גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #839373 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 839373        
הבוטח אליך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.15
17442 הודעות, 95 מדרגים, 175 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    01:29   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

טיסת אלעל LY2374 מברלין לתל אביב, בוטלה לאחר תקלה שהתגלתה דקות לפני ההמראה.  

הנוסעים הורדו מהמטוס ונשלחו לבתי מלון.

מקור: אני.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תביא תמונות גם של המלון אין עולם 01.03.24 01:46 1
     זה מה שמעניין? המלון? DAD 01.03.24 03:22 8
         כן, המלון זה מה שמעניין. כי בכל מקרה לא מדובר בסקופ כשטיסה מתבטלת אז לפחות שנשטוף את העיניים עם משהו. וזה מבלי לגרוע משאר השטויות שכתבת מר מייט 01.03.24 07:31 13
             אתה עובד באל על שאתה לוקח קשה את האמת ? protos 01.03.24 07:43 14
                 לא עובד באלעל. סוכן נסיעות ולכן מכיר את הסיטואציה מקרוב. מדובר בקשקוש מוחלט מר מייט 01.03.24 07:53 15
                     גם אם תכתוב עשר פעמים שאנחנו כותבים שטויות זה לא יעשה את זה נכון protos 01.03.24 08:07 16
                         אלעל פותחים מקומות רק קלאסים הגבוהים ומאוד יקרים. מתבייש לומר כמה עלתה לי טיסה לניו יורק לפני חודש. מחכה שיחזרו כולם לטוס כדי לא לראות אלעל danidin 01.03.24 08:51 23
                         שמע, אתה אולי טס כל חודש אבל במחיר ותמחור אין לך מושג. יש סיבה לכל פעם שיש מחיר גבוה והיריעה קצרה מכדי לצלול לפרטים מר מייט 01.03.24 09:05 25
                             עכשיו שסיימת לגדף במשך כל מה שרשמת protos 01.03.24 11:07 28
                                 לא ניסיתי לשכנע, אתה לא מהתחום ולכן לא מבין על מה אתה מדבר - זה בסדר גמור, לא כועס. תנסה להבין מדוע טיסה נמכרת במחיר גבוה בטח תמצא על זה מר מייט 01.03.24 12:14 30
                                     הבנתי כבר שאתה סוכן נסיעות שיודע הכל protos 01.03.24 13:49 31
                                         לא יודע כל, פשוט טוב במקצוע שלי. ואני לא חושב שכולם טיפשים, רק אלה שרצים לפרסם הגיגיהם ואז גם מתווכחים עם כאלה שמבינים יותר מהם מר מייט 01.03.24 14:44 32
                                             אתה מחפש עובדים אולי?:) dorp 01.03.24 14:51 33
                                                 יש מצב. שלח לי פרטים בפרטי ואבדוק עבורך? מר מייט 01.03.24 15:55 34
                     חרטא. אלעל חברה קטנה. מאוד. במונחים של חברות תעופה היא כלום ושום דבר ShocKi 01.03.24 08:32 20
                         גם נכון !! protos 01.03.24 08:42 22
                         ביקוש והיצע, חבר יקר. חארטה חארטה אבל על זה מסתובב העולם בו אתה חי. מה משנה גודל החברה אם במשך יותר מארבעה חודשים הם מר מייט 01.03.24 09:06 26
         חברה מסחרית. רשאית ואף לפעמים צריכה לגבות את המקסימום שאפשר סמולני_מפוכח 01.03.24 08:34 21
             נכון. ועדין תהיה שנואה לעד אחרי מה שעושה פה כמונופול בזמן מלחמה. שאח''כ לא יישאלו למה שונאים אותם danidin 01.03.24 08:52 24
  כמה כוכבים יש למלון? Master_1 01.03.24 01:49 2
  אמרו מה התקלה? מה פעל אל 01.03.24 01:51 3
     לא אמרו. הבוטח אליך 01.03.24 01:52 4
         בחודשים האחרונים הם עבדו מסביב לשעון אז כנראה שהמנועים התעייפו או שהכנפיים בקיצור זה מה שקורה כשאתה מונופול לתקופה מסוימת העיקר הכסף שיקאגו 01.03.24 01:59 5
             יכול להיות שהייתה נזילה של נוזל עילוי? הגלוי 01.03.24 02:32 6
             זה לא עובד ככה מה פעל אל 01.03.24 06:22 9
     יכול להיות בלמים, דיחוס ועוד מלא בעיות שיכולות לצוץ. טוב שזה קרה לפני המראה. עדיף להיות על הקרקע ולקוות להגיע לאויר מאשר להיות באוויר יצחק היקר 01.03.24 02:51 7
     תקלה בפאלנג'י של המטוס lilachdan 01.03.24 06:50 11
         בהתחלה חשבו שהימני דווקא בסדר, וזה רק בפלאנג'י השמאלי. אחר כך גילו שאין פלאנג'י במטוס בכלל. חתיכת ברדק. חלף הזמן 01.03.24 07:17 12
             הבנתי שדקה לפני ההמראה מישהו התקשר לאחד הנוסעים להתריע שחסר הפאלנג'י, צירוף מקרים נדיר lilachdan 01.03.24 08:09 17
     לא נכנס רוורס רטוריקן 01.03.24 08:17 18
  קרה גם לי בעבר וגם בברלין ויש לציין את התנהלותה של אל על לחיוב baracuda 01.03.24 06:33 10
  סופש על חשבון אל על,מה רע אדום 72 01.03.24 08:18 19
     זה לא סוף שבוע. הבוטח אליך 01.03.24 10:56 27
         אז עוד יותר טוב..חופשה על חשבון אל על שהרוויחה ברבעון האחרון מיליונים..מי שזה מתאים לו להשאר עד רביעי..הרוויח אדום 72 01.03.24 11:22 29

אין עולם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.20
3871 הודעות, 33 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    01:46   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תביא תמונות גם של המלון  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
DAD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.21
1744 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    03:22   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. זה מה שמעניין? המלון?  
בתגובה להודעה מספר 1

אל על סוחטים פי 4 על כל כרטיס באקונומי, בביסניס או פרסט קלאס שלא נדע המחיר האסטרונומי הם גובים.
הם יכולים לקנות מטוס איירבוס גדול ויוקרתי בכל חודש.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מר מייט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.12.18
9337 הודעות, 38 מדרגים, 49 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    07:31   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. כן, המלון זה מה שמעניין. כי בכל מקרה לא מדובר בסקופ כשטיסה מתבטלת אז לפחות שנשטוף את העיניים עם משהו. וזה מבלי לגרוע משאר השטויות שכתבת  
בתגובה להודעה מספר 8

בהודעתך.

הספורט הלאומי: להשמיץ ולגדף, לזרוק שקרים וחרטוטים לאוויר

protos לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
7293 הודעות, 41 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    07:43   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אתה עובד באל על שאתה לוקח קשה את האמת ?  
בתגובה להודעה מספר 13

פשוט תיכנס ותבדוק בעצמך זה מאד פשוט - כנס לאתר של אל על ולאתר של יונייטד שעכשיו חוזרים לטוס ותשווה מחירים. לא תמצא טיסה של אל על לניו יורק פחות מ-2500 דולר וזה יכול להגיע גם ל-4000 דולר לעומת יונייטד ב-1200 דולר. אותו דבר כמעט לכל יעד בעולם והשוואה לכל חברה אחרת. אל על סוחטים את האנשים שטסים איתם בחודשים האחרונים (ורובם טסים כי הם חייבים אם זה מסיבות רפואיות, להלוויות, חיילים שחזרו להילחם ושילמו הון תועפות ואנשים שנוסעים לעבוד כולל ממשרדים ממשלתיים).

חבר מתאריך 24.12.18
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    07:53   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לא עובד באלעל. סוכן נסיעות ולכן מכיר את הסיטואציה מקרוב. מדובר בקשקוש מוחלט  
בתגובה להודעה מספר 14

ערכתי לאחרונה בתאריך 01.03.24 בשעה 07:59 בברכה, מר מייט

באלעל אין מקומות.
ביונייטד יש.

זה מסביר את המחיר (אם יש לך קצת מושג בעולם התעופה אתה אמור להבין מדוע). המחירים שכתבת אפילו אם נכונים ספציפית לטיסה בודדה, עדיין אינם אינדיקציה לכלום... הייתי מסביר לך לעומק אבל אין לי זמן לפרסם כאן תורה שלמה בנושא תעופה.

בנוסף, יונייטד כלל לא טסים לישראל זה מספר חודשים מה שמיד מנטרל את ההשוואה שלך.
הם הודיעו על החזרת הטיסות ומפרסמים אותן החל מה-5.3, והסיבה שלא מזמינים מהם הרבה טמונה בנסיבות (לא בטוח שלא יבטלו, שינוי לו''ז ונוסעים שלא מוכנים לקחת סיכון עם הנסיעה שלהם ולכן ''מבטחים'' עצמם ע''י טיסת אלעל).

המחיר הוא פונקציה של מוצר וזמינות. תראה לי עוד חברה שטסה ישיר ליעדי ארה''ב או אירופה או אסיה, עם לוח זמנים אינטנסיבי - ואראה לך מחירים דומים לשל אלעל.

להשמיץ ולגדף לא עולה כסף, רק מצריך בורות. אם האדון שלו הגבתי ואתה הייתם עושים בדיקה קלה לפני שפיזרתם שטויותיכם ברבים, הייתם מבינים בקלות איך הגענו למצב הזה...

חבר מתאריך 3.8.18
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    08:07   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. גם אם תכתוב עשר פעמים שאנחנו כותבים שטויות זה לא יעשה את זה נכון  
בתגובה להודעה מספר 15

אני לא סוכן נסיעות אבל טס כל חודש כבר עשרים וחמש שנים ומכיר די טוב את המחירים גם של אל על וגם של חברות אחרות כמו יונייטד שאני נוסע מתמיד שלהם כבר עשרים שנה. עובדתית אל על הכפילו ושילשו את המחירים בחודשים האחרונים ועובדתית עכשיו שיונייטד חוזרים הם חוזרים לאותם סדר של מחירים שהיה להם לפני המלחמה (נע בין 900 דולר ל-1300 דולר). אל על היו יקרים יותר תמיד אבל עובדתית הלכתי עכשיו ל-7 תאריכים שונים ובכולם הם היו יקרים יותר משמעותית (כפול ומשולש). אני אשים בצד את הנוסע המתמיד העלוב של אל על ואת השרות לקוחות הגרוע שלהם ואת האיחורים הבלתי פוסקים שלהם לאורך השנים כי זה לא נושא הדיון. אין לי שום דבר אישי נגדם והלוואי שהם היו טובים מספיק כדי שאטוס רק איתם אבל עובדתית אני לא מכיר הרבה אנשים (שלא חייבים מסיבות שונות ומגוונות) לטוס איתם באופן קבוע הם הרוויחו ביושר את השם הגרוע שלהם

danidin
חבר מתאריך 12.11.23
787 הודעות, 12 מדרגים, מינוס 11 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    08:51   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. אלעל פותחים מקומות רק קלאסים הגבוהים ומאוד יקרים. מתבייש לומר כמה עלתה לי טיסה לניו יורק לפני חודש. מחכה שיחזרו כולם לטוס כדי לא לראות אלעל  
בתגובה להודעה מספר 16

חבר מתאריך 24.12.18
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    09:05   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. שמע, אתה אולי טס כל חודש אבל במחיר ותמחור אין לך מושג. יש סיבה לכל פעם שיש מחיר גבוה והיריעה קצרה מכדי לצלול לפרטים  
בתגובה להודעה מספר 16

כשההיצע נמוך והביקוש גבוה, המחירים בהתאם. מאוד פשוט. כך היה כאן מאז אוקטובר.

יונייטד לא חזרו לטוס עדיין.
בתאריכים שהם כן פרסמו הם פתחו מחירים גבוהים בדיוק כמו אלעל.
טיסות לסן פרנסיסקו עם יונייטד (לא ישיר) באפריל עולה מעל 2000 דולר (ואני לעומתך לא סתם זורק דברים לאוויר). גם לניוארק המחירים במרץ ואפריל בשמיים אם תרצה לטוס ישיר יונייטד או אלעל.

אתה לוקח אותי לפינה שבה אין לי ברירה אלא לכתוב לך שאתה לא מבין כלום ומדבר שטויות. וחבל, כי אתה בטח כותב מדם לבך ואני מבין זאת - ויחד עם זאת אני אומר לך שאתה כותב מבורות וחוסר הבנה בסיסי.

אתה לא רואה את התמונה השלמה, אתה מסתכל אולי על טיסות ספציפיות בזמן מסויים מאוד, ככה לא עורכים השוואה.

שורה תחתונה, לא מסנגר על אלעל אבל כן מטריף אותי לראות כאלה שזורקים שטויות לאוויר ע''ב הניסיון רב השנים שלהם בטיסות רק כי ''הם טסים פעם בחודש כבר עשרים שנה''.זה ידידי, לא עושה אותך מומחה לכלום מלבד לנוסע-מתמיד.

כל דבר אחר שכתבת מלבד המחירים אין לי ויכוח איתך לגביו.

חבר מתאריך 3.8.18
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    11:07   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. עכשיו שסיימת לגדף במשך כל מה שרשמת  
בתגובה להודעה מספר 25

מלל מאד ארוך הצלחת לרשום עם המון האשמות וכינויים ועדיין לא שיכנעת אותי בשום דבר. אפשר לרשום מאד יפה ולרשום שכולם מדברים שטויות חוץ ממך גאון הדור. ועדיין אחרי כל הכתיבה היפה כל מי שאני מדבר איתו וכל מי שטס עם אל על בחודשים האחרונים שילם מחירים מטורפים של 2000 ו-3500 דולר לארה״ב ותאילנד ו-1500 דולר לאירופה (כולל אנשים פה בפורום שעכשיו רשמו אותו דבר). אני לא מתיימר להיות מבין וחכם וגאון כמוך אני איש צנוע שרק טס הרבה ורואה מחירים מטורפים עם אל על שמנצלת את המונופול שלה בחודשים האחרונים ושילם 3000 דולר כדי להחזיר את הבן שלי לארץ שילך להילחם בעזה (והוא שם מאז עד עכשיו). זאת דעתי ותישאר דעתי אז נסכים שלא להסכים ושבת שלום.

חבר מתאריך 24.12.18
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    12:14   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. לא ניסיתי לשכנע, אתה לא מהתחום ולכן לא מבין על מה אתה מדבר - זה בסדר גמור, לא כועס. תנסה להבין מדוע טיסה נמכרת במחיר גבוה בטח תמצא על זה  
בתגובה להודעה מספר 28

מידע במרשתת אם זה באמת מעניין אותך ללמוד. זה עדיף מאשר ללכת ולפזר שטויות שאין לך שמץ לגביהם.

אתה רואה אותי כותב כאן על סייבר או תכנות? לא. כי אני לא מבין בזה.
אני מבין בנסיעות ואני אומר לך שכל מה שכתבת בנוגע למחירים זה בגדר בורות מוחלטת, חוסר הבנה משווע ואולי קמצוץ של רוע נגד ספק שכנראה לא שירת אותך היטב בעבר (וכפי שכתבתי, עם כל דבר אחר שכתבת אני די מסכים - להוציא את נושא המחירים).

שבת שלום, בשורות טובות

חבר מתאריך 3.8.18
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    13:49   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הבנתי כבר שאתה סוכן נסיעות שיודע הכל  
בתגובה להודעה מספר 30

לא חידשת שום דבר בתגובה האחרונה חוץ מהרצון להראות שאתה צודק וכולם טיפשים שלא יודעים על מה הם מדברים למרות שעדיין לא הבאת שום דבר משכנע חוץ מ- אני יודע הכל אבל לא אסביר לכם כי אין לי באמת שום דבר משכנע חוץ מלהראות שאני צודק. אל על חברה של גנבים תמיד היו ותמיד יהיו וגם עוד אלף הסברים ״מלומדים״ שלך לא ישכנעו לא אותי ולא עוד הרבה אנשים מכובדים שמסכימים איתי ונמנעים כמעט בכל מחיר לטוס איתם. לשכנע אנשים רק בדרך להראות להם שהם לא יודעים על מה הם מדברים בלי מידע קונקרטי בטוח לא ישכנע אנשים כמונו. רק בריאות.

חבר מתאריך 24.12.18
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    14:44   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. לא יודע כל, פשוט טוב במקצוע שלי. ואני לא חושב שכולם טיפשים, רק אלה שרצים לפרסם הגיגיהם ואז גם מתווכחים עם כאלה שמבינים יותר מהם  
בתגובה להודעה מספר 31

חבל שלקחת את זה למקום של נעלבי. פשוט קח את זה להבא כטיפ, תשכיל ותמשיך הלאה.

למה להמשיך את ההתקרנפות מולי אם בכל מקרה לא שוכנעת ואתה בטוח שאתה יודע הכי טוב?

זה אולי נשמע לך יהיר, אבל הדברים הם מאוד בסיסיים במקצוע הזה ולראות כאלה שלוקחים את זה למקומות כמו שאתה עשית (עם תיאורים שגויים בהתבססות על ניסיון כביכול, למרות שיש סיבות טובות מדוע החוויה שלך היא כזו) פשוט מקוממת אותי. לא באתי להתנצח

שיהיה לך אחלה סופש

dorp לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
8260 הודעות, 57 מדרגים, 109 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    14:51   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אתה מחפש עובדים אולי?:)  
בתגובה להודעה מספר 32

חבר מתאריך 24.12.18
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    15:55   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. יש מצב. שלח לי פרטים בפרטי ואבדוק עבורך?  
בתגובה להודעה מספר 33

אני לא קשור למשאבי אנוש אבל לדעתי תמיד מחפשים אנשים טובים, בטח כאלה עם ניסיון

ShocKi
חבר מתאריך 2.9.03
13577 הודעות
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    08:32   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. חרטא. אלעל חברה קטנה. מאוד. במונחים של חברות תעופה היא כלום ושום דבר  
בתגובה להודעה מספר 15

הסיבה למחירים היקרים הם בגלל משכורות העתק שאלעל משלמת בגלל הסכמי השכר עם העובדים שלה.
מעבר לזה החברה גם בוחרת לא להרוויח כסף במשך כמעט 28 שעות כל שבוע מה שמחייב אותה לגבות מחיר יקר יותר בשאר הימים.

חבר מתאריך 3.8.18
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    08:42   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. גם נכון !!  
בתגובה להודעה מספר 20

חבר מתאריך 24.12.18
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    09:06   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. ביקוש והיצע, חבר יקר. חארטה חארטה אבל על זה מסתובב העולם בו אתה חי. מה משנה גודל החברה אם במשך יותר מארבעה חודשים הם  
בתגובה להודעה מספר 20

היחידים שטסים מישראל לעשרות יעדים ישירים בעולם ללא מתחרים?

אני לא כלכלן, אבל המשמעות אמורה להיות ברורה לכל ילד...

סמולני_מפוכח
חבר מתאריך 3.4.18
4899 הודעות
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    08:34   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. חברה מסחרית. רשאית ואף לפעמים צריכה לגבות את המקסימום שאפשר  
בתגובה להודעה מספר 8

זאת לא "החברה הלאומית" כבר המון שנים

danidin
חבר מתאריך 12.11.23
787 הודעות, 12 מדרגים, מינוס 11 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    08:52   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. נכון. ועדין תהיה שנואה לעד אחרי מה שעושה פה כמונופול בזמן מלחמה. שאח''כ לא יישאלו למה שונאים אותם  
בתגובה להודעה מספר 21

Master_1 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.12.19
2932 הודעות, 17 מדרגים, 31 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    01:49   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כמה כוכבים יש למלון?  
בתגובה להודעה מספר 0

מה פעל אל
חבר מתאריך 29.11.20
1221 הודעות
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    01:51   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אמרו מה התקלה?  
בתגובה להודעה מספר 0

מאוד מעניין כי אם זה קרה דקה לפני המראה, אז בטח התגלה ב chklist של בדיקות לפני המראה

חבר מתאריך 24.2.15
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    01:52   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לא אמרו.  
בתגובה להודעה מספר 3

המתינו כמעט שעה לתיקון, שוב יצאו ל-taxi וחזרו.

שיקאגו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
8186 הודעות, 25 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    01:59   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. בחודשים האחרונים הם עבדו מסביב לשעון אז כנראה שהמנועים התעייפו או שהכנפיים בקיצור זה מה שקורה כשאתה מונופול לתקופה מסוימת העיקר הכסף  
בתגובה להודעה מספר 4

הגלוי
חבר מתאריך 19.3.22
168 הודעות
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    02:32   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. יכול להיות שהייתה נזילה של נוזל עילוי?  
בתגובה להודעה מספר 5

מה פעל אל
חבר מתאריך 29.11.20
1221 הודעות
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    06:22   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. זה לא עובד ככה  
בתגובה להודעה מספר 5

מטוס יכול לעבוד רצוף אין שום בעיה עם זה, ובלבד שיקפידו על תחזוקה לכל חלק לפי שעות המוקצבות לאותו חלק
לדוגמא: החלפת מנוע ב 2000 שעות( גם אם הוא תקין לחלוטין)

יצחק היקר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.6.15
16668 הודעות, 97 מדרגים, 186 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    02:51   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. יכול להיות בלמים, דיחוס ועוד מלא בעיות שיכולות לצוץ. טוב שזה קרה לפני המראה. עדיף להיות על הקרקע ולקוות להגיע לאויר מאשר להיות באוויר  
בתגובה להודעה מספר 3

ולהתפלל שתגיע לקרקע.

lilachdan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.17
2234 הודעות, 18 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    06:50   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. תקלה בפאלנג'י של המטוס  
בתגובה להודעה מספר 3

חלף הזמן
חבר מתאריך 25.12.16
5374 הודעות
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    07:17   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. בהתחלה חשבו שהימני דווקא בסדר, וזה רק בפלאנג'י השמאלי. אחר כך גילו שאין פלאנג'י במטוס בכלל. חתיכת ברדק.  
בתגובה להודעה מספר 11

lilachdan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.17
2234 הודעות, 18 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    08:09   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. הבנתי שדקה לפני ההמראה מישהו התקשר לאחד הנוסעים להתריע שחסר הפאלנג'י, צירוף מקרים נדיר  
בתגובה להודעה מספר 12

רטוריקן
חבר מתאריך 29.11.21
89 הודעות
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    08:17   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. לא נכנס רוורס  
בתגובה להודעה מספר 3

baracuda
חבר מתאריך 9.5.18
255 הודעות
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    06:33   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. קרה גם לי בעבר וגם בברלין ויש לציין את התנהלותה של אל על לחיוב  
בתגובה להודעה מספר 0

בטיסה שלי שבוטלה מברלין לארץ קיבלנו פיצוי כספי לפי החוק תוך זמן מאוד קצר אפילו קצר מזה הקבוע בחוק
וכמובן דאגו לנו להסעה ובית מלון מפנק
לא שיחקו איתנו אפילו לרגע לא בבטיחות ולא בפיצוי

אדום 72 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.18
1437 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    08:18   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. סופש על חשבון אל על,מה רע  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 24.2.15
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    10:56   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. זה לא סוף שבוע.  
בתגובה להודעה מספר 19

זה או לחלל שבת בטיסה שמגיע. לארץ בכניסת שבת או להישאר עד רביעי כי אין טיסות פנויות.

די ביזיון.

אדום 72 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.18
1437 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''א 'באדר א תשפ''ד    11:22   01.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אז עוד יותר טוב..חופשה על חשבון אל על שהרוויחה ברבעון האחרון מיליונים..מי שזה מתאים לו להשאר עד רביעי..הרוויח  
בתגובה להודעה מספר 27

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות