גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #5315 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5315   
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ששי ה' באב תשס''ז    03:05   20.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  255. פרשת מרדכי קידר: ''העובדות העיקריות''  
  תגובה עבור הודעה מספר 170
 

פרשת מרדכי קידר: העובדות העיקריות
נכתב ע"י קמין אוהד כא תמוז התשסג 21.07.2003

הודעה
ביום חמישי הקרוב, ה-24 לחודש יולי, כ"ד בתמוז, בשעה 9.00 בבוקר, באולם השופט גורן בביהמ"ש המחוזי בתל-אביב,יודיע נשיא ביה"ד, אורי גורן, על החלטתו לגבי בקשתו של מרדכי (מוטק'ה) קידר למשפט חוזר.
לפרטים נוספים: טל. 03/6821381

פרשת מרדכי קידר: העובדות העיקריות

רקע: מרדכי קידר נולד בוילנה, פולין, בתאריך 19.11.29 ועלה ארצה עם סבו וסבתו בשנת 1934. הוא גדל בחדרה עד גיל 13.5 ולמד בין 1944 ל1946 בביה"ס הימי בהדר הכרמל, חיפה. ב1946 עלה על אניה כימאי והפליג בעולם עד 1948.

התנדבויות: בפעם הראשונה התנדב מרדכי קידר לפלי"ם (הפלמ"ח הימי) בשנת 1948 (מלחמת העצמאות) בהיותו בן 18. בפעם השניה התנדב לאמ"ן בשנת 1956 (מבצע קדש) ובפעם השלישית התנדב ליחידה 131 של אמ"ן בשנת 1957 (לקראת שליחות במצרים).

הקמת משפחה: בשנת 1953 נשא קידר לאשה את תמר וממנה נולד בנו, ארז. במרץ 1957 נשלח מרדכי קידר מטעם יחידה 131 לארגנטינה, כפעולת הכנה לחבלה איסטרטגית במצרים.

רצח וחטיפה: קלמן קליין, יהודי מקומי, שימש כסייען של ה"מוסד". מרדכי קידר, שהיה בקשר עם קליין ומשפחתו, עזב את ארגנטינה ב23.11.57. באותו יום נמצא קליין מת בבואנוס איירס, ב28.11.57, הגיע מרדכי קידר לחופשה ונחטף בשדה התעופה בן-גוריון על ידי אנשי איסר הראל, ראש ה"מוסד" וראש השב"כ. הוא הוחזק בבית אריזה בפרדס אי שם במשך שלושה שבועות.

העלמה: ב16.12.57 הועבר קידר לבית הסוהר המרכזי ברמלה; שם הוחזק בצינוק במשך ששה חדשים, מבלי שאיש יידע על הימצאו בישראל. עד יוני 1958 לא ידע איש ממשפחתו על מעצרו – ואת הידיעה על כך העביר להם קידר בכוחות עצמו.

מעצר מנהלי: מתאריך 16.12.57 הוחזק קידר במשך שנה וחצי, עפ"י סעיף 111 (מעצר אדמינסטרטיבי) על אף שששה חדשים לאחר חטיפתו, הראו לו כתב אישום על רצח ושוד שאירע בבואנוס איירס, ארגנטינה.

ה"איקס": בתא מבודד שבו כונה קידר "האסיר איקס" ושנבנה במיוחד עבורו בכלא רמלה ותחת השגחתו של צוות שמירה מיוחד, הוחזק מרדכי קידר במשך שבע שנים. (מאוחר יותר נוספו תאים נוספים לאגף שקיבל את הכינוי אגף "איקס" או אגף ה"איקסים").

המשפט ופסק הדין: משפטו של קידר התחיל בפברואר 1959 נמשך עד יוני 1962. הוא הורשע בשוד ורצח, כשביסוד הרשעתו רקע נסיבתי ובעיית אליבי. פסק הדין היה 20 שנות מאסר, שמהן בילה בכלא 17 שנה.

איסור הפרסום: בחדשים מאי ויוני 1959, נודעה הפרשה לציבור דרך מאמרים רבים שהתפרסמו בעתונות, וביניהם ""שליח רשמי חשוד", "מעצר ללא משפט" ו"מרדכי קידר נמצא במעצר מבודד". זמן קצר לאחר מכן הוצא צו איסור פרסום לגבי הנושא והפרסומים פסקו. הצו נותר בתקפו עד לשחרורו של קידר בשנת 1974. החסיון על מסמכי הפרשה נותר בעינו עד היום.

ועדות: הועדה הצבאית לעיון בהקלה בעונש, שהרכבה שני אל"מים ובראשה הפרקליט הצבאי הראשי, מתכנסת, עפ"י החוק, מדי ששה חדשים. במקרה זה, התכנסה הועדה במשך 12.5 השנים מאז שניתן פסה"ד, 7 פעמים בלבד.

שחרור: אחרי מלחמת יום הכיפורים, בעקבות פגישה מקרית בין בנו של קידר, ארז, חייל מצטיין ששירת בסיירת השריון בקרבות התעלה, לבין אלוף גייסות השריון ברן, ב1973, נתן הרמטכ"ל דוד אלעזר הוראה לשחרורו של מרדכי קידר. הוא שוחרר ב1.4.1974.

בקשה למשפט חוזר: בראשית 1975 עזב מרדכי קידר לארה"ב. עשרים שנה מאוחר יותר, בשנת 1995, החליט מרדכי קידר לבקש משפט חוזר, כדי להוכיח את חפותו.
http://he.manhigut.org/content/view/351/


רקע
הבניין בשד' ארלוזורוב 19 בעפולה בו שכן בנק "קופת מלווה וחיסכון" שנשדד ב-1951מרדכי קידר (קרביצקי) נולד ב-19 בנובמבר 1929 בווילנה, שנכללה באותו הזמן בתחום פולין. הוא עלה ארצה בשנת 1934 יחד עם סבו וסבתו, שהשתכנו בחדרה. את לימודיו התיכוניים עשה בבית הספר הימי בחיפה, ובשנת 1946 הצטרף, כימאי, לאונייה. במלחמת העצמאות התנדב לפלי"ם. בחדרה היה קידר הצעיר לדמות ידועה; "פרא אדם", אגרסיבי, כריזמטי ובעל כושר ביטוי וכושר שכנוע עזים.

ב-30 בספטמבר 1951 אירע שוד מזוין בבנק קטן בשם "קופת מלווה וחסכון" בשדרות ארלוזורוב, השדרה המרכזית של עפולה. שלושה גברים מזוינים במדי צבא נכנסו באור היום לבנק ושדדו באיומי נשק סכום של 10,000 ל"י (בערכים של היום - כחצי מיליון ש"ח) ונעלמו עם ג'יפ שהמתין להם בנסיעה לכוון דרום בכביש הסרגל. היה זה אחד ממעשי השוד הנועזים שבוצעו במהלך שלוש שנותיה הראשונות של המדינה. עוד קודם לכן, בשנת 1950, נרצח נהג מונית בחוף הים בחדרה. המשטרה לא הצליחה לתפוס את שודדי הבנק ולגלות את זהותו של רוצח נהג המונית.

למרות כשלון המשטרה בפענוח שני פשעים חמורים אלה, בחדרה, עיר מגוריו של קידר, פשטה השמועה כי ידו בשני המקרים. קידר עצמו לא סכר את פיו ונהג לרמוז כי אכן ידו בדבר.


רצח קליין
בשנת 1957 גויס קידר ליחידה 131 של אמ"ן, יחידה שהפעילה סוכנים במדינות האויב, והיה אמור לצאת בשליחותה למצרים. היחידה אמורה הייתה לחדש את קשריה ורשתותיה במצרים, לאחר נפילת הרשת של "העסק הביש" לידי המצרים ולאחר תפיסתו והתאבדותו של סוכן אמ"ן במצרים רס"ן מאיר בינט. גיוסו של קידר לשירות המודיעין למשימה נועזת ומסוכנת היה בהמלצתו של ד"ר דוד רודי, הפסיכולוג של השירותים, בהתאם למדיניות שנהגה בשנותיה הראשונות של המדינה, בטרם נוצרו נוהלי אבחון כוח אדם ונוהלי סיווג בטחוני מתאימים, לפיה מוטב לגייס לתפקידים אלה אנשים בעלי רקע פלילי, אשר יוכלו לבצע תפקידים אלה בהצלחה לאור תושייתם הרבה ומתוך רצונם לשקם את המוניטין שלהם. קידר גויס למרות שהיה ידוע למפקדיו כי סולק מן הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים עקב המצאת תעודת בגרות מזויפת ולמרות שהיו מודעים לחשדות נגדו בדבר שוד הבנק ורצח נהג המונית (באופן דומה נהגו גם לגבי גיוסו של אברי אלעד).

בחודש מרץ 1957 יצא קידר (בן-חורין כיום) מטעם היחידה לבואנוס איירס שבארגנטינה, כהכנה לפעולת חבלה אסטרטגית במצרים. בסוף נובמבר נמצאה גופתו של קלמן קליין, יהודי מקומי שהיה איש הקשר של קידר בארגנטינה, כשהוא מנוקב בדקירות סכין בכל חלקי גופו. רופא משטרתי שבדק את הגופה קבע כי הוא נרצח בערב הקודם. הגופה נמצאה בחדר שקליין שכר בסודיות. בעוזבו את ביתו היה בידי קליין סכום של 15,000 דולר והכסף נעלם. התברר כי קליין יצא לפגישה עם קידר ובידו הכסף, לאחר שקידר זימן אותו באמתלה כי עליו למסור לו את הסכום במקום סודי, משום שהוא עומד להפגש עם גנרל ערבי ולשלם לו סכום זה, אך הכסף טרם הגיע מן הארץ. קידר עצמו נעלם ורק לאחר מספר ימים התקשר לממונים עליו בארץ ובפיו סיפור כי ברח ממקום שהותו מאחר שהמשטרה עמדה לעצור אותו באשמת שווא כי הוא מעורב בקשר נגד המשטר. הממונים על קידר החליטו להעמיד פנים כי הם מאמינים לגרסתו, על מנת שיתפתה לחזור לארץ.


המעצר והמשפט
ב-28 בנובמבר נחת קידר בנמל התעופה לוד ונעצר מיד כאשר ברשותו רוב הכסף שנשדד. המעצר היה בהוראתו של איסר הראל, ששימש אז כראש "המוסד" וכראש השב"כ (הוא כונה בתפקיד כפול זה בשם "הממונה על שירותי הבטחון"). הראל לא היה מודע לשליחותו של קידר, שהייתה באחריות אמ"ן. הראל הוכנס לסוד הענין מיד כשהתגלו דבר הרצח של קליין והיעלמותו של קידר. קידר הוחזק בבית אריזה בפרדס במקום לא ידוע במשך שלושה שבועות. ב-16 בדצמבר הועבר לבית הסוהר ברמלה, שם הוחזק בתא בודד כשהוא נתון במעצר מנהלי ל-180 יום לפי צו שיפוטי. כתב האישום בגין הרצח בארגנטינה הוגש נגדו לפני תום 180 הימים.

בתקופה שלפני העמדתו לדין, פנה איסר הראל למשטרה בבקשה שתחקור שוב את שוד הבנק ורצח נהג המונית ובידי המשטרה היו כבר די ראיות כדי להעמיד את קידר לדין על שני המעשים, אך לבסוף הוחלט להתרכז במשפטו הצבאי של קידר ולא להעמידו לדין בגין אותם שני פשעים.

עד לחודש יוני 1958 לא ידע איש ממשפחתו של קידר על מעצרו. ידידה שלו נזדמנה לכלא כדי לבקר אסיר אחר וקידר צעק לעומתה כי תתקשר לד"ר רודי ותמסור לו כי מוט'לה נמצא בכלא. כשנודע דבר המעצר לד"ר רודי הוא פנה לעו"ד על מנת שייצג את קידר. הענין דלף לעיתונות ועורר סערה בארץ.

משפטו של מרדכי קידר התחיל בפברואר 1959 ונערך מטעמי חשאיות בבית אריזה נטוש בפרדס ליד רמלה. המשפט התנהל לפי כל סדרי הדין ודיני הראיות המקובלים, כשקידר זוכה בו להגנתו של אחד מעורכי הדין הנודעים במדינה, שמואל תמיר, מי שהיה לימים שר המשפטים. המשפט התנהל עד לחודש יוני 1962. בית הדין הצבאי הרשיע את קידר בשוד וברצח ודן אותו ל-20 שנות מאסר.


צו איסור פרסום
בחדשים מאי ויוני 1959 פרצה הפרשה לשיח הציבורי באמצעות מאמרים שפורסמו בעיתונות שכותרתם: "שליח רשמי חשוד", "מעצר ללא משפט" ו"מרדכי קידר נמצא במעצר מבודד", אולם זמן קצר לאחר מכן הוצא צו איסור פרסום לגבי הנושא והפרסומים פסקו. הצו נותר בעינו עד לשחרורו של קידר בשנת 1974. החסיון על מסמכי הפרשה תקף עד היום.


האסיר איקס
קידר נכלא בתא מבודד שנבנה במיוחד עבורו בכלא רמלה. כדי שלא לזהותו, הוא כונה "האסיר איקס", ועל השמירה עליו הופקד צוות מיוחד. קידר הוחזק בתא זה במשך שבע שנים (מאוחר יותר נוספו תאים נוספים לאגף שקיבל את הכינוי אגף "איקס" או אגף ה"איקסים"). בעת מאסרו למד קידר שפות והשלים תואר בפילוסופיה והפך לאחד מחסידיו של ד"ר משה קרוי, אשר תורתו, על האלמנט של האגואיזם המוחלט שבה, שבתה את לבו. בשבתו בכלא התגרש קידר מאשתו תמר ורדימון, אם בנו ארז, שהייתה בתו של הפסל יצחק דנציגר. לימים נישאה תמר לאדם אחר ונולדו לה ממנו ילדים. היא ובעלה נספו באסון שריפה בביתו של ארז בלונדון בשנת 1985.

איסר הראל מסביר בספרו "בטחון ודמוקרטיה" את הסיבות למעצרו המנהלי של קידר בטרם משפטו ומונה ביניהן את הסיבה כי קידר "עלול היה לפגוע פיזית בכל מי שעשוי היה לשמש בזמן מן הזמנים עד נגדו". סיבה זו היא ככל הנראה המניע העיקרי למעצרו המנהלי בטרם משפטו ולבידודו לאחר שכבר הורשע בדין. ניתן לשער כי איסר הראל רמז גם לחשש מפגיעתו של קידר לא רק בעדים, אלא בכל מי שהיה קשור למעצרו ולהעמדתו לדין.


שחרורו
אחרי מלחמת יום הכיפורים, בעקבות פגישה מקרית בין בנו של קידר, ארז, חייל מצטיין ששירת בסיירת השריון בקרבות התעלה, לבין מפקד גייסות השריון אברהם אדן, הורה הרמטכ"ל דוד אלעזר לשחרר את מרדכי קידר, והוא שוחרר ב-1 באפריל 1974. בתחילת שנת 1975 עזב מרדכי קידר את ישראל וירד לארצות הברית.


דרישתו למשפט חוזר

בשנת 1995 החליט מרדכי קידר לבקש משפט חוזר, כדי להוכיח, לדבריו, את חפותו. לאחר שקידר פנה לרשויות השיפוט של צה"ל בבקשה לעיין בתיק המשפט שלו משנת 1957, התברר, בראשית שנת 1996, כי לאחר 39 השנים שחלפו מאז לא ניתן היה למצוא את התיק. קידר שטען כי העלילו עליו וכי נפל קרבן למאבקי כוח בין הזרועות השונות של קהילת המודיעין, מצא באבדן התיק עילה להעצים את טענת העלילה.

בשנת 1999 הגיש קידר בקשה לבית הדין הצבאי לערעורים לקיום משפט חוזר בענינו. הפרקליט הצבאי הראשי הודיע כי יבקש לדחות את בקשת קידר. ב-15 בינואר 2001 הוחלט כי שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, אורי גורן, הוא שידון בבקשת קידר במסגרת שירות מילואים שבו הוענקה לו דרגת אלוף. פרקליטו של קידר בישר כי נמצאו ראיות חדשות לחפותו, וקידר הצהיר כי סוף סוף ייצא הצדק לאור ותוכח חפותו.

תוך כדי כך הופיעה ב-10 בדצמבר 1999 במוסף השבועי של העיתון "הארץ" כתבה מפורטת מפרי עטו של אביחי בקר, המפרטת את כל העובדות באשר לשוד הבנק בעפולה ומתבססת על גילויים ווידויים מפי חלק משותפיו של קידר למעשה זה.

ב-17 בפברואר 2002 התקיים הדיון הראשון בבקשתו של קידר. פרקליטו טען כי הראיה המרכזית המצדיקה משפט חוזר היא הדו"ח של הרופא המשטרתי בארגנטינה שבדק את גופת הנרצח. בדו"ח ציין הרופא כי הרצח בוצע 10 עד 12 שעות לפני שנמצאה הגופה. לדבריו בוצע הרצח בין השעות 22:00 ו-24:00. במשפטו של קידר נקבע כי לגבי שעות אלה היה לקידר אליבי. הפרקליט טען כי הרופא לא נחקר במשפטו של קידר וממצאיו לא נסתרו. לדבריו, ביקרו קידר ופרקליטיו בארגנטינה בשנת 1997 וחקרו את הרופא, וכי בקשת קידר לדיון חוזר מתבססת על חקירה זו. התובע הצבאי טען כי גם הרופא בארגנטינה לא יכול היה, בנסיבות המקרה, לקבוע את שעת המוות. התובע ביקש לדחות את בקשת קידר למשפט חוזר בגלל השיהוי הרב בהגשתה מאז שנת 1975, שבה הצהיר קידר, על פי פרסומים שהציג התובע, כי הוא עומד לדרוש משפט חוזר. השופט גורן שקל את הטיעונים ופסק כי הוא דוחה את בקשת קידר לקיום משפט חוזר.

קידר לא השלים עם פסיקת בית הדין הצבאי לערעורים והגיש עתירה לבג"ץ. בעתירתו טען כי יש לו זכות להביא את פסיקת השופט גורן בפני בג"ץ, משום שבית הדין הצבאי לערעורים היה למעשה הערכאה הראשונה שדנה בבקשתו למשפט חוזר וכי ככזו עליה לעמוד לביקורת של ערכאה גבוהה יותר.

ביום 14 בינואר 2004 נחרץ סופית גורל דרישתו של קידר למשפט חוזר כאשר שופטי בג"ץ קיבלו את עמדת התובע הצבאי, לפיה קידר היה מנוע מלהגיש לבג"ץ עתירה שיש בה משום ערעור על פסיקת בית הדין הצבאי לערעורים.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A8%D7%93%D7%9B%D7%99_%D7%A7%D7%99%D7%93%D7%A8

איסר הראל, בטחון ודמוקרטיה, הוצאת עידנים, 1989.
אביחי בקר, המכה הראשונה של מוטל'ה, מוסף "הארץ" מיום 10 בדצמבר 1999.


_____________________


לחץ כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 פרופסור אריה אלדד חושף את ערוותו של שמעון פרס פילוביץ שחף 13.03.03 03:30 כותרת
   שמעון פרס חשף וחושף את....!!! פילוביץ שחף 15.03.03 21:17 1
      מסמכים הקשורים בכור האטומי בדימונה... פילוביץ שחף 16.03.03 19:35 2
          BBC מתכננת לשבץ בקרוב את הסרט על הכור בדימונה פילוביץ שחף 18.03.03 11:38 3
              ה-BBC : רשת החדשות סילפה דיווחים נגד ישראל !! פילוביץ שחף 03.07.03 08:46 143
                  שמעון פרס אימץ את רונן ברגמן אל חיקו !! פילוביץ שחף 03.07.03 09:12 144
                      שגריר ישראל באנגליה = הכלבלב של פרס.......... פילוביץ שחף 11.07.03 04:10 157
                          מבחן התוצאה של שגרירנו באנגליה........... פילוביץ שחף 19.10.03 08:52 212
      דברי המדינאי הדגול מר שמעון פרס.............. פילוביץ שחף 17.04.03 14:40 26
      הכל על פצצת אטום בכלל והועדה לאנרגיה אטומית פילוביץ שחף 21.04.03 00:49 37
      פרס קורא לממשלה לסגת לקווי ספטמבר 2000 פילוביץ שחף 04.05.03 02:47 78
          האקדמיה האמריקאית מעניקה 50 אלף $............ פילוביץ שחף 04.05.03 07:01 81
      ח''כ פרס=ח''כ מחול: ''לסגור את הכור בדימונה'' פילוביץ שחף 03.06.03 11:27 122
          ח''כ מחול חושף גרגירי מידע על האטום הישראלי פילוביץ שחף 04.07.03 07:00 145
          הצעת חוק ערבית: לסגור את הכור בדימונה = מרץ 2004 !! פילוביץ שחף 17.03.04 12:15 224
      ראש הממשלה יצטרך להציע תוכנית סגירת הכור!!! פילוביץ שחף 04.06.03 09:14 124
          שמעון פרס בריאיון: ''העתיד טמון בננוטכנולוגיה'' פילוביץ שחף 23.06.03 03:28 132
              13. כיצד הופקרו סודות הגרעין................. פילוביץ שחף 24.06.03 18:52 133
                  ה-BBC שואל: למה לעיראק אסור ולישראל מותר?? פילוביץ שחף 24.06.03 21:50 134
              פרס מחפש סטודנטים מצטיינים שישמשו כיועציו !! פילוביץ שחף 28.06.03 23:53 140
              פרס מכניס את בנו ''חמי'' לעיניינים=ננוטכנולוגיה פילוביץ שחף 06.07.03 18:06 149
                  ביוטכנולוגיה וננוטכנולוגיה - מנועי הצמיחה הבא פילוביץ שחף 15.09.03 02:55 199
                      פרס מגייס כספים לננו-טכנולוגיה............... פילוביץ שחף 16.11.03 13:02 215
              פריצת דרך ישראלית חדשה בתחום הננו-טכנולוגיה פילוביץ שחף 02.03.05 15:54 237
      ''השב''כ מאיים על חולי סרטן שעבדו בדימונה'' פילוביץ שחף 24.07.03 15:06 176
          תביעת פיצויים: חליתי בסרטן בכור בדימונה פילוביץ שחף 11.09.03 14:17 198
          שר הביטחון 2 : הכח של יחיאל חורב !!! פילוביץ שחף 06.08.04 19:31 228
          עובדי הכורים בדימונה ושורק תובעים 76 מיליון שקל פילוביץ שחף 17.04.05 15:04 252
          מידע על חשיפת עובדים בכור בדימונה לקרינה הושמד פילוביץ שחף 13.12.11 09:10 267
      ישראל שוקלת מכת מנע נגד הכור הגרעיני באירן ?! פילוביץ שחף 13.08.03 22:43 181
      חשיפה/YNET: מכתב: ואנונו הציע סיוע למרגלים!! פילוביץ שחף 24.09.03 01:24 202
          הוקם אתר אינטרנט למען מרדכי וענונו.......... פילוביץ שחף 28.11.03 07:47 219
              ראש הסוכנות לאנרגיה אטומית: ישראל צריכה...... פילוביץ שחף 28.11.03 08:04 220
                  נשק גרעיני אצלנו הוא הערובה לשלום באזורנו פילוביץ שחף 30.12.03 03:39 222
      מורדכי וענונו עומד להשתחרר באפריל 2004 !! פילוביץ שחף 30.12.03 00:15 221
      מאוסטרליה ועד לפיתוי ע''י ''סינדי'': כך נחטף ואנונו פילוביץ שחף 02.03.05 21:26 238
      האו''ם מעביר ברגע זה החלטה לחיסול נשק גרעיני פילוביץ שחף 25.09.09 00:43 263
   פרס ''בנה'' את מדינת ישראל ופרס יקח אותה לקבר.. פילוביץ שחף 26.03.03 07:16 4
      בעוד אמריקה עסוקה במלחמה, פאול עסוק ב........ פילוביץ שחף 26.03.03 08:14 5
          שר החוץ הוירטואלי פרס,ממשיך להיפגש ......... פילוביץ שחף 01.04.03 09:47 6
              שמעון פרס בורח אל הנאנו: תחליף ראוי לאוסלו פילוביץ שחף 07.04.03 09:32 8
                  בלגיה מעניקה עזרה ב-15 מליון יורו לפלסטינים.. פילוביץ שחף 09.04.03 18:34 13
                      ממשלת הולנד תקפיא כספים המיועדים למימון ..... פילוביץ שחף 14.04.03 17:25 24
      מדהים: עמירם לוין היה צריך לחסל את עראפת..... פילוביץ שחף 04.05.03 07:42 84
          אם כך עפ''י שריד הוא צריך לעמוד לדין......... פילוביץ שחף 04.05.03 07:43 85
      דנמרק: מחר ייפתח כינוס של פעילי סכסוך....... פילוביץ שחף 07.05.03 14:20 87
      לידיעתכם........................... פילוביץ שחף 07.05.03 14:21 88
      ערפאת: 'שלום האמיצים' עם רבין............... פילוביץ שחף 16.05.03 08:52 93
      עראפת מקבל את כוחו מפרס כשם שהירח מקבל.... פילוביץ שחף 17.05.03 17:49 95
      ערפאת - לא הוא הבעיה....!!! פילוביץ שחף 19.05.03 07:20 97
      חוק יישום ההסכם= העברה מכינה של סמכויות הרש''פ פילוביץ שחף 28.05.03 21:27 115
          כמה שהעולם קטן בכלל ואוליגרכי בפרט........... פילוביץ שחף 01.06.03 11:54 120
              בני גאון קיבל אור ירוק משמעון פרס לשלוח...... פילוביץ שחף 07.07.03 03:04 152
                  יוסי גינוסר=בני גאון= יאסר עראפת=שמעון פרס!! פילוביץ שחף 07.07.03 08:10 153
                      מדוע נמחק האשכול הזה:''מדיניות מוחמד דחלאן... פילוביץ שחף 07.07.03 09:09 154
                      שמעון פרס=בני גאון=מובארק=שרון=החזרת השגריר פילוביץ שחף 08.07.03 15:38 156
                          בני גאון לא בשילטון אז הוא אומר ש............ פילוביץ שחף 08.10.03 02:06 205
                  הלך לעולמו איש העסקים בני גאון פילוביץ שחף 10.05.08 22:09 259
      שמעון פרס מר בטחון ומר החוץ של מדינת ישראל !! פילוביץ שחף 21.07.03 09:19 166
   ''כינס שמעון פרס פגישה חפוזה של מעגל מקורביו'' פילוביץ שחף 03.04.03 14:34 7
      יוסי בן-אהרון מדבר ודורש חקירה של כל האחראים פילוביץ שחף 22.04.03 07:50 48
      רן אדיליסט: את רבין רצחו על הרבה פחות ו...... פילוביץ שחף 22.04.03 07:52 49
   שמעון פרס= סילבן שלום= משרד החוץ= ג'ודי ניר.. פילוביץ שחף 07.04.03 13:12 9
      מפת-דרכים משלנו: עו''ד אליקים העצני !! פילוביץ שחף 07.04.03 18:43 10
          מפת הדרכים והימין הדביק ..................... פילוביץ שחף 07.04.03 23:55 11
              השר עוזי לנדאו:''מפה שתוביל אותנו לאסון לאומי'' פילוביץ שחף 08.04.03 21:27 12
                  מפת הדמים : מאת ד''ר יהודה צורף !! פילוביץ שחף 11.04.03 15:23 15
                      המאבטח של אבו עלה תיכנן התקפת טרור בירושלים!! פילוביץ שחף 12.06.03 00:32 128
                          נעצר המאבטח של אבו עלא בדרכו לפיגוע.......... פילוביץ שחף 13.06.03 10:49 129
      חשיפה: זו הממשלה של אבו מאזן............ פילוביץ שחף 13.04.03 17:34 20
          בכירים ברש''פ נועדו עם ח''כים מהשמאל פילוביץ שחף 14.04.03 16:30 21
              ערפאת, מובארק והמלך עבדאללה קיימו שיחת ועידה פילוביץ שחף 14.04.03 16:51 22
                  נמשכים מפגשי שמאל-רש''פ .......... פילוביץ שחף 14.04.03 16:54 23
                      הרשות מקימה מנגנון חדש למאבק בטרור פילוביץ שחף 18.04.03 22:13 28
          חזיון התעתועים של אבו מאזן................... פילוביץ שחף 15.04.03 09:34 25
          חילוקי דעות(דחלאן)ביטלו פגישה בין הראיס למאזן פילוביץ שחף 19.04.03 17:17 32
          אבו מאזן: אני מוותר על תפקידי................ פילוביץ שחף 19.04.03 23:28 33
          לתשומת השמאל הישראלי: אבו-מאזן-כך ננצח את.... פילוביץ שחף 20.04.03 12:44 34
          ואם אבו מאזן ייכשל...מאת: אריה אלדד !!!! פילוביץ שחף 21.04.03 06:42 40
          ''קרב המאסף של ערפאת'' ....האמנם ??? פילוביץ שחף 21.04.03 08:34 41
              עראפת סוחט ומאיים על מנהיגי העולם בכלל ועל... פילוביץ שחף 21.04.03 18:15 45
              ערפאת הפושע ושותפיו בישראל = שמעון פרס...... פילוביץ שחף 27.06.03 19:50 139
                  החזרת חברון=שיחרור סוכני מוסד=תקרית דיפלומטית פילוביץ שחף 07.07.03 02:20 150
                      מחקר פסיכולוגי = ועדת חקירה להסכם אוסלו !! פילוביץ שחף 07.07.03 02:38 151
          2 קטעי וידיו המופצים בימים אלה adair777 22.04.03 09:56 50
          אולי מכחיש השואה בכל זאת מתכוון להילחם בטרור? פילוביץ שחף 22.04.03 10:31 52
          חגי הוברמן: דברים שאמר אבו-מאזן בכנס סגור!! פילוביץ שחף 22.04.03 14:33 54
          אבו מאזן סיים להרכיב את ממשלתו!!! פילוביץ שחף 28.04.03 08:06 57
              אבו מאזן ראש הממשלה ועריקאת מול מופז !!! פילוביץ שחף 28.04.03 09:02 59
                  מופז:יש להיזהר מפני הנהגה פלשתינית ''דו ראשית פילוביץ שחף 28.04.03 09:44 60
                      אבו-מאזן והמאזן = רפורמות !! פילוביץ שחף 28.04.03 11:22 61
      פרס: על הממשלה לקבל את מפת הדרכים פילוביץ שחף 18.04.03 23:00 29
          שוב שימון פרס מלכד את מדינת ישראל =מובארק !! פילוביץ שחף 24.04.03 11:51 55
      ''מנהרות הברחת הנשק - עורק החיים של הטרור'' פילוביץ שחף 21.04.03 00:43 36
          האמא של כל המנהרות !!! פילוביץ שחף 21.04.03 09:26 42
              נחשפה רשת שהבריחה תחמושת לעזה !!! פילוביץ שחף 30.04.03 23:49 68
              כוח צה''ל פוצץ בשבת מנהרה להברחת נשק.......... פילוביץ שחף 04.05.03 03:10 79
                  כוחות צה''ל פוצצו מנהרת אמל''ח בגבול מצרים פילוביץ שחף 07.05.03 14:53 89
              עוד שתי מנהרות נחשפו בגבול ישראל - מצרים !!! פילוביץ שחף 12.05.03 08:57 90
                  עוד שתי מנהרות התגלו ועוד טיל נ''ט נורה לעבר.. פילוביץ שחף 06.06.03 07:02 125
                      ישראל חשפה נתיב הברחת נשק מסודן לרש''פ !! פילוביץ שחף 29.06.03 04:41 141
                          סוף סוף: התקשורת מדווחת שמצרים מחמשת את...... פילוביץ שחף 22.07.03 09:17 171
          מבצע טיפול שורש 2003: חיסול המנהרות...האמנם?? פילוביץ שחף 11.10.03 06:59 206
              עכשיו זה רשמי: האירנים מעורבים בהברחת נשק !! פילוביץ שחף 12.10.03 17:22 207
                  פתח המנהרה בצד המצרי - בתוך מחנה צבא מצרי פילוביץ שחף 12.10.03 17:27 208
                      הותר לפרסום: הבריח נשק ב''הזמנת'' בכירי הרשות!! פילוביץ שחף 16.10.03 15:40 211
                          צה''ל לכד האחראי לכריית המנהרות ברפיח; פילוביץ שחף 16.11.03 13:14 216
                              צה''ל חשף עוד מנהרה סמוך לרפיח בעומק של 15 מ' פילוביץ שחף 19.11.03 07:30 218
          ארכיון ידיעות בנושא מנהרות להברחת אמצעי לחימה פילוביץ שחף 23.01.05 01:34 236
          שלב אחרי שלב: כך נחשפה המנהרה מעזה - אוקטובר 2913 פילוביץ שחף 14.10.13 09:51 269
      פרס לרב עובדיה: ישראל תעמוד בפני בעיה........ פילוביץ שחף 21.04.03 05:50 38
      ביילין: תופעה דמוקרטית מעניינת ברשות......... פילוביץ שחף 21.04.03 05:55 39
      ''ערפאת וראש ממשלתו נוגחים זה בזה '' פילוביץ שחף 21.04.03 11:35 43
          הצעת פשרה בין ערפאת לאבו מאזן ............... פילוביץ שחף 21.04.03 11:38 44
      ''מפת הדרכים ''תחזק את מעמד ארה''ב בעולם המוסלמי פילוביץ שחף 22.04.03 07:16 47
          קמפ-דיויד, הודנה, מיטשל, זיני, מטווה טנט..... פילוביץ שחף 22.04.03 10:25 51
          משרד החוץ - צפויים ביקורים של שרי חוץ ברש''פ!! פילוביץ שחף 24.04.03 13:52 56
      יאסר ערפאת מול כל העולם...................... פילוביץ שחף 22.04.03 12:04 53
      פרס: הממשלה מחלישה את אבו מאזן.......... פילוביץ שחף 16.05.03 09:49 94
      אבו ע'מארה = אבו עמאר = הספינה אבו-חסאן !! פילוביץ שחף 23.05.03 04:31 103
          הסיפור המבצע מנקודת מבטם של טייסי מסוקי העטלף פילוביץ שחף 26.06.03 14:51 137
      חשוב מאוד !! האם היה צריך לחשוף את המבצע ?? פילוביץ שחף 25.05.03 09:07 108
          חשיפת הפרשה בסקופים ברוטר לפי סדר כונולוגי... פילוביץ שחף 25.05.03 09:43 109
              דיון בנושא צווי איסור פרסום והחלטות הצנזורה.. פילוביץ שחף 25.05.03 09:53 110
                  יו''ר ועדת חוק ומשפט של הכנסת בודק את......... פילוביץ שחף 27.05.03 16:58 113
                      ynet - תזכורת על ''ילדי מעלות'',אף מילה על אבו מאזן (*) פילוביץ שחף 16.04.11 03:57 265
                      אורלי וגיא חוזרים עם תשובה - עונה 2: האמת מאחורי אסון מעלות פילוביץ שחף 30.03.14 12:22 271
      לאחר 20 שנה שופט פדראלי בארה''ב קבע שאירן..... פילוביץ שחף 01.06.03 03:31 119
      פרשת איראנגייט = פרשת פולארד = שמעון פרס !!! פילוביץ שחף 10.04.05 05:54 239
          פרשת פולארד מסבכת את מבצע אירנגייט = שמעון פרס !! פילוביץ שחף 10.04.05 06:55 240
          פרשת אירנאגייט=פרשת פולארד=''פרס הקשיב לי ולא ענה לי'' פילוביץ שחף 10.04.05 08:42 241
          עמירם ניר ''התנדב'' להציל את המבצע ואני האמנתי שאחרי פילוביץ שחף 10.04.05 09:36 242
              שמעון פרס התכוון למנות את עמירם ניר לראש השב''כ - מסמך פילוביץ שחף 11.04.05 19:50 248
              דו''ח החוקרים על נסיבות ''התאונה'' של עמירם ניר - מסמך פילוביץ שחף 11.04.05 20:06 249
              גורדון תומס בסיפרו 'מרגלי גדעון' מספר על 'מותו' המסתורי פילוביץ שחף 12.04.05 07:06 250
              המקור: פרשת מותו של עמירם ניר: יוצאת מהצללים פילוביץ שחף 15.12.13 10:13 270
          איראנגייט:'המדינה סגרה בפני את השערים - נימרודי=פולארד' פילוביץ שחף 11.04.05 06:08 243
          איראנגייט: ''ממשלת ישראל הפקירה אותי-נימרודי = פולארד'' פילוביץ שחף 11.04.05 06:14 244
          איראנגייט: ''אני יוצא למלחמה - נימרודי = פולארד'' פילוביץ שחף 11.04.05 06:31 245
          איראנגייט:'נימרודי תובע את מדינת ישראל' = פרשת פולארד פילוביץ שחף 11.04.05 12:38 246
          איראנגייט: 'סוף דבר' - נימרודי ניצח, האם פולארד ינצח?! פילוביץ שחף 11.04.05 12:46 247
          הנשר התרסק: 53 בני ערובה אמריקנים שהוחזקו ע''י האיראנים פילוביץ שחף 15.04.05 16:17 251
   אתם חייבים להבין את פרס... DolphinBoy 10.04.03 02:57 14
      מדינת פלסטין קמה כבר ב-25.5.1964 ומאז........ פילוביץ שחף 11.04.03 21:24 16
          רגע לפני טקס החתימה על הסכם אוסלו ב'......... פילוביץ שחף 11.04.03 23:38 17
              וכל החותמים עומדים בתור, מסתכלים בשמאל שור... פילוביץ שחף 12.04.03 01:04 18
                  הם עמדו להם שלושת כשבידיהם פרס נובל לשלום.... פילוביץ שחף 12.04.03 01:50 19
                      ''יאסר ערפאת שילם לחוטפים 50,000 שקל'' פילוביץ שחף 19.07.03 21:34 161
                          אצל ערפאת השחיתות כרגיל.... פילוביץ שחף 19.07.03 21:43 162
              אני מאמין שרבין הבין עד כמה הסטורי המהלך הזה danielco2 18.04.03 16:11 27
                  ''רבין נגרר לאוסלו, נגרר לוושינגטון ונרצח..... פילוביץ שחף 19.04.03 10:04 31
                      ''ערפאת חובר לחמאס'' .....מה חדש ???!!! פילוביץ שחף 20.05.03 05:16 99
                          לסלק את ערפאת מאת: מתי גולן !! פילוביץ שחף 21.05.03 21:11 102
                              15.12.1993 דיון בכנסת להחזרת מגורשי החמאס !! פילוביץ שחף 09.06.03 16:29 126
                                  פרס: ''אירועי יצהר- מרד'' - דמגוגיה שמובילה.... פילוביץ שחף 20.06.03 15:14 130
                                      שימון פרז התחיל למשוך אליו אש בכלל ולסמן את.. פילוביץ שחף 20.06.03 15:57 131
                                          קריאה ''לפסול את שמעון פרס'' כיו''ר המפלגה !! פילוביץ שחף 03.07.03 08:07 142
                                              שלמה שקד לביהמ''ש: בטלו מינוי פרס............. פילוביץ שחף 04.07.03 20:59 146
                                                  שלמה שקד:שמעון פרס אחראי על מחדל הסכם אוסלו!! פילוביץ שחף 05.07.03 23:01 148
                                                  המסמכים: ''בקשה למתן צו עשה לבית משפט המחוזי.. פילוביץ שחף 07.07.03 19:09 155
                                          וועדת החוקה של העבודה תדון בחוקיות פרס כיו''ר פילוביץ שחף 16.08.04 16:41 229
          ארגוני הטרור בארץ ובחו''ל'' !! פילוביץ שחף 02.05.03 08:38 75
      חשד שאבו מאזן היה מאחורי הפיגוע במינכן !!! פילוביץ שחף 29.04.03 22:08 65
          עו''ד ניצנה דרשן לייטנר:לפתוח בחקירה כנגד.... פילוביץ שחף 01.05.03 10:20 69
              תגובות לדיון............................... פילוביץ שחף 01.05.03 13:10 70
                  המכתב שנשלח לנשיא בוש ע''י עו''ד ניצנה דרשן.... פילוביץ שחף 25.06.03 11:57 136
                      ''אבו דאוד'': אבו מאזן דאג למימון טבח הספורטאים פילוביץ שחף 27.06.03 01:24 138
                          אתמול ה-5.9 יום הנשה ה-31 לטבח במינכן=אבומאזן פילוביץ שחף 06.09.03 16:43 196
                          האם אבו-נידאל היה סוכן המוסד? פילוביץ שחף 17.11.03 05:11 217
          אבו מאזן, פרופיל פוליטי : מאת מכון ממר''י..... פילוביץ שחף 02.05.03 02:26 71
              להלן כמה אמרי שפר: להלן ציטוטים.............. פילוביץ שחף 02.05.03 02:53 72
              תיאטרון האבסורד: רה''מ אולמרט יפגש בימים הקרובים... פילוביץ שחף 06.08.07 06:18 256
              בירושלים החלה הפגישה בין אולמרט ומכחיש השואה עבאס פילוביץ שחף 21.02.08 19:20 257
              ''המואזין קולני - חששות מעימות'' פילוביץ שחף 23.03.09 06:35 262
              עב' הדוק' של אבו מאזן: ''הקשרים בין הנאציזם לציונות'' פילוביץ שחף 25.11.10 16:06 264
              ד''ר/עו''ד רונן ברגמן: ''מופע הקונספירציות של ''ד''ר'' אבו מאזן'' פילוביץ שחף 27.10.14 14:25 272
                  הדוקטורט של אבו מאזן תורגם לראשונה-יצא לאור בעברית סמוך ליום הזיכרון לשואה בול טרייר 09.03.15 03:21 273
          התגובה הישראלית לרצח במינכן: מאמר מקיף....... פילוביץ שחף 02.05.03 08:22 73
              י``א חללי מינכן : פינת הנצחה/האתר לזיכרם !!! פילוביץ שחף 02.05.03 08:24 74
                  האקדמיה הישראלית משתפת פעולה עם האוייב!!! פילוביץ שחף 03.05.03 10:55 77
                      אופיר פינס: עראפת הבטיח לערוב לחיינו......... פילוביץ שחף 27.05.03 10:37 112
                          אתר התומך בשרון מנוהל על ידי חבר ''העבודה'' פילוביץ שחף 29.05.03 19:27 117
          דיילי סטאר:''אבו-מאזן היה מעורב בטבח במינכן'' פילוביץ שחף 25.06.03 11:44 135
          אולמפיאדה ללא ספורטאי ישראל=הטבח במינכן !! פילוביץ שחף 16.09.03 20:02 201
          ''סוכני המוסד חיסלו את איש אש''ף''= עאטף בסיסו!! פילוביץ שחף 02.01.04 21:34 223
          אבו דאוד הרוצח ''והצדק המשפטי והפוליטי הישראלי'' !! פילוביץ שחף 03.06.04 17:19 225
          חשיפה: אלכס גלעדי טירפד את מעמד הנצחת חללי מינכן פילוביץ שחף 18.10.04 10:00 232
      הפרלמנט הפלשתיני אישר מינוי אבו מאזן = 2003 פילוביץ שחף 30.04.03 06:46 67
      המצע האידיאולוגי המעודכן של הפת''ח:נשאר בעינו פילוביץ שחף 04.05.03 07:20 82
          נאום ערפאת לרגל יום ה''נכבה'' פילוביץ שחף 26.05.03 06:23 111
      פסגת שלום בשארם - בעוד כעשרה ימים......... פילוביץ שחף 25.05.03 08:05 106
      האני אל-חסן:רומז שישראל ניסתה לחסל את עראפת!! פילוביץ שחף 25.05.03 08:48 107
          בכיר פת''ח לשעבר האני אל-חסן מת היום ממחלה פילוביץ שחף 06.07.12 17:49 268
      גורמי בטחון: ח''כ שטייניץ רץ לתקשורת וחושף פילוביץ שחף 21.07.03 18:03 169
      פרס: ''היורש של אבו מאזן יושב בכלא הישראלי'' פילוביץ שחף 22.08.03 06:54 182
          פרס: לא קל לשחרר אסירים עם דם על הידיים,עשינו זאת הפעם פילוביץ שחף 17.07.08 19:33 260
   פרחים למכחיש השואה מאת:דוד בדין פילוביץ שחף 19.04.03 09:39 30
      פעילי ''כך'' יפגינו נגד ראש הממשלה ביום השואה פילוביץ שחף 28.04.03 08:45 58
      נאומו של רחבעם זאבי ז''ל הי''ד בכנסת........... פילוביץ שחף 24.05.03 08:38 104
          נאומו של ח''כ משה קצב/נשיא המדינה בכנסת....... פילוביץ שחף 24.05.03 09:09 105
              סקופ יד שניה: ''קבוצת קופנהגן נפגשה עם הנשיא פילוביץ שחף 11.06.03 14:22 127
   מכתב תמים או מכתב שיש יותר ממשמעות אחת...?? פילוביץ שחף 21.04.03 00:25 35
      חחחח אהבתי !!! liranh 05.07.03 19:45 147
   שרון: אנהל בעצמי את המו''מ !! פילוביץ שחף 28.04.03 11:50 62
      עאמרם מיזנא:''הייתי מפנה יישובים ללא מו''מ'' פילוביץ שחף 28.04.03 22:07 63
          כל השאלות והתשובות עם עמרם מיזנא/מצנע........ פילוביץ שחף 29.04.03 07:52 64
   ח''כ אריה אלדד מדבר ומציג את עמדתו בפני....... פילוביץ שחף 03.05.03 03:35 76
      כח רב לאומי יחלק את עיראק...בקרוב אצלנו !!! פילוביץ שחף 04.05.03 03:27 80
          שריד:מבקש מהאמריקאים ומפציר בהם לשגר כוחות... פילוביץ שחף 04.05.03 07:36 83
      שריד מבקש, צועק ודורש וארה''ב נענת לו......... פילוביץ שחף 04.05.03 07:45 86
      ח''כ אלדד מדבר בפינתו השבועית לאחר רעידת...... פילוביץ שחף 01.06.03 19:51 121
   ''כל האמת על אבו-מאזן'' ..................... פילוביץ שחף 12.05.03 11:39 91
      אלוף דורון אלמוג: ''אבו מאזן לא נאבק בטרור'' פילוביץ שחף 15.05.03 14:36 92
      המסמכים הסודיים שצה''ל העלים: עריכה מלאה !! פילוביץ שחף 18.05.03 20:52 96
          הכתבה מופיעה בדף הראשי באתר:''אני ליכודניק''!! פילוביץ שחף 20.05.03 04:39 98
              אושר בכנסת:ישראל תרדוף את מכחיש השואה........ פילוביץ שחף 20.05.03 20:56 100
                  כך קראה הכנסת ל''מלחמת חורמה'' נגד אבו-מאזן!! פילוביץ שחף 20.05.03 22:28 101
          חשיפה: הצנזורה הגדולה של אתר הכנסת.......... פילוביץ שחף 28.05.03 04:13 114
              התקשורת הפלסטינית ממשיכה ללמד הכחשת השואה פילוביץ שחף 29.05.03 20:58 118
      הבוקר לראשונה איזכר אריה גולן ברשת ב' שאבו מאזן.... פילוביץ שחף 02.03.08 16:37 258
   ראש אמ''ן: אבו מאזן מתכוון להלחם בטרור....... פילוביץ שחף 03.06.03 11:56 123
   שמעון פרס = רפי איתן = הקשר האפריקני !!! פילוביץ שחף 14.07.03 06:45 158
      ניסיון חיסול של מס' 2 בצוות = הקשר האפריקני!! פילוביץ שחף 14.07.03 07:01 159
          המשטרה:ניסיון התנקשות נוסף בצמרת העולם התחתון פילוביץ שחף 14.07.03 07:07 160
              !! ''אלכסנדר {ברק} הגדול'' !! פילוביץ שחף 20.07.03 08:01 163
   פילוביץ! שכחת את יוני פרס, שהיה מעורב בהריגה בשוגג, חיל הודי והוברח לח מלכיאל 20.07.03 13:16 164
      מלכיאל ידידי: למה שלא תאיר את עינינו, כמו.... פילוביץ שחף 20.07.03 15:00 165
      ''חמי'' הוא הבן של סוניה פרס................... פילוביץ שחף 21.07.03 09:59 167
      ד''ר יוני פרס-''וטרינר'' בכלל ומגייס משאבים בפרט פילוביץ שחף 21.07.03 12:29 168
      שמעיון פרס = יוני פרס = נדב פרס !! פילוביץ שחף 01.09.03 09:36 192
          אחינו של הנשיא קצב במרכז הארץ לאחר שנתפס עם אופנוע גנוב פילוביץ שחף 08.11.04 21:27 233
          סא''ל דליה קוטאי ומפלצת השחיתות פילוביץ שחף 15.11.04 23:33 234
      המשותף לבנו של ח''כ איתם ולבנו של ח''כ פרס פילוביץ שחף 02.10.03 11:12 204
      בנו של פרס: אבא, לך הביתה פילוביץ שחף 09.09.04 21:25 230
   האיש שהמציא את ''אגף האיקסים'' - בקרוב ההחלטה פילוביץ שחף 22.07.03 01:47 170
      השופט אורי גורן דחה את בקשתו של מוטק'ה קידר.. פילוביץ שחף 25.07.03 21:42 177
     פרשת מרדכי קידר: ''העובדות העיקריות'' פילוביץ שחף 20.07.07 03:05 255
   עסק הביש: ליונל שוורץ הוא בוגד או שקרן...?? פילוביץ שחף 22.07.03 17:07 172
      ראש המוסד לשעבר מאיר עמית כותב למיכאל רז..... פילוביץ שחף 22.07.03 17:30 173
          מבצע ''סוזאנה'' =אברי גלעד=בגידה על גדות הנילוס פילוביץ שחף 22.07.03 21:47 174
          תשאל/ו את עצמך/כם/ן מדוע לפתע................ פילוביץ שחף 23.07.03 05:37 175
   מה קורה עם הרוצח מקיבוץ מנרה....??? פילוביץ שחף 26.07.03 00:46 178
      ארבעת ההחלטות ככתבן וכלשונן.................. פילוביץ שחף 26.07.03 17:00 180
          ''הארץ'' בכתבה אודות מתכן הכליאה הסודי 1391 פילוביץ שחף 23.08.03 12:42 183
              תצהירים ברשת חושפים: מתקן 1391 נמצא בעתלית!! פילוביץ שחף 23.08.03 15:41 185
                  מדהים! מתקן הכליאה והעינויים שישראל אינה מודה פילוביץ שחף 31.08.03 04:10 188
                      בג''ץ ידון בקיומו של מתקן המאסר הסודי......... פילוביץ שחף 08.09.03 00:22 197
                          עתרו לבג''ץ בדרישה לסגור את מתקן 1391......... פילוביץ שחף 30.10.03 19:04 213
                              בג''צ ידון הבוקר בעתירות נגד מתקן הכליאה הסודי 1391 פילוביץ שחף 15.12.04 00:24 235
                                  בג''צ: לא תיפתח חקירה נ' מתקן צבאי 1391 פילוביץ שחף 14.06.05 19:31 253
              והכי מדהים: איך הסיפור נגמר והושתק !! כהן רונית 15.09.03 03:30 200
              ועכשיו בעיתונות חוץ: הכלא הסודי של ישראל 1391 פילוביץ שחף 14.11.03 15:37 214
              האם קיימת יחידה 1391 או שמדובר בדמיון ? פילוביץ שחף 12.10.04 21:30 231
          סופסוף, הרוצח מורשע.... פילוביץ שחף 31.08.03 11:19 189
              מדוע חנן באמת הנשיא לשעבר וייצמן את הרוצח..?? פילוביץ שחף 31.08.03 11:28 190
              רחל רבין אחותו של יצחק רבין באה לחזק את הרוצח פילוביץ שחף 31.08.03 19:55 191
              ז´אן אלרז ערער על הרשעתו .................... פילוביץ שחף 14.10.03 14:53 210
      כתב אישום מן החמורים ביותר שהוגשו בארץ....... פילוביץ שחף 23.08.03 13:02 184
   !! אשליות שמעון פרס !! פילוביץ שחף 28.08.03 05:41 186
      אפריים הלוי קיבל פקודה להכנס במערכת הבטחון... פילוביץ שחף 28.08.03 06:17 187
          אפרים הלוי ל''הארץ'': תפקוד לקוי של רוה''מ פילוביץ שחף 05.09.03 16:50 193
              הקמפיין להפיכת השילטון ממשיך: עוזי דיין...... פילוביץ שחף 06.09.03 08:57 194
              סמיילי הפסיק לחייך/ ראיון עם אפריים הלוי פילוביץ שחף 06.09.03 14:16 195
          אפריים הלוי/התמריצים הסודיים (לאיראן) פילוביץ שחף 02.08.08 21:56 261
   ''שמעון בעל החלומות'' פילוביץ שחף 30.09.03 02:21 203
   הסיבה האמיתית להתעלמות המכוונת '' משלילת -השואה''... תל אביב 03.06.04 19:00 226
      אני לא יודע אם זאת הסיבה היחידה, אך יש משהו בדבריך. אורן אדרי 25.06.04 09:06 227
   פרס: ''ההסטוריה לא חשובה, מה שחשוב זה העתיד''...למה?! פילוביץ שחף 15.03.07 22:00 254
   סירטון: 'הקונספציה האמיתית' = 'הסוס הטרויאני' (*) פילוביץ שחף 17.10.11 21:30 266


  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות