Django לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.13
3542 הודעות, 38 מדרגים, 67 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    14:08   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. בדיוק, בסיטואציה אחרת ודעה בכיווןהשני האשכול ננעל אתמול.  
בתגובה להודעה מספר 2

אדם נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיו

SlevinKelevra
חבר מתאריך 2.4.12
15508 הודעות
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    14:46   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מבחינת מתנגדי החיסונים שום ידיעת אמת בנושא הקורונה אינה צריכה להתפרסם כאן, אלא רק פייק ניוז ושקרים זה סבבה  
בתגובה להודעה מספר 2

העיקר לעצום עיניים מול המציאות או לטמון את הראש בחול.

אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
36506 הודעות, 257 מדרגים, 494 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    16:33   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. בלה בלה בלה  
בתגובה להודעה מספר 6

אתה מכיר אותי או יודע מה דעתי על חיסונים?

העיקר לקשקש ממרומי הענף שטיפסתם עליו.

opuser לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.12
8270 הודעות, 73 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    14:53   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מתאים מאוד לסקופים  
בתגובה להודעה מספר 2

GuyGeva לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1863 הודעות, 10 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    13:58   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לא צריך לשכנע, תנו להם לאשפז את עצמם בבית עם קליפות של קלמנטינה על העיניים  
בתגובה להודעה מספר 0

וסירופ מקרניים של שור

בשדה קוצים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.4.20
1438 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    14:44   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מחריד  
בתגובה להודעה מספר 0

בטוח שזה לבדו ישכנע עוד כמה מתנגדים להתחסן, ואולי להציל את חייהם.
אל תתרגש מאלה שרושמים לך שזה לא סקופ ורומזים למנהלים למחוק.
תרבות ה - cancel לכל מה שלא מסתדר להם עם האג'נדה יצאה לחלוטין משליטה.

איני מקבל התראות על תגובות לצערי. אנא שלח/י בפרטי אם נראה שפספסתי להשיב לשאלה או כל דבר אחר. תודה

w00t לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.8.14
1976 הודעות, 17 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    15:42   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כופי החיסונים ומעצבי דעת הקהל? בהחלט מחריד  
בתגובה להודעה מספר 5

Goodbye blue sky | אלף ממומנים לא יצליחו להשתיק אותי.. אוואווווווו... | WHACKD$

יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
43449 הודעות, 140 מדרגים, 197 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    16:24   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. כמה אנשים מתו בגלל ''כופי החיסונים''? וכמה אנשים מתו בגלל מתנגדי החיסונים?  
בתגובה להודעה מספר 9

🚩 🏴 אריק שרון עשה התנתקות אחת, נתניהו עשה שלש: בנגב, בשטחי C, במערכת המשפט. 🐪 🏜 ⚖

בשדה קוצים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.4.20
1438 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    20:09   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. כל אחד ומה שמחריד אותו...  
בתגובה להודעה מספר 9

יש כאלה שנחרדים מצפצופים שמסמנים כמעט את סופו של המאושפז.
יש אחרים שנחרדים מחיסון שנועד למנוע בדיוק מצבים כאלה...

איני מקבל התראות על תגובות לצערי. אנא שלח/י בפרטי אם נראה שפספסתי להשיב לשאלה או כל דבר אחר. תודה

ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14870 הודעות, 83 מדרגים, 146 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    15:35   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אחרי כל הסרטונים הנוראיים בשנתיים האחרונות למי יהיה עוד חשק ללכת לעבוד בתחום הזה??  
בתגובה להודעה מספר 0

לדעתי צפוי להיות מחסור כוח אדם בתחום

ביבי בסירובו לזוז הצידה -הרס את גוש הימין!~~מאות קבוצות לחץ מקמבנות תקציבים אבל רק החרדים הם "הבעיה"

האחות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.1.15
13701 הודעות, 250 מדרגים, 487 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    16:30   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אני חיה את הצפצופים הללו ....  
בתגובה להודעה מספר 0

אם יש ספק, אין ספק.....

מלמ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.3.21
878 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    16:52   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. השחיקה והסבל של צוותי הרפואה מצריכים התייחסות. המקצוע מאבד מהאמון שרוחשים לו.  
בתגובה להודעה מספר 0

GreenTea לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.4.17
5364 הודעות, 36 מדרגים, 72 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתשרי תשפ''ב    17:21   12.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. החליפה את מכונת הקפה כי זה הזכיר לה.. זה גרם לי לתהות. האם הם יכולים לתבוע עלנזקים שהעבודה הזאת גורמת?  
בתגובה להודעה מספר 0

כי זה נשמע עצוב. זה קצת לא תקין (פגיעה הרי)

"אל תצר צרת מחר כי לא תדע מה ילד יום, שמא למחר איננו ונמצא מצטער על עולם שאינו שלו."

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות