גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #840063 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 840063        
אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
11266 הודעות
יום רביעי כ''ו 'באדר א תשפ''ד    22:55   06.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הנערה בת ה-15 מספרת על הלינץ' שעברה ליד קניון עזריאלי ומודה לחיילים שהצילו אותה רגע לפני שאחת התוקפות, נתינה זרה מאריתריאה, שלפה סכין  

בריאיון בלעדי ל-N12 היא משחזרת את האירוע הקשה שבו קבוצה של נערים היכו אותה ואף פגעו בה מינית • היא מודה לחיילים שהצילו אותה, רגע לפני שאחת התוקפות שלפה סכין • "זו טראומה של הנפש - אני לא יוצאת מהבית", סיפרה הנערה

רבים ציינו את יום השבתון שחל ביום הבחירות המקומיות בהצבעה, בקניות ובבילוי ברחבי הארץ - אך יומן של זוג חברות שבילו באותו יום בקניון הסתיים באופן שונה בתכלית. בשבוע שעבר, סמוך לקניון עזריאלי בתל אביב, קבוצה של נערים ונערות תועדו מכים נמרצות שתי נערות שלא הכירו. אחת מהן היא א' שחזרה לביתה אחרי האירוע פצועה, חבולה ואחוזת טראומה. היום (רביעי) בחרה הנערה לשחזר את האירוע הקשה בראיון בלעדי ל-N12.

"ביום הבחירות הלכתי לעזריאלי עם שתי חברות שלי, הסתובבנו קצת, חיכיתי בתחנת אוטובוס ליד עזריאלי כדי לחזור הביתה", סיפרה א'. "הייתה שם חבורת ילדים שאני לא מכירה. לא זרקתי להם מילה והם פשוט התנפלו עליי משום מקום, אחת מהן דחפה אותי ונפלתי על הרצפה", שחזרה א' בפני חוקרי תחנת משטרת בני ברק - פרטים מעדותה הגיעו לידי N12 ומתפרסמים כעת לראשונה.

"ואז מלא ילדים הרביצו לי בלי הפסקה בבעיטות, והשאר שלא השתתפו צילמו את זה", היא תיארה. א' נזכרה כי בזמן שהייתה מוכה וחבולה על הריצפה אירעה תקרית חמורה נוספת: "היה קטע שבנים נגעו לי למטה (בעדות מתואר כיצד א' מצביעה על איבר מינה) הבנות באו להוריד לי את הבגדים ואת המעיל, קיבלתי בעיטות נורא אגרסיביות לראש ברמה מטורפת".

לדבריה של א' הודות לחיילים שחלפו באזור נמנע אירוע קשה אף יותר: "שני חיילים באו והוציאו אותי משם, מישהו מהם לקח אותי, אחרי שהוא ראה שאחת מהתוקפות הוציאה סכין". למחרת, גילתה א' לתדהמתה שתיעוד האירוע הקשה אף הועלה לרשתות החברתיות: "הם העלו סרטון לטיקטוק שרואים אותם מרביצים לי ומקללים תוך כדי, כמה שעות אחרי הפרסום - הסרטון נמחק". לגבי זהותם של התוקפים הוסיפה א' בעדותה כי היא לא מכירה את הילדים: "אין לי שום קשר אליהם, הם לבשו קפוצ'ונים על הראש, הבנות הסתירו את השיער שלהן. הם נראו בגילאי 11-16. הם פשוט חיפשו סתם לריב עם אנשים“.

על מצבה הנפשי לאחר האירוע סיפרה בת ה-15 כי כשחזרה הביתה היו לה סחרחורות ומצבה הריגשי היה קשה: "ראיתי מטושטש ושחור, ירד לי גם דם מהאף והפה. ההורים שלי לקחו אותי לבית חולים, צילמו אותי ובדקו אותי, אמרו שאין שבר ,שזה משהו רגשי - טראומה של הנפש". מאז האירוע שעברה מתקשה א' לחזור לשגרה, "הייתי יום אחד בבית הספר, אבל לא הצלחתי וחזרתי הביתה, אני בטראומה, אני לא יודעת אם בזמן הקרוב אחזור לבלות או ללכת לקניון, אני מפחדת. אני בקושי יוצאת מהבית".

למחרת האירוע כשהיא מוכה וחבולה, א' הגישה תלונה במשטרת בני ברק יחד עם הוריה בצירוף סרטונים שצילמו התוקפים והועלו לרשת טיקטוק. למרות התלונה, א' ובני משפחתה של טוענים שמאז האירוע אף גורם משטרתי לא עדכן אותם בהתקדמות החקירה. "זה מרגיש שלא נעשה דבר", סיפרו הוריה של הנערה, "הסרטונים מתעדים אירועים מאוד קשים, יש לה מזל שהיא נשארה בחיים. קשה להתייחס למציאות הזאת - הבת שלי עברה טראומה קשה ואלימה, צריך להגיע בממשלה כדי שמשהו יקרה כאן? הבת שלי יכלה להיהרג".

ממשטרת ישראל נמסר: "עם קבלת תלונה, פתחה המשטרה בחקירה ופועלת לאיתור חשודים במעשה. החקירה עודנה מתנהלת".

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

תזכורת 👇
(5.3) נערה בת 15 הותקפה בת''א: ''הם הרביצו לי בלי הפסקה, ניסו להוריד לי את הבגדים, פחדתי שיהרגו אותי'' • שני חיילים שעברו במקום חילצו אותה
https://rotter.net/forum/scoops1/839943.shtml

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

* מתוך חדשות הוועדה המיוחדת לעובדים זרים »» הוועדה רואה בחומרה את העובדה שמסתננים שהורשעו בפשעים חמורים, חוזרים לרחובות תל-אביב ולא ניתן להרחיקם לארץ מוצאם
https://main.knesset.gov.il/Activity/committees/Foreign/News/Pages/20022024.aspx

בטלגרם

לחץ כאן לצפיה דרך Telegram

או בפייסבוק

לחץ כאן לצפיה דרך Facebook

🔸 לקט קצר של הדור הבא - ילדי המסתננים בפעולה באשכול סורב אך נוכח לדעת שיש ברשות הנער הישראלי סיגריות – נער אריתראי דקר נער ישראלי סמוך לקניותר בנס ציונה
https://rotter.net/forum/scoops1/810407.shtml#27

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אפשר כבר להקים וועדת חקירה שתחקור את האסון שהמסתננים מביאים/יביאו על מדינת ישראל? סקופ השנה 06.03.24 23:00 1
     כרגע אנחנו בקונספציה של לקלוט אותם הם מסכנים, ''נכיל'' (איזה מילה מכובסת) את הפשיעה שלהם והכל יהיה מושלם, מבקש לא להרוס את האופוריה. בשישי_לשישי 06.03.24 23:15 3
         אסתר חיות ודפנה ברק ארז מספיק קדושות כדי לשמר את החלטותיהן להכריח את הממשלה והכנסת להשאיר בישראל את במסתננים. הפוך גוטה 07.03.24 00:27 9
             צה''ל לא יכול לרענן את הטיסים שלו, בדיוק כמו הועדה לבחירת שופטים, מי שמכשיר /בוחן /מעביר את הטיסים החדשים זה הדור הקודם שידאג לדעות הנכונות בשישי_לשישי 07.03.24 07:38 19
     בראש הוועדה יעמוד שופט שיקבע ש כ ו ל ם אשמים חוץ מהמערכת המשפטית שבזכותה לא העיפו אותם עד היום מהמדינה. חושב_פעמיים 07.03.24 07:15 18
     האסון שפושעי הבגץ מביאים על מדינה ישראל הלומד 07.03.24 07:56 21
  חן חן לעוכרי ישראל שהיו מוכנים לגרש רק חלק מהם Kobi 06.03.24 23:14 2
  בזכות הזבל שנקרא בג''ץ ובתי המשפט בארץ. זאת התוצאה של מיץ הזבל הזה שמנהל לנו את המדינה. אבל החרדים אשמים... טלקו 06.03.24 23:28 4
     +++ קורנס 07.03.24 03:04 12
     צריך לחנך מחדש את המתנחלים - הם אשמים! חדוחלק 07.03.24 05:22 14
     +++++ יהודי כואב 07.03.24 07:48 20
     100% Beatman 07.03.24 08:46 23
  הכושים - בעיה עולמית פלדל 06.03.24 23:34 5
     זה לא הצבע שבעייתי, יש הבדל בין יהודיי אתיופיה לגויי אריתראה סטטיסטיקאי 07.03.24 00:10 6
         וגם בין הכל סודאני לאריתראי לאתיופי ביג דילר 07.03.24 00:13 8
         בדיוק bennyb 07.03.24 06:35 17
     אנשים שמדברים ככה הם בעיה עולמית Bezi 07.03.24 08:46 22
  עצוב משה רבינו 07.03.24 00:12 7
  הסכנה האמיתית-ה''הכלה'' פריפריה סיטי 07.03.24 02:46 10
  רוב מוחלט בשופטי בג''צ הם אנשי מרצ שחלומם הרטוב להכניס לישראל עוד מאות אלפי אריתראים ופלסטינים שונאי ישראל קורנס 07.03.24 03:03 11
     מבחינתי יש להעיף את כל המסתננים לכל הרוחות. להגיד שרוב שופטי בג''ץ הם מרץ - זה שקר מוחלט. elmos 07.03.24 08:53 24
  רק צרות יש מהם איש י-ם 07.03.24 05:14 13
  תודה לבגץ ולארגוני השמאל שדואגים להשאיר את המסתננים בארץ..חייבים רפורמה בהקדם eytank 07.03.24 05:29 15
     רוב השופטים שם הם ערב רב נטו! חלומם הרטוב להכניס לישראל עוד מאות אלפי אריתראים ופלסטינים שונאי ישראל קורנס 07.03.24 11:43 27
  👈 רצתה לבלות עם חברות בקניון כשהותקפה באכזריות ע''י כנופיה של נתינים זרים בני 14 • איש מהמעורבים עוד לא נעצר אנונימית 07.03.24 06:35 16
  לשלוח אותם ואת משפחתם למולדתם. קרידו 2 07.03.24 10:12 25
  למה אנחנו לא שומעים את צמד המילים פשע שנאה? למה לא מדברים על גזענות? איפה הזעם הציבורי? הצחקתי את עצמי אנונימית 07.03.24 11:38 26
  נורא סופר 07.03.24 15:43 28

סקופ השנה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.20
9435 הודעות, 29 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ו 'באדר א תשפ''ד    23:00   06.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אפשר כבר להקים וועדת חקירה שתחקור את האסון שהמסתננים מביאים/יביאו על מדינת ישראל?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
בשישי_לשישי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.6.22
5198 הודעות, 21 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ו 'באדר א תשפ''ד    23:15   06.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כרגע אנחנו בקונספציה של לקלוט אותם הם מסכנים, ''נכיל'' (איזה מילה מכובסת) את הפשיעה שלהם והכל יהיה מושלם, מבקש לא להרוס את האופוריה.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
37346 הודעות, 296 מדרגים, 562 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    00:27   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אסתר חיות ודפנה ברק ארז מספיק קדושות כדי לשמר את החלטותיהן להכריח את הממשלה והכנסת להשאיר בישראל את במסתננים.  
בתגובה להודעה מספר 3

אלא אם צהל סוף סוף ירענן את מצבת הטייסים שלו תוך כשנתיים ויציב רק נאמנים למדינה.. ובמשטרת ישראל יהיו ניצבים שמכבדים את החוק וחופש התנועה.. ואז ניתן יהיה להעביר רפורמה מבלי שעבריינים אלימים יתפסו את המדינה בגרון.

בשישי_לשישי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.6.22
5198 הודעות, 21 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    07:38   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. צה''ל לא יכול לרענן את הטיסים שלו, בדיוק כמו הועדה לבחירת שופטים, מי שמכשיר /בוחן /מעביר את הטיסים החדשים זה הדור הקודם שידאג לדעות הנכונות  
בתגובה להודעה מספר 9

בקיצור, אנחנו במילכוד.

חושב_פעמיים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.8.17
14487 הודעות, 48 מדרגים, 90 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    07:15   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. בראש הוועדה יעמוד שופט שיקבע ש כ ו ל ם אשמים חוץ מהמערכת המשפטית שבזכותה לא העיפו אותם עד היום מהמדינה.  
בתגובה להודעה מספר 1

הלומד
חבר מתאריך 1.4.12
188 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    07:56   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. האסון שפושעי הבגץ מביאים על מדינה ישראל  
בתגובה להודעה מספר 1

לא המסתננים.
אל תתבלבל.

רק בגלל פושעי הבג"ץ הביאו אותם מגבול מצרים באוטובוסים לתחנה המרכזית.
הם לא הגיעו לתל אביב ברגל ולא במוניות.

כשתבינו כולכם פה שפושעי הבג"ץ הם ערב רב
ושגלות הערב רב קשה יותר מכל הגלויות, יהיה לכם קל יותר להבין את המציאות המזוויעה שאתם רואים כל יום.

Kobi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.5.23
3913 הודעות, 33 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ו 'באדר א תשפ''ד    23:14   06.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. חן חן לעוכרי ישראל שהיו מוכנים לגרש רק חלק מהם  
בתגובה להודעה מספר 0

בתמורה לתת תעודת תושב לחלק שישאר.

מקווה מאד שפעם אחת אלו שלא נתנו לממשלת ישראל להחזיר את המסתננים לביתם ירגישו את נחת זרועם של המסתננים אצלהם בבית.
אולי ככה זה ישתנה....

טלקו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.8.18
30147 הודעות, 236 מדרגים, 450 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ו 'באדר א תשפ''ד    23:28   06.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. בזכות הזבל שנקרא בג''ץ ובתי המשפט בארץ. זאת התוצאה של מיץ הזבל הזה שמנהל לנו את המדינה. אבל החרדים אשמים...  
בתגובה להודעה מספר 0

קורנס
חבר מתאריך 5.9.19
7830 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    03:04   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. +++  
בתגובה להודעה מספר 4

חדוחלק
חבר מתאריך 17.5.22
458 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    05:22   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. צריך לחנך מחדש את המתנחלים - הם אשמים!  
בתגובה להודעה מספר 4

יאיר מוגלן

יהודי כואב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.4.11
3709 הודעות, 40 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    07:48   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. +++++  
בתגובה להודעה מספר 4

Beatman לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.13
25581 הודעות, 163 מדרגים, 321 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    08:46   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. 100%  
בתגובה להודעה מספר 4

פלדל
חבר מתאריך 10.7.13
21880 הודעות
יום רביעי כ''ו 'באדר א תשפ''ד    23:34   06.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. הכושים - בעיה עולמית  
בתגובה להודעה מספר 0

סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
52527 הודעות, 261 מדרגים, 488 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    00:10   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. זה לא הצבע שבעייתי, יש הבדל בין יהודיי אתיופיה לגויי אריתראה  
בתגובה להודעה מספר 5

ביג דילר
חבר מתאריך 18.11.20
834 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    00:13   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. וגם בין הכל סודאני לאריתראי לאתיופי  
בתגובה להודעה מספר 6

מי שלא מבדיל בניהם פשוט שיסתכל הרבה על תמונות עד שיתרגל

bennyb לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.1.21
1718 הודעות, 4 מדרגים, 7 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    06:35   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. בדיוק  
בתגובה להודעה מספר 6

ובכל הצורה המזוויעה שקלטנו את האתיופים, את הפירות רואים רק עכשיו, בדור המקסים שנולד בארץ

Bezi
חבר מתאריך 3.6.22
227 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    08:46   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אנשים שמדברים ככה הם בעיה עולמית  
בתגובה להודעה מספר 5

חבל שיש לאנשים אומץ רק מאחורי מקלדת

משה רבינו
חבר מתאריך 9.9.23
215 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    00:12   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. עצוב  
בתגובה להודעה מספר 0

פריפריה סיטי
חבר מתאריך 16.2.23
117 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    02:46   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. הסכנה האמיתית-ה''הכלה''  
בתגובה להודעה מספר 0

יותר מסוכן מפצצת אטום , יותר מסוכן מפצצה כימית. "מדיניות ההכלה".עם ישראל בסכנה קיומית בשל מדיניות ההכלה,כל המכילים למינהם הם סכנה קיומית לעם היהודי

קורנס
חבר מתאריך 5.9.19
7830 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    03:03   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. רוב מוחלט בשופטי בג''צ הם אנשי מרצ שחלומם הרטוב להכניס לישראל עוד מאות אלפי אריתראים ופלסטינים שונאי ישראל  
בתגובה להודעה מספר 0

elmos
חבר מתאריך 10.12.19
3651 הודעות, 17 מדרגים, מינוס 7 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    08:53   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. מבחינתי יש להעיף את כל המסתננים לכל הרוחות. להגיד שרוב שופטי בג''ץ הם מרץ - זה שקר מוחלט.  
בתגובה להודעה מספר 11

יותר ממחצית הם שמרניים (וטוב שכך) וכל היתר הם מרכז / שמאל.

איש י-ם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.4.11
31404 הודעות, 129 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    05:14   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. רק צרות יש מהם  
בתגובה להודעה מספר 0

אין שום דבר טוב אצלם הם רעים ואכזרים כמו הערבים צריך להעיף אותם מכאן וכל זה לחובת השמאל המרושע שמעדיף את הרוע על פני הטוב.
בעבר אלי ישי התחיל בסילוק המסתננים אם היה נשאר בתפקידו סביר להניח שהרבה מהם היו מסולקים מכאן

eytank לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.07
19047 הודעות, 72 מדרגים, 140 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    05:29   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. תודה לבגץ ולארגוני השמאל שדואגים להשאיר את המסתננים בארץ..חייבים רפורמה בהקדם  
בתגובה להודעה מספר 0

קורנס
חבר מתאריך 5.9.19
7830 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    11:43   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. רוב השופטים שם הם ערב רב נטו! חלומם הרטוב להכניס לישראל עוד מאות אלפי אריתראים ופלסטינים שונאי ישראל  
בתגובה להודעה מספר 15

אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
11266 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    06:35   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. 👈 רצתה לבלות עם חברות בקניון כשהותקפה באכזריות ע''י כנופיה של נתינים זרים בני 14 • איש מהמעורבים עוד לא נעצר  
בתגובה להודעה מספר 0

טליה, בת 15, בסך הכול רצתה לבלות עם חברות בקניון ביום השבתון בבחירות לרשויות המקומיות, כשהותקפה באכזריות על-ידי חבורת נערות ונערים שלא הכירה. אף שהתקרית הקשה תועדה על-ידי החבורה והועלתה לרשתות החברתיות, איש מהמעורבים עוד לא נעצר. כעת היא מספרת על התקרית ועל ההתמודדות הקשה >>

לצפייה 👇

https://13tv.co.il/item/news/domestic/crime-and-justice/k13jp-903964431

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

לחץ כאן לצפיה דרך Facebook

קרידו 2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.19
11939 הודעות, 14 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    10:12   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. לשלוח אותם ואת משפחתם למולדתם.  
בתגובה להודעה מספר 0

אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
11266 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    11:38   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. למה אנחנו לא שומעים את צמד המילים פשע שנאה? למה לא מדברים על גזענות? איפה הזעם הציבורי? הצחקתי את עצמי  
בתגובה להודעה מספר 0

הרי אפילו את העובדות היבשות לא מביאים לידיעת הציבור. איך יזעמו, על מה יזעמו? אנשים אפילו לא יודעים. אני צריכה לדלות את המידע מידידיה אפשטיין, שפי פז ואחרים כדי להביא לידיעת ציבור הגולשים ברוטר שהתוקפים הם אותם אלו ש"מבקשים מאיתנו מקלט" (מבקשים? דורשים!) התקשורת מסתירה את הפרט הקטן הזה או מצניעה אותו ובכותרות הוא לעולם לא יופיע.
עכשיו, תארו לעצמכם שבני נוער ישראלים היו תופסים נערה אריתראית, מבצעים בה לינץ' ושולחים אותה לבית החולים עם פציעות בדרגות שונות. מה היה קורה? תגידו לי אתם. לא היו רפרנסים לאירועים שונים בהיסטוריה שלנו? לא היו נערכות מיד השוואות לנאצים? הרי היום נערכות השוואות לנאצים בלי לינצ'ים שמבצעים הישראלים באריתראים!

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

סופר
חבר מתאריך 18.1.24
484 הודעות
יום חמישי כ''ז 'באדר א תשפ''ד    15:43   07.03.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. נורא  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות