גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #839503 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 839503        
DRM501 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.1.21
1731 הודעות, 13 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:24   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הסוהרות זועמות: סוללת עורכי דין יהודים למחבל שאנס אותן  

הסוהרות זועמות: סוללת עורכי דין יהודים למחבל שאנס אותן

שירלי (שם בדוי) שירתה כסוהרת בכלא גלבוע כשהוטרדה והותקפה על ידי המחבל מוחמד עטאללה. כמעט שנה חלפה מאז הגשת כתב האישום, ובנתיים עטאללה מגייס סוללת עורכי דין. שירלי משתפת בזוועות שעברה ושואלת "איך אפשר להגן על אדם שחילל את הנפש והגוף של כל כך הרבה בנות?"

כמעט שנה חלפה מאז פרקליט המדינה, עמית אייסמן, הורה על הגשת כתבי אישום נוספים בפרשת "הסרסור בסוהרות" ועדיין, נכון להיום (שישי) הפרקליטות לא הגישה אותם. גם שימוע למחבל הנאשם טרם התקיים, אבל גורם בכיר בפרקליטות אומר כי בשבועיים הקרובים זה ייקרה.

אז גם צפוי להתחדש המשפט האחד שכבר החל בעניינו, בגין מעשים מגונים, וגם זאת רק בזכות התעקשותן של הסוהרות לשעבר כנגד עסקת טיעון שרצתה הפרקליטות לסגור אתו.

כעת, לקראת הגשת כתב האישום בגין עבירה חמורה יותר של אונס, שאמורה להתברר בבית משפט מחוזי, מגייס מוחמד עטאללה סוללת עורכי דין. הסוהרות לשעבר -זועמות. צוות ההגנה העתיד לייצג את עטאללה לא מבין על מה המהומה.

תמהה "שירלי" (שם בדוי), שהתלוננה כנגדו בגין אינספור אירועים של הטרדות, מעשה מגונה וניסיון אונס. "מדובר קודם כל במחבל, רוצח עם דם על הידיים, שהטריד והשפיל ואנס בנות רבות לאורך לפחות חמש שנים", היא שיתפה, "אנחנו בתקופה כל כך קשה ואיך אפשר לחשוב בכלל על להגן על בן אדם כזה שחילל את הנפש והגוף של כל כך הרבה בנות.

אני חוויתי את זה, בנות אחרות חוו את זה ויש בני זוג, בעלים, ילדים".

"אני בכלל לא חושבת שצריך לייצג בן אדם כזה. אבל אם כבר, אז לא מגיע לנו לדעת מאיפה הכסף?", דורשת שירלי, "מי משלם לו? אם מדינת ישראל היתה אומרת לנו אז אני הייתי יכולה להיות הרבה יותר רגועה. לא רוצה שזה יבוא מכספים שאני משלמת ואם זה בא מהרשות הפלסטינית או מארגון טרור זה עוד יותר גרוע שאנחנו בכלל מאפשרים את זה. אחרי ה-7 באוקטובר צריך לשנות פה משהו. צריך לשנות את דפוס החשיבה גם בעניין הזה".

פרשית "הסרסור בסוהרות" נחשפה על ידי לירן לוי בערוץ 20. החקירה התנהלה ביחידה הארצית לחקירות סוהרים בלהב 433. משנת 2020 ההליך הפלילי נגד עטאללה מתנהל-לא-מתנהל בבית משפט השלום בנצרת, וזאת בגין ביצוע מעשים מגונים בשלוש סוהרות, שתיים מהן הספיקו להעיד והמשפט הופסק משום שתיק הסוהרות נפתח מחדש.

השופטת עומדת לפרוש לגמלאות. אבל בינתיים, לאחר סיום החקירה הנוספת, אמור המשפט להתחדש תוך שהוחלט להעמיד את עטאללה לדין על אונס סוהרת-חיילת וביצוע מעשים מגונים בעוד שתיים.

בינתיים, מדובר היום על שש סוהרות שהתלוננו כנגדו, חמש מהן אודות מעשים מגונים רבים שביצע בהן לכאורה ואחת בגין ארבעה מעשי אינוס. בנוסף, החליט פרקליט המדינה להעמיד לדין את מפקד כלא גלבוע דאז ואת קצין המודיעין שלו.

עו"ד ראמזי קטילאת מייצג את מוחמד עטאללה בהליך בבית משפט השלום בנצרת. כתב האישום החדש נגד עטאללה יתנהל בבית המשפט המחוזי בנצרת, כאמור בכפוף לשימוע. מי שכנראה ייצג את עטאללה הם עורכי הדין חיים יצחקי ויגאל דותן עם או בלי קטילאת. יצחקי וגם קטילאת עבדו שנים ארוכות במשרדו של עו"ד אביגדור פלדמן, שגם הוא מייצג נאשמים רבים בעבירות בטחוניות. דותן עבד שנים רבות אצל עו"ד דוד יפתח. "לא הוגשו כתבי אישום, לא התקיים שימוע. לא קיבלנו חומרי חקירה. לא הוסדר ייצוג, שאלת שכר הטרחה ומי מממן אותו עדיין לא רלוונטית", מסר עו"ד יצחקי בתגובה.

גורם המצוי בתחום אומר כי בתיק כזה, מי שנושא בתשלום שכר הטרחה הוא משפחתו של הנאשם. בניגוד לספקולציות, הוא מעריך כי הסכום בעבור ייצוג בתיק כולו "מגיע במקסימום לשש ספרות, אולי מאה אלף שקל, במאה תשלומים". עוד הוסיף הגורם כי "הסנגוריה הציבורית הייתה משלמת לא פחות, אולי אף יותר".

יצחקי עצמו אמר על תפקידו כסנגור כי "הדת, הלאום או אופי העבירה אינם רלוונטיים לתפקיד שלי בהליך.

בכתבי אישום פליליים מואשמים אנשים במעשים מכוערים ולא חוקיים. העבודה שלי היא להגן על נאשם מול טענות פרקליטות המדינה. נקודה." הוא מוסיף: "כסנגור, לא מעט מהלקוחות שלי הם ערבים כיוון שבמדינת ישראל מוגשים הרבה כתבי אישום כנגד ערבים. ברור לכל שאם לא יימצא עורך דין שייצג באופן פרטי, המדינה תייצג".

"היו 24 שעות הטרדות כאלו באגף". כלא גלבוע/רויטרס
"שירלי", שירתה במשך שנתיים בשירותה הצבאי כסוהרת בכלא גלבוע. כיום היא בת 28 והאירועים המדוברים התרחשו כמעל לפני עשור, אבל הותירו בה צלקות שניכרות בשיחה איתה גם היום. "היום אני עובדת אבל זה מאד קשה. אני מטופלת פסיכולוגית ופסיכיאטרית עם כדורים כדי להצליח לישון", היא סיפרה, "זה תמיד איתך, כל נגיעה בגוף שלי זה איזה הבזק.

אני חושבת על זה כל איזה יומיים. בעיקר בלילה".

שירלי הוסיפה ושיתפה על ההטרדות המיניות שחוותה במשך שנתיים מעטאללה. "הן היו בעיקר גופניות. בהתחלה זה היה נגיעות קטנות. אחר כך נניח, אם הייתי מלווה אותו לביקורים או לרופא, אז בדרך כל מיני התחככויות כאלה, כאילו בטעות וזה הלך והתגבר", סיפרה שירלי ופירטה על אחד המקרים, "למשל היינו במשרד מנהל האגף , אני ישבתי לידו כשמנהל האגף היה מולנו והוא העביר את היד שלו על הירך הפנימית שלי. אני בעיקר שפאתי . פחד. הוא הביט עלי והיה לו מבט מאד מפחיד בעיניים", סיפרה.

שירלי הוסיפה והדגישה כי המקרה שלה אינו פרטני. "יש לך עשרים וארבע שעות באגף והטרדות כאלה ומעשים מגונים כאלה, אם נניח זה קורה שלוש פעמים ביום אז בחשבון פשוט מדובר במאות אירועים כאלו", היא סיפרה. עוד הוסיפה כי עניין ההטרדות היה ידוע ברחבי הכלא, "היו בנות שהתלוננו, אבל חלק, כמוני, לא התלוננו כי ראיתי שלא עושים עם זה כלום".

"היה ידוע שעטאללה מטריד בנות. שהוא מטרידן".
לקראת סוף שירותה הצבאי, סיפרה שירלי, ההטרדות הפכו לנסיונות אונס. "הוא איים עלי ואמר שישלח אלי את משפחת הרוצח של משפחת פוגל, הוא אמר שהוא שם עלי חוזה בכסף ברשות הפלסטינית ושישלח אלי אנשים", היא שיתפה, הוא התרברב בהמון פרטים אישיים שהוא ידע עלי, על האחיות שלי ועל שאר המשפחה שלי. זה היה בתוך האגף במעין חדר כניסה לאיזור של הסוהרים. זה היה המקום הקבוע שלו. הוא תפס לי את היד ואת החולצה ובמקום שלא היו בו אז מצלמות, הוא ניסה לקחת את המפתח כדי שסוהרים לא יוכלו להיכנס אני לא יודעת מאיפה היו לי הכוחות האלה, אבל אני התנגדתי והוא לא הצליח לאנוס אותי. הוא כן נגע בי במקומות מאד רגישים וצנועים"

שירלי סיפרה כי אותם אירועים המטלטלים קטעו באיבם את החלומות שלה. "היו לי תוכניות להישאר בשב"ס. מאד רציתי. החלום שלי היה לחתום קבע ולהרגיש שאני תורמת למדינה. לאט לאט הבנתי שזה לא מקום בכלל לבנות ואין שם אוזן קשבת", היא סיפרה, " עצם זה שאנשים שם ידעו, ולא רק סגל אלא בדרגות מאד גבוהות. אני אישית פחות דיברתי על כל זה עם הבנות. אבל היה ידוע שם שעטאללה מטריד בנות. שהוא מטרידן. עטאללה רק מחכה שמישהי תגיע. היה לו מקום מאד מכובד בכלא. הוא היה דובר אגף 5, שזה האגף הכי חזק בכלא ומעבר לכך אם הוא היה רוצה משהו מאגף אחר, למשל אגף 1 של ערביי ישראל, זה היה קורה. כל מה שהוא היה מבקש זה היה קורה. אם לא היה רוצה סוהר מסויים כי הוא 'לא בא לו טוב' אז הוא היה עושה העברות. הוא היה פשוט שולט בכלא. זה שיש מפקד משמרת או מפקד כלא זה היה חרטא".
https://news.walla.co.il/item/3647547?utm_source=Facebook&utm_medium=post&utm_campaign=WallaNews&fbclid=IwAR2K9SNvxwCdoTsdK-kURVfWCL1fGnIEUQnaQs3ggZaSKA9ezFHPSjYmQd4

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מסכנות הן נקלעו לקרב אג׳נדות על חשבונן mctom 02.03.24 18:26 1
     בדיוק אבל מי יכול על הפרקליטות ושאר הגופים שקובעים את סדר היום בחברה רק ימין 02.03.24 18:30 4
  ביזיון. שב''ס - שרות בסרסרות. גליצדק 02.03.24 18:28 2
  מה זה ? נכנס לאגף ה''מכובד'' שלו ושם לו אחד בפנים וכדור בראש שנייה אחר כך. Gravemind 02.03.24 18:29 3
     אם את הקצין הידען גמרו עם נקניקיות מקולקלות - לא רואה סיבה שלא - עניין של רצון אבו-ליאו 02.03.24 22:28 31
  למה בכלל יש מחבלים בבתי הכלא שלנו❓️ ביריון 02.03.24 18:34 5
     למה יש שם סוהרות בכלל ???? ממש חדש 02.03.24 20:53 30
  צריך לשים את הפרצופים של אותם עורכי דין על שלטי חוצות איילגולן 02.03.24 18:36 6
  זועמות או זוממות יצוג הולם מגיע לו נבל עשור 02.03.24 18:42 7
  שיזעמו. החלאה לא אנסה אותן. Not that wise 02.03.24 18:45 8
     אני לא מאמין שמחבלי הנוחבה אנסו נשים סטטיסטיקאי 02.03.24 18:56 12
         איזו שטות כתבת. סוהרת היא כמו בת ערובה ? אסיר הוא כמו מחבל שולט עם נשק ? LCH 02.03.24 19:27 20
             אתה כנראה מעולם לא ביקרת בכלא בטחוני סטטיסטיקאי 02.03.24 19:54 25
     עכשיו אני מבין איך יש עורכי דין שמוכנים לייצג אותו rccool 02.03.24 19:19 18
     אתה מפספס שקצין המודיעין היה ערבי גנוטי 02.03.24 22:46 32
  איפה אירגוני הנשים? האדמירל 02.03.24 18:46 9
     אלה מופעלות כשיש אינטרס \ קירבה לנפגעות (יעני מאותו השבט) עוד קצת 02.03.24 18:53 11
     ארגוני הנחשים נרדמו על האף כשמדובר באנסים ערביים חברה בפורום 02.03.24 19:53 24
  נורא ואייום ישראלי5 02.03.24 18:51 10
     חרדים יתגייסו אך ורק אם הם גם יהיו המפקדים מאן דהוא 02.03.24 19:57 26
  צודקות . ציני 02.03.24 19:01 13
  רוצים לעקם חוקים לפי מצב הרוח של צד כזה או אחר Nimus 02.03.24 19:09 14
  זה נקרא ''הזכות להליך הוגן'' הוגין ומונין 02.03.24 19:11 15
     התנהגות שמאלנית מרושעת של אנשי ימין לא מתירה לאף אחד לעשות אותו דבר סטטיסטיקאי 02.03.24 19:58 27
         אם ב''ימין'' שלך לא קיימת חזקת החפות והזכות להליך הוגן במשפט והזכות לייצוג משפטי אז יש לי חדשות בשבילך... הוגין ומונין 02.03.24 20:16 28
             חזקת החפות קיימת לכל אדם שעומד למשפט, במלחמה לא מעמידים מחבלים למשפט. סטטיסטיקאי 02.03.24 20:42 29
  עורכי דין פח אשפה מוישי 02.03.24 19:16 16
     העוכרי דין האלה יגדלו יהיו עוד שופטי עליון... ארץ 02.03.24 19:21 19
  אין תקוה עצוב מאד לאט לאט המדינה חווזרת להיות אותה מדינה שלפני ה 7 באוקטובר חברה בפורום 02.03.24 19:18 17
  למה שלא ייצגו את הנוח'בה mikak 02.03.24 19:29 21
  יהודים שמכרו את עצמם עבור כסף תמיד היו ויהיו! מי ייתן ולא יזכו להנות מהכסף! Golani73 02.03.24 19:34 22
  שמתם לב שכשמדובר במעשי אונס על ידי אחים לנשק ופרטנרים לדרך יש מחנה שבאופן קולקטיבי מתאדה ולא מגיב כלל לדיווחים המזעזעים? ANTI-PC 02.03.24 19:46 23

mctom לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.2.20
10302 הודעות, 26 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:26   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מסכנות הן נקלעו לקרב אג׳נדות על חשבונן  
בתגובה להודעה מספר 0

עמותות השמאל ינסו לזכות אותו בכל מחיר

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
רק ימין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.7.22
6729 הודעות, 20 מדרגים, 39 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:30   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. בדיוק אבל מי יכול על הפרקליטות ושאר הגופים שקובעים את סדר היום בחברה  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
גליצדק
חבר מתאריך 9.11.23
450 הודעות
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:28   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ביזיון. שב''ס - שרות בסרסרות.  
בתגובה להודעה מספר 0

Gravemind לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.3.22
2020 הודעות, 19 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:29   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מה זה ? נכנס לאגף ה''מכובד'' שלו ושם לו אחד בפנים וכדור בראש שנייה אחר כך.  
בתגובה להודעה מספר 0

טפי עליו נבלה ימח שמו וזכרו.

שב"ס חייב להבנות מחדש, משהו כרגע בכלל לא עובד כמו שצריך אם אירועים כאלו חמורים מתרחשים שם. מישהו יושן על האף.

אבו-ליאו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.6.21
2615 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    22:28   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אם את הקצין הידען גמרו עם נקניקיות מקולקלות - לא רואה סיבה שלא - עניין של רצון  
בתגובה להודעה מספר 3

לאפשר לחלאה כזה לבצע כאלה מעשים בעודו בכלא הישראלי ולהמשיך לנשום? לאחר ה7.10 זה מקבל משמעות פי 1000.

תמרור אזהרה אדום בוהק.

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
122440 הודעות, 397 מדרגים, 624 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:34   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. למה בכלל יש מחבלים בבתי הכלא שלנו❓️  
בתגובה להודעה מספר 0

למה לא
את כולם❓️

ממש חדש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.09
36505 הודעות, 159 מדרגים, 310 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    20:53   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. למה יש שם סוהרות בכלל ????  
בתגובה להודעה מספר 5

איילגולן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.16
15206 הודעות, 73 מדרגים, 125 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:36   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. צריך לשים את הפרצופים של אותם עורכי דין על שלטי חוצות  
בתגובה להודעה מספר 0

נבל עשור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.3.19
16514 הודעות, 52 מדרגים, 51 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:42   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. זועמות או זוממות יצוג הולם מגיע לו  
בתגובה להודעה מספר 0

ואין זה משנה מאיפה המימון

Not that wise
חבר מתאריך 9.2.20
5536 הודעות, 47 מדרגים, מינוס 25 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:45   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. שיזעמו. החלאה לא אנסה אותן.  
בתגובה להודעה מספר 0

לא מאמין בשיט לטענה שסוהרת נאנסה על ידי אסיר.

סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
52447 הודעות, 260 מדרגים, 486 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:56   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אני לא מאמין שמחבלי הנוחבה אנסו נשים  
בתגובה להודעה מספר 8

זה בטח הן הפשיטו את עצמן לפני שהן נרצחו.

LCH
חבר מתאריך 2.6.21
12844 הודעות
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:27   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. איזו שטות כתבת. סוהרת היא כמו בת ערובה ? אסיר הוא כמו מחבל שולט עם נשק ?  
בתגובה להודעה מספר 12

גם הזוי שאחרי המקרה הראשון הן ממשיכות, משהו פה מסריח עד הירח

חבר מתאריך 17.5.10
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:54   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אתה כנראה מעולם לא ביקרת בכלא בטחוני  
בתגובה להודעה מספר 20

בבתי הכלא הבטחוניים מי ששולט הם המחבלים, או ליתר דיוק: רבי המחבלים, האסירים הכי כבדים, הם מטילים את אימתם על כל אנשי הכלא: האסירים והסוהרים,
הם קובעים ביחד עם מפקד הכלא את ההתנהלות בכלא, הם יושבים ביחד במשרדו ומסכמים דברים, אם יש הפרה של ההסכמים הם מפעילים את כל הכלא, מציתים את כל מה שאפשר, זורקים את כל מה שיש להם על הסוהרים, לא מסתדרים לספירות ולא מאפשרים לסוהרים להתקרב אליהם.

rccool לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.12
6720 הודעות, 36 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:19   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. עכשיו אני מבין איך יש עורכי דין שמוכנים לייצג אותו  
בתגובה להודעה מספר 8

גנוטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.20
5423 הודעות, 68 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    22:46   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אתה מפספס שקצין המודיעין היה ערבי  
בתגובה להודעה מספר 8

והוא מקבל חיילות חובה בנות 18 שמתחלפות כל הזמן.
מבחינתו הן סחורה לקדם את עצמו דרך דילים עם האסירים. ודובר האסירים עשה איתו דילים.

האדמירל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.8.20
2791 הודעות, 13 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:46   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. איפה אירגוני הנשים?  
בתגובה להודעה מספר 0

עוד קצת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.20
8339 הודעות, 20 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:53   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אלה מופעלות כשיש אינטרס \ קירבה לנפגעות (יעני מאותו השבט)  
בתגובה להודעה מספר 9

חברה בפורום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
17636 הודעות, 162 מדרגים, 288 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:53   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. ארגוני הנחשים נרדמו על האף כשמדובר באנסים ערביים  
בתגובה להודעה מספר 9

ישראלי5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.12.20
5620 הודעות, 33 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    18:51   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. נורא ואייום  
בתגובה להודעה מספר 0

לא נתפס מה שהולך שם בחסות המדינה ומפקדי הארגון .
אולי כדאי לשקול גיוס חרדים לשב"ס כך יפתרו 2 בעיות גדולות במהלך אחד .
אין שם בנות
אין שם פרוגרסיביות וסדרות חינוך .
השרות לא מסוכן בכלל (א"א לההרג)
שעות לימוד תורה באגפים , לא כל היום הם בחוץ .
לדעתי מנהיגי הציבור החרדי צריכים לקפוץ על המציאה

מאן דהוא
חבר מתאריך 18.5.15
8090 הודעות
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:57   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. חרדים יתגייסו אך ורק אם הם גם יהיו המפקדים  
בתגובה להודעה מספר 10

ציני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.08
20599 הודעות, 64 מדרגים, 118 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:01   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. צודקות .  
בתגובה להודעה מספר 0

מי יכול לטפל במערכת מפלצתית דורסנית שלקחה שליטה על כל מערכות החיים בישראל ושולטת על הממשלה ללא שום סמכות .

Nimus
חבר מתאריך 15.1.24
189 הודעות
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:09   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. רוצים לעקם חוקים לפי מצב הרוח של צד כזה או אחר  
בתגובה להודעה מספר 0

אנשים בוחרים ללמוד משפטים בכדי להתפרנס ולא בכדי למצוא חן בעיני קהלים מסויימים. יש ויהיו עורכי דין שייצגו מחבלים ואנסים ורוצחים ואפילו נאצים כמו שעשה שפטל בשעתו. זה לא גן ילדים פה שאם זה בצד שלך אז אתה דמוקרט ובמקרה שלא אז יללה לשרוף את המועדון.

הוגין ומונין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.12.22
1213 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:11   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. זה נקרא ''הזכות להליך הוגן''  
בתגובה להודעה מספר 0

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%96%D7%9B%D7%95%D7%AA_%D7%9C%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9A_%D7%94%D7%95%D7%92%D7%9F

מה לעשות גם לאנסים מגיע ייצוג משפטי... תשאלו את טלי גוטליב שעשתה קריירה בנושא.

חבר מתאריך 17.5.10
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:58   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. התנהגות שמאלנית מרושעת של אנשי ימין לא מתירה לאף אחד לעשות אותו דבר  
בתגובה להודעה מספר 15

לא אריאל שרון שפינה את גוש קטיף,
ולא עורך דין שפטל שהציל את איוון האיום (דמניוק).

הוגין ומונין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.12.22
1213 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    20:16   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אם ב''ימין'' שלך לא קיימת חזקת החפות והזכות להליך הוגן במשפט והזכות לייצוג משפטי אז יש לי חדשות בשבילך...  
בתגובה להודעה מספר 27

אתה לא ימין, אתה עמוק בתוך הפאשיזם הטוטליטריאני...

ואין לזה שום קשר לימין או לשמאל, זו זכות בסיסית לכל אדם במדינה דמוקרטית תאהב את זה או לא.

חבר מתאריך 17.5.10
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    20:42   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. חזקת החפות קיימת לכל אדם שעומד למשפט, במלחמה לא מעמידים מחבלים למשפט.  
בתגובה להודעה מספר 28

ועורכי דין רק עוזרים למיין בין נאשמים עשירים לעניים ולהעניק להם דין שונה. (גם בדין הפלילי)

מוישי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.7.20
13348 הודעות, 150 מדרגים, 282 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:16   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. עורכי דין פח אשפה  
בתגובה להודעה מספר 0

ולמחבל המתועב צריך לחתוך את השמוליק

ארץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.8.19
8501 הודעות, 95 מדרגים, 167 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:21   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. העוכרי דין האלה יגדלו יהיו עוד שופטי עליון...  
בתגובה להודעה מספר 16

חברה בפורום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
17636 הודעות, 162 מדרגים, 288 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:18   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אין תקוה עצוב מאד לאט לאט המדינה חווזרת להיות אותה מדינה שלפני ה 7 באוקטובר  
בתגובה להודעה מספר 0

mikak לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.2.16
7448 הודעות, 65 מדרגים, 123 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:29   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. למה שלא ייצגו את הנוח'בה  
בתגובה להודעה מספר 0

Golani73 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.13
13677 הודעות, 79 מדרגים, 156 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:34   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. יהודים שמכרו את עצמם עבור כסף תמיד היו ויהיו! מי ייתן ולא יזכו להנות מהכסף!  
בתגובה להודעה מספר 0

ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
16060 הודעות, 179 מדרגים, 287 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ב 'באדר א תשפ''ד    19:46   02.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. שמתם לב שכשמדובר במעשי אונס על ידי אחים לנשק ופרטנרים לדרך יש מחנה שבאופן קולקטיבי מתאדה ולא מגיב כלל לדיווחים המזעזעים?  
בתגובה להודעה מספר 0

אפילו לא מסיטים עם איזו תגובה על חכית שהיא עורכת דין שהגנה על נאשמים......כלום.

תתחילו לשים לב שהמחנה הזה כלל לא נגד הדברים בהם הוא מאשים את היהודים ומנסה להכתים אותם על ידי שקרים והסתה אלא דווקא הם די תומכים בשחיתות, עבריינות ומעשים מזעזעים כלפי נשים, כל עוד הם נעשו על ידי אנשיהם, הפרטנרים ואחיהם לנשק וכמובן כוונו נגד יהודים ויהודיות.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות