גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #758391 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 758391        
צללפון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.8.13
12408 הודעות, 56 מדרגים, 103 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    14:20   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''מי ששלח לך את זה ישב בכלא'', כך חוסלה הרפורמה בחקלאות  

 
  
הניסיונות להעביר את הרפורמה בחקלאות, שאמורה להפחית את מחירי הירקות והפירות ולהוריד את יוקר המחיה, נמשכים כבר כמעט שנה. לאורך הדיונים, כמו שקורה במשאים ומתנים אחרים, נדמה היה שהחקלאים הולכים צעד קדימה ושלושה אחורה, מסכמים סיכומים וחוזרים בהם ברגע האחרון, שהכל נראה כבר על סף חתימה.

אחרי שני סיבובי סרק בניסיון להגיע להסכמות, הוחלט לערב את מנכ"ל משרד ראש הממשלה ומזכיר הממשלה, באמצעות אמיר ברקן, סמנכ"ל כלכלה באוצר שהוביל את הדיונים.

ב- 15 ביוני 2022 נערכה עוד פגישה בין הצדדים. נכחו בה נציגי החקלאים, ביניהם אבו וילן, יו"ר התאחדות חקלאי ישראל, עמית יפרח, מנכ"ל תנועת המושבים, דובי אמיתי, יו"ר נשיאות המגזר העסקי ויועמ"שית נשיאות המגזר העסקי. מולם ישבו נציגי המדינה: מנכ"ל משרד ראש הממשלה יאיר פינס, אמיר ברקן, נציגי אגף התקציבים בראשות סגן ממונה על התקציבים, מספר חברי כנסת ואנשי משרד החקלאות.

אבו וילן: "אני מציע לך לא להתעסק בזה, כי מי ששלח לך את זה ישב בכלא"(צילום: אתר רשמי, התאחדות חקלאי ישראל)

מסרונים מחשידים
במהלך הישיבה, הנוכחים שמו לב שהחקלאים עסוקים בטלפונים הסלולאריים שלהם באופן אינטנסיבי, בעיקר אמורים הדברים לגבי אבו וילן, שהיה שקוע בו כמעט לחלוטין, כשמדי פעם זרק לאוויר משפטים שהפכו לנקודות מחלוקת, למרות שהיו עליהן סיכומים מוקדמים עם ברקן. אנשי משרד האוצר והחקלאות היו המומים ממה שנראה כמו שפע של מידע פנימי שהחקלאים הציגו ועלה החשד שמישהו ממשרד החקלאות מדליף להם אינפורמציה על מנת לחבל ברפורמה.

מיד אחריה הגיעו לידי בכירים במשרד החקלאות תמונות שהשאירו אותם פעורי פה. אחד הנוכחים בחדר צילם את מסך הטלפון של אבו וילן, ומהטקסטים התברר מדוע הוא היה מרותק למסך.

לידי וואלה! הגיעו צילומי מסך הטלפון הסלולרי של אבו וילן, יו"ר התאחדות חקלאי ישראל ומי שאמור לחתום על הרפורמה מטעם החקלאים, כשהוא מתכתב במהלך הישיבה עם צביקה כהן, שמייעץ לו מה לעשות ומתעדכן במה שקורה.

צביקה כהן הוא לא מכר ותיק של אבו וילן או יועץ בשכר, אלא מ"מ מקום המנכ"ל וסמנכ"ל בכיר להשקעות ומימון במשרד החקלאות משנת 2012, שבמסגרת תפקידו אחראי על יישום מדיניות המשרד בתחום ההשקעות והמימון, מייעץ להנהלת המשרד בנושאים חקלאיים בתחום תכנית ההשקעות ומופקד על הקצאת תקציבי ההשקעות.

מתברר כי לשלל תפקידיו נוסף לכאורה עוד תפקיד של "יועץ סתרים" לחקלאים. להזכירנו: יועץ לכאורה נגד מהלך שמקדם המשרד שבו הוא מכהן, הגורם שמשלם את משכורתו.

טוב לדעת (מקודם)
אל תתפשרו על מין לא מספק: הסוד לשיפור כעת במבצע
מוגש מטעם "גברא"

עו"ד נעמה קאופמן פס, מנכ"לית משרד החקלאות. לדעת וילן, היא האחראית(צילום: אתר רשמי, ענבל מרמרי)
"מישהו שרף אותי?"
בתמונה אחת, שצולמה סמוך לשיחה על שינוי "תקנות הגנת הצומח", אותם ביקשו החקלאים לדחות בשנה, הופיע בשעה 11:31 על המסך של אבו וילן ווטסאפ מצביקה כהן: "מפחיד קצת" (בנוגע להתנגדות המשרד לדחיית התיקון בתקנות בשנה ל.ר), וכהן מוסיף מייד: "עדיף היה להעביר עוד שנה. זה ויתור גדול אז אסור לוותר יותר".

אחרי הפסקה של רבע שעה, ב- 11:54, כהן שואל "מה קורה? דבש?", ככל הנראה לברר האם כבר התחילו לדון בנושא הדבש. אבו וילן עונה לו, "עוד לא סגרנו אבל רמזו שיסכימו ל- 30 מיליון וחקיקה שתסדיר את הזכויות...", בהודעה שטרם נשלחה ונמצאת במהלך כתיבה.

סביב השעה 12, כהן מתעניין: "מה עם המכסים" וכעבור ארבע דקות אבו וילן מעדכן: "כרגע עוסקים בשטויות".

בשעה 12:26 פונה אליו כהן בדאגה: "מתקשרים אלי. רוצים שאצא מסיור ואבוא לשיחה אישית אצל השר בירושלים. יש לך מושג אם מישהו שרף אותי? אתה יודע משהו?" אבו וילן עונה: "אין לי מושג"

השיח הער ממשיך. ב- 12:28 כהן שואל : "מה קורה עכשיו?", "ממשיכים" עונה וילן. כהן: "על מה"? וילן : "עכשיו על האגרות" (של העובדים הזרים לחקלאות ל.ר.).


שר החלקאות עודד פורר לוחש על אזנו של שר האוצר ויו"ר מפלגתו, אביגדור ליברמן, בעת ההכרזה על ביטול מכסי מגן בתחום החקלאות. האם הרפורמה שהוביל מטורדפת מבפנים?(צילום: ראובן קסטרו)
"שיטתיות של הפרת אמונים בתפקיד כלפי מדינת ישראל"
כשהנוכחים קמו ממקומותיהם והסתובבו בחדר כדי לחלץ עצמות, וילן הניח את הטלפון על השולחן ודפדף למעלה בהודעות. ניתן היה לראות, לכאורה, כי מדובר בהתכתבות ארוכה ומפורטת לאורך כל הבוקר, ביחד עם התייחסויות נוספות למו"מ בנוגע להגנת הצומח, שבה כהן מייעץ ומנחה את החקלאים בניגוד לעמדות השר והמנכ"לית.

לוואלה נודע שמשרד החקלאות הגיש תלונה לנציב שרות המדינה, על הפרת אמונים, התנהלות בניגוד להנחיות, שיתוף פעולה עם הגוף עליו הוא אמור לפקח, פגיעה במו"מ, מתן מידע ונתונים שלא ברשות, פעולות כנגד הנחיות מנכ"ל והעברת מסרים כנגד המדינה.

מכתב התלונה מעלה שורה של טענות, ביניהן: "התנהלות שלא ברשות שלא בסמכות ובניגוד לכל הנחיה שקיבל. תוך העברת מידע שלא כדין ותדרוך בפועל כנגד נושאים אף שאינם בידיעתו וטיפולו ומתוך רצון להזיק ולהישאר בתמונה כגורם בעל כוח והשפעה ואולי מניעים נוספים חמורים. ברור כי לא רק שיש כאן שיטתיות של הפרת אמונים בתפקיד כלפי מדינת ישראל והתפקיד, אלא גם חוסר יכולת לסמוך בנושא כספי ציבורי אדירים שמחולקים לחקלאים".

עוד נטען כי "נדרשת הן פעולת השעיה או העברה מתפקיד נוכחי במיידי וכן פעולת עומק של סיום העסקתו של העובד בשירות המדינה בגין אי התאמה לתפקיד מהנימוקים דלעיל".

בנציבות המדינה אישרו את הגשת התלונה ומסרו בתגובה: "הפניה הועברה לבחינה באגף חקירות המשמעת של נציבות שירות המדינה. לא ניתן למסור פרטים מעבר לכך".

עוד נודע לוואלה שיונתן בשיא ויוסי ישי, שני מנכ"לים שכיהנו בעבר במשרד החקלאות, פנו לפרופ' דניאל הרשקוביץ', נציב שירות המדינה, בדחיפות. הם מנו את מעלותיו של כהן וקבלו בפניו על הניסיון של משרד החקלאות לעשות מחטף פוליטי ערב בחירות, כדי להדיח אותו מתפקידו. משיחה עם בשיא וישי עולה, ששניהם אינם מודעים למעשיו של כהן, אלא התבקשו להקדים ולפנות לנציב כדי להפליג בשבחו


המנכ"לית, נציג החקלאים והשר הממונה. אזרחי ישראל בסך הכל רוצים לקנות פירות וירקות במחיר סביר(צילום: עיבוד תמונה, מירי צחי-מעריב, ניב אהרונסון, ענבל מרמרי)
"מי ששלח לך את זה ישב בכלא"
אבשלום וילן מסר בתגובה: "מי שצילם אותי בטלפון זו עבירה פלילית. ואם תכתבי את זה נתבע אותו בדין".

אתה מכחיש שכהן נותן לך הנחיות במו"מ?

"עצם העובדה שמישהו מעוזריה של מנכ"לית משרד החקלאות העז לצלם טלפון פרטי, זו עבירה פלילית. אני דיברתי עם השר פורר כשהתחיל המו"מ. אני מעל 20 שנים מנהל משאים ומתנים, עשר שנים כיו"ר הלובי החקלאי בכנסת ובמהלך 13 השנים האחרונות כמזכ"ל ארגון חקלאי ישראל. מעולם לא התנהל מו"מ בלי שנכחה בו הפקידות המקצועית של משרד החקלאות. זו פעם ראשונה והבנתי שזה בהוראת המנכ"לית. בשיחה בארבע עיניים עם השר קיבלתי אישור מפורש לדבר עם כל מי שאני רוצה בדרגים המקצועיים של המשרד".

ולקבל תדרוכים נגד עמדת המשרד מתוך המשרד?

"השר אישר לי לדבר עם כל הפקידים במשרד החקלאות ולקבל נתונים מקצועיים לצורך ניהול המו"מ".

אבל מה שקיבלת אינו נתונים מקצועיים, אלא הנחיות מה לעשות תוך כדי דיון. זה נראה לך תקין?

"מה משרד החקלאות עובד נגדנו? שולח מישהו לצלם צילום מסך? אני אתבע אותו".

נראה לך תקין שסמנכ"ל בכיר במשרד החקלאות מתדרך אותך נגד המשרד שמשלם לו את המשכורת?

"אנחנו מנהלים את מו"מ מול האוצר והדרג היחידי שיש לו את כל הנתונים זה הדרג המקצועי. משרד החקלאות צריכים לתת את כל הנתונים האובייקטיבים כדי שהמו"מ יוכל להתקיים".

כשהוא אומר "מישהו שרף אותי", אלה נתונים?

"אני מציע לך לא להתעסק בזה, כי מי ששלח לך את זה ישב בכלא".

אבשלום וילן לא הסתפק באיומים, אלא גם שלח אתמול מכתב תלונה חריף לשר החקלאות עודד פורר, בו הוא דורש ממנו לפעול נגד מנכ"לית משרדו, שאחראית לטענתו לצילומים.


עו"ד סיגל פעיל בשם צביקה כהן: "מקצועיותו ונאמנותו למשרד החקלאות ותחום החקלאות במדינה, לא יכולים להיות מוטלים בספק על ידי איש"(צילום: צילום מסך, ערוץ הכנסת)
תגובות: "מר כהן הינו קורבן ציני לניסיונות פוליטיים להדיחו מתפקידו"
ממשרד החקלאות נמסר בתגובה: "הנושא מצוי בבחינה של נציבות שירות המדינה, ואין ביכולתנו להרחיב מעבר לכך".

עו"ד סיגל פעיל, שמייצגת את צביקה כהן, מסרה בתגובה: "בראשית הדברים יצוין כי תמוה ביותר הכיצד הגיע לידיכם תלונה של הוגשה כנגד מר כהן ומסמכיה הנוגעים אליה, שעה שעד למועד זה מר כהן לא קיבל העתק ממנה וממסמכיה.

מר כהן, הינו עובד משרד החקלאות מזה 29 שנים, בעל תארים במשפטים ובכלכלה, שימש כמנכ"ל המשרד במשך חצי שנה, ומאז שנת 2011 מכהן בתפקידו כסמנכ"ל בכיר להשקעות ומימון במשרד החקלאות.

מר כהן הינו עובד מסור ורב זכויות אשר מקצועיותו ונאמנותו למשרד החקלאות ותחום החקלאות במדינה, לא יכול להיות מוטל בספק על ידי איש. לא בכדי ההערכה המקצועית כלפי מר כהן על ידי כל הגורמים העוסקים בתחום החקלאות, הינה מקיר לקיר ובידי מר כהן משובים שנערכו על ידי הממונים עליו אשר מעידים זאת.

במשך עשרות שנות כהונתו, מעולם לא הוגשה כנגד מר כהן תלונה ולא נוהל בעניינו הליך משמעתי כלשהו ויושרתו המקצועית מעולם לא הועמדה בספק.

מר כהן הינו דמות מקצועית מוערכת אשר לאור ניסיונו המקצועית תרם רבות להסכמים שנחתמו במהלך השנים בין משרד החקלאות לבין נציגי החקלאים וזוכה לאמונם של כל הנוגעים בדבר, באופן אשר גם יש בו בכדי לקדם את היוזמות והאינטרסים של משרד החקלאות.

יובהר - לא זו בלבד שמר כהן מעולם לא פעל בניגוד לאינטרסים של משרד החקלאות, אלא כלל פעולותיו הינן לטובת משרד החקלאות ולקידום המו"מ שבין משרד החקלאות לנציגי החקלאים, ובאישור מלא של הגורמים המוסמכים. ולראייה, בסופו של דבר, בשלושה חודשים האחרונים נחתמו שלושה הסכמים בנושאי הטלה, מרעה וחלב מול החקלאים ואף הושגו הסכמות סופיות בנוגע לתחום הצומח אשר טרם נחתם לאור תקופת הבחירות.

כך שכל ניסיון להציג את מר כהן כמי שפוגע בהגעה להסכמות, משולל יסוד.

אלא שלצערנו, מר כהן הינו קורבן ציני לניסיונות פוליטיים להדיחו מתפקידו, כאשר טרם הגשת התלונה זכה מר כהן לאיומים מפורשים ואסורים, העולים לכדי עבירה פלילית לכאורה, לפיהם, ככל שלא יפרוש מתפקידו למרות הישגיו הרבים, תוגש כנגדו תלונה אשר תביא לסיום תפקידו!

לאור סירובו של מר כהן להיכנע לאיום האסור, ככל הנראה אכן הוגשה תלונה, אלא שעד למועד זה עותק מהתלונה לא הועבר למר כהן, לא נערך הליך מקדים חוקי לפני הגשתה של התלונה על מנת לקבל את התייחסות מר כהן ולא הומצאו לו מסמכים כלשהו שעל בסיסם כביכול הוגשה התלונה.
יצוין, כי בדומה למר כהן, מסתבר, כי סמנכ"לים נוספים במשרד החקלאות חווים בתקופה האחרונה התעמרות ומידור מתהליכים מהותיים וגורמי המקצוע מודרים משולחן המו"מ מול החקלאים, באופן אשר יש בו פגיעה של ממש בתהליך מנהל תקין.

מכתב התראה שנשלח בשם מר כהן בעניינים הנ"ל עוד ביום 8.8.2022 למנכ"לית המשרד, לא נענה עד למועד זה, למרות חומרתו ודחיפותו, באופן המדבר בעד עצמו".

https://finance.walla.co.il/item/3527669              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כמה שחיתות, אשכרה מדינה אפריקאית KobyBD 01.09.22 14:39 1
     מרצ ושחיתות? זו התקדמות משמעותית אחד האדם 01.09.22 15:31 11
         החקלאים שחטו את העם עשרות שנים ועכשיו נפרנס את כל חקלאי העולם. בן יהוידע 01.09.22 22:19 24
  מה חדש הראש היהודי 01.09.22 14:44 2
     לדעתי, אין קשר יוסף כץ 01.09.22 14:47 5
         פחחחח עבד לעם קדוש 01.09.22 15:02 9
             ''תמים משהו'' חחחח.. צופה 01.09.22 15:42 13
         מספיק לקרוא פסקי דין של בג''ץ, בשביל לדעת כמה ה''דין'' הוא סובייקטיבי. שבילים 01.09.22 15:06 10
     מושחתים נמאסתם,הבעיה שהשיירה עוברת סודה 01.09.22 18:34 21
  אדון כהן רגיל לימים שבהם משרד החקלאות היה ''משרד החקלאים'' יוסף כץ 01.09.22 14:46 3
     סוס טרויאני אל קפונה 01.09.22 14:52 7
         דווקא אצל הפוליטיקאים הניוד חוגג בתקופה האחרונה יקי 01.09.22 16:00 14
     אני מניח שיש הגדרה של ניגוד עניינים ( שלא לדבר על כסף לכאורה שם) אחד האדם 01.09.22 15:33 12
     אתה טועה.. האנטרסים בכתבה הם לא של החקלאים אלה של העסקנים לבוב 01.09.22 16:46 18
  לכאורה מדובר בפרשה פלילית שמחייבת את התערבות היועמ''ש צללפון 01.09.22 14:47 4
  חשוב לתקן את הכותרת: הרפורמה בחקלאות לא חוסלה אלא צומצמה מעט. יוסף כץ 01.09.22 14:48 6
  אנשים חסרי כל מינימום של מוסר. galt 01.09.22 14:54 8
  לא מתפשרים. Zair 01.09.22 16:02 15
  מןשחטים נמאסתם. Galgal 01.09.22 16:32 16
  צביקה כהן הזה צריך לקבל 20 שנה בכלא. המעשים האלו פוגעים במדינת ישראל ואזרחיה ברמות מטורפות 27סוט 01.09.22 16:36 17
     ++ חריף 01.09.22 18:19 20
     וגם בירקות igal_474 02.09.22 01:30 26
  ליברמן ופורר נלחמים כעת מול כוחות אופל אדירים, ועוד כאלו עם לוביסטים בממשלה (לפיד, גנץ, שאשא-ביטון וכו') Prodigy 01.09.22 16:47 19
     כן ממש ליברמן כח האור העדין הטהור מול לפיד ושאשא הגנסטרים המסוכנים Reflektor 01.09.22 21:19 23
  מעצבן שקבוצה קטנה של אנשים דופקים את כל המדינה נח איש קריות 01.09.22 19:01 22
  בדיוק כמו שהראו בקרקס של בול באמצע igal_474 02.09.22 01:30 25

   
   
KobyBD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.9.10
14634 הודעות, 65 מדרגים, 123 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    14:39   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כמה שחיתות, אשכרה מדינה אפריקאית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד האדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
44392 הודעות, 64 מדרגים, 105 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    15:31   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. מרצ ושחיתות? זו התקדמות משמעותית  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
עם זאת כנראה שה"עברין " לכאורה הוא אותו כהן ממשרד החקלאות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בן יהוידע
חבר מתאריך 5.6.22
423 הודעות
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    22:19   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. החקלאים שחטו את העם עשרות שנים ועכשיו נפרנס את כל חקלאי העולם.  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
נמאס מכל מועצות הייצור החקלאיות ששודדות אותנו עשרות שנים.
נמאס מהבכיינות האין סופית של חקלאי המדינה - צאו לעבוד ותצאו מהכיס שלנו.
נמאס מהשטויות שאתם טוענים על ''בטחון תזונתי'' כאשר אתם הרסתם לנו את הביטחון התזונתי.
אתם יכולים להתפרנס - בסדר. אתם מפסידים במקצוע - תחליפו לעבודת ניקיון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הראש היהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.3.20
1122 הודעות, 7 מדרגים, 13 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    14:44   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מה חדש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
היעוץ המשפטי כל הזמן עושה את זה.
כמה פעמים השמאל תדרך נגד מדיניות השר?
מה עושים עובדי המנהל האזרחי?
ובדברים הרבה יותר חשובים לעתידה של המדינה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
52340 הודעות, 164 מדרגים, 191 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    14:47   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לדעתי, אין קשר  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
היעוץ המשפטי כפוף למרותו של הדין בלבד.
הסמנכ"ל כפוף ליישם את מדיניות השר.


והטענות כלפי המנהל האזרחי, הן עצמן פוגעות במשילות.

ממשלת ישראל נותנת למנהל לעשות מה שבא לו. את כל הטענות שלך תפנה לממשלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
51896 הודעות, 205 מדרגים, 382 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    15:02   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. פחחחח  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
היעוץ המשפטי כפוף למרותו של הדין בלבד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צופה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.17
7039 הודעות, 70 מדרגים, 121 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    15:42   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ''תמים משהו'' חחחח..  
בתגובה להודעה מספר 9
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שבילים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
5797 הודעות, 57 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    15:06   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. מספיק לקרוא פסקי דין של בג''ץ, בשביל לדעת כמה ה''דין'' הוא סובייקטיבי.  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סודה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.21
672 הודעות, 5 מדרגים, 9 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    18:34   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. מושחתים נמאסתם,הבעיה שהשיירה עוברת  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
52340 הודעות, 164 מדרגים, 191 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    14:46   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אדון כהן רגיל לימים שבהם משרד החקלאות היה ''משרד החקלאים''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אל קפונה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.1.16
3514 הודעות, 13 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    14:52   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. סוס טרויאני  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
כנ"ל לגבי מכון התקנים בו יושבים בוועדות שקובעות את התקנים בעלי אינטרסים כגון יצרנים ויבואנים כדי לחסום מתחרים.

איפה שלא תבדוק במשרדי ממשלה תמצא רקבון.

אולי כדי למנוע את זה צריך לקצוב בזמן תפקידים ולנייד אנשים בין משרדים.

אותו דבר לגבי פוליטיקאים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.4.02
37169 הודעות, 211 מדרגים, 416 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    16:00   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. דווקא אצל הפוליטיקאים הניוד חוגג בתקופה האחרונה  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
ישנם פוליטיקאים בעברו 4 ו 5 מפלגות ועוד היד נטויה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד האדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
44392 הודעות, 64 מדרגים, 105 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    15:33   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אני מניח שיש הגדרה של ניגוד עניינים ( שלא לדבר על כסף לכאורה שם)  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לבוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
21877 הודעות, 122 מדרגים, 228 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    16:46   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אתה טועה.. האנטרסים בכתבה הם לא של החקלאים אלה של העסקנים  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
אם היו רוצים את טובת המדינה , האזרחים והחקלאים ( שהינם גם אזרחים..) היו מזמן פועלים אחרת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צללפון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.8.13
12408 הודעות, 56 מדרגים, 103 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    14:47   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לכאורה מדובר בפרשה פלילית שמחייבת את התערבות היועמ''ש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
52340 הודעות, 164 מדרגים, 191 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    14:48   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. חשוב לתקן את הכותרת: הרפורמה בחקלאות לא חוסלה אלא צומצמה מעט.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
89150 הודעות, 314 מדרגים, 401 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    14:54   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אנשים חסרי כל מינימום של מוסר.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Zair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
6078 הודעות, 21 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    16:02   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לא מתפשרים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
רפורמה בחקלאות - החקלאות חשובה לישראל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Galgal לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.12.17
14442 הודעות, 93 מדרגים, 153 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    16:32   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. מןשחטים נמאסתם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לא יאומן כי יסופר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
25540 הודעות, 128 מדרגים, 219 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    16:36   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. צביקה כהן הזה צריך לקבל 20 שנה בכלא. המעשים האלו פוגעים במדינת ישראל ואזרחיה ברמות מטורפות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בישראל האזרחים יודעים לזעום רק על הלאומני, אבל השחיתות הזו משפיעה עלינו הרבה יותר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חריף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.11.21
888 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    18:19   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. ++  
בתגובה להודעה מספר 17
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
igal_474 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.22
842 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ו' באלול תשפ''ב    01:30   02.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. וגם בירקות  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
כמה ירקות לא קונים בגלל היוקר ובסוף נזרקים?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
56590 הודעות, 223 מדרגים, 335 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    16:47   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ליברמן ופורר נלחמים כעת מול כוחות אופל אדירים, ועוד כאלו עם לוביסטים בממשלה (לפיד, גנץ, שאשא-ביטון וכו')  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נאחל להם המון בהצלחה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Reflektor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.6.15
30567 הודעות, 125 מדרגים, 242 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    21:19   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. כן ממש ליברמן כח האור העדין הטהור מול לפיד ושאשא הגנסטרים המסוכנים  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  

כמו להגיד שאיילת שקד המכוערת מטרידה מינית את אמסלם החתיך            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נח איש קריות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.11.21
710 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' באלול תשפ''ב    19:01   01.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. מעצבן שקבוצה קטנה של אנשים דופקים את כל המדינה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
קומוניזם זה שחיתות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
igal_474 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.22
842 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ו' באלול תשפ''ב    01:30   02.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. בדיוק כמו שהראו בקרקס של בול באמצע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הכל צחוק על חשבונינו

אם יודעים שזה היה מכור , שיעשו עוד ישיבה ,
ויעיפו את המדליף            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות