גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #792419 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 792419        
Liroy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.04
6646 הודעות, 53 מדרגים, 97 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    07:14   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

נתניה: שוטרים ירו למוות בתושב העיר שרץ לעברם עם סכינים שלופות - לאחר דיווח על אלימות במשפחה  

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

דוברות המשטרה (שרון):

במענה לפניות כתבים, המשטרה נטרלה כעת תושב נתניה שניסה עפ"י החשד לדקור שוטרים וחובשים, בעת שטפלו באירוע חשד לאלימות במשפחה, לאחר שרץ לעברם עם סכינים שלופות וסיכן את חייהם ושל צוותי הרפואה במקום.

שוטרי תחנת נתניה נקראו לפני זמן קצר לאירוע חשד לאלימות במשפחה, בו עפ"י החשד בן תוקף את אמו ומתבצר במקום, תוך ניפוץ שמשות באופן המסכן את עוברי האורח ברחוב.

בתוך כך, השוטרים זיהו חשוד האוחז עפי החשד בסכינים ורץ לעברם ולפיכך ניסו לנטרלו באמצעות טייזר, אולם החשוד המשיך בתנועה לעברם תוך סיכון ממשי ומיידי לחייהם וחיי הצוות הרפואי במקום ולפיכך נאלצו לבצע ירי לעברו, לשם נטרול הסכנה.

עפי גורמי רפואה, נקבע מותו במקום וגופתו תועבר אל המכון לרפואה משפטית, כמקובל.

השוטרים והחובשים נחלצו מהאירוע ללא פגע, הודות למענה המבצעי הנדרש.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כפול קורא באספרסו 22.04.23 07:16 1
     גם התגובה שלך 😂😂😂 Istenem 22.04.23 11:20 16
     קישור ? ממש חדש 22.04.23 12:14 22
         פה קורא באספרסו 22.04.23 15:50 29
  מעולה, ככה כל רץ עם סכינים למטרת טקחפה צריך לגמור LA-V 22.04.23 09:07 2
     מדובר במתמודד נפש ככה''נ. התגובה שלך ואחרים כאן לוקה בחוסר אנושיות פרופסור סנייפ 22.04.23 09:44 4
         השוטרים אמורים לעשות לו הערכה פסיכיאטרית תוך כדי שהוא רץ אליהם עם סכין? LA-V 22.04.23 09:45 5
             ''אולי זה יעזור לנו עם מצוקת הנדל''ן הפקקים.''- תגובה לא יהודית ולא אנושית פרופסור סנייפ 22.04.23 09:51 7
                 סימפטיה לעבריינים ואלימים ופסיכופטיים היא גם ביטוי של חוסר אנושיות וחוסר רגישות קוקי 22.04.23 10:26 12
                     תגובה לא יהודית ולא אנושית פרופסור סנייפ 22.04.23 11:18 15
                         תגובה יהודית קלסית Amnonimus 22.04.23 11:53 18
                             הבעיה כאן היא לא התנהגות השוטרים. הם היו בסדר. הבעיה היא התגובות המכוערות כאן. כן-אבל 22.04.23 12:10 20
                             אדון לכף זכות, כי הרי לרוע יש גבולות , לבורות אין. אנסה להסביר: פרופסור סנייפ 22.04.23 12:10 21
                                 תגובה יפה וצודקת, עד לחמש השורות האחרונות. הבאבא תור 22.04.23 14:36 27
                                     מצטרף לעניין השורה החמישית ואילך, באמת חבל. unclesam 22.04.23 15:35 28
                                         הייתי מכבד את דעתכם יותר אם היה בה גם טיעון עובדתי, ענייני ולא מחאה על סגנון או נימוס. אמת חשובה מאילו פרופסור סנייפ 22.04.23 17:10 31
                                             אם כך, אין לי שום התנגדות להרחיב: הבאבא תור 22.04.23 18:49 38
                                                 כתבתי מה שכתבתי לאור תגובות מסויימות באשכולות וההתאמה למחנה מסויים. פרופסור סנייפ 22.04.23 19:10 39
                                                     לגבי התאמת התגובות חסרות הרגישות למחנה מסויים, אני סבור שאתה טועה. הבאבא תור 22.04.23 20:00 40
                         חמלה כלפי האמא? בהחלט. אבל לא מפחית ולו בקצת את זה שלפי מה שמתואר בכתבה, זה כנראה היה הכרחי עמוד האש 22.04.23 17:32 33
                             סכין לא הורגת. האדם הורג. החלילן מהמלין 22.04.23 18:16 37
                     פסיכופת הוא חולה. Istenem 22.04.23 11:22 17
                         הבלים. למעט הכותרת פרופסור סנייפ 22.04.23 12:36 23
                     ++ החלילן מהמלין 22.04.23 18:15 36
                     סימפטיה לחולי נפש היא סממן בסיסי של רחמנות בריאה ויהודית סוף לאדישות 22.04.23 20:53 43
         בן אדם רץ עם סכין דוד_נה 22.04.23 09:47 6
             דמגוגיה ברופי. כתבתי באשכול השני דברים דומים. קחו רגע למחשבה על מה אתם כותבים פרופסור סנייפ 22.04.23 09:54 8
                 כאילו אני אחפש תגובות שלך בשאשכולות אחרים דוד_נה 22.04.23 09:54 9
                     זה לא אישי כלפיך,כוונתי. חוסר המודעות לנושא מתמודדי נפש, והרפורמה בתחום-שהעבירה אחריות לקהילה פרופסור סנייפ 22.04.23 09:56 10
                 לגמרי טרגדיה אין ספק. אבל לא משפחה של שוטר או חובש צריכים לשבת באבל. מגן כחול 22.04.23 10:19 11
         אין פה שום עניין של חוסר אנושיות חובב רדיו 22.04.23 18:01 35
  מכה אביו ואמו מות יומת שלופנישט 22.04.23 09:25 3
  יש לשאוף לא לירות למרכז המסה אלא לרגליים לנטרול החכמולוג85 22.04.23 11:08 13
     בוא תעשה אבחנות ובדיקות רקע כאשר רץ לכיוון שלך מטומטם עם סכינים שלופות ודוקר אותך עוד 2 שניות. Gdax 22.04.23 16:16 30
  מעולה הגרוק 22.04.23 11:09 14
  מטייזר ישר למרכז מסה? לא היתי בסיטואציה אז אני לא יודע מה הטווחים אבל צריך לבדוק אם ניתן היה לירות לרגליים ישראלי 22.04.23 12:04 19
     אם אני לא טועה הטווח של הטייזר 10 מטרים ינשוף 22.04.23 12:42 24
  נשאלת השאלה אם המשטרה עודכנה בכך שמדובר במתמודד נפש חכם ציון 22.04.23 13:12 25
     +1 פרופסור סנייפ 22.04.23 13:12 26
  כל עוד לא הוכח אחרת, אני בעד השוטרים עמוד האש 22.04.23 17:30 32
  קישור לתיעוד האירוע Ariel 22.04.23 17:58 34
     כל הכבוד לשוטרים, מקרה מצער וטרגי. etayle 22.04.23 20:06 42
  מקרה מצער מאוד, אבל הוא לא השאיר לשוטרים ברירה אחרת. נתנו לו את כל הזמן שיש, הבינו והכילו עד שבא עם הסכין ולא נשמע להוראות. רחמי על המעורבים TheRastaMan 22.04.23 20:03 41
  פעולה מצויינת של השוטרים פיצה 22.04.23 21:15 44

קורא באספרסו
חבר מתאריך 10.11.17
1534 הודעות
יום שבת א' באייר תשפ''ג    07:16   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כפול  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Istenem לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.12.18
1203 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    11:20   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. גם התגובה שלך 😂😂😂  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ממש חדש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.09
34031 הודעות, 154 מדרגים, 300 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    12:14   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. קישור ?  
בתגובה להודעה מספר 1

קורא באספרסו
חבר מתאריך 10.11.17
1534 הודעות
יום שבת א' באייר תשפ''ג    15:50   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. פה  
בתגובה להודעה מספר 22

https://rotter.net/forum/scoops1/792413.shtml#0

LA-V לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.17
18329 הודעות, 199 מדרגים, 329 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    09:07   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מעולה, ככה כל רץ עם סכינים למטרת טקחפה צריך לגמור  
בתגובה להודעה מספר 0

ולא משנה מוצאו/מגזרו.אולי זה יעזור לנו עם מצוקת הנדל"ן הפקקים.

פרופסור סנייפ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.12.16
10859 הודעות, 82 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    09:44   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מדובר במתמודד נפש ככה''נ. התגובה שלך ואחרים כאן לוקה בחוסר אנושיות  
בתגובה להודעה מספר 2

LA-V לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.17
18329 הודעות, 199 מדרגים, 329 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    09:45   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. השוטרים אמורים לעשות לו הערכה פסיכיאטרית תוך כדי שהוא רץ אליהם עם סכין?  
בתגובה להודעה מספר 4

חבר מתאריך 24.12.16
יום שבת א' באייר תשפ''ג    09:51   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ''אולי זה יעזור לנו עם מצוקת הנדל''ן הפקקים.''- תגובה לא יהודית ולא אנושית  
בתגובה להודעה מספר 5

יש משפחה שם, אמא למשל. אמנם בנה סכיזופרן(כנראה) אבל היא בוכה עכשיו.
חוסר הרגישות הקיצוני הזה, מאפיין רבות מההודעות כאן.
עצוב וילדותי מצידך

קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
16310 הודעות, 107 מדרגים, 213 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    10:26   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. סימפטיה לעבריינים ואלימים ופסיכופטיים היא גם ביטוי של חוסר אנושיות וחוסר רגישות  
בתגובה להודעה מספר 7

פסיכופט אלים ומסוכן ניסה לרצוח שוטרים(וכנראה גם את משפחתו ועוברי אורח אם הבנתי נכון) נורה,חוסל,סאלמת...! NEXT....
לא צריך לדחוף רגש לכל מקום

חבר מתאריך 24.12.16
יום שבת א' באייר תשפ''ג    11:18   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. תגובה לא יהודית ולא אנושית  
בתגובה להודעה מספר 12

Amnonimus לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.18
9204 הודעות, 20 מדרגים, 23 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    11:53   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. תגובה יהודית קלסית  
בתגובה להודעה מספר 15

הבא להורגך השכם להורגו
גם אם הוא חנ"ש
מוסרית אני מעדיף את חייו של השוטר
וזה מאוד אנושי לעשות הכל כדי לא למות

כן-אבל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.12
11629 הודעות, 92 מדרגים, 91 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    12:10   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. הבעיה כאן היא לא התנהגות השוטרים. הם היו בסדר. הבעיה היא התגובות המכוערות כאן.  
בתגובה להודעה מספר 18

חבר מתאריך 24.12.16
יום שבת א' באייר תשפ''ג    12:10   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אדון לכף זכות, כי הרי לרוע יש גבולות , לבורות אין. אנסה להסביר:  
בתגובה להודעה מספר 18

בניגוד למה שמראים בתרבות הפופולרית, פסיכופט אלים זה דבר נדיר ביותר.

התקף פסיכוטי לעומתו, שכיח הרבה יותר. בעיקר אצל אנשים שהם פוסט טראומטיים ומתמודדי נפש.
למשל מי שהיה במלחמה או פיגוע. יום הזיכרון בפתח, קחו חצי דקה להרהר.

לצערי חזיתי בהתקף פסיכוטי מספר פעמים בקרב תלמיד\ה או חניכ\ה שלי ,בעבר.
לא בכל המקרים התלוותה לכך אלימות פיזית, אבל הבינו נא שהאדם יודע בוודאות(מבחינתו) שהסביבה רוצה לפגוע בו אולי אף להרוג אותו. בוודאי שאין זה אומר שצריך להקריב חיי אחרים עבורו, אבל מכאן ועד תגובות שמחה וצהלה, עידוד ,בוז ואיבה- הדרך ארוכה ודמגוגית.
הבוז לחלש, לעני,
(משפחה מבוססת ומשכילה שפקד אותה אסון בדמות מתמודד נפש, חשוך מרפא,
תדע לתת טיפול מיטבי ,תרופתי ואחר, והסיכוי שיתדרדר להתקף פסיכוטי, קטן)
מאפיין מאוד כותבים מסויימים.וממשלה נוכחית.
אני טוען שיש זהות פוליטית בין אלו שחסרי רגישות לחלש- למחנה מסויים.
הרימו הכפפה ובידקו באשכול זה ובאשכול הקודם בנושא..
ציבור זה מושפע עמוקות מהטירלול בשולי הימין האמריקאי ומאמין שעוני ובורות הם באשמת הפרט ולחברה אין אחריות..
קצת כמו השקעת הממשלה הזו בתמ"א 38 בפריפריה. הם עניים, למי אכפת ?

הבאבא תור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.11.20
2641 הודעות, 25 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    14:36   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. תגובה יפה וצודקת, עד לחמש השורות האחרונות.  
בתגובה להודעה מספר 21

חבל מאד, מפני שאם אתה דוחף התנשאות פוליטית, של מי שמרגיש עצמו חלק מאיזו אליטה (בצדק, או רק בעיני עצמה), אתה מוזיל את כל טיעוניך היפים והנכונים אשר בחלקה הראשון של תגובתך.
כך אתה סתם הופך את הנאמר למניפסט פוליטי ומפנה את מיקוד הקוראים (שממילא חלקם רק רוצים להתנצח על רקע פוליטי), לעניין הזה דווקא.
וכל זאת עוד מבלי להתעמת עובדתית עם חוסר הדיוק שבחמש השורות הללו.

unclesam
חבר מתאריך 30.1.21
1930 הודעות, 2 מדרגים, 0 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    15:35   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. מצטרף לעניין השורה החמישית ואילך, באמת חבל.  
בתגובה להודעה מספר 27

התחיל הכי טוב והסתיים בפרסומת פפסי קולה.

חבר מתאריך 24.12.16
יום שבת א' באייר תשפ''ג    17:10   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הייתי מכבד את דעתכם יותר אם היה בה גם טיעון עובדתי, ענייני ולא מחאה על סגנון או נימוס. אמת חשובה מאילו  
בתגובה להודעה מספר 28

חבר מתאריך 28.11.20
יום שבת א' באייר תשפ''ג    18:49   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אם כך, אין לי שום התנגדות להרחיב:  
בתגובה להודעה מספר 31

"הבוז לחלש, לעני,...מאפיין מאוד כותבים מסויימים. וממשלה נוכחית".
למה סתם לזרוק משפט קלישאתי ולא לפרט לאיזה כותבים מסויימים הנך מתייחס?
האם הכותבים הינם שופטים מסויימים הכותבים פסקי דין מגזריים מוטים שיפגעו בעיקר בחלש ובעני?
האם הכותבים הינם "עיתונאים" הכותבים בזכות אג'נדות מסויימות, גם אם הללו יפגעו בעיקר בחלש ובעני?
ואם לא, האם אלו סתם כותבים מתוסכלים באתר אינטרנט כלשהו באיזו מדינה נידחת, שמבחינה ביצועית משקלם כקליפת השום?
ולגבי הממשלה הנוכחית, האם בפרק הזמן בו היא מכהנת, היא גרועה יותר בפאן הביצועי מאשר ממשלות קודמות באותו פרק זמן? לי אישית אין מושג, אבל אם לך יש, אני תמיד אשמח ללמוד מן המקורות שתציג.

"אני טוען שיש זהות פוליטית בין אלו שחסרי רגישות לחלש- למחנה מסויים".
למרבה הפליאה, אני מסכים איתך. למרבה הצער (לא שלי), שנינו כנראה מתכוונים למחנות מנוגדים.
אלא מה? לאף אחד מאיתנו אין מחקר אמין להתבסס עליו, כך שמבחינה זו אתה (וגם אני) סתם מחרטטים ומייצרים השלכה בין דעתנו הפוליטית לצדק והמוסר, כשכנראה שנינו טועים והאנשים חסרי הרגישות לחלש מפוזרים בקרב המחנות הפוליטיים ע"פ חלקם הכולל באוכלוסיה.

"ציבור זה מושפע עמוקות מהטירלול בשולי הימין האמריקאי ומאמין שעוני ובורות הם באשמת הפרט ולחברה אין אחריות..".
אז קודם כל, כל טרלול אמריקני, בין אם ימני, בין אם שמאלני, בין אם תרבותי ובין אם כלכלי, יגיע בסופו של דבר לכאן, אלינו (לצערי כי רב).
אלא שבמקרה זה, כיוון שבדרך כלל אחוז האידאליסטים חסרי התקנה בקרב האוכלוסיה, המוכנים להשקיע את זמנם וממונם בקידום אג'נדות זרות הינו נמוך מאד, נראה לי שהרצון בהטמעת טירלולים זרים חייב להיות מלווה בהשקעת משאבים כספיים של המטורללים המקוריים. ובמקרה הזה, ואני מאמין שאינך מופתע במיוחד, הרבה יותר כסף זר מושקע במימון שלל ארגוני שמאל, הפועלים כדי לשנות משטר, גישות ודעות של אזרחים ישראלים מאשר כסף זר המושקע בארגונים מן הצד הימני.
חוץ מזה, ככל הנדמה לי, דווקא המחנה שלך מייחס לעצמו נאורות, פתיחות, רב תרבותיות ושאר ירקות, כך שמן ההיגיון להניח שדווקא אתם, תומכי "השמאל" למיניהם, מושפעים הרבה יותר מן הטרלול האמריקני מאשר כל מיני "דתיים", "חרדים", או סתם "מסורתיים" ושאר "ימניים", הדבקים במיני ספרים ארכאיים בני מאות ואלפי שנים.

"קצת כמו השקעת הממשלה הזו בתמ"א 38 בפריפריה. הם עניים, למי אכפת"?
אז רק לידיעתך, אין ולו פרויקט תמ"א 38 אחד במדינת ישראל, שקודם או מקודם בהשקעה ממשלתית. לא בפריפריה ולא בארלוזרובה פינת דיזינגובה. כך שהטענה כאן לאפליית עניים, אין בה שום הגיון.
מה שכן, הפרויקטים הזוכים לעיתים למעורבות ממשלתית הינם פרויקטים של "פינוי בינוי" וכו'.
פרויקטים אלו אכן מן הראוי היה לקדמם בפריפריה, מקום בו כוחות השוק לא יפעלו עקב חוסר כדאיות כלכלית, ביתר נמרצות, אלא שדבר זה נכון לכל ממשלות ישראל תמיד.
ולהזכירך, הפרויקטים היחידים שכן נעשו כדי להיטיב את מצב המגורים הירודים בשיכוני שנות ה- 50 וה- 60 (בין אם בפריפריה האזורית אם במרכז, בפריפריה החברתית), נעשו ע"י ממשלה ימנית, בדמות פרויקטי "שיקום שכונות" למיניהם.

ודרך אגב, חמשת שורות הקלישאות, עליהן התרעמנו אני והמגיב שאחרי, לא באמת מכילות עובדות (אם כבר אתה מתייחס לאמת, החשובה מכל מחאה ונימוס).

חבר מתאריך 24.12.16
יום שבת א' באייר תשפ''ג    19:10   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. כתבתי מה שכתבתי לאור תגובות מסויימות באשכולות וההתאמה למחנה מסויים.  
בתגובה להודעה מספר 38

הבוז והאיבה לחלש ולעני מתבטאת בין היתר בעוינות ל "כנפיים של קרמבו" מצד מחנה קרומבי, כי צריך לחזק את העוצמה היהודית ולא את החמלה היהודית.
לגבי תמ"א 38- בדיזינגוף זה משתלם כלכלית, לא צריך התערבות ממשלתית.
מצביעי ליכוד וש"ס מהווים רוב מתוך אלה המתגוררים בערים חצור, צפת, טבריה, בית שאן,
להערכתי. שם כן צריך התערבות -סיבסוד מדינה. אבל מניח ש 151 חוקי "הרפורמה"
וקידום חוקים אישיים לטובת נתניהו ודרעי זה יותר חשוב מחיי אזרחים כרגע,
במיוחד אם הם עניים ובורים.
וכן -ש"ס ונתניהו יבטיחו את העוני והבורות שלהם גם בעתיד
לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

חבר מתאריך 28.11.20
יום שבת א' באייר תשפ''ג    20:00   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. לגבי התאמת התגובות חסרות הרגישות למחנה מסויים, אני סבור שאתה טועה.  
בתגובה להודעה מספר 39

כיוון שאתר "רוטר" מאכלס הרבה יותר כותבים הנוטים לימין, נראה לי אך טבעי, שרוב התגובות חסרות הרגישות (כולל אולי שלי לעיתים), יגיעו מכותבים אלו.
האם זה מעיד, כי אחוז חסרי הרגישות בקרב בעלי נטיה פוליטית לימין גבוהה יותר? אני סבור שלא, אלה רק שהוא תואם לחלקם בין הגולשים.
לדעתי, ואני יכול להעיד מנסיוני כקורא בעבר (ומגיב בעבר הרחוק), של כתבות בעיתון "הארץ", שם, למשל, אחוז חסרי הרגישות בקרב קוראי עיתון זה, המגיבים על כתבות בו, בוודאי שאינו פחות מאחוז המגיבים הימניים כאן, אלא אולי להיפך, עולה עליו בהרבה ובכל תחום (אבל גם שם, סביר להניח שהוא תואם לחלקם של המגיבים הנוטים לשמאל, מבין כלל המגיבים).

לגבי עניין "כנפיים של קרמבו", אין לי שום מושג. לא זכור לי שנתקלתי בעויינות כלשהי על רקע פוליטי ואני יכול לומר בפה מלא כי אם כך היה הרי שהייתי חש שאט נפש מן העניין.
אני מסיר את הכובע בפני כל אדם התורם לחלשים בחברה ובוודאי שכל ארגון חסד הוא ברכה לעם, למדינה, לנתרם ולתורם.
(ובלי קשר לארגון הספציפי הזה, ברור שאם אדם המזוהה עם ארגון כלשהו, משמיע דעות פוליטיות, הרי שתמיד יהיה הטיפש שיקום וישליך מן האדם על הארגון. זה נכון לכל הצדדים).

לגבי עניין הערים המסוכנות, בהן יש צורך בתקצוב ממשלתי כדי למנוע אסון, אין לי שום ויכוח אתך. אני יותר ממסכים שראוי היה לממשלה לקדם זאת, כבר ביום השני לכהונתה, אם לא הראשון.
ואכן, וזה מה שיפה בדמוקרטיה, אם בפעם הבאה שניקרא לבחור את נציגינו לכנסת, כשאערוך ביני לבין עצמי את החשבון של מה נעשה לעומת מה לא נעשה, תאמין לי שאם אתאכזב מן הביצועים בפועל לעומת ההבטחות, הרי שאשנה את הצבעתי ולא אבחר שוב במי שאכזב.
בנוסף, למרות שאין לי מושג לגבי אותם 151 "חוקי הרפורמה" שאתה מציין, הרי שאין האחד סותר את השני ולדעתי, הרפורמה חשובה ואין בקידומה בכדי להפריע לקדם גם את עניין המבנים המסוכנים.
לגבי קידום חוקים אישיים, כמובן שהעניין פסול בעיני בתכלית, אלא שגם כאן, אין מה לקשור זאת לאימפוטנציה בעניין חקיקה בעניינים אחרים, חשובים. לא חושב שלא היו יכולים לחוקק במקביל, לו היו רוצים.
אבל שוב, כשאבוא לבחור בפעם הבאה, הרי שאם אבחר באחת ממפלגות הקואליציה הנוכחית, במאזן הכולל, ההישגים שלה יצטרכו לעלות על האכזבות. וההישגים, כמובן, לא יכללו מבחינתי שום חוק פרסונלי.

עמוד האש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.12.13
4653 הודעות, 51 מדרגים, 98 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    17:32   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. חמלה כלפי האמא? בהחלט. אבל לא מפחית ולו בקצת את זה שלפי מה שמתואר בכתבה, זה כנראה היה הכרחי  
בתגובה להודעה מספר 15

סכין לא הורגת פחות אם התוקף הוא פגוע נפש.

החלילן מהמלין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.15
6348 הודעות, 113 מדרגים, 224 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    18:16   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. סכין לא הורגת. האדם הורג.  
בתגובה להודעה מספר 33

Istenem לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.12.18
1203 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    11:22   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. פסיכופת הוא חולה.  
בתגובה להודעה מספר 12

וצריך להתייחס לזה ככה.

הבעיה היא שאפשר לדעת רק בדיעבד.

זה lose lose situation

חבר מתאריך 24.12.16
יום שבת א' באייר תשפ''ג    12:36   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הבלים. למעט הכותרת  
בתגובה להודעה מספר 17

החלילן מהמלין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.15
6348 הודעות, 113 מדרגים, 224 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    18:15   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. ++  
בתגובה להודעה מספר 12

סוף לאדישות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
6435 הודעות, 30 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    20:53   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. סימפטיה לחולי נפש היא סממן בסיסי של רחמנות בריאה ויהודית  
בתגובה להודעה מספר 12

אנחנו משלמים מיליונים בשנה למשטרה רק כדי להכשיר שוטרים לנטרול חלקי (לא מסכן חיים) ואז בזמן אמת, כשה'מקצוענים' בשטח, הם מבולבלים ויורים בכינון ישיר על מנת להרוג. זה לא בסדר בלשון המעטה ואין סיבה לא לומר את זה

דוד_נה
חבר מתאריך 16.11.19
2080 הודעות, 9 מדרגים, מינוס 10 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    09:47   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. בן אדם רץ עם סכין  
בתגובה להודעה מספר 4

ואנשים פה רוצים שהשוטרים ישאלו איזה כדורים הוא לוקח

חבר מתאריך 24.12.16
יום שבת א' באייר תשפ''ג    09:54   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. דמגוגיה ברופי. כתבתי באשכול השני דברים דומים. קחו רגע למחשבה על מה אתם כותבים  
בתגובה להודעה מספר 6

לצערי חלק גדול מהתגובות מתעלמות מהרקע האמיתי ,ככה''נ, מתמודד נפש. לא עבריין ולא טרוריסט

זה לא משנה את העובדה שהירי מוצדק\ע"פ ההנחיות (ככל שהמתואר בכתבה נכון)אבל צריך לזכור- מדובר בטרגדיה

דוד_נה
חבר מתאריך 16.11.19
2080 הודעות, 9 מדרגים, מינוס 10 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    09:54   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כאילו אני אחפש תגובות שלך בשאשכולות אחרים  
בתגובה להודעה מספר 8

חבר מתאריך 24.12.16
יום שבת א' באייר תשפ''ג    09:56   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. זה לא אישי כלפיך,כוונתי. חוסר המודעות לנושא מתמודדי נפש, והרפורמה בתחום-שהעבירה אחריות לקהילה  
בתגובה להודעה מספר 9

ללא תיקצוב מתאים הם חלק מהסיבות לאירועים כאלה

מגן כחול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.13
7997 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    10:19   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לגמרי טרגדיה אין ספק. אבל לא משפחה של שוטר או חובש צריכים לשבת באבל.  
בתגובה להודעה מספר 8

אין לי מושג מה עבר בראשו...

חובב רדיו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.5.04
14226 הודעות, 81 מדרגים, 137 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    18:01   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אין פה שום עניין של חוסר אנושיות  
בתגובה להודעה מספר 4

שוטר שמגיע לארוע אלימות ומותקף בסכין, צריך בראש ובראשונה להגן על עצמו.

שלופנישט
חבר מתאריך 16.3.23
100 הודעות
יום שבת א' באייר תשפ''ג    09:25   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מכה אביו ואמו מות יומת  
בתגובה להודעה מספר 0

החכמולוג85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.1.16
991 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    11:08   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. יש לשאוף לא לירות למרכז המסה אלא לרגליים לנטרול  
בתגובה להודעה מספר 0

יש לעשות אבחנה ברורה בין מחבל עם אידיאולוגיה מוסלנאצית לבין חולי נפש
יחד עם זאת בכל מקרה אין לפתוח בשום בדיקה או חקירה כלשהי כדי לחזק את ייעוד השוטר שהיא שמירה על הסדר

Gdax לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.21
2003 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    16:16   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. בוא תעשה אבחנות ובדיקות רקע כאשר רץ לכיוון שלך מטומטם עם סכינים שלופות ודוקר אותך עוד 2 שניות.  
בתגובה להודעה מספר 13

הגרוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
18151 הודעות, 184 מדרגים, 364 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    11:09   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מעולה  
בתגובה להודעה מספר 0

ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.12
26903 הודעות, 104 מדרגים, 166 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    12:04   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מטייזר ישר למרכז מסה? לא היתי בסיטואציה אז אני לא יודע מה הטווחים אבל צריך לבדוק אם ניתן היה לירות לרגליים  
בתגובה להודעה מספר 0

לא מחפש האשמות או ראשים, נטו הגברת מקצועיות.
שוב, רק במידה שאכן הטווחים אפשרו ירי לרגליים קודם

ינשוף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.6.14
9492 הודעות, 52 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    12:42   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. אם אני לא טועה הטווח של הטייזר 10 מטרים  
בתגובה להודעה מספר 19

מרחק שאדם עובר בפחות משתי שניות,
תודה לשוטרים שהצליחו להרוג אותו לפני שפגע בהם או באחרים.

חכם ציון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.3.08
4608 הודעות, 31 מדרגים, 51 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    13:12   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. נשאלת השאלה אם המשטרה עודכנה בכך שמדובר במתמודד נפש  
בתגובה להודעה מספר 0

בעקבות המקרים הקודמים של ירי במתמודדי נפש שאיימו על בני משפחתם ועל שוטרים שנקלעו לזירה, יצא נוהל משטרתי לטיפול במקרה שידוע שהתוקף סובל מבעיות נפשיות. זה כולל עדכון מומחים לטיפול במצבים כאלו, שאמורים להגיע למקום ולייעץ לשוטרי הסיור המטפלים באירוע.
המטרה היא להימנע מכניסה למצב מסכן חיים, הן למשפחה, הן לשוטרים, והן לתוקף עצמו.

חבר מתאריך 24.12.16
יום שבת א' באייר תשפ''ג    13:12   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. +1  
בתגובה להודעה מספר 25

עמוד האש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.12.13
4653 הודעות, 51 מדרגים, 98 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    17:30   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. כל עוד לא הוכח אחרת, אני בעד השוטרים  
בתגובה להודעה מספר 0

Ariel לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.9.12
16883 הודעות, 87 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    17:58   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. קישור לתיעוד האירוע  
בתגובה להודעה מספר 0

https://t.me/linkhadshot/51955

etayle לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
18335 הודעות, 90 מדרגים, 165 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    20:06   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. כל הכבוד לשוטרים, מקרה מצער וטרגי.  
בתגובה להודעה מספר 34

TheRastaMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.11
13967 הודעות, 116 מדרגים, 223 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    20:03   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. מקרה מצער מאוד, אבל הוא לא השאיר לשוטרים ברירה אחרת. נתנו לו את כל הזמן שיש, הבינו והכילו עד שבא עם הסכין ולא נשמע להוראות. רחמי על המעורבים  
בתגובה להודעה מספר 0

כולם.
גם השוטרים שירו לא יישנו טוב הלילה.
אבל הוא לא הותיר להם ברירה.

פיצה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.12.19
4772 הודעות, 30 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באייר תשפ''ג    21:15   22.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. פעולה מצויינת של השוטרים  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות