גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #744208 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 744208        
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
47393 הודעות, 197 מדרגים, 369 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    12:46   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לאחר הפרסום ב-14: מח''ש פתחה בחקירת תקיפת הצעיר שהוכה ע''י שוטרים באלעד  

לאחר הפרסום ב-14: מח"ש פתחה בחקירת תקיפת הצעיר שהוכה ע"י שוטרים באלעד

מח"ש פתחה בחקירת תקיפת הצעיר שהוכה ע"י שוטרים בהפגנה באלעד במוצאי השבת האחרונה. ● "אמרתי לשוטר: 'אני רוצה ללכת הביתה, האופנוע שלי מחכה לי בחוץ'. הוא ענה לי: 'אתה לא יכול לצאת', שאלתי למה ובתגובה הוא דחף אותי", מספר הצעיר שהותקף ●

מוטי קסטל

| יח אייר ה'תשפב (19/05/22) | 11:08

כזכור, במהלך הפגנת פעילי ימין שהתקיימה במוצאי השבת האחרונה בכניסה לעיר אלעד נגד הממשלה ולזכרם של הנרצחים בפיגוע המחריד בעיר, תועד מקרה חמור של שני שוטרים תוקפים באלימות את אחד המשתתפים לאחר חילופי דברים ביניהם.

א', הצעיר שהותקף, מספר לערוץ 14 כי ביקש מהשוטר לצאת ממתחם ההפגנה לכיוון האופנוע שלו שחנה בחוץ. "אמרתי לו: אני רוצה ללכת הביתה, האופנוע שלי מחכה לי בחוץ. הוא ענה לי: אתה לא יכול לצאת". שאלתי למה, בתגובה הוא דחף אותי. מהזעם והעצבים שהיו לי קיללתי אותו ושאלתי: למה אתה דוחף אותי?
אז הם קראו לי הצידה לפינה, הוא ושוטר נוסף ושם פשוט הכו אותי כפי שניתן לראות בסרטון".

שני השוטרים תוקפים את המפגין.

א' מוסיף: "חשוב לי להדגיש: לא התנגדתי, לא ברחתי, לא התחצפתי מעבר, כלום".

בסרטון שפרסמנו בערוץ 14 ועורר סערה נראה א' סופג אגרוף לראשו מאחד השוטרים ולאחר מכן נראה שוטר נוסף שסוטר לו בעוצמה ומטיח אותו לגדר ללא כל הצדקה לכאורה.

א' הגיש השבוע תלונה למחלקה לחקירות שוטרים ולטענתו, אירוע חמור לא פחות התרחש בכניסה לבניין מח"ש ברחוב השלושה בתל אביב. א' ההמום הופתע כשאחד השוטרים התוקפים היה במקום וניסה לכאורה לשבש את החקירה. "המתנתי בכניסה לבניין לעורך הדין שלי. פתאום ניגש אליי אחד השוטרים שהיו באירוע ואומר לי: מה, באת להתלונן עליי? עכשיו החיים שלי ייהרסו. יפטרו אותי" כשבכך הוא מנסה לשדל אותי לא להתלונן נגדו. הוא גם ביקש לראות שאינני מקליט אותו".

עורך הדין יוסי לזר שמייצג את א' מוסיף: "הגעתי למקום וכשהבחנתי בא' משוחח עם השוטר סברתי לתומי שזה אחד מהחברים שלו. כשהתקרבתי, השוטר אמר לא': "אנחנו צריכים להפסיק את השיחה החברית שלנו". זה היה בדיוק כששנייה קודם לכן הוא הציע לגלגל ללקוח שלי סיגריה.

אחד השוטרים המעורבים באירוע ליד משרדי מח"ש.

לזר מוסיף: "מדובר בשיבוש חקירה פר אקסלנס. הדבר החמור הזה גם הובא כמובן לידיעת חוקרי מח"ש. חשוב לציין כי מרשי שוחרר מספר שעות לאחר מעצרו ללא כל חקירה אפילו, מה שמוכיח יותר מכל את העובדה שבוצע כאן מעצר שווא אלים וחסר כל הצדקה חוקית".

לסיום אומר עו"ד לזר: "אני קורא לאחראים למצות את הדין עם אותם שוטרים אלימים. לא יתכן ששוטרים הפוגעים בצורה כה ברוטאלית וקשה באזרח ימשיכו את חייהם כרגיל. אין שום הצדקה, לבוא ולהכות את מרשי באמצעות נגיחה לראש, ואגרוף לפנים. חייבים לשים סוף לתופעה של שוטרים שמשתמשים בכוח לא סביר, ושלא כדין. אמשיך להלחם בכל הכוח עבור מרשי על מנת שיזכה לצדק".

מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר בתגובה: "התלונה התקבלה והיא תיבדק כמקובל".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "לפני מס׳ ימים התקיימה עצרת זיכרון במקום הפיגוע בעיר אלעד. בסיומה, עם פיזור האירוע, המשתתפים ניסו לרדת לכיוון הכביש הראשי לשם חסימתו, כוחות המשטרה החלו לפזר את המפגינים, זאת לאחר שניתנה הוראת פיזור מס' פעמים ללא הועיל. במהלך הפרת הסדר נזרקו לעבר השוטרים חפצים וביצים, תוך שהמפגינים חוסמים את הכביש ומסרבים להתפנות. שוטרים פעלו במקום על מנת להשיב את הסדר הציבורי ולמנוע התפרעויות. באשר לאירוע נשוא פנייתך, הוא נבדק על-ידי הגורמים המוסמכים לכך. נמשיך לאפשר את חופש המחאה כחוק, אולם לא נאפשר את הפרת הסדר הציבורי וניסיונות לפגוע בשוטרים ובמשתמשי הדרך בניגוד לחוק".

https://www.now14.co.il/%D7%9E%D7%97%D7%A9-%D7%A4%D7%AA%D7%97%D7%94-%D7%91%D7%97%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%AA%D7%A7%D7%99%D7%A4%D7%AA-%D7%94%D7%A6%D7%A2%D7%99%D7%A8-%D7%A9%D7%94%D7%95%D7%9B%D7%94-%D7%A2%D7%99-%D7%A9/

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לא סומך על מחש. Ofer H 19.05.22 12:51 1
     מח''ש כאילו לא שייך למשטרה, הוא שייך למשרד המשפטים, אבל הוא מלא בשוטרים בדימוס סטטיסטיקאי 19.05.22 13:10 2
         סרסו אותם. יד אחת. Ofer H 19.05.22 13:11 3
         יותר גרוע עבד לעם קדוש 19.05.22 13:12 4
         הוא שייך לפרקליטות שעובדת באופן צמוד עם המשטרה. כינוי 19.05.22 14:35 11
  שוטרים יקרים, הפגנת כוח מבורכת כשהיא כנגד מגזרים אלימים. tristen 19.05.22 13:15 5
  רק דבר אחד יעזור , הגשת תביעות ענק נגד משטרת ישראל ולא נגד השוטרים המעורבים אהל 19.05.22 13:30 6
  משטרה מחורבנט!!! yzur 19.05.22 13:49 7
  והכי מרתיח תגובות המשטרה נסיך פשוט 19.05.22 13:57 8
  מה שבאמת חשוב בידיעה הזו: ערוץ 14 בא לתת עבודה. עיתונות מבקרת, כלב השמירה של הדמוקרטיה. הפוך גוטה 19.05.22 14:28 9
  משטרת ישראל הנפלאה. איש ונוב לו 19.05.22 14:31 10
  ואם לא היה מפורסם אזי מח''ש היו מתעלמים וסוגרים את התיק. David Sword 19.05.22 14:35 12
  משטרע פח! איפה תומכי השוטרים הסדיסטים? איפה השוטרים של הפורום? באו באו תבינו במי אתם ANTI-PC 19.05.22 15:03 13
  שוטרי משטרת ישראל מזילים ריר בראותם יהודים, אבל כשהם רואים ערבים הם מרטיבים במכנסיים. Q 19.05.22 15:07 14
  נחסוך את הדרמה ואת הבורקסים בישיבות על העניין. הרי כבר עכשיו אפשר לפרסם שהתוצאה תהיה ''חוסר עניין לציבור'' ברוש 19.05.22 15:13 15

Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
37621 הודעות
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    12:51   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לא סומך על מחש.  
בתגובה להודעה מספר 0

כשנאשם חוקר את עצמו לא יצא מזה כלום. אתה גם רואה את זה בלשון התגובה.. היינו בסדר אבל נבדוק.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
45098 הודעות, 234 מדרגים, 442 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    13:10   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מח''ש כאילו לא שייך למשטרה, הוא שייך למשרד המשפטים, אבל הוא מלא בשוטרים בדימוס  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
37621 הודעות
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    13:11   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. סרסו אותם. יד אחת.  
בתגובה להודעה מספר 2

עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
47393 הודעות, 197 מדרגים, 369 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    13:12   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יותר גרוע  
בתגובה להודעה מספר 2

הוא שייך למשרד המשפטים,

כינוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.6.21
16478 הודעות, 44 מדרגים, 82 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    14:35   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. הוא שייך לפרקליטות שעובדת באופן צמוד עם המשטרה.  
בתגובה להודעה מספר 2

לא היה דתי במטכל עשור. צהל מקבל עשרות מיליארדים רק בשביל מודיעין וחימושים שמונעים פגיעה באזרחי האויב

tristen לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.6.07
11616 הודעות, 72 מדרגים, 135 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    13:15   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. שוטרים יקרים, הפגנת כוח מבורכת כשהיא כנגד מגזרים אלימים.  
בתגובה להודעה מספר 0

אל תתבלבלו בין המגזרים, יהודים פה סובלים מספיק ואתם חומת המגן בתוך ישראל.

אהל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.1.17
2416 הודעות, 13 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    13:30   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. רק דבר אחד יעזור , הגשת תביעות ענק נגד משטרת ישראל ולא נגד השוטרים המעורבים  
בתגובה להודעה מספר 0

תביעה אזרחית נגד המשטרה כולל המפכ"ל

yzur לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.09
1904 הודעות, 20 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    13:49   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. משטרה מחורבנט!!!  
בתגובה להודעה מספר 0

נסיך פשוט
חבר מתאריך 18.9.18
346 הודעות
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    13:57   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. והכי מרתיח תגובות המשטרה  
בתגובה להודעה מספר 0

תגידו מצטערים, זה לא ראוי, או הנושא בבדיקה נמתין לתוצאות. אבל לא, הם כאילו בעקיפין מצדיקים את זה, אומרים היתה הפגנה היה הפרת סדר... זה אשמתם... הזוי...

הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
29367 הודעות, 250 מדרגים, 479 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    14:28   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מה שבאמת חשוב בידיעה הזו: ערוץ 14 בא לתת עבודה. עיתונות מבקרת, כלב השמירה של הדמוקרטיה.  
בתגובה להודעה מספר 0

בניגוד לערוצים האחרים, שלרוב הם שופר התעמולה של החונטה הפרו-איסלמית הפרוגרסיבית הפוסט-ציונית - ערוצים שחושפים חלק מסויים מהמציאות ומשפריצים את זה לכל עבר, ובמקביל מסתירים חלק אחר מהמציאות.. ובמילה אחת: טינופת.

איש ונוב לו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.18
10188 הודעות, 75 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    14:31   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. משטרת ישראל הנפלאה.  
בתגובה להודעה מספר 0

חזקים על יהודים, חלשים מול האויבים.

David Sword לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.21
4883 הודעות, 33 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    14:35   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. ואם לא היה מפורסם אזי מח''ש היו מתעלמים וסוגרים את התיק.  
בתגובה להודעה מספר 0

מח"ש הפכו לנחש אם התיק ייסגר.

עוד זרוע שהיתה אמורה לשמור על יושר ונקיון כפיים שלטוני והושחתה.

רוב האנשים חושבים שכל דבר הוא סתם מקרה נקודתי ולא מצליחים לחבר בין הנקודות ולראות את התמונה הגדולה

ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
8121 הודעות, 125 מדרגים, 237 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    15:03   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. משטרע פח! איפה תומכי השוטרים הסדיסטים? איפה השוטרים של הפורום? באו באו תבינו במי אתם  
בתגובה להודעה מספר 0

תומכים ולמען מי אתם משקרים ותוקפים אזרחים כי אמרו את האמת בקול?

באו תסבירו מדוע אני צריך להתעצב כשערבי/מוסלמי מראה לשוטר הזה מה הוא שווה ומה המדים שלו מסמלים?

באו אלו שיוצאים מדעתם כי יהודים מתחילים לראות בכוחות המשטר הישראלי ככוחות דיכוי ולא יכולים לשמור את זה בפנים עד כמה התנהגות המשטר הישראלי וכוחותיו מזכיר להם את ההסטוריה🧐

Q לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.01
36887 הודעות, 161 מדרגים, 314 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    15:07   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. שוטרי משטרת ישראל מזילים ריר בראותם יהודים, אבל כשהם רואים ערבים הם מרטיבים במכנסיים.  
בתגובה להודעה מספר 0

ברוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.04
22283 הודעות, 137 מדרגים, 244 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ח באייר תשפ''ב    15:13   19.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. נחסוך את הדרמה ואת הבורקסים בישיבות על העניין. הרי כבר עכשיו אפשר לפרסם שהתוצאה תהיה ''חוסר עניין לציבור''  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות