גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #752959 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 752959        
the hawk
חבר מתאריך 28.8.18
5739 הודעות
יום חמישי כ''ב בתמוז תשפ''ב    09:40   21.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''זה נושא כואב, רציתי להשאיר משהו מ'רוקי' לילדים שלי'' | סילבסטר סטאלון מאשים  

כוכב הקולנוע סילבסטר סטאלון מאשים את מפיק סרטי "רוקי" אירווין ווינקלר (Irwin Winkler) בכך שהוא מונע ממנו סכומי כסף שמגיעים לו. הכוכב העלה פוסט באינסטגרם שבו המפיק נראה עם גוף של נחש ולשון בצורת חרב. "אירווין שלט ב'רוקי' במשך מעל 47 שנים, ועכשיו הוא שולט ב'קריד'. אני אשמח לקבל לפחות את מה שנשאר מהזכויות שמגיעות לי"

https://www.mako.co.il/culture-articles/Article-5d6995e6e611281027.htm
מערכת mako תרבות | mako

"אני מאמין שזו תהיה מחווה הוגנת מהאדם הזה בגיל 93". סטאלון | צילום: Axelle/Bauer-Griffin, getty images

סילבסטר סטאלון יוצא נגד המפיק של "רוקי". כוכב הקולנוע סילבסטר סטאלון, הידוע במיוחד מתפקידו בתור המתאגרף רוקי בלבואה, צבר הרבה תסכול נגד אירווין ווינקלר, שהפיק את מותג הסרטים שהפך אותו לכוכב. סטאלון החליט לפרוק את התסכול ברשתות החברתיות, כשפרסם ביום ראשון (17/07) בבוקר בחשבון האינסטגרם שלו פוסט זועם נגד ווינקלר.

בפוסט, סטאלון מאשים את ווינקלר בכך שהוא מנע ממנו סכומי כסף שמגיעים לו, ושיתף כי כל מה שהוא רוצה זה "להוריש את זה לילדיו". הפוסט ששיתף סטאלון כולל את הטקסט המאשים לצד ציור, בו נראה ראשו של ווינקלר שמוצמד לגוף נחשי ומפיו יוצאת לשון בצורת חרב. "זה פורטרט מאוד מחמיא של המפיק האגדי של 'רוקי' ו'קריד'", כתב סטאלון. "אירווין שלט ב'רוקי' במשך מעל 47 שנים, ועכשיו הוא שולט ב'קריד'. אני אשמח לקבל לפחות את מה שנשאר מהזכויות שמגיעות לי, לפני שהוא מעביר את זה אך ורק לילדים שלו. אני מאמין שזו תהיה מחווה הוגנת מהאדם הזה בגיל 93?", כשהוא מתייחס לווינקלר בן ה-91.

סטאלון ביטא את תסכולו כמה פעמים במהלך השנים האחרונות, בשל העובדה שהוא לא מחזיק בזכויות על זיכיון "רוקי". השחקן הרוויח אחוזים על הצלחת הסרט בקופות, בשיטת חישוב בה הוא מקבל אחוזים כבר מהכרטיס הראשון שנמכר (ולא רק אחרי שהאולפן מסיים להחזיר את ההשקעה). הסרט הראשון בסדרה עלה מיליון דולר להפיק והרוויח פי 225 מכך – אבל סטאלון טוען כי מגיעים לו אחוזים נוספים מהזיכיון. "זה נושא כואב שאוכל לי את הנפש, כי רציתי להשאיר משהו מ'רוקי' לילדים שלי. אבל תמיד נחמד לשמוע מהמעריצים הנאמנים... תמשיכו להתאגרף", הוא סיכם.

ב-2019 דווח כי ווינקלר הופתע לגלות שסטאלון לא מרוצה מההכנסות שלו מהמותג, והזכיר את עשרות מיליוני הדולרים שהוא קיבל מהרווחים. על פי אחד הדיווחים, סטאלון הרוויח מעל 10 מיליון דולר על השתתפותו ב"קריד" ובסרט ההמשך שלו מ-2018. "אין לי שום בעלות על 'רוקי'", שיתף סטאלון באותה שנה. "זה היה מטורף שזה מעולם לא קרה, אבל אמרו לי, 'היי, שילמו לך, אז על מה אתה מתלונן?'. אני רתחתי".

"רוקי" הראשון יצא לאולמות הקולנוע בשנת 1976, והוא נכתב על ידי סטאלון שכאמור מככב בו. הוא הצליח הרבה מעל למצופה, וזכה להיות מועמד לפרסי אוסקר בכמה קטגוריות מרכזיות – מתוכן זכה לבסוף בפרס הסרט הטוב ביותר, הבמאי הטוב ביותר והעריכה הטובה ביותר. לסרט יצאו חמישה המשכים, ובשנת 2015 הוא אף זכה לסדרת סרטי הספין-אוף "קריד".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מה הוא רוצה? האם יסכים גם להתקזז על סרטים שכשלו ולשלם להפקה? אלפקה-מן 21.07.22 09:42 1
  אם זאת העסקה שחתם עליה על מה הוא מתלונן? ואם הסרטים לא היו מצליחים הוא גם היה בא בדרישות? oFiR 21.07.22 09:46 2
  לא נשארו לו מספיק מיליונים לילדים?? shabor 21.07.22 09:49 3
  לא רק שהילדות שלו מצליחות בעצמן והוא לא חייב להשאיר להן גרוש, הם גם קיבל עשרות מיליונים GaggeR 21.07.22 09:50 4
  כשמולטי מליונר אומר את הדברים האלו זה די מביך אבוזדינק 21.07.22 09:56 5
  הוא קם לתחייה?שמעתי שנפטר elbustani 21.07.22 10:19 6
     הורגים אותו כל שנה-שנתיים בערך גולדברג 21.07.22 11:02 8
  סרטים נפלאים Dover 21.07.22 10:40 7
  ועל תעצור או שאמא שלי יורה גנוטי 21.07.22 11:05 9

אלפקה-מן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
11334 הודעות, 91 מדרגים, 166 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ב בתמוז תשפ''ב    09:42   21.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מה הוא רוצה? האם יסכים גם להתקזז על סרטים שכשלו ולשלם להפקה?  
בתגובה להודעה מספר 0

פי אחד הדיווחים, סטאלון הרוויח מעל 10 מיליון דולר על השתתפותו ב"קריד"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
oFiR לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.12.11
11305 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ב בתמוז תשפ''ב    09:46   21.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אם זאת העסקה שחתם עליה על מה הוא מתלונן? ואם הסרטים לא היו מצליחים הוא גם היה בא בדרישות?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
29663 הודעות, 170 מדרגים, 340 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ב בתמוז תשפ''ב    09:49   21.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לא נשארו לו מספיק מיליונים לילדים??  
בתגובה להודעה מספר 0

GaggeR לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
53931 הודעות, 343 מדרגים, 661 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ב בתמוז תשפ''ב    09:50   21.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לא רק שהילדות שלו מצליחות בעצמן והוא לא חייב להשאיר להן גרוש, הם גם קיבל עשרות מיליונים  
בתגובה להודעה מספר 0

על ההשתתפות שלו בסרטים ולא לקחו לו כלום ממה שהוא הסכים לו בחוזה.

לא מבין את התלונות שלו.

אבוזדינק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.18
4954 הודעות, 22 מדרגים, 39 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ב בתמוז תשפ''ב    09:56   21.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. כשמולטי מליונר אומר את הדברים האלו זה די מביך  
בתגובה להודעה מספר 0

נשמע כמו אדם שרעב ללחם.
הנכדים של הנכדים שלו מסודרים לכל החיים..

elbustani לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.9.15
2664 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ב בתמוז תשפ''ב    10:19   21.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הוא קם לתחייה?שמעתי שנפטר  
בתגובה להודעה מספר 0

גולדברג
חבר מתאריך 7.4.21
1823 הודעות
יום חמישי כ''ב בתמוז תשפ''ב    11:02   21.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. הורגים אותו כל שנה-שנתיים בערך  
בתגובה להודעה מספר 6

Dover לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.20
2094 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ב בתמוז תשפ''ב    10:40   21.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. סרטים נפלאים  
בתגובה להודעה מספר 0

גם החברים של נטאשה לא קיבלו שקל מ'שינויים בהרגלי הצריחה'

גנוטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.20
2394 הודעות, 39 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ב בתמוז תשפ''ב    11:05   21.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ועל תעצור או שאמא שלי יורה  
בתגובה להודעה מספר 0

החזיר את הכסף לאולפנים?

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות