גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #23907 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23907   
קול ההר
גולש אורח
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:08   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ישראלים יפגינו במוצ''ש: ביבי=אחמדיניג'ד, לא רוצים מלחמה  

בעקבות פופולריות הכרזות של ישראלים שאוהבים את אירן, תופעה שנחשפה לראשונה ברוטר, https://rotter.net/forum/scoops1/20638.shtml -
יוצאים יוזמיו לרחובות.

במוצאי שבת הקרובה, הם יפגינו מול תיאטרון הבימה בתל אביב נגד מלחמה באירן. כאלף פעילים כבר אישרו את השתתפותם בהפגנה. להלן כרזה המלווה את הקמפיין:

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  גם אני מתנגד למלחמה אך ההשוואה נוראית!! yevi 21.03.12 15:15 1
     אתה מתנגד לתקוף מדינה שוקראת להשמדתך? החתול הסמוראי 21.03.12 15:23 5
         כי עניינים כאלו חייבים לפתור רק בדיפלומטיה וסנקציות. yevi 21.03.12 17:48 32
  האם הפגינו אוהבי האיראנים שהדרום הופגז נגד חמאס? אשדודה 21.03.12 15:17 2
  הם מזכירים לי את הסרט הזה ... uz7 21.03.12 15:17 3
  הם לא יהודים ולא ישראלים אף אחד לא רוצה מלחמה אבל אף אחד לא יפחיד אותנ פסקל 21.03.12 15:22 4
  כרגיל פחדני ישראל אזובי הקיר יוצאים להשתין מפחד. נוסטור 21.03.12 15:37 6
  מעניין אם יהיה שם מנין ? YA-20826 21.03.12 15:39 7
  כשקראתי את הכותרת רציתי לכתוב מי הנבלות הללו גלילית 21.03.12 15:41 8
  שמאלנות זאת מחלת נפש Boaz_fr 21.03.12 15:43 9
  הבעיה היא שהימין לא יודע לייחצן את עצמו ואת עמדותיו צוות מודיעין 21.03.12 15:52 10
     אתה צודק. אבל זה לא שהימין לא יכול. זה שהוא מושתק בכוח! ליה 21.03.12 16:27 25
     ואני רוצה עוד להוסיף צוות מודיעין 21.03.12 18:31 35
  שמאלנים, נמאסתם! מחשב נייד 21.03.12 15:52 11
  גם בישראל חייבים להקים ועדה מקרתיסטית לאיתור בוגדים ליה 21.03.12 16:02 12
     מה קרה שלא כתבת 6 תגובות כאן באשכול אבא אבן 21.03.12 16:08 14
         רק דברתי והמשוגעת הבזויה כתבה עוד תגובה באורך הגלות אבא אבן 21.03.12 16:09 16
             משוגעת אמא שלך שכן זו הסיבה לטירופך ולשיפלותך! ליה 21.03.12 16:12 18
         אני אכתוב כמה ומה שאני רוצה. PLATZEN SIE BITTE ליה 21.03.12 16:11 17
         אתה כמו זהבה גלאון אפילו לא בהמה! ליה 21.03.12 16:13 21
  יש לאפשר מנגנון וידוא וחשיפה של משתפי פעולה ליה 21.03.12 16:07 13
  ככל שיצעקו ''זאבים, זאבים!'' עלינו לחשוף יותר את רשעותם ליה 21.03.12 16:08 15
     קישטא פסיכית, קישטא!!! אבא אבן 21.03.12 16:12 19
         למה פסיכית ולמה קישטא? האמת כואבת אז מקללים? נוסטור 21.03.12 17:01 28
             לא קללתי (לכל היותר גידפתי) אבא אבן 21.03.12 17:44 30
  נא לדייק. כלבים שמאלנים קיצונים בוגדים ארורים לב הארץ 21.03.12 16:12 20
  כל המלחמה האנטישמית בעולם כולו נוצרה ע''י השמאל הישראלי ליה 21.03.12 16:17 22
  הכרזה עצמה מעידה על יוצריה ומי שמזדהה עימם.... עופר בינשטוק 21.03.12 16:18 23
     דבריך מדוייקים רודף שלום 21.03.12 17:46 31
     לייק צופה מהצד 22.03.12 01:38 40
  הקוד של המחבלים השמאלנים והמחבלים התקשורתיים מטעמם: ליה 21.03.12 16:19 24
  מה הפסיכים הספורים היו עושים בלי הפרסום ברוטר? Big Joe 21.03.12 16:39 26
     מחכים לקרוא תגובות שלך בשקט. נוסטור 21.03.12 17:01 29
     אל תדאג אבא אבן 21.03.12 17:48 33
  code pink (החברים של אובמה) גם בתמונה lurker 21.03.12 17:00 27
  שמאלנים אנרכיסטים שיעזבו את הארץ איש אשכוליות 21.03.12 17:48 34
     אל תשכח וחרדים גלילית 21.03.12 21:39 36
         חרדים אולי לא מתגייסים, אבל וזה אבל גדול הם (לא כולל את חופשיה 21.03.12 21:48 38
             כתבת: גלילית 22.03.12 01:36 39
  מילא ליצור תמונת הכלאה בין קוף לאדם, אבל למה קוף מכוער? israely 21.03.12 21:46 37

yevi
חבר מתאריך 13.11.08
64520 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:15   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. גם אני מתנגד למלחמה אך ההשוואה נוראית!!  
בתגובה להודעה מספר 0

אני מעורר אנטגוניזם? יופי | אשם! עד שלא הוכח אחרת!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
החתול הסמוראי
חבר מתאריך 15.12.08
9596 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:23   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אתה מתנגד לתקוף מדינה שוקראת להשמדתך?  
בתגובה להודעה מספר 1

וכי למה?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
yevi
חבר מתאריך 13.11.08
64520 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    17:48   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. כי עניינים כאלו חייבים לפתור רק בדיפלומטיה וסנקציות.  
בתגובה להודעה מספר 5

מלחמה זה המפלט האחרון בהחלט.

אני מעורר אנטגוניזם? יופי | אשם! עד שלא הוכח אחרת!

אשדודה
גולש אורח
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:17   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. האם הפגינו אוהבי האיראנים שהדרום הופגז נגד חמאס?  
בתגובה להודעה מספר 0

uz7
חבר מתאריך 13.12.09
57360 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:17   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הם מזכירים לי את הסרט הזה ...  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

השמאלנים הקיצונים שרצו לעשות שלום עם העבמים והתשובה הגיעה במהרה ...

כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל

פסקל
גולש אורח
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:22   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הם לא יהודים ולא ישראלים אף אחד לא רוצה מלחמה אבל אף אחד לא יפחיד אותנ  
בתגובה להודעה מספר 0

נוסטור
חבר מתאריך 20.6.09
25245 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:37   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. כרגיל פחדני ישראל אזובי הקיר יוצאים להשתין מפחד.  
בתגובה להודעה מספר 0

הייתי מציע להם שילכו להפגין למען האנשים שנטבחים בסוריה במקום להראות את בושתם ברבים.

אלה שונאי ישראל שלא מבינים מול מה אנחנו ניצבים,אלה הראשונים שיברחו בטיל הראשון לאירופה.

אזובי הקיר האלה לא מבינים שאף אחד לא רוצה מלחמה כאן אף אחד כולל אנוכי עבדכם הנאמן שדואג יותר למשפחתו ולדור הבא כשמאירן באים איומים יום יום כמעט על חיסולה המתקרב והולך של ישראל ואני מדגיש "חיסולה הקרב והולך" וזה אומר הגמד האירני.

ההשוואה שנעשתה כאן יריקה בפני אלה שבאמת חפצים חיים בארץ ישראל,שילכו להפגין בעזה או בדמשק.

השמאל שונא ישראל בדיעבד ממשיך להרקיב (מהמילה ריקבון) את זכותנו לחיים בלי איומים של השמדה,כנראה הזכרון הקולקטיבי שלהם נשאר להם במקום שבו השמש לא זורחת כאשר אינם רואים את מהות העבר היהודי בהיסטוריה.

YA-20826
חבר מתאריך 8.11.03
8716 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:39   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מעניין אם יהיה שם מנין ?  
בתגובה להודעה מספר 0

גלילית
חבר מתאריך 21.10.07
8137 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:41   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. כשקראתי את הכותרת רציתי לכתוב מי הנבלות הללו  
בתגובה להודעה מספר 0

אבל אני לא רואה בגוף הכרזה שום דבר שמראה את הכותרת שנתת

יש לזה סימוכין?

Boaz_fr
גולש אורח
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:43   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. שמאלנות זאת מחלת נפש  
בתגובה להודעה מספר 0

צוות מודיעין
גולש אורח
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:52   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. הבעיה היא שהימין לא יודע לייחצן את עצמו ואת עמדותיו  
בתגובה להודעה מספר 0

לשמאל יש מלא ארטדירקטורים, וכל מיני פלצנים שחיים תקשורת ופרסום.

אם תרצו, ישראל שלי ואולי גם האיחוד הלאומי צריכים להתארגן ולהכין הפגנת נגד עם מצגות של ההתבטאויות האנטישמיות של מנהיגי אירן ושל העם שעונה למנהיגיו מוות לישראל בהפגנות השנאה שלהם.

אבל במערכה התודעתית הימין מפסיד.

מקווה שבמערכה האמיתית, ננצח. בעצם אני מאמין שננצח.

תוך כדי כתיבה, אני חושב על זה והיהדות אוסרת על עשיית פסל ומסיכה. השמאל שמנותק מהיהדות, מומחה בעשיית צלמי ע"ז מודרנית.

אבל אנחנו, שומרי האמונים, מחרישים, מאמינים, לומדים תורה, מקיימים מצוות, והשם יצלינו.

ולכל המתלהבים שיזכירו לי את השואה עכשיו ואיפה היה אלוקים אז, או את כוחו של צה"ל שבזכותו אנחנו קיימים במזה"ת, אני אגיד בקצרה, יש דברים שגם למאמין הכי אדוק אי אפשר להבין. זה לגבי השואה ואני בכלל לא מתכוון להיכנס לדיון בנושא הכאוב הזה.

ולגבי כוחו של צה"ל, תראו את מופז, את גבי אשכנזי, את עמיר פרץ, את דן חלוץ, את ליפקין שחק, אם כל אלה היו בקודקוד שממונה על שמירת המדינה והמדינה עדיין עומדת על תילה, אז זה בהחלט נס גלוי. וד"ל.

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19630 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:27   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אתה צודק. אבל זה לא שהימין לא יכול. זה שהוא מושתק בכוח!  
בתגובה להודעה מספר 10

ולגבי צה"ל אמר מי שאמר שכל הנצחונות הם למרות הדרג הגבוה ולא הודות לו.

רק החיילים הם המנצחים ולא המנהיגות של צה"ל שנמצאית בידי אפסים מהשמאל.

מפלגת בג"צ והאייטולות שלה הם שחסמו והשתיקו עד רגע זה את תחנת הרדיו של ערוץ 7.

צוות מודיעין
גולש אורח
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    18:31   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. ואני רוצה עוד להוסיף  
בתגובה להודעה מספר 10

אני שואף שהימין יילחם על סדר יום שיילחם על אייוש בגץ ביותר שופטים דתיים או בעלי השקפת עולם פרו יהודית, שיילחמו על עידוד חיזוק אופיה היהודי של המדינה מול נהר המסתננים והמאמצים להביא למצב שהמדינה תהיה מדינת כל אזרחיה, שיילחמו על כך שבבתי הספר ילמדו את המורשת הלאומית שלנו בלי לדלג על התנאים, האמוראים, הגאונים ושאר מנהיגי העם היהודי בהיסטוריה.

אני נגד כפיית הדת. אני מתבייש בש"ס, ובשאר חברי הכנסת החרדים, שבמקום לחשוב על טובת כל העם היהודי, הם מנציחים פלגנות וסקטוריאליות מסוכנת.

מקווה שהבהרתי שכוונתי היא שהמאסות של היהודים צריכים להתעורר ולהילחם על אופיה של המדינה כמדינה יהודית ולאו דווקא דתית.

כי היום זו מדינה שיהודים חיים בה, היא לא התממשות החלום, היא אינה מדינה יהודית.

היום קומץ של אנשים עושה עבודה טובה מאוד בלקדם סדר יום אנטי יהודי, קוסמופוליטי, שמערער על זכותנו לקיים מדינה יהודית, שתכניה הם יהודיים, מהותה יהודית, ואני שוב, לא מתכוון להיבט הדתי הצר, אלא להיבט הנרחב של יניקה מהאוקיאנוס הנפלא של עמנו ושל מורשתנו, ולא לרעות בשדות זרים. אנחנו עם מיוחד. לא צריכים להיות ככל העמים. צריכים להיות מיוחדים ומאוחדים.

ולמרבה הצער אין בצד שמאל ולא בצד ימין מישהו שיאחד וייחד את העם לטובה.

שיבוא שלום, עלינו, על עם ישראל במהרה בימינו

מחשב נייד
גולש אורח
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    15:52   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. שמאלנים, נמאסתם!  
בתגובה להודעה מספר 0

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19630 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:02   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. גם בישראל חייבים להקים ועדה מקרתיסטית לאיתור בוגדים  
בתגובה להודעה מספר 0

מקארתיזם הוא כינוי לפעולה ממשלתית, שמטרתה לסמן ולהעניש פעילים הנוקטים עמדות פוליטיות שאינן תואמות את רצון הממשל או חשודים בחוסר פטריוטיות במדינה דמוקרטית.

בזמן האחרון מנסים אנשי שמאל להרתיע את הרוב הציוני והיהודי במדינת ישראל מלנסות לפגוע במדינת השרשור ובממשלתה הסמוייה על ידי צעקות: מקרתיזם מקרתיזם.פאשיזם פאשיזם.

זו בדיוק אותה שיטה בה נקט השמאל כאשר חשש מכיבוש מנדטים סוחף בקרב הציבור היהודי על ידי כהנא,ואיבוד השלטון בעמדות הכוח האמיתיות בישראל כיוון שכהנא התכוון ברצינות לערוך שינוי אמיתי שלא כמו הליכוד שאינו משנה דבר אלא נסחף בזרם השמאלני שמכתיבה ממשלת השרשור מזה עשורים רבים.

כהנא התכוון אכן לשלוט ולפעול על פי אמונתו ובעזרת הכוח שיקנה לו העם בבחירות.

דבר זה הפחיד את השמאל עד מוות.

השיטה לחסלו בכל מחיר היתה כמובן יצירת דה לגיטימציה קולנית וחולנית לכהנא ולמשנתו הפוליטית.

מה הוא בסך הכל אמר? שום דבר מרעיש יותר מדי,ושום דבר שאינו הגיוני ונכון.
המטרה היתה הרחקתו וחיסולו .

כאשר קראתי לא מזמן את משנתו גיליתי שאין בדבריו של כהנא שום דבר שיכול היה להצדיק את ההתנפלות המופרעת שערך עליו השמאל בראשות הבג"צ העומד בראש ראשות ממשלתו השרשורית.

הבנתי שכהנא היווה איום משמעותי על מחנה השמאל השרשורי כיוון שהיה נאמן ליהודים וליהדות ולמדינה היהודית,והשמאל ידע שהוא לא יוכל להגיע עימו לשום הסכמים סמויים או חשאיים,וגם לא יצליח לעצור את הסחף בעם ,לעבר פתרון שהוצע על ידי כהנא,ושהוא מאד הגיוני ונכון למי שחי עם הערבים ומכירם.

כהנא היה זוכה למספר ענק של מנדטים שהיה מביא עימו ניקוי אורוות מוחלט וסילוק השמאל מכל נקודות השליטה שלו.

חיים משותפים נורמלים לא יתקיימו פה לעולם כל עוד ערבים גרים באותה מדינה עם היהודים.
אין דבר כזה בשום חברה על פני כדור הארץ.

בכל מקום שנמצאים ערבים ומוסלמים בתוך חברה שאינה מוסלמית, מתנהלות מלחמות עקובות מדם וחסרות תוחלת וסוף.

אין ברירה אלא להפריד את המוסלמים לחלוטין לטריטוריה משלהם,בה הם לא יוכלו להפריע למהלך החיים התקין של אחרים.

ערבים כמיעוט הם מתכון לאסון .עליהם על פי הקוראן לשלוט.

ולכן יש לדאוג להפרדת יהודים וערבים מוחלטת.

כמו שרדפה ממשלת השרשור את כהנא בשיטות הפחדה בולשביקיות,כך היא מנסה עכשיו להפחיד את הציבור מפני המילה מקרתיזם.

אני מוצאת את המילה במאמרים של חברי כנופיית התקשורת על בסיס יומיומי.

הכוונה שלהם היא להפחיד את העם מפני המילה,כך שיוכלו למנוע כל נסיון לניקוי האורוות בישראל משליטת השמאל שנקנתה בכוחנות,וחייבת להיות מסולקת.

כך מתכנן השמאל למנוע חקירת הקרן לישראל החדשה ,כי זה מקרתיסטי,

חיסול שלטון הבג"צ (ההרכב הנוכחי שהחלטותיו הן תמיד נגד היהודים ובעד הערבים) על המדינה כי זה מקרתיסטי,

פיצול תפקיד היועץ המשפטי לממשלה ועיקורו מכוחו הלא מידתי כי זה מקרתיסטי,

חיסול מטה קרמניצר המסונף למשרד החינוך ומחדיר חומר אנטי ציוני לספרי הלימוד כולל ערכות נכבה מטעם עמותת זוכרות המחולקות חינם כי זה מקרתיסטי,

סילוק כל המרצים האנטישמיים והאנטי ציוניים הקוראים להחרמת וגרימת נזק לישראל, ממוסדותינו,אוניברסיטאותינו ובתי סיפרנו ומכללותינו,כי זה מקרתיסטי,

הפסקת שיתוף הפעולה של הכנסת והממשלה עם המכון הפרטי של אריק כרמון הנקרא המכון הישראלי לדמוקרטיה, ומקדם את רצון השמאל הקיצוני לקבע את עצמו בעמדת שלטון במדינת השרשור, כי זה מקרתיסטי,

הכנסת אנרכיסטים למעצר ולכלא כי זה מקרתיסטי,

הגדרת בגידה בלאום מחדש כי זה מקרתיסטי ופשיסטי,

ופעולה נגד בוגדים ומזיקים מכל הסוגים והדרגים כי זה מקרתיסטי ופשיסטי.

בכוונה חזרתי על המילים הללו בכל משפט על מנת להדגיש את ההיסטריה השמאלנית המסתתרת מאחורי השימוש המופרז שהוא עושה בהן עכשיו, על בסיס יומיומי.שטיפת המוח הנודעת.

השמאל יודע שהשגת מדינת כל אזרחיה נמצאית כבר בהישג יד ולא ייתן לאיש להפריע לו.

השמאל גם יודע שהציבור הימני הלאומי נמצא במצב התעוררות ותסיסה גוברת לקראת דרישה בלתי מתפשרת לחיסול המדינה השרשורית.

השמאל אם כך בלחץ אטומי.מה יקדים את מה?

חיסול המדינה היהודית, או פעולה מקרתיסטית צודקת ,לחיסול ההשתלטות השרשורית על המדינה ועתידה הלוט בערפל,על מנת שמדינת ישראל תבריא ותמשיך במסלולה התקין כמדינה יהודית ,המשמשת כביתו היחיד של העם היהודי בעולם.

הדרך הכוחנית והטובה ביותר היא יצירת הדה לגיטימציה הנודעת מבית מדרשו של השמאל.לצעוק כל דקה: מקרתיזם,פאשיזם!!!

עכשיו עלינו להבין מהו מקרתיזם, ולדון האם זה הדבר הראוי הבא, שעלינו לבצע בישראל על מנת להצילה כמדינה לעם היהודי, רגע לפני מצב האל-חזור של הפיכתה למדינת כל אוייבינו.

https://rotter.net/forum/gil/20051.shtml

אבא אבן
גולש אורח
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:08   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מה קרה שלא כתבת 6 תגובות כאן באשכול  
בתגובה להודעה מספר 12

כשכל אחת מהן עם יותר מ-500 מלים?

אבא אבן
גולש אורח
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:09   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. רק דברתי והמשוגעת הבזויה כתבה עוד תגובה באורך הגלות  
בתגובה להודעה מספר 14

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19630 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:12   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. משוגעת אמא שלך שכן זו הסיבה לטירופך ולשיפלותך!  
בתגובה להודעה מספר 16

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19630 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:11   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אני אכתוב כמה ומה שאני רוצה. PLATZEN SIE BITTE  
בתגובה להודעה מספר 14

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19630 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:13   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אתה כמו זהבה גלאון אפילו לא בהמה!  
בתגובה להודעה מספר 14

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19630 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:07   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. יש לאפשר מנגנון וידוא וחשיפה של משתפי פעולה  
בתגובה להודעה מספר 0

לנוכח החשיפה המדהימה שגם טדי קולק היה בוגד אשר פעל מתוככי צמרת השלטון בישראל (היה מנהל לשכת ראש הממשלה, שליח המדינה בוושינגטון וראש עיר נצחי בירושלים, אשר מחליפו הוא, הממ... אולמרט) מתעוררת החובה הביטחונית והקיומית לטהר את כל מוסדות השלטון ומוקדי ההשפעה בישראל ממרגלים, סוכנים זרים ובוגדים.
על-מנת שלא להחשיד חלילה כשרים לשווא, אין הכוונה לנקוב כאן בשמות, על אף הראיות והסימנים למכביר, לקיומם של מרגלים וסוכנים מטעם המודיעין הסעודי (האם מישהו שיתף פעם פעולה עם עדנאן חשוגי?), המודיעין הצרפתי (מישהו עקב אחרי מי שגזר קופונים פרטיים מהנדבן הידוע הברון דה רוטשילד?), המודיעין האירני (מישהו זוכר מי עבד עם מר גורבניפאר?), המודיעין הפלשתיני (מרטין שלאף, אתה שומע?), המודיעין המצרי (מישהו אמר גז טבעי ולא קיבל?), המודיעין הבריטי (היריעה קצרה מלהכיל, אז נסתפק בטדי קולק ויתר חבריו למיזם המודיעין הבריטי, רפ"י) וממילא האמריקני (סנוב, במכון הגיוס של הווסט פוינט כבר היית, או שאתה סתם מתפרנס על-ידי הקרן החדשה לישראל או כ"עמית" במכוני המחקר והדמוקרטיה, לכאורה?)

ובכלל - האם יש מישהו שמסוגל לקבל החלטות במדינה שאין לו בעברו הליך מועמדות, בחינה, קבלה והכשרה באחד מהמוסדות ה"חצי אזרחיים" של ארה"ב?

הבריטים מנועים מלחשוף את תיקי המודיעין של אנשים שעדיין בחיים ופעילים בחיים הציבוריים.

אבל מדוע מדינת ישראל אינה עושה מעשה המעביר מסר ברור לכל בוגד ומלשין ומשתף פעולה עם שלטון זר???

וברור לכולם שיש כאלה מסביב, הן בפוליטיקה הן בתקשורת והן במערכות השלטון והמשפט, ובכלל, (ולא כולם של בריטניה וארה"ב או צרפת, אלא יש גם טביעות אצבע רוסיות, אירניות וסעודיות ומצריות)???

יש לאפשר מנגנון וידוא וחשיפה, שלפיו כל משתף פעולה שיודה ויעזוב -גם ירוחם, היות וחשיפת השיטה בדחיפות ביעילות ובמהימנות, חשובה יותר מהצורך בנקמה.

אך בו זמנית יתקיים מנגנון הרתע שלפיו כל מי שלא יודה יידע, כי הוא יירדף, גם ארבעים שנה אחרי מנוחתו בקבר.

http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=blog&encr_id=f2b4c1b55be76d1e6d7b777256ea0370&id=1683

תגובית 172

האשכול:

https://rotter.net/forum/gil/20051.shtml#5

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19630 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:08   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. ככל שיצעקו ''זאבים, זאבים!'' עלינו לחשוף יותר את רשעותם  
בתגובה להודעה מספר 0

הוכח: מקארתי צדק

באמצעות הכזבים המתוחכמים, המכוונים נגד נסיונות ההתנגדות שהפעיל העולם החופשי, הצליח מחנה השמאל לגרום לעולם החופשי להיכנע לתעמולת השקר שלו, במלחמה שניטשה על השליטה הקומוניסטית בעולם.

הסערה העכשווית שאותה מחולל השמאל הישראלי לגבי רעיון חקירת ארגוניו שהועלה בכנסת, תוך זעקות הקוזאק השמאלני הנגזל אודות "מקארתיזם" המאיים על החופש, מעניקה הזדמנות ייחודית לעשות צדק עם מי שהיה קרבן של אי צדק במשך למעלה ממחצית המאה: ג'וזף (ג'ו) מקארתי. לאורך כל הזמן הזה, באמצעות תעמולת שקר אכזרית, הוקע שמו של הסנטור מקארתי, שהיה אחד הלוחמים הנאמנים ביותר לחופש בארה"ב, והיה זכאי לכבוד רב על פעלו למען העולם החופשי, אך כבוד זה נמנע ממנו בשל השמאל שהציגו כאויב החירות והוקיעו כמי שפגע בבני אדם חפים מפשע.

הסנטור מקארתי, שהיה פעיל בשנות ה40 וה50 בארה"ב, התפרסם בהאשמות שהעלה, בוועדות בסנאט ובציבור, כי בעלי משרות בממשל האמריקני היו סוכנים ומודיעים בשירותה של ברית המועצות. האשמות אלה הובילו לפעולות חקירתם של אישים רבים, שביניהם ידוענים לא מעטים, והאשמתם ב"פעילות אנטי אמריקנית". חלק מהם נמצא אשם בפעולות אנטי אמריקניות ונענש בהתאם לכך. בתקופת פעילות הועדות שהוקמו לצורך בירורים אלה הפך מקארתי עצמו למושא התקפה מצד השמאל ולרצח אופי, אשר הביאו לכך שמבחינה אישית נפגע האיש קשה והיה לאחד מקרבנותיה הטראגיים של המלחמה שניהל השמאל, שתמך ברוסיה הקומוניסטית, נגד החופש בעולם.

אחד מסימניה המובהקים של תעמולת הארס של השמאל נגד מתנגדיו, מתבטא עד ימינו בעצם העובדה שמלחמתם של מקארתי ושותפיו למאבק ,נגד הגיס החמישי שאיים על ארה"ב, הפכה בידי השמאל לכינוי גנאי נפוץ שהיה למטבע לשון שימושית כלל-חברתית; מדובר, כמובן, בביטוי "מקארתיזם", אשר היה לאחד השליליים ביותר בטרמינולוגיה השמאלנית העולמית, כשהוא מציין איסטרטגיה פוליטית שלילית, הנעזרת באמצעים בלתי כשרים, הכוללים הפחדה, איום, חשד וכדו' כדי להשיג את מטרתה. במילון הרשת ויקיפדיה נאמר כך: מקארתיזם הוא כינוי לרדיפה ממשלתית, שמטרתה לסמן ולהעניש פעילים הנוקטים עמדות פוליטיות שאינן תואמות את רצון הממשל או חשודים בחוסר פטריוטיות במדינה דמוקרטית, תוך הסתמכות על שמועות, עדויות מפוקפקות וראיות בלתי מספיקות.

לרוב אין הציבור מודע כלל לכך שבזמן פעולת המלחמה הנחושה של מקארתי לחשוף את סוכני הקומוניזם בארה"ב, שבמקרה החריף ביותר הביאה למאסר נגד מי שנמצא אשם בשיתוף פעולה עם הקומוניזם, היתה בריה"מ (שברוב הזמן הזה נשלטה על ידי סטאלין) וגרורותיה באסיה, אירופה ואחר-כך גם באמריקה לבית כלא ענק. בבית כלא זה זה דוכאו הכל - ומאות מליוני בני האדם בכל העולם שאליו הגיעו זרועות התמנון הקומוניסטי שילמו בחייהם, עונו, הוגלו ונרמסו בשמו של הקומוניזם – ובתמיכתם של תומכי השמאל בארצות שלא נשלטו על ידו.

על רקע עובדתי זה ניתן להבין את צמיחתו של הביטוי "מקארתיזם" כחלק מאיסטרטגיית התעמולה השקרית שבאמצעותה תקפו הקומוניזם ותומכיו את העולם החופשי בדיוק בדרך של "הפוסל במומו פוסל", כאשר הפעילו בעצמם טקטיקות של השפעה פסיכולוגית, הפחדה, חשד וסחיטה כדי להשיג את מטרותיהם. בהקשר זה הצליחה מלחמת השמאל נגד המגמה הפטריוטית של מקארתי, אשר היוותה נסיון להתגונן מפני התקפתם של אויבי ארה"ב, להסיט את דעת הציבור החופשי מהעוול הנורא שנעשה על ידי הקומוניזם עוכר החירות ולהתמקד, במקום זה, בסבל המשני של סוכניו.

דרך קבע ניצל השמאל את העובדה שאנשי שם רבים – וביניהם אנשי רוח ואמנים רבים הידועים לציבור – נתפסו לתעמולה הקומוניסטית, אשר הצהירה על בריה"מ כעל מבצר החירות, בזמן שבו דיכאה זו כל חירות אפשרית של נתיניה. תוך כדי דיכוי אכזרי של זכויות האדם הציגה עצמה דיקטטורה זו כתומכת במאבקים למען זכויות האדם והצהירה על תמיכתה בכל אדם שנודע במלחמתו למען חופש וחירות. דוגמה מובהקת לסוג כזה של תמיכה מגמתית לצרכים פוליטיים היוותה גישת בריה"מ של סטאלין כלפי הזמר כהה-העור הנודע פול רובסון, אשר נלחם למען זכויות שוות ונגד הפלייה של קבוצות מדוכאות כמו שחורים ופועלים בכל מקום שיכול היה, לדעתו, לסייע להם. על כך קיבל רובסון מבריה"מ חיבוק תקשורתי חם והוזמן לבקר ברוסיה. בשנת 1952 קיבל את פרס השלום על שם סטלין ושנה אחר כך, ב1953, כתב לרוצח ההמונים הזה את ההספד "לך, חבר אהוב" שבו הילל את "אנושיותו העמוקה", "הבנתו החכמה" ואת מסירותו ל"קיום הדדי ושוחר שלום עם כל עמי העולם". כאשר נודעו כבר, בסוף ימי סטאלין, החיסולים הרבים שבוצעו לפי הוראותיו גם נגד חלק ממכריו של הזמר, הצדיק רובסון את שתיקתו באותה תקופה בטענה, שכל ביקורת פומבית על ברית המועצות הייתה מחזקת את סמכותם של היסודות האנטי-סובייטיים בארצות הברית שחתרו, כך סבר, להכריז מלחמה על ברית המועצות(*). בדבריו אלה התכוון רובסון, כאחד מקרבנות התעמולה הנגדית של השמאל האמריקני, בדיוק לאותם יסודות שנגדם נלחם מקארתי.

כך, באמצעות הכזבים המתוחכמים, המכוונים נגד נסיונות ההתנגדות שהפעיל העולם החופשי, הצליח מחנה השמאל לגרום לעולם החופשי להיכנע לתעמולת השקר שלו, במלחמה שניטשה על השליטה הקומוניסטית בעולם. לפיכך, אף כי נראה שההתפשטות הקומוניסטית נבלמה אז, שותקה התנגדותו של העולם החופשי במלחמת הגושים בשל התגברות כוח השמאל, ומאז שנות החמישים הוסגרה למעלה ממחצית אוכלוסיית העולם לידי משטרי שיעבוד. השפעת השמאל בעולם המשיכה להתבטא הן בהיחלשות אחיזתה של ארה"ב באיזורים כמו אסיה ודרום אמריקה לעומת בריה"מ והן בתנועות רעיוניות שהתפתחו בשנות ה60 באירופה וארה"ב בקרב בני הנוער, שיצרו מהפכות באוניברסיטאות ובתנועות ההתנגדות למעורבות ארה"ב במלחמות, החל מויאטנם וכלה במזרח התיכון.

בישראל חי וקיים מחנה שמאלני מגוון עוד מהימים שלפני קום המדינה, אשר תמך במדיניותה של בריה"מ ובעריצותו של סטאלין, ששיתף פעולה עם הנאציזם (לפני שפלשו לרוסיה). החל משנות הארבעים והחמישים, שבהם העריצו בישראל את הרודן הרוסי ועד ימינו פעלו זה לצד זה אנשי שמאל קיצוניים יותר או פחות, כשביניהם סוציאליסטים, קומוניסטים, טרוצקיסטים ועוד. מה שמשותף לכולם הוא בגידה בחופש, שאיפה לעריצות ולמשטרים המנוגדים לחופש ושנאת ישראל. דבר זה מסביר את הפגנת קרבתם של אנשי השמאל הקיצוני בישראל מזה שנים רבות לאויבי ישראל הערביים כולל ארגוני המרצחים, כדי להגשים את חלומותיהם המשותפים. מבחינה זו מוביל קו ישר הגיוני אחד מן השמאל הישראלי שהעריץ את בריה"מ של סטאלין בשנות החמישים ועד ימינו, שבהם פועל השמאל על יסוד תשתיות הכוח הפוליטי ורעיונות הבגידה שזרע במשך שנים רבות בממסד הישראלי כמו בבית המשפט, בכנסת, בתקשורת, באמנות, בחינוך וכיו"ב.

לאורך כל הדרך הארוכה הזו הצר מחנה השמאל בישראל את צעדיהם של מתנגדיו ככל שיכול היה, הן באמצעות הטלת קשיים על עצם קיומם החומרי באמצעות שליטתו במקומות עבודה ובארגוני העובדים, הן באמצעות "מקארתיזם" פסיכולוגי, שבו פעל נגד כל מי שלא היה נאמן לו בדרכים של החשדה, הלשנות איומים וסחיטות והן בהשפעה רעיונית באמצעות תנועות נוער, ארגונים חוץ-פרלמנטרית ופעילות פוליטית. מעבר לכל אלה עמדו רעיונות השמאל ביסודן של כל פרשיות הריגול שנחשפו בישראל נגד המדינה, מה שהצביע על ערכי הבגידה במדינת ישראל שהנחיל השמאל על כל שלוחותיו – והדבר משתלב עם החשדות האחרונים שבגינם עלה רעיון חקירת מימון ארגוני השמאל, שרבות פעולותיהם נגד הממשל הישראלי וערכי הלאום.

בכך מתבטא מה שהשמאל של היום מציג כתופעה פוליטית פרנואידית וכ"מקארתיזם" המציינים חשש משדים דמיוניים המאיימים על הלאומיות הישראלית-יהודית. אך האמת היא שהאויב השמאלני מסוכן היום כפי שהיה בעבר – ושסכנתו מעולם לא נחלשה. היום, בעקבות גילוי מסמכים הנוגעים לפעולות החקירה שבוצעו במסגרת יוזמת מקארתי יודע העולם שרוב אלה שנגדם הופעלו הליכי חקירה אלה, אכן היו סוכנים שפעלו לטובת בריה"מ. אך היום – כמו לפני חמישים שנה – עדיין לא עיכלו רוב אזרחי העולם החופשי את משמעות העובדה שהסכנה שהתגלמה בדמותה של בריה"מ הקומוניסטית, היא היותו של השמאל האויב הגדול ביותר של ארה"ב ושל העולם החופשי כולו.

בשל אי הבנתה של עובדה זו הצליחה מערכת הכזב של השמאל להכשיל את ההתנגדות האמריקנית לקומוניזם העולמי וזה הלך והתפשט ממאחז אחד למשנהו בעולם, כשהוא כובש לו מדינות רבות ומחזק את השפעתו במחוזות רבים גם בעולם החופשי. עדות לעוצמתו של תהליך זה היא חדירתם של רעיונות השמאל לתחומי תרבות ופוליטיקה רבים בעולם החופשי, שמדיניותן של רבות מהמדינות שבו מושפעת על ידי רעיונותיו האנטי קפיטליסטיים והאנטי ישראליים. בדיוק עובדה זו היא המחייבת חקירה של מידת התמיכה שלה זוכים ארגונים חוץ-ממסדיים בישראל מן העולם, במיוחד כאשר ניתן לצפות בעין בלתי מזויינת בכך שכוחות השמאל פועלים לא רק נגד המגמות הלאומיות של ישראל אלא גם תוך שותפות עם גורמים אנטי ישראליים בעולם ועם כאלה שהם אויבי ישראל בפועל.

זו, כנראה, גם הסיבה לכך שבהפגנת השמאל האחרונה שהתארגנה בישראל נגד הגרסה המחודשת והמבורכת של ההצעה לחקור את ארגוניו בחשד של בגידה, נראו דגלים אדומים רבים ביחד עם דגלי תמיכה באש"ף, אך כמעט ולא ניתן היה לראות שם גם דגלי ישראל. בהקשר הנוכחי יש לברך את שובה של המגמה המקארתיסטית תוך טיהור שמו של האיש שתרם לה את שמו. ביחד עם זה חשוב לזכור כי מקארתי היה אדם שציית לחוק ושבניגוד להאשמות השמאל (שכנראה בוער על ראשו הכובע) עשה מה שעשה כשהוא צמוד למה שאיפשר לו החוק. כדאי לה, למדינת ישראל, לפעול מתוך הבנה שהבוגד הוא אויב, ולפיכך להילחם ככל יכולתה נגד בוגדיה מבית בעוצמה לא פחותה משכדאי לה להילחם נגד אויביה מחוץ.

בשל חטא השימוש השגוי בביטוי "מקארתיזם" מהווה המקרה של סנטור מקארתי לא רק טרגדיה אישית של אי צדק פרטי אלא דוגמה לדרך שבה מצליח האויב המתוחכם של השמאל להכניע את מתנגדיו באמצעות איסטרטגיה של פסיכולוגיית המונים. אסור לנו להיכנע לכוח השמאל, שהצליח לשתק את מדיניות ארה"ב ולגרום להצלחת אויבי האנושות במשך למעלה ממחצית המאה. בשל פשעיו האכזריים שומה עלינו להפסיק לראות את השמאל כמתנגד רוחני-אינטלקטואלי לגיטימי.

http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/9280

תגוביות:

1.יישר כוח לכותב המאמר, המספר על פועלו המבורך של מקארתי, בזמן ששלטונות הקומוניזם דיכאו בצורה הכי צינית ונבזית את כל מי שהעיז לצייץ נגד השליט הקומוניסטי.אני ממליץ לכולם לקרוא את ספרה של ז'ני לבל, "הסיגלית הלבנה".

2. "גזענות", "הסתה", "קיצוניים" ועוד, שבפי-השמאל,זו אינה רק "מכבסת מילים" זהו מנגנון-הגנה מפורסם, הקרוי: "השלכה", במינוח הפסיכולוגי. (PROJECTION). במינון קטן, זה יכול להיחשב "תקין". אך במנות האדירות שבשימוש השמאל - זו פסיכו-פתולוגיה מובהקת...! הם מטילים במחנה הלאומי את כל הבוקי-סריקי שיש בהם-עצמם...! הגרוע מכל: בתחילה, הם משקרים במודע ובמתכוון (על מנת להטעות, כדי ליצור דעת-קהל לטובתם ובמטרה להשיג את הגשמת מזימותיהם האפלות ביותר...). אח"כ הם מתחילים להאמין בשקרים, בבדיות ובמעשיות, שהם עצמם המציאו - תוך שהם הופכים אותם ל"מיתוס"... נסו לשאול ילד שמאלני מצוי, לגבי ההיסטוריה של המזה"ת במאה השנים האחרונות - ותשמעו סיפורים מצוצים מן האצבע: כביכול, היתה כאן מדינה פלשטינית שנגזלה מידי הפליטים המסכנים... לצורך השקרים העכשויים (שלום עכשיו. לא?) - הם יכחישו את ההיסטוריה ואפילו את הארכיאולוגיה והתנ"ך. בזה, הם מגדילים לעשות אפילו מן הערבים, ממציאי הקוראן ואלף-לילה ולילה...כך בדיוק השימוש במילה "מקארתיזם" שהם מפעילים.

3.ככל שיצעקו "זאבים, זאבים!" עלינו לחשוף יותר את רשעותם...!
ככל שהם מפרפרים ומכרכרים יותר, ככל שהם מצווחים ומקרקרים יותר, ככל שהם מחפשים ביטויים חריפים יותר - עלינו להגיע יותר ויותר לחקר האמת ולחשיפתה. משוכנעני, שחלק נכבד מתקציביהם מגיע מסעודיה ואיראן. (ודווקא בגלל ששתיים אלה, אינן מתואמות זו עם זו). לדעתי הם מחוברים ליסודות הגרועים ביותר של אויבינו. הם מדברים על ה"ערוגות" שבהן צמח יגאל עמיר - בעוד שידוע לנו למי שייכות ה"משתלות" שגידלו את וענונו, טלי פחימה ושאר הבוגדים, המוסרים ומשת"פי האוייב. צריך רק למצוא את מקורות המימון ולפרסם אותם ברבים. העם כבר יערוך איתם את החשבון, כי רוב העם אוהב את מולדתו - בעוד שהשמאלנים הם מתי-מעט שעושים הרבה רעש ומחבלים (ברמה של פיגועים) בכל המפעל הציוני. דרושה חקיקה, שתאסור קבלת מימון זר ע"י כל גוף או ארגון המתנגד לשיבת-ציון ולישיבת יהודים בכל שטחי מולדתם, תוך נסיון לגרום להעברת שטחי המדינה לידי אויביה. (מה שמוגדר כ"עוון-בגידה" עפ"י החוק הפלילי)... אגב: השמאל חותר ל"אפרטהייד של יודנריין" ביו"ש. א"כ: מי הוא ה"גזעני"?

באשכול:

אבא אבן
גולש אורח
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. קישטא פסיכית, קישטא!!!  
בתגובה להודעה מספר 15

נוסטור
חבר מתאריך 20.6.09
25245 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    17:01   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. למה פסיכית ולמה קישטא? האמת כואבת אז מקללים?  
בתגובה להודעה מספר 19

אבא אבן
גולש אורח
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    17:44   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. לא קללתי (לכל היותר גידפתי)  
בתגובה להודעה מספר 28

ולא קשור כלל וכלל לדעות (?) שלה.
שמת לב כמה תגובות היא כותבת באשכולות בהן היא כותבת ומה אורך המגילות
שהיא מחרטטת כאן?
זה מעיד על בעיה נפשית כלשהי ואני אומר לה את האמת בפנים.

לב הארץ
גולש אורח
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. נא לדייק. כלבים שמאלנים קיצונים בוגדים ארורים  
בתגובה להודעה מספר 0

אלה שמפגינים אלה האנשים הרוצים בהשמדת ישראל
חבורת אפסים צפונבונים מפגרת

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19630 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:17   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. כל המלחמה האנטישמית בעולם כולו נוצרה ע''י השמאל הישראלי  
בתגובה להודעה מספר 0

כל המלחמה האנטישמית בעולם כולו נוצרה ע"י השמאל הישראלי בראשות אירגוני גולדסטון והקרן הזרה

כשכל העולם הפך לחיה אנטישמית זועמת וטורפת, עלינו לזכור שמי שניהל את מסע הרתחת השינאה הזה ויצירתו הוא השמאל בישראל. הכל נוצר ויוצר פה, ועלינו לבוא בטענות רק אל עצמנו. הרציחות הן תוצר של כתבות של אנשים מפלצתיים, ושל אירגונים מפלצתיים, שארה"ב מממנת בשיתוף עם אירוערביה. הגיס החמישי בקירבנו הוא שיצר את הצונאמי. נאחל לו מה שאיחל הרב לשרון: באנה אחת שיישן ולא יקום!

כשרואים ושומעים מבוקר עד ערב את השתוללות מפלצת האנטישמיות אין מה להלין על הגויים.

הם ניזונים והוזנו בשפע שינאה על ידי אירגוני גולדסטון ושונאי יהודים בתקשורת.

זו היתה המטרה של הקרן הסוכנת הזרה כשהגיעה להשתחל פה לכל עמדות השליטה, כולל על כל מערכת המשפט בישראל.

הקרן הסוכנת הזרה עדיין פה איתנו, ובמקום לקבל בעיטה בישבנה שתעיף אותה בחזרה לביתה בארה"ב, מונעים ביבי וחבורת שקרני "זכויות האדם" שלו את החקיקה הנדרשת לשם חיסול הקרן בישראל, ומיגור המימון והפעילות הפושעת שלה.

ביבי מנע חיסול בג"צ במתכונתו הנוכחית, ומנע חקיקה שתחסום את מימון אויבינו בתוך ישראל.

התוצאה שהמפלצת שמייצרים גורמים אלה בישראל התפשטה בכל העולם ומשתוללת בלא רסן.

תודה לך ביבי. תודה לך בני בגין. תודה לך ריבלין. תודה לך סער. תודה רבה רבה לך מרידור.

אתם אישית תומכים במפלצת הממומנת על ידי מבקשי רעתנו, תוך שירת הלל לדמוקרטיה.

ובלילה כשתלכו לישון תחשבו על הדם היהודי הזה ועל איזה ידים הוא מרוח!

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=311988

תגוביות:

1.את פשוט צודקת . קישור לדף חשוב של תנועת ישראל שלי
יוסי

2.נתניהו, איכזבת / ישראל שלי

נתניהו: "אגנוז כל הצעה לשינוי בבית המשפט העליון". נתניהו, איכזבת.

הערב, ביקרת בבית המשפט העליון, התגאית בכך שגנזת כל ניסיון לשינוי בבית המשפט העליון, והתחייבת לגנוז כל שינוי עתידי.

ראו כאן: http://bit.1y/xAi2Gr

נתניהו, איכזבת.

**

אתה, הלא, יודע היטב שבית המשפט העליון בראשות בייניש וברק פגעו אנושות במדינת ישראל, ובאמון במערכת המשפט.

אתה יודע שבגלל עודף משפטיזציה, נמנעת למנות רמטכ"ל שחשבת שטוב לישראל.

אתה יודע שבג"צ פועל נגד ייהוד הנגב והגליל בטענה שזוהי גזענות (בג"צ רקפת).

אתה יודע שבית המשפט העליון מאפשר פגיעה בקציני צה"ל, למשל בפסק דין "אילנה דיין" משבוע שעבר.

ואתה לא עושה כלום.

**

אתה יודע שבג"צ מאפשר למחבל מוסטפא דיראני לתבוע את ישראל.

אתה יודע שדורית בייניש וחבר מרעיה, חוסמים כל אפשרות לגיוון בשופטים.

אתה יודע שבייניש מתנכלת להתיישבות ביהודה ושומרון כפי שמעולם לא היה.

ואתה לא עושה כלום.

**

אתה, למען השם, ראש ממשלת ישראל.

נבחרת על ידי המחנה הלאומי שמאס במונופול של השמאל הקיצוני במערכת המשפט.

ממך ציפינו לשינוי.

ממך ציפינו לחוק חדש למינוי שופטים. כזה שיכניס גיוון לבית המשפט העליון.

כשסופסוף ח"כ יריב לוין קידם הצעה שפויה לשינוי, התנפלו עליך עיתוני ישראל ובראשם "הארץ", נבהלת ונסוגת מההצעה.

ואתה לא עושה כלום.

**

אדוני ראש הממשלה, איכזבת!

http://www.myisrael.org.il/action/1328

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=311988

**

לעיון האשכול:

המסע האנטי ישראלי יהודי מיוצר בישראל

https://rotter.net/forum/gil/19929.shtml#165

כמו גם:

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P500.jsp?prs=219175

עופר בינשטוק
חבר מתאריך 16.5.07
9653 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:18   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הכרזה עצמה מעידה על יוצריה ומי שמזדהה עימם....  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 21.03.12 בשעה 16:22 בברכה, עופר בינשטוק

זה אותו סוג של בני אדם שמשווים,
מנהיגים ליגטימיים, עם רוצחי המונים וצוררים.

הכרזה מעידה על האלימות המובנית של יוצרייה,
אנשים אלימים...

ומה שבטוח מניתוח הכרזה, אלו לא אנשי שלום...
אלה אנשי מלחמה...

כתבתי את הספר "היום שאחרי הפצצה האירנית" כשרות למסר השואה "לעולם לא עוד"

רודף שלום
חבר מתאריך 14.3.12
1602 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    17:46   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. דבריך מדוייקים  
בתגובה להודעה מספר 23

ערכתי לאחרונה בתאריך 21.03.12 בשעה 17:56 בברכה, רודף שלום

אלה קומוניסטים קוסמופוליטיים, שרוצים לראות עולם ללא לאומים ואת הניסוי שלהם הם עושים במקום הכי לאומני בעולם.

מי הם הקומוניסטים היום? ןונצואלה, סין, קוריאה הצפונית, לשם הם שואפים. ואסור להתבלבל.

הם אנשים שחושבים שהם באו לגאול את העולם עם התיאוריות המרקסיסטיות שלהם, הם משיחיים ממש כמו היהודים המאמינים אבל הם מאמינים במשיח שקר. משיח השקר, מארקס, שהפך בני אדם לעבדים, או במילים שלהם, לפועלים. עכשיו הם משנים את ההגדרה למעמד הביניים. אבל שוויון אין אצלהם, רק מעמדות.

הם הרבה יותר קרובים לאידאולוגיה של האייטולות ולא רק ברצון שלהם בהשמדת העם היהודי, אלא גם בשטיפתם לשלוט בעולם ברודנות, שהיא לא מוסלמית, אבל היא לא פחות גרועה, היא מרכסיסטית.

כמו אצל המוסלמים, לחיי אדם אין ערך בקומוניזם, עיין ערך סין, צפון קוריאה, בריה"מ ועוד דוגמאות.

הם חברים בקואליציית הרשע ציר הרשע העולמי, ויבוא היום שרוח הטומאה הזו תינדף מעל פני האדמה.

יהי רצון שזה יקרה כמה שיותר מהר, אמן

צופה מהצד
חבר מתאריך 15.3.08
104467 הודעות
יום חמישי כ''ח באדר תשע''ב    01:38   22.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. לייק  
בתגובה להודעה מספר 23

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19630 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:19   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. הקוד של המחבלים השמאלנים והמחבלים התקשורתיים מטעמם:  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 21.03.12 בשעה 16:23 בברכה, ליה

קוד ההגדרות של המחבלים השמאלנים והמחבלים התקשורתיים מטעמם:

1.ימינה ממר"צ = פאשיסט,גזען,מקרתיסט!

2.ימינה מקדימה = ימין קיצוני!

3.אנשי שמאל רדיקלי, אנרכיסטים וקומוניסטים = פעילי שמאל!

4.הפתרון ידוע לכל = לתת כל מה שהרשות הפלסטינית תבקש כולל שיבת פליטים, בלי לחשוב פעמיים.

5.האיש הגזען המפחיד ליברמן ונאומו המסוכן באו"ם = נאום שאמר אמת, דיבר על המצב העובדתי, ומקובל על 80 אחוז מהאזרחים.

אבל אל תשכחו ש:

מר"צ, חד"ש, הקרן החדשה לישראל, בצל"ם, ושלום עכשיו = מספר זעום של אנשי מדינת תל אביב ועוד כמה חברים מהפריפריה.

https://rotter.net/forum/gil/19929.shtml#165

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
161902 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    16:39   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. מה הפסיכים הספורים היו עושים בלי הפרסום ברוטר?  
בתגובה להודעה מספר 0

נוסטור
חבר מתאריך 20.6.09
25245 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    17:01   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. מחכים לקרוא תגובות שלך בשקט.  
בתגובה להודעה מספר 26

אבא אבן
גולש אורח
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אל תדאג  
בתגובה להודעה מספר 26

הקישורים בפייסבוק עוברים הרבה יותר מהר מאשר החשיפה ברוטר.
גם אם רוטר לא היה קיים או לא היו מפרסמים אשכול זה ברוטר היתה להפגנה
של הבזויים המטונפים הללו ימ"ש מספיק חשיפה.

lurker
חבר מתאריך 18.9.05
21876 הודעות
יום רביעי כ''ז באדר תשע''ב    17:00   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. code pink (החברים של אובמה) גם בתמונה  
בתגובה להודעה מספר 0

כמו שהיה צפוי.

למרות שלא ידוע עדיין אם רוני אדרי הומרץ ע"י שונאי
ישראל בארץ ובחו"ל, או שהם רק לקחו טרמפ והצטרפו (אני
נוטה להאמין שהם היוזמים וגם זה יתגלה)
, תנועת השטנה
האמריקאית קוד פינק יצאה אתמול בקריאה לחתום על עצומה כאשר
הלוגו נלקח מהאיורים של רוני אדרי.

בין המובילות - אנטישמיות כגון אליס ווקר וגלוריה סטנהיים.

Alice Walker

איש אשכוליות
חבר מתאריך 12.11.11
15246 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. שמאלנים אנרכיסטים שיעזבו את הארץ  
בתגובה להודעה מספר 0

הם לא עושים צבא, פציפיסטים, אנרכיסטים, אז שיעזבו את הארץ ויגורו באירופה, או רעיון מצויין שיעברו לעזה הערבים יארחו אותם יפה

גלילית
חבר מתאריך 21.10.07
8137 הודעות
אור ליום חמישי כ''ח באדר תשע''ב    21:39   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אל תשכח וחרדים  
בתגובה להודעה מספר 34

חופשיה
חבר מתאריך 25.1.11
562 הודעות
אור ליום חמישי כ''ח באדר תשע''ב    21:48   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. חרדים אולי לא מתגייסים, אבל וזה אבל גדול הם (לא כולל את  
בתגובה להודעה מספר 36

מטורפי נטורי קרתא) לא הולכים להיפגש עם משפחות של רוצחים שהם גם לא במקרה אוייבי העם שלך.

"מעולם לא נתתי לבית הספר למנוע את השכלתי"(מרק טווין)

גלילית
חבר מתאריך 21.10.07
8137 הודעות
יום חמישי כ''ח באדר תשע''ב    01:36   22.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. כתבת:  
בתגובה להודעה מספר 38

הם לא עושים צבא, פציפיסטים, אנרכיסטים

אילו היו הקריטריונים שלך, לא שלי

על פי זה, החרדים משתייכים לקריטריונים שלך

ודרך אגב, מה יש יותר? אנרכיסטיים או נטורי קרטא?

israely
חבר מתאריך 28.5.08
26404 הודעות
אור ליום חמישי כ''ח באדר תשע''ב    21:46   21.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. מילא ליצור תמונת הכלאה בין קוף לאדם, אבל למה קוף מכוער?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות