גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #749067 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 749067        
מונטנה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.21
659 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    00:48   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''זה פשוט טרור'': אבנים גדולות נזרקו לעבר רכבים בכביש משה דיין באשדוד  

אמש התרחש אירוע חמור במיוחד כאשר אבנים גדולות ככל הנראה, בלוקים או סלעים, הושלכו לעבר רכבים שנסעו בשד' משה דיין בעיר.

"בסביבות רבע ל-11 נסעתי על רחוב משה דיין מצפון לדרום, יש שם באמפרים בכביש אז האטתי בבאמפר השני בדיוק מול הבניין הגבוה שבבנייה כרגע", משחזר איציק דניאל, נהג שנסע אמש בכביש, "איך שאני מאט נזרקת אבן גדולה מאוד שהתנפצה מטר מהאוטו שלי. בגלל שהאטתי אז הוא פספס את התזמון. האוטו שהיה לידי הוא אוטו פתוח אז בכלל היה יכול לקרות אסון גדול. המשכנו בנסיעה ועצרנו בתחנת אוטובוס, אני והוא עצרנו ואנשים שהיו שם בהליכה היו בשוק ממה שהם ראו. מישהי מהם סיפרה ששעה לפני כן, כבר זרקו אבן על מישהו שעשה הליכה וזה כמעט פגע בו".

דניאל סבור כי הן הושלכו מבניין ברחוב ג'ו עמר שנמצא כעת בבנייה, כי האבנים הושלכו בדיוק כשחלף לידו, "זה היה ברבע ל-11 בלילה ככה שאתה לא יודע אם זה נזרק מקומה 10, 11 או 20",הוא אומר ומוסיף: "הנהג השני היה בשוק. בגלל שהוא היה ברכב פתוח אז הוא עוד יותר היה בשוק. הוא התקשר למשטרה במקביל אליי. הרגשתי שאני צריך להתקשר למשטרה כי בפעם הבאה זה ייפול למישהו על הראש. אני רק מאוד דואג שזה יקרה למישהו אחר. וזה יקרה".

במשטרה אמרו לו שיטפלו בזה, אבל הוא כאמור חושש ממה שעלול לקרות, "לצערי הרב רק כשיקרה משהו, רק כשזה יפול על מישהו אולי יזיזו את עצמם. ואני בטוח באלף אחוז שזה יקרה. אם זה היה פוגע בבחור לידי עם האוטו עם הגג הפתוח זה היה מרסק לו את הראש. זה גם מסלול הליכה של הולכי רגל".

במשטרה מאשרים כי התקבלו תלונות וכי ניידת נשלחה למקום, "בוצעו מספר סריקות באתר לאורך הלילה וגם לפנות בוקר באתר, לא אותרו חשודים". עוד מציינים במשטרה כי התושבים דיווחו שהם חושדים שפועלי בניין זרקו את האבנים, אך לא היה עד ראייה שראה בוודאות את מקור האבנים.
https://www.kan-ashdod.co.il/news/115992

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מי ש30 שנה התעלם מאבנים באיוש מקבך אותם עכשיומבכל הארץ אלברט 20.06.22 06:17 1
     +1 Yuval 20.06.22 08:12 6
     בול oshiEL 20.06.22 17:41 14
     ++ בן גביר לשלטון!! תמהוני 20.06.22 17:45 17
  יכול להוציא למישהו עין! Dotcom 20.06.22 06:21 2
  מילה לממשלות ישראל: התעלמתם וכעת האויב מבפנים בא לשנות gandalf 20.06.22 06:50 3
  רק טרנספר איילגולן 20.06.22 07:50 4
  לא כל מעשה קונדס זה טרור🙄 ANTI-PC 20.06.22 07:58 5
     לא כל טרור זה מעשה קונדס ! רק ריסוק הראש של הילדים והאמא שלך זה מעשה קונדס! תות 20.06.22 17:39 13
         חבר לפורום: מה? הכל תקין שם בגיזרה? משהו בפרצוף מגלגל העיניים לא היה ברור שהחלטת לבצע ANTI-PC 20.06.22 17:43 16
             נא הסבר מה פרוש ''פרצוף מגלגל עיניים''. איני מנערי הצדיק בן גביר. אך כמוהו לא תומך במאמץ ערבי להשמיד יהודים תות 20.06.22 19:55 18
                 נער בן גביר: מה יש להסביר בפרצוף כזה 🙄 שמגיע אחרי משפט שנאמר על ידי נציג קואליציה ישראלי ANTI-PC 20.06.22 20:29 19
                     אנטי PC נכבד. מדוע אינך מקבל דברים כפשוטם. איני יודע משמעות הסמל.הייתי משוכנע שאתה תעמלן שמאל בשכר מהקרן תות 20.06.22 20:40 20
                         חברי לפורום ונער בן גביר נכבד: לא התעצבנתי ולא נפגעתי אבל עכשיו זה מתחיל להשתנות ANTI-PC 20.06.22 21:04 22
                             אני דובר עברית ולא אתהפך למקשקש רבקה מיכאלי.ת או אימוג'ינית . אתה מיחס לי האשמה שלא האשמתי תות 21.06.22 06:14 23
                                 חבר לפורום: אני באמת בז לנערי בן גביר וכל מה שבן גביר עושה למען עצמו על גב יהודים שנרמסים. ANTI-PC 21.06.22 08:24 26
                                     השמאל מוכן למאות קרבנות שלום,הימין המתון לעשרות (בבודדת ולא בדיזינגוף). בן גביר קיצוני! אפילו לא לשנים בשנה! תות 21.06.22 09:21 28
                                         חבר לפורום: גם את המשפט שחרר לי את הניק לא הבנת🧐 אני מתרכז בעצמי? איפה זה משתקף בתגובותי? ANTI-PC 21.06.22 09:53 29
                                             מדוע הוא כותב בשיטתיות ובמודע דברים שגויים על בן גביר ועלי (שאיני קשור לבן גביר). איך לזהות מגיב-תעמלן תות 22.06.22 09:28 32
  אין דין ואין ידיין הEברי 20.06.22 08:13 7
     חברי: אם השוטרים היו מפעילים את האלימות שלהם איפה שצריך המיידה היה מחכה להם קשור לשער ANTI-PC 20.06.22 20:45 21
  צאחם ווצ'אק. הלילה ירקדו עם הנייה וסדאם חוסיין Gtamar 20.06.22 08:25 8
  בדיחה עוד מהטרור המושתק אתרי בניה כמו זבל אבל אבנים מהשמים Zpatriots 20.06.22 08:43 9
  חכו שתיכנסו לדירה ותגלו שלל פגמים מכוונים לכאורה.. LionInZion 20.06.22 08:54 10
     ממש 😕😕 אבי_85 20.06.22 08:56 11
  מדובר בערבים שכוכבי וצהל מייבאים לכאן כדי שיהרגו יהודים. הם ישנים באתר הבנייה כי אין להם איפה לישון בארץ. כינוי 20.06.22 08:58 12
     + oshiEL 20.06.22 17:41 15
  אל דאגה, עכשיו ביבי יחזור, יפסיק את הריקוד דגלים והטרוריסטים יפסיקו את הטרור שלדון 21.06.22 06:33 24
  אבן בכביש תזעק ביריון 21.06.22 06:42 25
  במרכז: טילים=מלחמה. אבנים=טרור. ביהודה ושומרון ובדרום: טילים=טפטוף. אבנים=שיגרה עוד אחד 21.06.22 08:28 27
  כשזה באשדוד זה ארוע חמור במיוחד , כשזה בדרום או בצפון או בכל מקום אחר על בסיס יומי Brasilver 21.06.22 10:21 30
  אויב ערבי ארור ומשטרע ישמעאלית מיותרת סתם אחת 21.06.22 10:37 31

אלברט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
14726 הודעות, 152 מדרגים, 300 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    06:17   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מי ש30 שנה התעלם מאבנים באיוש מקבך אותם עכשיומבכל הארץ  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Yuval לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.3.20
1269 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    08:12   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. +1  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
oshiEL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.6.13
21348 הודעות, 309 מדרגים, 566 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    17:41   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. בול  
בתגובה להודעה מספר 1

תמהוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.19
13284 הודעות, 116 מדרגים, 200 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    17:45   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. ++ בן גביר לשלטון!!  
בתגובה להודעה מספר 1

Dotcom לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.6.20
1697 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    06:21   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. יכול להוציא למישהו עין!  
בתגובה להודעה מספר 0

gandalf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.7.08
46302 הודעות, 191 מדרגים, 375 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    06:50   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מילה לממשלות ישראל: התעלמתם וכעת האויב מבפנים בא לשנות  
בתגובה להודעה מספר 0

איילגולן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.16
6341 הודעות, 44 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    07:50   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. רק טרנספר  
בתגובה להודעה מספר 0

ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
8400 הודעות, 126 מדרגים, 239 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    07:58   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לא כל מעשה קונדס זה טרור🙄  
בתגובה להודעה מספר 0

תות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.7.20
5313 הודעות, 34 מדרגים, 47 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    17:39   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. לא כל טרור זה מעשה קונדס ! רק ריסוק הראש של הילדים והאמא שלך זה מעשה קונדס!  
בתגובה להודעה מספר 5

חבר מתאריך 8.8.18
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    17:43   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. חבר לפורום: מה? הכל תקין שם בגיזרה? משהו בפרצוף מגלגל העיניים לא היה ברור שהחלטת לבצע  
בתגובה להודעה מספר 13

פיגוע נגדי כאילו היית מראשוני הברברים המוסלמים שיוצא להשיב את הכבוד האבוד?
רק ריסוק הראש של הילדים והאמא שלך זה מעשה קונדס!

תן לי לנחש שאתה אחד מ"נערי בן גביר"🤭

חבר מתאריך 10.7.20
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    19:55   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. נא הסבר מה פרוש ''פרצוף מגלגל עיניים''. איני מנערי הצדיק בן גביר. אך כמוהו לא תומך במאמץ ערבי להשמיד יהודים  
בתגובה להודעה מספר 16

חבר מתאריך 8.8.18
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    20:29   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. נער בן גביר: מה יש להסביר בפרצוף כזה 🙄 שמגיע אחרי משפט שנאמר על ידי נציג קואליציה ישראלי  
בתגובה להודעה מספר 18

התומך באוכלוסיה הערבית/המוסלמית מייצרת הטרור, הביזה, האונס והרצח נגד היהודים?🤯

מי שתומך במעשים האלו ומגדיר את הטרור "מעשי קונדס"
מוסיף פרצוף כזה🙄?

ככה אתה מכיר את תומכי האוכלוסיה והמגינים על לוחמי הגרילה האזרחיים המכונים גיבורים הנלחמים נגד הכיבוש?

חבר לפורום, תגיד🤔
עברת יום קשה במיוחד?🥴
אתה באמת לא מכיר את סיגנון הכתיבה של הניק הזה?🙃
יש לך איתו איזה משהו אישי ולכן אתה כל פעם תוקף בצורה מטורללת ובלי מחשבה?😕

חברי
בדיוק לפי תגובתך שמגיעה ללא שמץ של מחשבה אתה בדיוק מה שמוגדר על ידי "נערי בן גביר".

אלו מקרקרי ה"אנחנו הכי ימין שיש" שכדי להוכיח את קיצוניותם "הימנית" עושים את הנזק הכי גדול ליהודים בכלל ולמחנה המרכז ימין בפרט יותר מכל השמאל האג'נדאי כיוון שהתוקפנות שלהם תמיד מכוונת כלפי המרכז ימין היהודי ובתוך המחנה ולעולם לא כלפי השמאל הישראלי והימין הערבי מהמחנה היריב🧐

חבר לפורום
עדיף לשאול שאלות לפני שמגיבים תגובה ילדותית ומטופשת שרק תזיק לך ותעמיד כל תגובה שלך באור שלילי גם אם תנסה להתנצל🤗

חבר לפורום, מבחינתי ניצחת בויכוח הבוגר והענייני כי אין סיכוי שאשתווה לרמתך הגבוהה🙄

עכשיו הבנת את הסרקזם של הפרצוף מגלגל העיניים או שעדיין צריך הסברים מה הוא אומר?🧐

דרך אגב
מתי הגבת פעם כלפי איש שמאל בפורום או ערבי מוסלמי כמו שהגבת כלפי?
חשבת פעם מדוע?🤔
ולא נראה לי שהתשובה, כי השמאלני או הערבי/מוסלמי ישר יפנה למנהלים שיסתמו לך את הפה היא היחידה הנכונה כאן🤨

חבר מתאריך 10.7.20
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    20:40   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אנטי PC נכבד. מדוע אינך מקבל דברים כפשוטם. איני יודע משמעות הסמל.הייתי משוכנע שאתה תעמלן שמאל בשכר מהקרן  
בתגובה להודעה מספר 19

לישראל חדשה , מאלה שאינם בוחלים בשום שקר אם בכך הם מסייעים למאמץ הערבי לחיסולנו , ובקבלת התמורה מהקרן לישראל חדשה.
אני שולט היטב בעברית, איני משתמש באימוג'ינים למיניהם ומתעלם מקיומם.
ומכאן מקור הטעות . אחפש בגוגל כדי לדעת מה משמעת מגלגל העינים.
בינתיים ראוי שאת כשרון התקיפה שלך תפנה למטרה ראויה .
בכל מקרה מצטער על שעיצבנתי יהודי שראוי שלא לגרום לו צער על לא עול בכפו.
לא זכור לי שתקפתי "ימין מתון" וכדומה.
ברור מאליו שאם אני רואה טעועית חמורות של ימין-מתון או מתחזים לכאלה אני מתקן את הטעות .
לעומת זאת למיטב זכרוני מעולם לא נמנעתי מלחשוף את טבעם של שונאי ישראל ממוצא יהודי.

חבר מתאריך 8.8.18
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    21:04   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. חברי לפורום ונער בן גביר נכבד: לא התעצבנתי ולא נפגעתי אבל עכשיו זה מתחיל להשתנות  
בתגובה להודעה מספר 20

האשימו אותי שאני
ביביסט
בוט
אוייב העם
אוייב המדינה
משת"פ
בוט אירני
אנטי ציוני מסוכן
ערבי המתחזה ליהודי
ערבי ממדינה זרה
ועוד ועוד

אבל תעמולן בשכר של הקרן לישראל חדשה?🤯
זהו!😤
זה הקש ששובר את גב הגמל!😡
אבל זה לא אומר שיש לי דבשת שאני לא רואה אותה, כן?🙄

ורק בגלל ההאשמה החמורה הזו שלך כלפי אני לא מעוניין לדבר איתך יותר לפחות 5 דקות🤪

חבר מתאריך 10.7.20
יום שלישי כ''ב בסיון תשפ''ב    06:14   21.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. אני דובר עברית ולא אתהפך למקשקש רבקה מיכאלי.ת או אימוג'ינית . אתה מיחס לי האשמה שלא האשמתי  
בתגובה להודעה מספר 22

אתה מוסיף אימוג'ינים , ולא אטרח לחפש את משמעותם ואם יש להם משמעות.
הביטוי "נער בן גביר" הוא ביטוי תעמלני שמטפח ביטול של בן גביר וביזויו כאילו הוא אינו אדם ערכי שמקדיש את עצמו למען קיומנו בארצנו אלא פרחח שגורר להקת פרחחים.
מישהו יכתוב "נערי יאיר לפיד"? "נערי רבין"?
אינני "נער" של מישהו, ולדוגמא בן-גביר טועה כשהוא כמו הרבה אחרים חושב שאדם חיב להצביע לפי מה שהרב שלו אומר.
אם אינך מבין דברים שאני כותב - זו בעיה שלך, שכנראה אתה חושב בדרך אימוג'ינית, וגם לדברים פשוטים וחד משמעיים אתה מדביק מהדמיון 'רוח דברים' שאינה קשורה למה שכתוב.
אתה כותב בברור רב שרמתך עולה על שלי, אתה כותב שכתיבתי ילדותית ומטופשת. כתיבה כזו היא תחליף פסול ללימוד דברי והסכמה להם.

חבר מתאריך 8.8.18
יום שלישי כ''ב בסיון תשפ''ב    08:24   21.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. חבר לפורום: אני באמת בז לנערי בן גביר וכל מה שבן גביר עושה למען עצמו על גב יהודים שנרמסים.  
בתגובה להודעה מספר 23

ערכתי לאחרונה בתאריך 21.06.22 בשעה 08:29 בברכה, ANTI-PC

אני לא מתבייש שאני רואה בבן גביר אידיאולוגיית שמאל קיצוני המסכן את ה*עם היהודי*

"נער בן גביר" הוא ביטוי תעמלני שמטפח ביטול של בן גביר וביזויו כאילו הוא אינו אדם ערכי שמקדיש את עצמו למען קיומנו בארצנו אלא פרחח שגורר להקת פרחחים.

בן גבן ונעריו האלימים והקיצונים הם שמאל קיצוני יותר מהשמאל הקיצוני
שתוקף את היהודים(שלא תומכים בו) יותר משהשמאל הקיצוני תוקף את היהודים ואת עמם.

יש סיבה מדוע היהודים הופכים את בן גביר ונעריו למוקצים מחמת מיאוס, הם עושים רק נזק כי לא נותנים להם לשלוט כמיעוט אידיאולוגי בדיוק כמו השמאל הקיצוני.

ראה איך בידיוק כמו השמאל הקיצוני נערי בן גביר רוצים שיבחרו בבן גביר בלי שעשה משהו למען העם והציבור היהודי והסיבה שלהם מדוע היהודים צריכים להצביע לבן גביר היא כי האחר רע לטענתם.

כל דוגמה לעשיה של בן גביר שתביא לי אראה לך שבן גביר עשה את זה למען עצמו בלבד.

כמו בשמאל הקיצוני נערי בן גביר רוצים שיבחרו בבן גביר "כי מגיע לו" ולא כי עשה משהו למען העם או הציבור.

תקרא את התגובות שלך כלפי יהודים ותבין מדוע היהודים מתנהגים אליכם כמו שמתנהגים ולא מקבלים אתכם וחוששים מהתנהגותם הקיצונית של "האידיאוליגים".

נערי בן גביר הם אלימים ויוצאים למלחמת ג'יהד רק נגד יהודים ונגד המרכז ימין ולעולם לא נגד השמאל האג'נדאי או הימין הערבי

לך תתפלש בבוץ עם נערי בן גביר האחרים ושחרר את הניק שלי מתעמולת השמאל קיצונית שלך שרק מביאה נזק לעם ישראל ורק מחפשת לתקוף יהודים כי בן גביר חייב להיבחר אחרת מגיע לכם את כל הרע שבעולם ואנחנו ניהיה שם למחוא כפיים ובחיוך שמח לאיד להזכיר לכם שזה כי לא בחרתם בבן גביר.

עכשיו יותר ברור לך חבר לפורום מה אני חושב ומאיפה ההגדרה "נערי בן גביר"?🧐

איזה מבעס שאפילו עם הימין הערבי אני עוד יכול לנהל דיון אבל אם אלו המגדירים עצמם "ימין" מהצד של היהודים אין לי עם מי לדבר כי כולם בשבילם שמאל שלא שווה יחס כי הם לא בוחרים בן גביר😤

ברוכים הבאים למציאות🥱

העובדה שאתם מקרקרים "אידיאולוגיה" לא אומר שיש לכם אחת כזו.

העובדה שאתם מקרקרים שמעשיכם למען *העם היהודי* לא אומר שזה נכון בדיוק כמו שהשמאל הקיצוני אומר משהו אחד ועושה משהו אחר.

העובדה שאתם קיצונים יהודים לא הופכת אתכם לימין יהודי אלא כל דרך החיים שלכם מתאימה לשמאל האג'נדאי.

בן גביר אינו שחקן קבוצתי אלא אג'נדאי ולכן הוא מסתדר טוב מאוד עם השמאל האג'נדאי ומשחק איתם לפי החוקים האג'נדאים ולא תוקף את השמאל אלא רק את המרכז ימין.

ולפני שתתחיל לזבל לי את השכל על כמה אני שמאל אז אגלה לך שמר בן גביר נמצא עכשיו בכנסת בזכות הקול שלי🤫

חבר מתאריך 10.7.20
יום שלישי כ''ב בסיון תשפ''ב    09:21   21.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. השמאל מוכן למאות קרבנות שלום,הימין המתון לעשרות (בבודדת ולא בדיזינגוף). בן גביר קיצוני! אפילו לא לשנים בשנה!  
בתגובה להודעה מספר 26

כתבת "לפני שתתחיל לזבל לי את השכל " ותקעת בסוף איזה אימוג'י שלא ברור מה הוא והאם מכוון להגיד משהו על הקול שלך או על כל המשפט.
בכל מקרה אתה חוזר כאן על התרכזותך השיטתית בעצמך ובערך העצום ,לדעתך, של השכל שלך, ויחד עם זאת מזלזל בשכל של מי שחושב, זאת כתחליף שלך להתמודדות מול טיעונים מבוססים .
הייתי מציע לך לתאם צות אנשים אמין , שיפקח על בדיקות IQ לך ולי . . ואם יתברר ששלי לא גבוה משלך ביותר מ 5 נקודות אתן לך 25 אלף ש"ח ואחרת אתה תתן לי 10 אלפי ש"ח.
יתכן אולי שבן גביר פועל ועושה מעשים טובים ממניע אישי ,כפי שאתה טוען, וכך הוא צבוע. אם כך הדבר אז הוא בחר בצבע טוב . אתה יכול לטעון כך גם כלפי סטרוק , וסמורטריץ וכלפי כל מי שעושה מעשים טובים.
בכל מקרה אינך רשאי לכנות אותי כנער של מישהו איני כפוף אישית לאף אדם.

חבר מתאריך 8.8.18
יום שלישי כ''ב בסיון תשפ''ב    09:53   21.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. חבר לפורום: גם את המשפט שחרר לי את הניק לא הבנת🧐 אני מתרכז בעצמי? איפה זה משתקף בתגובותי?  
בתגובה להודעה מספר 28

ערכתי לאחרונה בתאריך 21.06.22 בשעה 10:03 בברכה, ANTI-PC

חבר לפורום יש לך בעיה עם הבנת פרצופים?

הם אמורים לעזור לך להבין את הכוונת המשפט יותר טוב כיוון שטונציה, ציניות וסרקזם אינה משתמעת מבעד לשורות.

מה אתה מצפה ממני, שאכתוב לך בסוגריים את הפירוש לכל פרצוף כדי שתבין?

סליחה על השאלה אך מה גילו של המתכתב מצידו השני של המסך?

אולי יש איזו בעיה בגלל הבדלי דורות ביננו?

אולי אחד מאיתנו צעיר מידי מכדי לחשוב בצורה רחבה יותר?
(למרות שאחד המאפיינים של בן גביר ותומכיו זו ראיה צרה וחד מימדית)

בקיצור, מה אתה רוצה ממני?

גם תקפת אותי שירוצצו לאימי וילדי את הראש כמעשי קונדס.

גם האשמת אותי שאני סוכן של הקרן לישראל חדשה.

עכשיו אתה תוקף אותי כי אתה מבין שהקיצוניות שלך ושל בן גביר לא פוגעת רק בי אלא גם בכם?

חבר לפורום
אם תרצה או לא תרצה התנהגותך הינה כשל "נער בן גביר"!
כשתפסיקו להשפריץ את שינאתכם ואת תסכולכם ואת השריפות שלכם כלפי תוך המחנה אז אולי המחשבה של כלל הציבור עליכם תשתנה.🧐
(את הפרצוף הביקורתי הזה הבנת, נכון?🧐)

כך לעצמך משהו בשביל הספורט

לך חפש תגובות שלך כלפי ביבי, הליכוד ותומכיהם ואחר כך תשווה לתגובותך כלפי אנשי שמאל קיצוני ואפילו הימין הערבי ואולי תתחיל להבין למה אני מתכוון.

ההרס והארס של בן גביר ונעריו לא חוצים את גבולות המחנה ומכוונים אך ורק כלפי פנים כדי להרוס ולחבל בתוך המחנה ובכך לעזור לשמאל האג'נדאי לממש את ביצור שלטונו.

זה מה שנעשה עד היום וזה מה שיעשה עד שיחשף פרצופו האמיתי של יציר כפיהם של האג'נדאים שנמצא בתוך מחנה היהודים.

איזה קטע?
אם הייתי כותב את זה על בנט לפני שנה אף אחד לא היה מאמין לזה, נכון?

אבל היום לאחר שנאלץ לחשפוף את פניו?

היום כולם יודעים שבנט הוא איש שמאל שהושתל אצל היהודים כדי לשמור על המרכז מימין והינה גם ליברמן "הימני קיצוני" פתאום יושב עם אלו שרצה לקחת להם את האזרחות אם לא יהיו נאמנים אך לפני כמה חודשים.

עכשיו יותר ברור לך מדוע בן גביר תמיד מגיע להרוס כל התחלה של מהלך של מחנה המרכז ימין היהודי ועושה מהומה כדי לעורר את השמאל האג'נדאי שהינה מגיעה סכנה וצריך לצופף את השורות?

זו הסיבה שמחנה המרכז ימין רואה בבן גביר ונעריו מוקצים ומזיקים למחנה ולעם.

בן גביר אינו ימין כלל ובכלל
בן גביר הינו אג'נדאי בכל רמ"ח איבריו ולמחנה האג'נדאי הוא שייך רק שהאג'נדאים לא מסוגלים לסבול את היהודיות שלו אז הוא יושב ותופס מקום אצל היהודים וכדי לבלבל את עינהם מכנה עצמו הימין הכי ימין שבימין שזה בעצם שוב יוצא שמאל קיצוני.

עריכה:
הייתי מציע לך לתאם צות אנשים אמין , שיפקח על בדיקות IQ לך ולי . . ואם יתברר ששלי לא גבוה משלך ביותר מ 5 נקודות אתן לך 25 אלף ש"ח ואחרת אתה תתן לי 10 אלפי ש"ח.

חבר לפורום
אל תביך את עצמך
אני אעיד בפניך שזו לא חוכמה גדולה להוציא יותר מימני במבחן iq
כך שאם רמת הiq שלך גבוהה ב5 נקודות לפחות זה אומר שענית על השאלה הראשונה אז כבר עברת אותי.

חבר לפורום
אל תביך את עצמך
אני אעיד כגילוי נאות שאני עוד רגע ברמת אנאלפבית כך שזה לא קשה להוציא יותר מימני במבחנים.

אבל בחרת להביך את עצמך!
אז אשאל אותך כך-
תוצאות המבחן הזה לא אמורות להיות משוקפות במלל הנכתב וניסוחו והצגת הטענות?

איפה מגיעות לידי ביטוי ה5 נקודות יותר שלך בתגובות?

כבר כתבתי לך
עדיף לשאול שאלות לפני שכותבים תגובות ילדותיות שרק יביכו אותך יותר.

חבר מתאריך 10.7.20
יום רביעי כ''ג בסיון תשפ''ב    09:28   22.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מדוע הוא כותב בשיטתיות ובמודע דברים שגויים על בן גביר ועלי (שאיני קשור לבן גביר). איך לזהות מגיב-תעמלן  
בתגובה להודעה מספר 29

מה שכותב המגיב האנטיפס משדר לנו שהאימוג'ינים הפרצופיים אומרים לנו על משפט שנכתב שהוא לא כמשמעות המלים שבו אלא נכתב כסארקזם , לעג , שקר מודע, שנאה , בלבול מח, וכו' וכו'
מי שכותב כדי לתרום מחשבה וידע לקוראים לא ישתמש באימוג'ינים .
מי שכתיבתו הוא בשרות טיפוח שינאה ולעג כלפי גורם כל שהוא ישתמש בהרבה אימוג'ינים פרצופיים. איך כותב המגיב האנטיפסי? יראה הקורא וישפוט !
בכדי לזכות ביחס רציני (בלתי מוצדק !) תעמלן ישדר שוב ושוב כאילו הוא חכם וחושב.
העובדה היא שהמגיב האנטיפסי ניסה להעמיד את עצמו כשופט את כישורי השכליים. אך ברח מהצעתי לשיפוט מבוקר והוגן כדי לברר את האמת. הוא ניסה לעטוף את יבריחתו מחשיפת האמת לגבי רמת ה IQ בבדיחות.
תגובתו רצופה במידע כוזב.
לא איחלתי לאמו ובניו ריצוץ ראש.
לא טענתי שהוא סוכן בשכר של הקרן לישראל חדשה , אלא להפך כתבתי שחשבתי כאילו אני מגיב למישהו כזה ( כשלמעשה הוא אינו כזה). עכשיו אני משאיר לקורא את ההחלטה מה האמת.
מקבלי הכסף מהקרן לישראל חדשה אינם מסתירים זאת , ואם אומרים להם זאת זה כלל לא מעליב או פוגע בהם.
סוכן שכזה רוצה באמון הקוראים ויציג את עצמו כאילו הוא כותב מתוך שיפוט נבון , המגיב האנטיפסי מספר לקוראים , בלי שום צורך, שבן גביר בכנסת בתמיכת הצבעתו לכנסת .

הוא כותב כאילו אני תוקף באת נתניהו והליכוד , לחלוטין לא נכון. מספר פעמים הפניתי את הקוראים ל https://youtu.be/E99tKy5OpDM?t=463 שנראה שרבין בנאום המרפסת לא קרא לרבין בוגד וכו אלא אמר " הוא לא בוגד , הוא טועה" , צינתי זאת , כי זו האמת לא תקיפה כלפי נתניהו ולא הזדהות עם מה שאמר , פשוט דרכי לכתוב אמת. כך גם לגבי ההתנפלות הנבזית על רבין בגלל חשבון הדולרים שלו , כאשר היועץ המשפטי ( בהחתרן מאחוריו?) מנצל את תפקידו כדי לגרש את ראש הממשלה רבין מתפקידו ולהעלות את שמעון פרס. מעשה פשיסטי מובהק.
הטענה החוזרת שוב ושוב כאילו בן גביר הוא למעשה פעיל נגד ישראל היא לפי הרישעות המקובלת לזהות פרו יהודים מובהקים עם הצורר הערבי.
כך יצרו את המונח "מתנחבל" , וכך בזמן גרוש היהודים מחבל קטיף יצרו את המונח "שב"כניקים" למסייעים ליהדים.( המונח לא נקלט כשלילה ).

בך הכל ברור כשמש שהכתיבי החוזרת כאילו בן גביר ואנשיו הם פרחחים מעוררי סלידה , יחד עם זיהויי כפעיל בן-גביר וכתיבה מכוערת כלפי הם חלק מהלוחמה המכוערת של הגופים הנתמכים ע"י הקרן לישראל חדשה , ואחרים כדי לפגוע בהצבעה של הבוחרים למען תומכי קיומנו כמו בן גביר ודומיו.

הEברי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.7.14
11586 הודעות, 130 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    08:13   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אין דין ואין ידיין  
בתגובה להודעה מספר 0

עכשיו נראה נראה מי מוצא יפה את המיידה הנרגש, במגדל רפאים נטול מעלית ועל מאות החדרים שלו, עם צוות מצומצם ובעלטת מדבר.

כמחט בעריבת נחת

כה זרה לנו בעיניים . ממשלת שינוי לאום-H-It : ממדינה יהודית - כלל אזרחיה, למדינת כלל אזרחיה ומוסלמית

חבר מתאריך 8.8.18
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    20:45   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. חברי: אם השוטרים היו מפעילים את האלימות שלהם איפה שצריך המיידה היה מחכה להם קשור לשער  
בתגובה להודעה מספר 7

בכניסה למגדל כדי שחלילה השוטרים לא יצטרכו להיכנס פנימה ולדבר עם שאר "דיירי הבית" שהגיעו באמת רק בשביל לעבוד ולחזור הביתה עם כסף מעבודתם.

אבל השוטרים עסוקים בלהיות אלימים לאזרחים תמימים והחברים שלהם עסוקים בלשקר לטובת השוטרים האלימים והסדיסטים אז הציבור אפילו לא בא בתלונות על חוסר המעש נגד העבריינים והמחבלים מתוך מחד שלא רק העבריינים והמחבלים יעשו בהם כרצונם אלא השוטרים ינצלו את המצב ויפנו את אלימותם נגד האזרחים היהודים והנורמטיבים.

Gtamar לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.12.13
5920 הודעות, 20 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    08:25   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. צאחם ווצ'אק. הלילה ירקדו עם הנייה וסדאם חוסיין  
בתגובה להודעה מספר 0

מעדכן אתכם בחידושים שבעולם הרכב. אשמח לדירוג חיובי

Zpatriots לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.4.15
16046 הודעות, 42 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    08:43   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. בדיחה עוד מהטרור המושתק אתרי בניה כמו זבל אבל אבנים מהשמים  
בתגובה להודעה מספר 0

LionInZion לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
22637 הודעות, 146 מדרגים, 266 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    08:54   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. חכו שתיכנסו לדירה ותגלו שלל פגמים מכוונים לכאורה..  
בתגובה להודעה מספר 0

אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
54797 הודעות, 161 מדרגים, 274 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    08:56   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ממש 😕😕  
בתגובה להודעה מספר 10

כינוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.6.21
17522 הודעות, 47 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    08:58   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מדובר בערבים שכוכבי וצהל מייבאים לכאן כדי שיהרגו יהודים. הם ישנים באתר הבנייה כי אין להם איפה לישון בארץ.  
בתגובה להודעה מספר 0

לצהל וכוכבי לא אכפת שגנבים אנסים ומחבלים עוברים את הגבול בשם המוסר העקום שלהם שבו פרנסה של ערבי חשובה מחיי יהודי.

לא היה דתי במטכל עשור. צהל מקבל עשרות מיליארדים רק בשביל מודיעין וחימושים שמונעים פגיעה באזרחי האויב

oshiEL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.6.13
21348 הודעות, 309 מדרגים, 566 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''א בסיון תשפ''ב    17:41   20.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. +  
בתגובה להודעה מספר 12

שלדון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
3350 הודעות, 25 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב בסיון תשפ''ב    06:33   21.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. אל דאגה, עכשיו ביבי יחזור, יפסיק את הריקוד דגלים והטרוריסטים יפסיקו את הטרור  
בתגובה להודעה מספר 0

!BAZINGA

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
93748 הודעות, 363 מדרגים, 599 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב בסיון תשפ''ב    06:42   21.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אבן בכביש תזעק  
בתגובה להודעה מספר 0

עוד אחד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.3.19
1046 הודעות, 2 מדרגים, 3 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב בסיון תשפ''ב    08:28   21.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. במרכז: טילים=מלחמה. אבנים=טרור. ביהודה ושומרון ובדרום: טילים=טפטוף. אבנים=שיגרה  
בתגובה להודעה מספר 0

Brasilver לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.17
15708 הודעות, 40 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב בסיון תשפ''ב    10:21   21.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. כשזה באשדוד זה ארוע חמור במיוחד , כשזה בדרום או בצפון או בכל מקום אחר על בסיס יומי  
בתגובה להודעה מספר 0

זה אפילו לא מדווח .

סתם אחת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
15146 הודעות, 47 מדרגים, 89 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב בסיון תשפ''ב    10:37   21.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אויב ערבי ארור ומשטרע ישמעאלית מיותרת  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות