אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #19982 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19982   
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
18969 הודעות
יום ששי י''א בסיון תשע''ב    12:22   01.06.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  257. הקרן החדשה לישראל: להגן על ביטחון האפריקנים בישראל  
  תגובה עבור הודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 01.06.12 בשעה 12:54 בברכה, ליה
 
הקרן - בלב מחלוקת על מצעד ההצדעה לישראל בניו-יורק ■ קריאות בארה"ב להחרים את מצעד יום העצמאות בשדרה החמישית, סמל לאחדות ידידי ישראל באמריקה הצפונית, בגלל השתתפות ארגונים שנחשבים אנטי-ישראליים, לרבות הקרן החדשה ובצלם

הקרן החדשה לישראל, ארגון שפועל, לפי הגדרתו, לקידום הדמוקרטיה והשוויון בישראל, בלי להתחשב בהבדלי דת, גזע או מין של תושביה, פתחה בקמפיין להגן על "הפליטים האפריקניים" בישראל מ"גלי האלימות" נגדם. הקמפיין מתנהל על רקע מחלוקת לגבי מצעד ההצדעה לישראל, אירוע שנתי בניו-יורק, שייערך ביום א', בגלל ההשתתפות המתוכננת של ארגונים שנחשבים בחוגים מסוימים כאנטי-ישראליים, לרבות הקרן החדשה ובצלם.

במאמר ב"דיילי ביסט", האתר המקוון של "ניוזוויק", כותבת נעמי פייס, מנהלת אגף הדוברות של הקרן החדשה לישראל: "כאשר אני רואה כמה מתושבי דרום תל-אביב פולטים ארס גזעני, אני מרגישה בושה, דאגה ונחישות החלטה. אנו, בקרן החדשה לישראל, חייבים לעשות כל מה שאפשר כדי לשנות את המצב בשטח. אנו חייבים לפעול כדי להגן על הביטחון הפיזי של של הפליטים, לגייס מנהיגים בקהילה המקומית, שיפעלו יחדיו להורדת הטמפרטורה ולמציאת פתרונות, ולסייע לארגונים שפועלים בחזית האירועים, כגון מוקד סיוע לעובדים זרים והמרכז לפיתוח פליטים מאפריקה, שעובדים עם הפליטים מידי יום כדי לארגן הפגנות ולסייע להם לדבר עם המדיה ועם פוליטיקאים".

בעלת המאמר, שגדלה בפילדלפיה, כותבת שמה שמתרחש עתה בדרום תל-אביב מזכיר לה כיצד משפחות יהודיות זנחו את בתי השרשרת שלהן בשנות ה-70, חלק מ"המנוסה הלבנה" לפרברים. כך נהפכו שכונות יהודיות שלמות לרבעים שחורים, ורק יהודים שידם לא השיגה לממן מעבר לפרברים נותרו מאחור, בקרב האוכלוסיה החדשה.

"לעיתים קרובות שוכחים שתנועת כהנא חי לא החלה כארגון טרור בישראל, אלא כאן, בארה"ב, כ'ליגה היהודית להגנה', תנועה עממית שפעלה נגד מה שהיא כינתה אנטישמיות של הקהילה האפרו-אמריקנית", כותבת המחברת. "כשהייתי נערה התווכחתי עם ידיד... ואמרתי לו, במלוא הלהט הליברלי שלי, שהליגה היא גזענית ולא יהודית. הוא השיב, שליהודים יש זכות להגן על עצמם, בכל מקום ובכל בשעה שבהם הם חשים שהם נמצאים תחת התקפה".

היא מוסיפה: "אנו צריכים להריע למנהיגים רבים בישראל, לרבות ראש הממשלה נתניהו, שמוקיעים את הדמגוגיה, ההסתה והאלימות. אנו מצטרפים לרבים שנחרדים ונגעלים מדברי ההסתה והגזענות שיוצאים מפיהם של אלי ישי, מירי רגב ודני דנון. המהומות ודברי המשטמה הם באמת נוראים, וקשה לראות מה מתרחש עתה במדינה שכה רבים ממייסדיה הגיעו אליה כפליטים וכ'מסתננים', אך הוקעה פשוטה לא תעשה צדק למורכבות המצב בדרום תל-אביב".

"צריך להצביע על האשמים", כותבת בעלת המאמר. "במשך שנים לא גיבשה ממשלת ישראל מדיניות הגיונית לגבי אלפי הפליטים שנמלטים מאפריקה במאמץ למצוא ביטחון וחיים טובים יותר. במשך השנים שבהן שכונות בתל-אביב ובערים אחרות שינו פניהן לחלוטין בגלל שטף המהגרים, השלטונות הניחו לבעיה להיעשות פצע מוגלתי. כמו במדינת מפותחות אחרות, מהגרים שעובדים באופן בלתי חוקי, עם שכר זול, מביאים להפחתת שכרם של ישראלים עניים. ולמרות ששיעור הפשיעה בקרב האפריקנים נמוך משיעור הפציעה הממוצע בישראל, טיול בדרום תל-אביב בשעות הערב מבהיר היטב מדוע ישראלים ותיקים מתקשים להתמודד עם אלפי המהגרים החדשים, שמגיעים מתרבויות שונות מאוד, ומתרכזים באזור אחד".

"ממשלת ישראל צריכה לגבש מדיניות הגירה סבירה, שעולה בקנה אחד עם האמנות לזכויות האדם שעליהן חתומה ישראל, ושמשלבת את אידיאל המולדת היהודית עם המחויבות היהודית לסייע לזר", מציין המאמר.

ובינתיים גוברת המחלוקת סביב ההשתתפות של הקרן החדשה לישראל, בצלם וארגונים אחרים, שפועלים לקרב ישראלים לפלסטינים, במצעד ההצדעה לישראל בניו-יורק. המצעד, לציון יום העצמאות, יצא לדרך ביום א' הקרוב לאורך חלק מהשדירה החמישית בלב מנהטן. העצומה שהופצה בקרב ארגונים יהודיים קוראת למארגנים, המועצה היהודית ליחסים קהילתיים (JCRC) לאסור השתתפות הקרן החשה מפי שהיא תומכת בהטלת חרם על מוצרים שמיוצאיים מההתנחלויות.

"קבוצות יהודיות שפועלות להריסתם הכלכלית של יהודים אחרים אינן צריכות לזכות בכבוד לצעוד עם הקהילה שלנו", נאמר בעצומה. הקרן החדשה וארגוני שלום אחרים השתתפו במצעד אשתקד.

במצעד ישתתפו רבבות אנשים, יהודים ולא יהודים. הוא נחשב האירוע הפרו-ישראלי השנתי הגדול ביותר בארה"ב. במצעדים קודמים הפגינו רק נטורי-קרתא. אם הקרן החדשה תורשה להישאר במצעד, צפויים ארגונים ימניים להפגין נגדו, בפעם הראשונה בתולדות המצעד. הקרן החדשה השתתפה במצעד בשנה שעברה.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000753600

תגוביות:

1.המסתננים יהיו מוגנים רק בקיסריה, צפון ת"א והרצליה. כמו כן יש להעביר באופן מידי 20.000 לבתי פעילים של הקרן החדשה
שיתנו להם את כל ההגנה תמורת בייבי-סיטר לבנותיהם.

2.ברור שיש כאן תוכנית מסודרת לחיסול ישראל באמצעות הצפתה ב"פליטים". את התוכנית הזאת מקדמים בדיוק אותם ארגונים שפועלים לחסל את מדינת היהודים גם בדרכים אחרות - כולל דה לגיטימציה של מדינת ישראל ודה הומניזציה של היהודי, שבאה לידי ביטוי בקידום הטענה שליהודי אסור להתגורר במקומות מסויימים רק בשל היותו יהודי (יודנריין), ושליהודי אסור להגן על עצמו כפי שכל אחד אחר רשאי להגן על עצמו.

3.מדינת ישראל בזכות B&B (ביבי את ברק) הפכה לאנרכיה

1.כניעה לטרור ופגיעה לא צודקת בשיוויון בפני החוק ע"י שיחרור אלפי רוצחים!

2.כניעה בפני רוצחים ע"י מתן תנאים של בית מלון במתקנים שמשום מה נקראים כלא!

3.החזרת עצמות של הרוצחים לאבו אדולף מאזן!

4.אי הוצאת מחוץ לחוק של אירגונים אנטי יהודיים, אנטי ציוניים ואנטי דמוקרטיים, שמייצגים בתשלום אירגונים / ממשלות לא ידידותיות לישראל!

5.אימפוטנציה מוחלטת באי מניעת חדירת מסתננים לא חוקיים מאפריקה!

6.מי אמר שיש ממשלה בירושלים?

4.השואה כבר כאן.

5.קיראו כאן ותבינו הכל. כל מה שאתם רואים סביבכם מתוכנן וממומן עד הפרט האחרון. על תוכנית "הקרן להשמדת ישראל" לחיסולנו:

עקרונות מנחים להגנה על פליטים ומבקשי מקלט במדינת ישראל

עודכן בתאריך:1 ביוני 2008

הפורום לזכויות פליטים, שבו חברה האגודה, גיבש מסמך עקרונות להגנה על פליטים ומבקשי מקלט במדינת ישראל. זהו חלק ממסמך מדיניות מעמיק, שעל חיבורו שוקד הפורום, אשר יעסוק בכל ההיבטים הנוגעים להגנה על פליטים ועל זכויותיהם, כולל פתרונות לטווח ארוך. פברואר 2008

עקרונות מנחים להגנה על פליטים ומבקשי מקלט*במדינת ישראל

1. היחס לפליטים ולמבקשי מקלט בישראל יתבסס בראש ובראשונה על ההכרה בערך האדם, בקדושת חייו, בכבודו ובהיותו בן-חורין.


2. מדינת ישראל תעניק מקלט בטוח ומעמד לאנשים נרדפים ועקורים, בהתאם להתחייבויות הבין-לאומיות שנטלה על עצמה כאשר הצטרפה לאמנת הפליטים הבין-לאומית משנת 1951, ובהתאם לאמנות בין-לאומיות נוספות בדבר זכויות האדם, שלהן היא חברה. על מדינת ישראל לקלוט פליטים מתוך הכרה בלקח ההיסטורי שהביא לגיבוש אמנת הפליטים הבין-לאומית, כביטוי לחברותה במשפחת העמים, וכמתחייב מערכי הדמוקרטיה וזכויות האדם.

3. מדינת ישראל לא תגרש ולא תחזיר אדם למקום בו צפויה סכנה לחייו, לשלמות גופו או לחירותו. אדם הצפוי לסכנה כאמור, יהיה זכאי להגנה אשר תאפשר לו קיום נאות בכבוד.

4. אדם שקיים לגביו חשש מבוסס כי יירדף בגין גזעו, דתו, זהותו הלאומית, השקפתו הפוליטית או השתייכותו לקבוצה חברתית מסוימת, הוא פליט הזכאי להגנה.


5. על מדינת ישראל לייסד מערכת מקלט נגישה, הוגנת ויעילה.


6. יש להבטיח שיישמר עקרון השוויון בין מבקשי מקלט לכל אורך הליך הבירור של בקשת המקלט.

7. על מדינת ישראל להימנע ממעצרם של מבקשי מקלט.


8. על מדינת ישראל להבטיח כי ישמרו זכויותיהם של ילדים מבקשי מקלט, ובכלל זה זכויותיהם לחיים, להתפתחות, לזהות, והזכות שלא להיות מופרדים מעל הוריהם. בכל החלטות הנוגעות לילדים תהא טובת הילד שיקול ראשון במעלה.


9. על מדינת ישראל להבטיח את זכותם של מבקשי המקלט והפליטים לקיום נאות בכבוד. בכלל זה יש להבטיח את הזכויות לעבודה, לדיור, לרווחה, לבריאות ולחינוך.

10. על מדינת ישראל להגן על זכותם של פליטים ושל בני משפחתם לקיים חיי משפחה.


11. על מדינת ישראל לפעול למען שילובם של פליטים בחברה הישראלית, ולאפשר להם, לאחר פרק זמן שיקבע, לרכוש מעמד של קבע בישראל.

דברי הסבר לעקרונות המנחים

עקרון 1.
מקור ההשראה לעקרון זה הוא חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו. סעיף 1 לחוק פורש את חלותו על כל אדם, ולפיכך חל ממילא על מבקש מקלט או פליט הנמצאים בישראל. מצאנו לנכון לחזור ולהדגיש זאת, שכן זהו הצידוק העיקרי העומד גם בבסיסה של אמנת הפליטים הבין-לאומית.

עקרון 2.
עקרון זה מבטא את מחויבותה העמוקה של מדינת ישראל, החוקית והמוסרית, להגן על פליטים ועל מבקשי מקלט. רוב מדינות העולם (147 מדינות) חברות כיום לאמנה הבין-לאומית או לפרוטוקול שלה משנת 1967. על רקע שואת יהודי אירופה, מדינת ישראל וארגונים יהודיים רבים ייחסו חשיבות רבה להשתתפות בניסוח האמנה ובקידומה. מדינת ישראל חברה עד היום במוסדות האמנה. הזכות לבקש מקלט הוכרה כזכות אדם בסיסית גם בהכרזה הבין-לאומית בדבר זכויות האדם משנת 1948.

עקרון 3.
זהו עקרון ה-Non-Refoulement (איסור גירוש או החזרה), עקרון יסוד באמנת הפליטים הבין-לאומית. העיקרון מקובל כיום כחלק מן המשפט הבין-לאומי המנהגי, המחייב גם מדינות שאינן חתומות על אמנת הפליטים או על הפרוטוקול שלה. בית המשפט העליון קבע בפרשת אל-טאי כב' כי עיקרון זה מהווה חלק מן המשפט הפנימי הישראלי ומחייב כל רשות בהפעלת סמכויותיה (בג"ץ 4702/94). עיקרון זה מעוגן גם באמנה נגד עינויים שישראל חברה לה.
ההגנה המוקנית לפי עקרון זה אינה מתמצה באיסור על גירוש או החזרה של אדם למקום סכנה, אלא גם מחייבת את מדינת המקלט לספק את צרכי הקיום שלו ולכבד את זכויות האדם שלו. הזכויות שלהן זכאים פליטים ומבקשי בישראל מעוגנות באמנות בין-לאומיות כמו האמנה בדבר זכויות אזרחיות ופוליטיות משנת 1966; האמנה בדבר זכויות חברתיות, כלכליות ותרבותיות משנת 1966; האמנה בדבר ביעור כל הצורות של ההפליה הגזעית משנת 1956; האמנה בדבר זכויות הילד משנת 1989; האמנה הבין-לאומית בדבר ביעור כל צורות האפליה נגד נשים משנת 1979, ואמנות אחרות.

עקרון 4.
עקרון זה מתבסס על הגדרת הפליט כפי שהיא מופיעה באמנת הפליטים הבין-לאומית משנת 1951. מדינות החברות לאמנה אינן רשאיות לצמצם את ההגדרה (אך יכולות כמובן להרחיב אותה ולכלול בה אנשים נוספים). במהלך השנים, זכתה ההגדרה של פליט לפירוש בידי נציבות האו"ם לפליטים ובידי בתי-משפט גבוהים במדינות שונות. כיום מקובל לכלול בקבוצה של "שייכים לקבוצה חברתית מסוימת" גם נשים הנרדפות על רקע מגדרי, או אנשים הנרדפים על רקע נטייתם המינית. כמו כן נקבע במדינות רבות כי הרדיפה אינה חייבת בהכרח להיות בידי רשויות המדינה או מטעמן, וכי אם המדינה אינה מסוגלת או אינה מעוניינת לספק הגנה מפני רדיפתו של גורם לא מדינתי, יכול העניין להיחשב "רדיפה".

עקרון 5.
על-פי דיני הפליטים, אדם הוא פליט כאשר הוא עומד בתנאי ההגדרה הקבועה באמנת הפליטים. כאשר מדינה מכירה באדם מסוים כ"פליט", היא מכירה במצבו של מבקש המקלט ומתחייבת להעניק לו הגנה. זו החלטה גורלית מבחינתו של מבקש המקלט, ותוצאותיה עלולות להיות הרות אסון (החזרת אדם למקום בו צפויה לו סכנת חיים) ובלתי הפיכות. מכאן החשיבות של הליך הבחינה של בקשת המקלט וההכרה כפליט.
החברות באמנת הפליטים הבין-לאומית מחייבת להקים מנגנון לבחינת בקשות המקלט. מנגנון כזה לא הוקם במדינת ישראל עד היום, וישראל נשענת, במידה רבה, על שירותיה של נציבות האו"ם לפליטים כדי לבחון את בקשות המקלט המוגשות בתחומה. בשל הגידול שחל בבקשות למקלט המוגשות בישראל, הבקשות מתעכבות זמן רב. מצב דברים זה מחייב את מדינת ישראל להקים מערכת עצמאית לבחינת הבקשות. למדינה וכן למבקשי המקלט יש אינטרס ביעילותה של המערכת, כדי שמבקשי מקלט לא יאולצו להמתין להחלטות בדבר גורלם מעבר לפרק הזמן המתחייב לצורך קיומם של הליכים הוגנים.
מערכת בחינת מקלט זו חייבת להיות נגישה לכל אדם, שכן כאמור, הזכות לבקש מקלט היא זכות אדם בסיסית. על מערכת זו לשמור על כל כללי הוגנות ובכלל זה: להכיר בזכותם של מבקשי המקלט להיות מיוצגים; להעמיד לרשותם מתורגמנים; לספק להם הסברים ברורים ומפורטים על ההליך; להבטיח כי ההחלטה תתקבל בידי מי שהוכשרו לקבלה; לאפשר זכות שימוע לכל מבקש מקלט, לרבות הזכות להגיב על טענות או השגות המתייחסות לבקשתו; להעמיד לרשות מבקשי מקלט את הפרוטוקולים של עדותם וכל מידע אחר המשמש לצורך הכרעה בעניינם; לנמק בפירוט כל החלטה הדוחה בקשה למקלט; להעניק זכות ערעור לערכאה עצמאית, ועוד.

עקרון 6.
הזכות לשוויון היא מערכי היסוד של שיטת המשפט הישראלית, והיא מחייבת את הרשויות גם במסגרת הליכי הטיפול בבקשות מקלט והענקת הגנה לפליטים ולמבקשי מקלט. גם אמנת הפליטים הבין-לאומית עצמה אוסרת להפלות בין מבקשי מקלט על בסיס גזעם, דתם או מדינת מוצאם (סעיף 3 לאמנה).

עקרון 7.
מבקשי מקלט הנמלטים מארצותיהם נאלצים לעתים קרובות לחצות גבולות ללא היתר. אמנת הפליטים הבין-לאומית הכירה במציאות זו, והורתה (בסעיף 31) כי בתנאים מסוימים, אין לנקוט סנקציות כלפי מבקשי מקלט בגין כניסה לא חוקית לשטח מדינת המקלט. נציבות האו"ם לפליטים, הפרשנית המוסמכת של אמנת הפליטים הבין-לאומית, חיוותה דעה עקרונית כי מעצרם של מבקשי מקלט, מטבעו, אינו רצוי. נראה, כי מעצרם של פליטים ומבקשי מקלט הפך בישראל לברירת המחדל. חמור מכך, מעצרם של מבקשי מקלט רבים משמש אמצעי כדי להרתיע מבקשי מקלט פוטנציאליים העשויים לבוא לישראל. מעצר הרתעתי כזה אף אסור לפי הדין בישראל (פרשת אל טאיי שנזכרה לעיל). נקודת המוצא לגבי מעצר של מבקשי מקלט חייבת להיות הפוכה. בשם הזכות הבסיסית לחירות והזכות לבקש מקלט, אין לעצור מבקשי מקלט אלא במקרים חריגים של צורך, וחובה לשקול תחילה קיומן של חלופות למעצר.
נציבות האו"ם לפליטים קובעת כי מעצר מבקשי מקלט יכול להיות מוצדק רק במקרים הבאים:
•כאשר זהות המבקש אינה ידועה או שנויה במחלוקת;
•לצורך ריאיון ראשוני לבירור עילת המקלט (לא מעצר למשך כל תקופת בחינת בקשת המקלט);
•כאשר מבקשי מקלט השמידו את מסמכי הנסיעה שלהם או הציגו מסמכים כוזבים בכוונה להונות את הרשויות הבוחנות את בקשת המקלט באשר לזהותם;
•כדי להגן על בטחון הציבור והסדר הציבורי, וזאת כאשר הוכח כי למבקש המקלט עבר פלילי או קשרים אשר בעטיים הוא עלול להוות סכנה.

במקרים החריגים בהם המדינה עוצרת מבקשי מקלט, עליה לעשות כן בהתאם לחוק ולתקופה המינימלית הדרושה. כן יש להקפיד על כללים נוספים שהתוותה נציבות האו"ם לפליטים (למשל, איסור להחזיק מבקשי מקלט עם עצירים או אסירים פליליים). אין לעצור מבקשי מקלט קטינים.

עקרון 8.
על פי האמנה הבין-לאומית בדבר זכויות הילד לה חברה מדינת ישראל (סעיפים 3, 6, 7, 8, 9, ו-12), על ישראל להכיר בילדים כאוכלוסיה פגיעה, לספק את זכותם לדיור מתאים ולחינוך, להיות קשובה לצרכיהם המיוחדים במהלך הליך בחינת המקלט, וכן להבטיח לילדים המסוגלים לכך, את הזכות להביע את דעתם בחופשיות בכל עניין הנוגע להם, תוך מתן משקל ראוי לדעותיהם, בהתאם לגיל ולמידת הבגרות.

עקרון 9.
הזכות לעבודה, לרווחה, לרמת חיים נאותה (ובכלל זה לדיור), והזכות לבריאות ולחינוך הן זכויות יסוד באמנה הבין-לאומית בדבר זכויות חברתיות וכלכליות עליה חתומה ישראל (סעיפים 6, 9, 11, 12, ו-13). גם חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו התפרש בפסיקה כמבטיח זכויות אלה, לפחות ברמתן הבסיסית. מטרתו של עיקרון זה הוא למנוע מצבים, שלמרבה הצער הפכו שכיחים בישראל, בהם נותרים מבקשי מקלט ברחובות, ללא מחסה, ללא מזון וללא יכולת לקיים את עצמם.

עקרון 10.
המשפט הבין-לאומי והמשפט הישראלי מכירים במשפחה כיחידה חברתית טבעית ויסודית, הזכאית להגנת המדינה. יש לכבד זכות זו גם ביחס לפליטים ובני-משפחתם. פליטים ומבקשי מקלט מופרדים, לעתים קרובות, במהלך מנוסתם מעל בני-משפחתם. על מדינת ישראל להכיר בחשיבות התא המשפחתי ולאפשר לפליטים כאלה להתאחד עם בני-משפחתם הקרובים בישראל. על מדינת ישראל להגן על תאים משפחתיים שהקימו מבקשי מקלט ופליטים בעת שהותם בישראל. חשיבות המשפחה צריכה להנחות את הרשויות גם בטיפולן בקטינים לא מלווים (לצורך מציאת אפוטרופוס, או במקרה הצורך, לצורך אימוצם).

עקרון 11.
סעיף 34 באמנת הפליטים הבין-לאומית מורה למדינות חברות להקל ככל יכולתן על השתלבותם של פליטים בחברה ועל התאזרחותם בקרבה. העיקרון מכיר בטראומה הנובעת מפליטות, ומבקש להבטיח, כי מי שהיה פליט ומצא מקלט בטוח, לא ייאלץ להיעקר לאחר מספר שנים ולהתמודד מחדש עם קשיי המעבר והקליטה במקום אחר. לכן יש ליצור גם בישראל מתווה, שבסיומו יוכלו פליטים לקבל מעמד של קבע.

________

הפורום לזכויות פליטים כולל שבעה ארגוני זכויות אדם, הפועלים בשיתוף פעולה לקידום ההכרה בזכויותיהם של מבקשי מקלט ופליטים בישראל. הפורום הוקם בסיוע הקרן החדשה לישראל כדי לגבש מסמך מדיניות מעמיק, אשר יעסוק בכל ההיבטים הנוגעים להגנה על פליטים ועל זכויותיהם, כולל פתרונות לטווח ארוך. הפורום מבקש להצביע על הליקויים במדיניות הממשלה, ולהביא לתיקונם באופן ההולם את מחויבויותיה החוקיות והמוסריות של מדינת ישראל. מחויבויות אלה נובעות הן מחתימתה על האמנה הבינלאומית להגנה על זכויות פליטים והן מכיבוד ערכי הדמוקרטיה וזכויות האדם.


הפורום מורכב מהארגונים הבאים:


האגודה לזכויות האזרח בישראל – ארגון זכויות האדם הגדול והוותיק בישראל. מטרתו היא להגן על כל קשת זכויות האדם עבור כל בני האדם בישראל, בשטחים הכבושים ובכל מקום שבו נפגעות זכויות על-ידי הרשויות הישראליות. האגודה פועלת לקידום זכויות אדם באמצעות ייזום חקיקה, התדיינויות משפטיות, חינוך, הסברה, התכתבות עם גורמי ממשל וטיפול בפניות ציבור.


מוקד סיוע לעובדים זרים – העמותה פועלת מאז שנת 1998 כדי להגן על זכויותיהם של מהגרי עבודה ופליטים, וכדי למגר את הסחר בבני אדם בישראל – הן סחר בעובדים והן סחר בנשים למטרות זנות. פעילותה מתמקדת במתן מידע על זכויות, בייעוץ ובייצוג משפטי, בהגברת מודעות הציבור ובשינוי המדיניות הממשלתית במטרה למנוע התפתחות תנאים של עבדות מודרנית בישראל.


רופאים לזכויות אדם – העמותה נאבקת למען זכויות אדם בכלל, והזכות לבריאות בפרט, בישראל ובשטחים הכבושים. עמותת רופאים לזכויות אדם מאמינה כי לכל אדם יש זכות לבריאות, וכי זכות זו היא הבסיס למימושן של זכויות אדם אחרות. רופאים לזכויות אדם מאמינים כי זוהי חובתה של מדינת ישראל ליישם זכות זו באופן שוויוני כלפי כל הקהילות וכל הפרטים תחת שליטתה.


התכנית לזכויות פליטים בפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן באוניברסיטת תל-אביב – עוסקת הן בהיבטים האקדמיים של פליטים ומבקשי מקלט, כמו הוראת דיני פליטים וחקר הנושא, והן בהיבטים מעשיים כמו הענקת סיוע משפטי לפליטים ולמבקשי מקלט, ופעילות לקידום מדיניות המקלט של מדינת ישראל. התכנית מכשירה מדי שנה כעשרים סטודנטים למשפטים לייצג פליטים ומבקשי מקלט.


אמנסטי אינטרנשיונל – ארגון פעילים בינלאומי, הפועל למניעת הפרות חמורות של זכויות אדם. אמנסטי ישראל פעיל בהגנה על זכויותיהם של פליטים ומבקשי מקלט בישראל, ברמה הציבורית, הממשלתית והפרלמנטרית. הארגון פועל להעלאת המודעות בקרב הציבור ומקבלי ההחלטות למחויבויות החוקיות והמוסריות שיש למדינת ישראל כלפי הפליטים ומבקשי המקלט.


א.ס.ף. ארגון סיוע לפליטים ולמבקשי מקלט – נוסד בתחילת 2007 במטרה לסייע בחיזוק יכולות ההתמודדות של פליטים ומבקשי מקלט עם מציאות חיי הפליטות בארץ. א.ס.ף מספק סיוע חירום הומניטארי, סיוע פסיכו-סוציאלי ועוסק בהעצמה קהילתית. הארגון מסייע בהכוונתם של פליטים ומבקשי מקלט למקומות עבודה ומגורים ברחבי הארץ.


המרכז לפיתוח פליטים אפריקאים (ARDC) – נוסד בשנת 2004 במטרה לסייע, לתמוך ולהעצים את קהילת מבקשי המקלט והפליטים האפריקאים בישראל, ולקדם מדיניות מקלט הוגנת ואנושית. המרכז מייצג פליטים מקרוב לעשר מדינות בכל רחבי אפריקה. עבודתו מתמקדת במתן סיוע הומניטארי ופרטני, וכן בהעצמתן ואיחודן הקהילות שונות של מבקשי המקלט והפליטים האפריקאים בישראל.

קו לעובד הנה עמותה ללא כוונת רווח שמטרתה להגן על זכויות העובדים המקופחים ביותר במשק הישראלי, בעיקר: מהגרי עבודה, פלסטינים מהשטחים הכבושים, ואזרחים ישראלים בעלי הכנסה נמוכה.

--------------

* "פליטים" הם אנשים שהוכרו רשמית כפליטים על-פי האמנה הבין-לאומית בדבר מעמדם של פליטים משנת 1951; "מבקשי מקלט" הם מי שביקשו הגנה על-פי האמנה, אך בקשתם טרם הוכרעה.

http://www.acri.org.il/he/?p=1877

***********

6.עכשיו ברור מי מממן אפריקנים.

7.נעמי פייס המתחסדת והצבועה בנשים! כאשר תגורי יחד איתם ולא תדברי מהמיזוג אויר במנהטן, אולי אולי נאמין לכל הבל שיוצא מפיך העלוב. האם הנך מוכנה לגור עימם בצפון תל אביב, צבועה שכמותך? וכיצד נוהגות מדינות כארה"ב, בריטניה ואחרות, צבועה שממומנת על ידי אותן מדינות שמחרישות ומגמגמות על רצח נשים וילדים בסוריה, ורוב משאביהן מופנים לכאן, ולא לתחלואי העולם. ומדוע הנכם מחרישים כשמבוצע טבח רצחני בנשים וילדים 100 ק"מ מביתכן בצפון תל אביב, עדת צבועים ממומנים בכסף זר?

8.יום כיפור חברתי! צריך להילחם בארגוני השמאל בכל הכח!

9.להגן על הפליטים האפריקאים - רק בעזה. הקרן החדשה רוצה ישראל חדשה מוסלמית.

10.הקרן האיסלמית החדשה לטרור, קוראת להגן על המוסלמים הרוצחים והאנסים, חולי האיידס הסודנים. כל עוד הם רוצחים ואונסים יהודים הכל בסדר.

11.הקרן הזאת ממומנת ע"י עוכרי ישראל, והיא אנטי ציונית ורק גורמת לנזקים. הפעילים בה הם לא יפי נפש - הם חולי נפש.

12.לקרן החדשה יצא כבר מוניטין של גוף אנטי ישראלי מובהק. בין השאר הביעה תמיכה במרמרה. זו מעין שלוחה מדינית של הטרור האנטי ישראלי.

13.שונאי ישראל מרימים ראש. צריך לנפץ את מזימותיהם! אלי ישי חזק ואמץ. בעיית המסתננים יותר חמורה מהגרעין האירני ומכל בעיות הבטחון של ישראל!

14.להוציא את הארגונים אל מחוץ לחוק. להוציא את כל האירגונים שמסייעים ותומכים בפליטים, במסתננים ובעובדים זרים, אל מחוץ לחוק. לעצור את אותם אירגונים בצו מנהלי - על מנת לזרז את הטיפול בגירוש. כי על כל גירוש, האירגונים הנ"ל מוציאים עשרות צווים מבתי המשפט ותוקעים את הגירוש. לחוקק חוק שאדם הגיע לכאן באופן בלתי חוקי, לא יוכל לעתור לבג"ץ, בדומה לעבריין שצבר רכוש מעבירות של פשע - המדינה מחלטת את הרכוש ללא כל משפט
אותו דבר לגבי המסתננים.

15.הם לא עושים את זה מאהבת ישמעאל - רק משנאת מרדכי.

16.קידום הדמוקרטיה בישראל תפאורה לחיסול המדינה היהודית.

17.להכריז עליהם כארגון טרור עם כל השמות הנוצצים שיש באירגון הזה. הנזק שהם גורמים בעולם לישראל הוא לא ישוער.

18.חצופים, הם מעודדים את זה, מונעים את גירושם באמצעות פניות לבג"צ, ועכשיו מאשימים את הממשלה. ממש עלילות הקרן.


18.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 אירגונים לא ממשלתיים ונזקם לישראל ליה 11.09.10 16:55 כותרת
   פרופ' ג'ראלד שטיינברג - נאום בכנסת ליה 11.09.10 17:28 1
      “לוחמה משפטית” המיועדת להעניש את ישראל ליה 11.09.10 21:00 2
          הוקם בישראל ארגון למעקב אחר מעשי האירגונים הלא ממשלתיים ליה 11.09.10 21:10 3
              קמפיין האירגון:לוגו של תפוז נוטף דם ליה 11.09.10 21:16 4
                  תמיכתה של דנמרק בפעילותם הפוליטית של הארגונים ליה 11.09.10 21:19 5
                      רטוריקת זכויות האדם והמהלכים המשפטיים נגד ישראל ליה 11.09.10 22:53 6
                          ''בצלם'',''אמנסטי'',ו-Human Rights Watch -בארה''ב לא! ליה 11.09.10 23:14 7
                              מדיניות מוטה נגד צה''ל וישראל.סיפור צלם רויטרס. ליה 11.09.10 23:24 8
                                  מדוע מסכימה ישראל לבחישה האירופית בעינייניה הפנימיים? ליה 11.09.10 23:48 9
                                      יהודי אמריקני שלא חי פה כלל יצר את מבול האירגונים הללו ליה 12.09.10 07:55 10
                                          נזקם של האירגונים הלא ממשלתיים לעם בישראל ליה 12.09.10 08:37 11
                                              להלן המטרות הסמויות של האירגונים הלא ממשלתיים בישראל ליה 12.09.10 14:21 12
                                                  מטרת האירגונים-לבודד ולהשמיץ את ישראל כפושעת מלחמה ליה 12.09.10 14:32 13
                                                      בארה''ב אירגון הממומן ע''י ממשלה זרה הוא ''סוכן זר'' ליה 12.09.10 14:37 14
                                                          האירגונים הורסים את המדינה מבפנים בעזרת מימון זר ליה 12.09.10 15:01 15
                                                              ''לוחמה משפטית'', מסעות חרם, סנקציות, ודמוניזציה ליה 12.09.10 15:08 16
                                                                  מהי מטרת ה''לוחמה המשפטית''? ליה 12.09.10 15:10 17
                                                                      בית המשפט המחוזי יכול להחליט על פירוק עמותה ליה 12.09.10 15:24 18
                                                                          ניגוחה של ישראל בעזרת מימון זר ובג''ץ ליה 14.09.10 16:59 19
                                                                              הארגון הלא ממשלתי ''בצלם'' - סוס טרויאני : ליה 14.09.10 17:21 20
                                                                                  שוברים שתיקה-סוס טרויאני ליה 14.09.10 17:43 21
                                                                                      הקרן החדשה מקימה עוד תוכנית לימודים באונ' העברית ליה 15.09.10 08:06 22
                                                                                          לסגור מיד את הקרן לישראל חדשה.להקים ועדת חקירה ממלכתית ליה 15.09.10 08:32 23
                                                                                              ח''כ אלקין: התוכנית לעצירת המימון לסוכנים זרים ליה 15.09.10 11:13 24
                                                                                                  האיחוד האירופי מונע שלום במזרח התיכון ליה 15.09.10 20:55 25
                                                                                                      הכסף היהודי והאזרח הערבי ליה 16.09.10 19:20 26
                                                                                                          זוהי פניה לארגון ''אם תרצו''- ליה 17.09.10 05:59 27
                                                                                                              פנייה לשר הפנים אלי ישי:הקליניקה לעובדים זרים ליה 17.09.10 08:29 28
                                                                                      מדינה מטורפת מנדבת קייטנה חינמית לכל פולשי העולם ליה 04.10.10 09:34 48
   מתאים ליום כיפור. תזכורת מדהימה מיהו היהודי הארור סורוס פילוביץ שחף 18.09.10 10:46 29
      פיטר ביינרט יהיה גאה בנו רק כאשר נהיה קרבנות ליה 20.09.10 06:06 30
          ארגון סמול קיצוני יהודי תואם ג'יסטריט בשם ג'יקול JCALL ליה 20.09.10 06:13 31
              ועדת טירקל לאירגוני שמאל: ספרו על המצב בעזה ליה 21.09.10 10:53 32
                  אנטישמיות מכובסת בשפת זכויות האזרח ליה 24.09.10 08:11 33
                      הארגון הלא ממשלתי -''בצלם'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 18:29 34
                          הארגון הלא ממשלתי ''שוברים שתיקה'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 18:44 35
                              הארגון הלא ממשלתי ''אתג׳אה'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 18:56 36
                                  הארגון הלא ממשלתי ''עיר עמים'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 19:10 37
                                      הארגון הלא ממשלתי ''שלום עכשיו'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 19:29 38
                                          האגודה לזכויות האזרח בישראל - סוס טרויאני ליה 24.09.10 19:38 39
                                              מרכז מוסאווא לזכויות האזרחים הערבים בישראל-סוס טרויאני ליה 24.09.10 19:42 40
                                                  הארגון הלא ממשלתי ''אגודת הגליל'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 19:45 41
                                                      רשת אדירה של גופים שמתנגדים להסדר שלום/בן דרור ימיני ליה 25.09.10 10:43 42
                                                          מה שימיני שכח לספר על יוזמת ז'נבה ליה 25.09.10 12:19 43
              אחרי הברכה על הצטרפותך! מתבקשת השאלה, מי מממן את JCALL? סניגור 28.09.10 05:52 44
                  סניגור תודה - דבריך מחזקים את ידי -וארגון ה - JCALL ליה 30.09.10 09:24 45
                      בג''ץ משתף פעולה עם פעילי הטרור העולמי ליה 30.09.10 09:58 46
                          ''זכויות אדם'' . שם קוד לחיסול מדינת היהודים ליה 02.10.10 06:49 47
                              נותר לומר לערבים :ברוכים הבאים למועדון הנכבות... ליה 04.10.10 16:55 49
                                  48.מדינה מטורפת מנדבת קייטנה חינמית לכל פולשי העולם ליה 04.10.10 16:58 50
                                      השקעתך בפורום, עבודת קודש תיעודית חשובה! סניגור 04.10.10 18:50 51
                                          סניגור.תודה לך.מה זוכרת עמותת ''זוכרות'' ? ליה 05.10.10 12:15 52
                                              קואליציית הנשים לשלום מתגייסת לימין טרוריסטיות ליה 05.10.10 22:31 53
                                                  הטלוויזיה החברתית נתמכת ע''י הקרן החדשה לישראל ליה 05.10.10 23:14 54
                                                      מהדורת החדשות האלטרנטיבית של הירקון 70 ליה 05.10.10 23:18 55
                                                          רכז ''אל על'' הוא פעיל אירגון שמאלני קיצוני ליה 06.10.10 17:44 56
                                                              צביעות דנית המזיקה לישראל ליה 07.10.10 11:08 57
                                                                  עדאלה כארגון לאומני גזעני ליה 07.10.10 23:06 58
                                                                      שלום עכשיו אינו ארגון שמאל. הוא יחידה מובחרת בצבאות ערב ליה 08.10.10 14:11 59
                                                                          טירקל לא קונה את שקרי ''בצלם'' ליה 13.10.10 16:33 60
                                                                              ''מקור הסמכות'' של 'בצלם' - מ (ה) צ ל ב . ליה 13.10.10 20:00 61
   אנשי רוח לאירופה: העניקו פרס ל''שוברים שתיקה'' (*) פילוביץ שחף 14.10.10 16:48 62
      לחקור את הקשר בין רבני צוהר והקרן לישראל החדשה! ליה 20.10.10 09:20 63
          הקרן החדשה לישראל ליה 22.10.10 07:01 64
              הנדיב לא ידוע ליה 22.10.10 07:59 65
                  השקיפות נדחקת לקרן זווית ליה 22.10.10 09:15 66
                      חשיפה ברוטר : הקשר בין הקרן החדשה לישראל לבין בית המשפט ליה 23.10.10 23:45 67
                          ? Breaking What Silence ליה 27.10.10 11:07 68
                              Sakharov Prize Exploited to Attack Israel ליה 27.10.10 11:22 69
                                  Human Rights Council Has Failed to Protect Human Rights ליה 27.10.10 11:25 70
                                      International Criminal Court ליה 27.10.10 11:31 71
                                          ''שוברים שתיקה'' אירגון שהוקם ע''י ממשלות אירופאיות ליה 27.10.10 11:43 72
                                              פנייה של המוניטור הישראלי NGO לתורמים הדנים ליה 27.10.10 17:30 73
                                                  יצחק הרצוג והקרן האמריקאית לישראל חדשה ליה 28.10.10 16:09 74
                                                      ממשלת ישראל בכנסת עם ארגוני ''הקרן החדשה'' שתמכו במשט ליה 31.10.10 22:52 75
                                                          שר המשפטים אינו עושה דבר על מנת להציל את ישראל ליה 03.11.10 08:19 76
                                                              הסרט של ''בצלם'' פוברק ובושל לצורך הפללת חיילי צה''ל ליה 04.11.10 11:12 77
                                                                  ''בצלם'' - חלק מצבא הצללים הנלחם בצה''ל ליה 04.11.10 11:15 78
                                                                      המג''ד מניעלין ליועמ''ש: סרטון בצלם מזויף ליה 04.11.10 11:49 79
                                                                          איומים מאנשי ג'ורג' סורוס על גלן בק ופוקס ניוז ליה 10.11.10 21:51 80
                                                                              לריבלין:מה שאתה מכנה אירגוני החברה האזרחית זה כסף סעודי ליה 11.11.10 13:11 81
                                                                                  הקרן מממנת גופים שקשורים לתעמולת הזוועה נגד ישראל ליה 13.11.10 19:55 82
                                                                                      ''אג'נדה'' שהאשים את ישראל בטבח - מארגן את כנס העיתונות ליה 14.11.10 09:13 83
                                                                                          פדרמן זוכה מתקיפת פעיל ''שוברים שתיקה'' ליה 15.11.10 15:15 84
                                                                                              הרומן האנטי-ציוני של הקרן התחיל הרבה לפני גולדסטון ליה 17.11.10 07:36 85
                                                                                                  נעמי חזן במאמר פוסט ציוני המציג את כל משנתה של ה NIF ליה 17.11.10 12:32 86
                                                                                                      מרכז אג'נדה - מכניסה ערבים לתקשורת הישראלית - בכוח ליה 17.11.10 18:40 87
                                                                                                      היד הבוחשת היא של המרגלת נעמי חזן ליה 18.11.10 08:36 88
                                                                                                          הקרן ואירגוניה באמצעות בג''צ יצרו חסם למלחמה בהסתננות ליה 18.11.10 14:15 89
                                                                                                              שיתוף פעולה בין המשטרה לבין אירגון שדוגל בזכות השיבה ליה 20.11.10 12:46 90
                                                                                                                  פינוי בית פדרמן-ההכנה המנטלית מתוצרת NIF בפעולה ליה 20.11.10 20:53 91
                                                                                                                      הקרן החדשה / בן כספית ליה 24.11.10 18:36 92
                                                                                                                          שפטל מסביר למה השמאל תומך במהגרי העבודה הבלתי חוקיים ליה 27.11.10 23:20 93
                                                                                                                              האגודה לזכויות האזרח היא אגודה קיצונית ארסית ליה 29.11.10 09:24 94
                                                                                                                                  B'Tselem Accepts BDS Money ליה 29.11.10 09:50 95
                                                                                                                                      ג'ראלד שטיינברג -מעשיהם ההרסניים של אמנסטי ובצלם ליה 01.12.10 09:09 96
                                                                                                                                          שגרירות הולנד בישראל נתנה לאירגון ''שוברים שתיקה'' כסף ליה 05.12.10 08:23 97
                                                                                                                                              מדה אל-כרמל המרכז הערבי למחקר חברתי יישומי ו-NIF ליה 05.12.10 13:50 98
                                                                                                                                                  Dutch gov´t funding for Electronic Intifada ליה 05.12.10 14:05 99
                                                                                                                                                      ''הקרן המפחידה בישראל'' שלחה את הפסיכולוגים של הגירוש ליה 06.12.10 23:58 100
                                                                                                                                                          כנס ''שתיל'' 2010: שינוי חברתי מקוון ליה 07.12.10 07:48 101
                                                                                                                                                              אור הלר ו''בצלם'': תעמולה פלשתינית ליה 08.12.10 20:51 102
                                                                                                                                                                  הקרן האמריקאית לישראל חדשה -ב- 3 כינויי ההסוואה שלה: ליה 09.12.10 09:22 103
                                                                                                                                                                      ''חגיגת צביעות של אירגוני זכויות האדם'' ליה 09.12.10 20:55 104
                                                                                                                                                                          אילון: 'זכויות האדם' - כלי בידי הטרור הפלשתיני ליה 10.12.10 07:11 105
                                                                                                                                                                              קרן ההונאה / בן דרור ימיני ליה 10.12.10 18:08 106
                                                                                                                                                                                  כל האמת על ארגוני ''זכויות האדם'' ליה 11.12.10 09:32 107
                                                                                                                                                                                      NIF ממליצה : הכר את המומחה להטלת חרם על ישראל ליה 11.12.10 20:44 108
                                                                                                                                                                                          הקרן החדשה לרפורמים - הון-שלטון / איילת אור ליה 12.12.10 19:36 109
                                                                                                                                                                                              the need to establish firm funding guidelines ליה 13.12.10 14:38 110
                                                                                                                                                                                                  אהרון רול-הסדר העולמי החדש והאירגונים האנטישמיים ליה 14.12.10 08:08 111
                                                                                                                                                                                                      המשך:הסדר העולמי החדש והאירגונים האנטישמיים עמ-18 ליה 15.12.10 10:34 112
                                                                                                                                                                                                          ''הסדר העולמי החדש'' בדמות ממשלה טוטליטרית עולמית 21 ליה 22.12.10 07:39 113
                                                                                                                                                                                                              ''הסדר העולמי החדש'' בדמות ממשלה טוטליטרית עולמית 35 ליה 28.12.10 08:57 114
                                                                                                                                                                                                                  ''הקרן החדשה לישראל'' וארגון החזית בישראל -''שתי''ל'' ליה 30.12.10 00:19 115
                                                                                                                                                                                                                      תנועת ''שלום עכשיו-''סוכן זר'' בשרות ה- סי.אי.איי /רול ליה 01.01.11 09:43 116
                                                                                                                                                                                                                          כיצד קשור ארגון ''תעיוש'' למרכז פרס לשלום / רול ליה 02.01.11 15:27 117
                                                                                                  כיצד משלימה המערכת המשפטית והפוליטית עם מעורבות כזו? ליה 08.02.11 23:53 153
                                                              לא נכון!! נאמן משתף פעולה איתם יפה מאוד. עם אחד בארץ 02.01.11 18:13 118
                                                                  סוף סוף:לחקור ישראלים שאוספים מידע על חיילי צה''ל ליה 03.01.11 23:35 119
                                                                      ישראל שלי במאבק נגד ''יש דין'' ליה 04.01.11 13:44 120
                                                                          צלם השמאל מסית את הפלסטינית ליה 04.01.11 22:10 121
                                                                              על הממשלה להבהיר: תופסק הבחישה הזרה ליה 05.01.11 08:18 122
                                                                                  ''יום שחור לאוייבי ישראל'' ליה 06.01.11 12:28 123
                                                                                      ''בצלם - מהשפלים והבזויים בעם היהודי'' ליה 08.01.11 14:00 124
                                                                                          בן דרור ימיני נגד ועדת חקירה לאירגונים ליה 08.01.11 19:29 125
                                                                                              מפגיני השמאל הם המקור העיקרי לצרות בשטח ליה 11.01.11 00:24 126
                                                                                                  הוועדה הפרלמנטרית תחקור את בצלם, עדאלה ופרופיל חדש ליה 11.01.11 08:30 127
                                                                                                      בחסות ספרד: חרם פלשתיני על מוצרי ישראל ליה 12.01.11 09:06 128
                                                                                                          סקר: הישראלים לא אוהבים ארגוני זכויות אדם ליה 15.01.11 09:14 129
                                                                                                              האירגונים שפועלים ללא שום פיקוח ומידע מקיף על מעשיהם ליה 15.01.11 09:42 130
                                                                                                                  מהדורת השבט עם ריצ'ארד גולדסטון ליה 19.01.11 16:47 131
                                                                                                                      לסגור להם את הברז הפטרו דולרי ליה 20.01.11 14:13 132
                                                                                                                          מימון לצורך דמוניזציה של ישראל / בן דרור ימיני ליה 22.01.11 14:10 133
                                                                                                                              בלייר מאשים גורמים בארצו המממנים אירגוני טרור ליה 22.01.11 18:58 134
                                                                                                                                  ''אם תרצו'' על המימון הערבי לאירגוני שמאל ישראלים ליה 22.01.11 23:42 135
                                                                                                                                      מדוע חייבת לקום ועדת חקירה על מימון אירגוני השמאל ליה 23.01.11 16:18 136
                                                                                                                                          בארה''ב קיים ''חוק הפלישה להאג'' ליה 23.01.11 17:10 137
                                                                                                                                              מיכאל בן ארי צפוי להתמנות לחבר בוועדת החקירה הפרלמנטרית ליה 27.01.11 14:06 138
                                                                                                                                                  נגד צביעות אירגון הרופאים למען המשהו ליה 27.01.11 23:33 139
                                                                                                                                                      רופאים לזכויות אדם מוחרמים ע''י ההסתדרות הרפואית בישראל ליה 29.01.11 19:44 140
                                                                                                                                                      מכתב לאידיוט שימושי.../בן דרור ימיני ליה 29.01.11 19:59 141
                                                                                                                                                          מפלטו של הנבל יכול להיות גם ארגון לזכויות אדם ליה 30.01.11 08:21 142
                                                                                                                                                              The NGO industry became an accomplice to evil ליה 30.01.11 08:37 143
                                                                                                                                                                  רוברט ל.ברנשטיין, מייסד ה- HRW מבקר את מדיניות הארגון ליה 30.01.11 09:01 144
                                                                                                                                                                      לאור המידע שיהודים ורק יהודים יצרו את מבול האירגונים ליה 30.01.11 13:35 145
                                                                                                                                                                          עלינו לייצר דה-לגיטימציה לאירגונים הלא ממשלתיים ליה 30.01.11 14:28 146
                                                                                                                                                                              מה תחקור ועדת החקירה למימון האירגונים הלא ממשלתיים ליה 02.02.11 09:16 147
                                                                                                                                                                                  אלקין סינדל את ארגוני השמאל ליה 02.02.11 11:29 148
                                                                                                                                                                                      הוקמו ועדות החקירה לפעילות השמאל ליה 02.02.11 11:32 149
                                                                                                                                                                                          הדיקטטורה המשפטית משאירה את ישראל ללא רמטכ''ל ליה 05.02.11 18:08 150
                                                                                                                                                                                              מדוע מגיע כסף ל''ארגוני השמאל''? ליה 07.02.11 11:35 151
                                                                                                                                                                                                  פניה לחברי הכנסת בבקשה לתמוך בהקמת ועדת חקירה ליה 08.02.11 19:09 152
                                                                                                                                                                                                      לטפל בקרן לישראל חדשה כמו שמטפלים במחלת הפטריות ליה 09.02.11 09:34 154
                                                                                                                                                                                                          שגריר ישראל בארה''ב, מייקל אורן, מחרים את J-STREET ליה 15.02.11 15:36 155
                                                                                                                                                                                                              מוסדות הקיבוץ הדתי מתנתקים מהקרן לישראל חדשה ליה 18.02.11 13:12 156
                                                                                                                                                                                                                  ''חוק העמותות'' – חוק העמותות, התש''ם–1981 ; ליה 22.02.11 08:41 157
                                                                                                                                                                                                                      אושר: חובת דיווח על תרומות ממדינות זרות ליה 22.02.11 10:00 158
                                                                                                                                                                                                                          הוועדות לחקירת המימון לשלילת זכות קיומה של ישראל ליה 22.02.11 15:08 159
                                                                                                                                                                                                                              עדאללה,הקרן לישראל חדשה וזרוע הביצוע שלה שתי''ל ליה 24.02.11 11:14 160
                                                                                                                                                                                                                                  הדימוי של ישראל בארצות הברית ליה 02.03.11 18:12 161
                                                                                                                                                                                                                                      למה הקרן החדשה לישראל יושבת בחו''ל? / קלמן ליבסקינד ליה 02.03.11 19:43 162
                                                                                                                                                                                                                                          אירגונים לא ממשלתיים חדרו במירמה למגרש המשחק הדמוקרטי ליה 08.03.11 09:38 163
                                                                                                                                                                                                                                              האם ועדות חקירה למימון הזר הן איום עלך חופש המחאה? ליה 08.03.11 09:53 164
                                                                                                                                                                                                                                                  ישראל הראל | מי פוחד מחוק השקיפות ליה 10.03.11 08:57 165
                                                                                                                                                                                                                                                      האם קרן ההסתה וההונאה מממנת ויוזמת את השביתות? ליה 10.03.11 10:35 166
                                                                                                                                                                                                                                              העמותה של רביב דרוקר ממומנת ב- 95% ע''י NIF ליה 26.03.11 21:49 170
   סוכן זר NIF מממן אוטובוסים להפגנות העובדים הסוציאליים ליה 17.03.11 18:54 167
   השמאל:אם לצה''ל אין מה להסתיר אז למה לא לחקור? ליה 19.03.11 10:18 168
   חשיפה: מי הלשין להמן על מרדכי ליה 20.03.11 09:41 169
   המלחמה בגיס החמישי בישראל תופסת תאוצה! ליה 28.03.11 12:31 171
   מי מממן את ''שלום עכשיו'' ושאר ארגוני השמאל ? ליה 28.03.11 13:12 172
   השביתות הן הנשק החדש של הסוכנת הזרה האמריקנית NIF ליה 31.03.11 15:50 173
   ''לתבוע את ''בצלם'' בעקבות חרטת גולדסטון'' ליה 05.04.11 10:14 174
   Soros-backed group defends incitement against Israel ליה 05.04.11 21:09 175
   ארגון מומלץ NIF יזם את איסור הטיסה מעל עזה / לורקר ליה 12.04.11 08:25 176
   קרן פורד מפסיקה את תרומתה הנדיבה לארגוני השמאל ליה 12.04.11 12:43 177
   עמותת עדאללה המרכז המשפטי לזכויות הערבים / אהרון רול ליה 26.04.11 10:12 178
   שתי''ל - הזרוע הביצועית של ''הקרן החדשה לישראל'' / רול ליה 26.04.11 10:42 179
   מחסום ווטש – סניף נשים בשחור / רול ליה 26.04.11 10:48 180
   אומץ לסרב, מרכז מוסוואה, אנרכיסטים נגד הגדר ועוד / רול ליה 26.04.11 11:39 181
   לא נקבל כספים מהקרן החדשה לישראל ליה 02.05.11 20:38 182
   שרנסקי והשר גדעון סער בכנס, בין נותני החסות לכנס-NIF ליה 12.05.11 20:33 183
   פרשת העמותה: כל האמת מאחורי עמותת השמאל ''עיר עמים'' ליה 21.05.11 11:10 184
   שטיינברג: על הקרן החדשה להפסיק לממן אירגונים מזיקים! ליה 29.05.11 10:49 185
   איראן ואירופה מממנות ומעודדות את הפורעים בגבול הצפון ליה 12.06.11 14:01 186
   יוזמה למניעת שירות לאומי בארגוני זכויות אדם ליה 12.06.11 15:03 187
   כך מחדיר עמיר פרץ את הקרן הזרה NIF לתוך מפלגת העבודה ליה 12.06.11 22:22 188
   ''חוק הסוכן הזר'' (FARA) בארה''ב, שעוסק בסיוע מגורם חוץ ליה 18.06.11 14:48 189
   טענת השקר של השמאל: רוצים לסתום לנו את הפה ליה 21.06.11 23:32 190
   חוק רישום סוכן זר-דמוקרטיה מתגוננת כהלכתה / אהרון רול ליה 28.06.11 11:24 191
   חשיפה: עוד תרומות ממדינות ל NIF וגם: מה הקשר לאו''ם ליה 18.07.11 19:30 192
   האם ה-N.I.F משתמש במחאת הדיור כדי לקדם את זכות השיבה? ליה 25.07.11 18:15 193
   השכר השמן של מנכ''לי עמותות ליה 14.08.11 20:57 194
   ''בשדרות רוטשילד החרבתי את מדינת היהודים'' ליה 20.08.11 10:26 195
   אשכול מרכז מחאת האוהלים: המסע המתוכנן להפלת הממשלה ליה 20.08.11 10:41 196
   סוכני חוץ זרים - מאחורי מחאת האהלים ליה 31.08.11 10:37 197
   אמנסטי בשירות השאהידים ליה 13.09.11 08:44 198
   ויקיליקס- 'בצלם' פועלת למנוע מישראל להגיב ולהגן על עצמה ליה 13.09.11 08:53 199
   בחרת עמיר פרץ - בחרת בקרן הזרה לישראל חדשה NIF ליה 18.09.11 09:15 200
   אין חדש תחת הקרן. כך אי אפשר להמשיך! / בן כספית ליה 20.09.11 07:48 201
   התוכנית של ג'ורג' סורוס להפלת נתניהו. מתורגם מאנגלית: ליה 24.09.11 18:09 202
   ביבי אל תיכנע לאנרכיסטים, לציפי שפיצר, ליחימוביץ, לעיני ליה 27.09.11 19:13 203
   מי הארגון הזר (בנוסף ל-NIF) שדורש תקציב חברתי לישראל ליה 02.10.11 07:28 204
   חדת קרן: נעמי חזן יוצאת למלחמת אין ברירה ליה 02.10.11 09:26 205
   נבלמה הכוונה לבודד את ישראל במערב / ד''ר גיא בכור ליה 09.10.11 10:44 206
   החודש יחשף 'תיק סורוס' וכן כיצד גרם לפיטוריו של גלן בק ליה 09.10.11 10:54 207
   חסון: מאחורי הקמפיין נגדי – השמאל הקיצוני ליה 11.10.11 08:12 208
   על ''הקליניקה לזכויות ושיקום אסירים'' באוניברסיטת חיפה ליה 16.10.11 09:12 209
   אורלי לובין - מכינה אותנו לפליטים הערבים שחוזרים... ליה 28.10.11 09:31 210
   אירגוני השמאל והקרן החדשה במצור על כנסת ישראל ליה 31.10.11 15:10 211
   נתניהו יתמוך בחוק נגד מימון זר לעמותות ליה 08.11.11 11:55 212
   האם אירופה תמשיך להתערב בענייניה של ישראל? ליה 13.11.11 00:11 213
   ''חוק הפלישה להאג'' הוא חוק אמריקני ליה 14.11.11 17:15 214
   מדיניות הבחישה הזרה / ימיני ליה 10.12.11 13:44 215
   עמותת יש דין, אחת מאלה הנתמכות על ידי האיחוד האירופי ליה 10.12.11 13:51 216
   הקרן החדשה משנה אסטרטגיה: משקיעים במגזר הדתי לאומי ליה 25.12.11 10:11 217
   סרטון חושף: הקרן החדשה מפעילה ארגונים דתיים ליה 26.12.11 19:11 218
   J Street - ג'יי סטריט - האמת מאחורי הארגון ליה 30.12.11 09:35 220
   תמיכת ממשלות זרות בעתירות לבג''צ - 88 עמודים ליה 02.01.12 09:07 221
   על החרדים הוטלה משימת חיסול הקרן החדשה ואירגוניה ליה 03.01.12 11:26 222
   NIF מכינה את הקצינים העתידיים של צה''ל ליה 12.01.12 23:51 223
   הקשר שבין האגודה הישראלית למען יהודי אתיופיה ול-N.I.F ליה 13.01.12 12:13 224
   המאבק בציבור הדתי בישראל הוא השלב האחרון במלחמה ליה 16.01.12 09:13 225
   בכירה ב – NIF: ''עברנו שינוי מטלטל בשנתיים האחרונות'' ליה 06.02.12 09:52 226
   ראשי מד''א ברשות פעילי שמאל קיצוני ליה 20.02.12 08:50 227
   חשיפה: נורמן פינקלשטיין - מטרת ה- DBS חיסול ישראל ליה 26.02.12 11:13 228
   הוגשו 2 תלונות נגד הקרן לישראל חדשה על הפרת חוק ליה 06.03.12 07:53 229
   רבנים למען זכויות המן: הוא צדיק ליה 09.03.12 09:08 230
   במכתב שפורסם במגזין השמאל (הכיבוש) מפברואר 2010: ליה 13.03.12 07:19 231
   ג'יסטריט לא צדיקים, שקרנים / בן דרור ימיני ליה 13.03.12 17:53 232
   נעמי חזן בראיון עם דניאל סוקאצ' על המחאה החברתית: ליה 18.03.12 08:53 233
   תחת הכותרת ''שתיל'' מיסודה של NIF מופיעה החברה המפעילה ליה 18.03.12 11:56 234
   פרופסור רפי ולדן, NIF , והודעת ההכשר לשבוע האפרטהייד ליה 18.03.12 20:53 235
   מי רוצה ישראל חדשה? / אהרון רול ליה 27.03.12 11:08 236
   עם אירגוני שלום של ימינו היטלר היה מנצח את המלחמה ליה 29.03.12 18:37 237
   חוק הפלישה להאג / בן דרור ימיני ליה 29.03.12 19:00 238
   ניצול זכויות אדם ועקרונות מוסר במלחמת הדה-לגיטימציה ליה 02.04.12 10:08 239
   עמותת סיכוי של ה-NIF רוצה שערבים יעברו לגור במודיעין ליה 09.04.12 08:23 240
   יגאל שתיים, ידידו הקרוב של מנכ''ל מד''א אלי בין ליה 09.04.12 16:54 241
   הונאה גזענית של שלוחות הקרן החדשה בכנסת / ימיני ליה 11.04.12 10:03 242
   וינשטיין לא נתן הסבר להתנגדותו לחקירת המימון הזר וה-NIF ליה 12.04.12 11:50 243
   טוסו לכל הרוחות / בן דרור ימיני ליה 15.04.12 11:23 244
   בדנמרק חוקק חוק המעצר המונע על פיו מותר לעצור ללא הסבר ליה 16.04.12 11:47 245
   ''חוק המעצר המונע'' מאפשר כליאה לא כענישה על פשע ליה 16.04.12 14:50 246
   תחקיר: הקשר בין ארגון הטרור ISM והקרן החדשה לישראל ליה 17.04.12 10:49 247
   תעשיית החמלה / לינדה פולמן ליה 17.04.12 20:07 248
   חברותו של הדני ב ISM מראה שאין כאן הפגנת מחאה תמימה ליה 18.04.12 09:49 249
   ''ישראל נמצאת תחת התקפה מסוג חדש: הטרור השקט'' ליה 24.04.12 20:32 250
   ביבי חוסם הקמת ועדות חקירה לבדיקת כל המימון הזר! ליה 25.04.12 09:46 251
   ''לבטל את טקס הזיכרון הישראלי -פלסטיני'' ליה 25.04.12 15:59 252
   שלוש פעמים נערך בעת האחרונה ''פוטש'' (נסיון הפיכה) /רול ליה 04.05.12 08:31 253
   המטרה: מחאה נגד הכיבוש. האמצעים: הסוואה כמחאה חברתית ליה 11.05.12 10:35 254
   חשיפה: ניתן היה למנוע את התפרעויות יום הנכבה ליה 18.05.12 12:30 255
   הנורווגים: השמאל הרדיקלי בישראל ימכור את המדינה שלו ליה 26.05.12 18:16 256
   הקרן החדשה לישראל: להגן על ביטחון האפריקנים בישראל ליה 01.06.12 12:22 257
   מוכרים בעולם כמחבלים ודווקא בישראל לא ליה 05.06.12 08:44 258
   מדוע מתייחסת ישראל לארגון אמנסטי תומך הג'יהאד כלסמכות? ליה 06.06.12 09:27 259
   אם לא נתעורר נמצא עצמנו בים או במשרפות חדשות ליה 18.06.12 10:11 260
   הקרן לישראל חדשה - NIF יוצאת לחרם על מוצרים מההתנחלויות ליה 26.06.12 07:49 261
   הקרן לישראל חדשה - NIF - בית חרושת ל''מחאה חברתית'' ליה 26.06.12 17:38 262
   שרון גל מ''לילה כלכלי'' חושף את הפרצוף שמאחורי המחאה ליה 28.06.12 12:04 263
   מטרת המחאה להביא לפוטש שמאלני פאשיסטי / א. רול ליה 29.06.12 13:11 264
   אירגונים לא ממשלתיים ישראלים הם אירגוני ממשלות זרות ליה 01.07.12 10:06 265
   האם האירגונים הלא ממשלתיים באמת לא ממשלתיים? ליה 02.07.12 09:01 266
   המחאה החברתית מתמסדת ומגדירה יעדים: מיליון זרים בישראל ליה 02.07.12 17:52 267
   אנשי המחאה החברתית קרובים לאירגוני סייעני האוייב ליה 02.07.12 23:59 268
   גל: ''המחאה החברתית מזויפת ומאחוריה מניעים פוליטיים'' ליה 08.07.12 08:12 269
   אריה אלדד על מימון ממשלות זרות ליה 08.07.12 12:26 270
   פוטין אישר: ארגון המקבל מימון מחו''ל - ''סוכן זר'' ליה 21.07.12 14:47 271
   הקרן החדשה תומכת בבורג שעורך נאציפיקציה של מדינת ישראל ומפיץ רעל אנטי ציוני ליה 25.08.12 16:05 272
   מטרת קרן יוזמות אברהם להשתלט מבפנים על משטרת ישראל ליה 27.08.12 20:44 273
   מהם הישגיה של הקרן החדשה - NIF - שתי''ל - לשנת 2011? / לורקר ליה 02.09.12 09:05 274
   מי עומד מאחרי הסקר שדורש התנצלות בפני טורקיה? / קלמן ליבסקינד ליה 08.09.12 11:26 275
   אתר מחסום ווטש מדווח על מצב המחסומים ומיקום חיילים ליה 14.09.12 08:11 276
   מימון ממשלתי אירי לארגונים לא ממשלתיים אנטי ישראליים ליה 18.10.12 11:05 277
   אברום בורג איש הקרן החדשה הוא שהקים את מרכז המידע והמחקר של הכנסת! ליה 14.12.12 14:17 278
   בכנסת הבאה יש לחקור את מעללי הקרן לישראל חדשה במימון זר ואת כל פעילותה החתרנית ליה 22.12.12 22:06 279
   בית משפט אירופי דחה עתירת ארגון ימין לחשוף מידע על עמותות בישראל ליה 26.12.12 08:08 280
   מוסר אירופי כפול / בן דרור ימיני ליה 31.12.12 08:42 281
   בעיטת קרן / רונן שובל ליה 06.01.13 19:51 282
   שמעון פרס, אהוד ברק, המרכז לשלום במזה''ת והקרן לישראל חדשה - תמונות / לורקר ליה 13.01.13 08:59 283
   האגודה לזכויות האזרח נתמכת הקרן החדשה - ערבוב של אג'נדה פוליטית וזכויות אדם ליה 18.01.13 10:41 284
   יו''ר אם תרצו: שלחנו חוקרים פרטיים לאסוף מידע על ארגוני שמאל ליה 19.01.13 17:35 285
   מנכ''ל הקרן לישראל חדשה–NIF: הימין הקיצוני השתלט על הליכוד-ביתנו וימשיך בחקיקה ליה 21.01.13 01:02 286
   ''מגפון'' - עיתון אינטרנטי חדש - נתמך הקרן החדשה לישראל - NIF ליה 30.01.13 08:13 287
   מי ב –NIF מימן את האתר בו כותבת נעה שיינדלינגר ששמחה על מות טייסי הקוברה ליה 13.03.13 11:33 288
   ארגון בית הלל והקרן החדשה פרסמו תחרות כרזות בנושא חרות. חרות סלקטיבית רק לערבים? ליה 04.04.13 06:47 289
   הדו''ח שהביך את הנורבגים על כסף נורבגי שמממן הסתה ברשות הערבית, באנגלית ליה 12.04.13 11:20 290
   מייסד עיר עמים ייסד ארגון לא ממשלתי חדש המהווה אורים ותומים עבור ארה''ב ליה 27.04.13 09:55 291
   סיכום שנת 2012: מדינות המערב האנטישמיות תרמו 40 מיליון ש''ח לאירגוני שמאל קיצוני ליה 05.05.13 08:37 292
   הקרן החדשה לישראל NIF / העמותה לאחריות אירגונים לא ממשלתיים בישראל ליה 22.05.13 08:40 293
   חוברת שמחולקת למחנכים במגזר הערבי: ליהודים אין קשר לא״י; הפלסטינים הם הכנענים ליה 06.07.13 22:26 294
   החוק שיגביל תרומות למכפישי ישראל ליה 10.07.13 08:40 295
   אילו ''בצלם'' היו הוגנים, הם היו צריכים להפיץ את הקלטת עם דברי רקע / ימיני ליה 13.07.13 22:06 296
   שקד: להפסיק את מימון הקריאות לחרם ליה 17.07.13 09:44 297
   די לשקרים של השמאל הישראלי המזין את כל העולם בשקרים הללו ליה 27.08.13 08:41 298
   קשר הכספים המפוקפק של האיחוד והשמאל ליה 10.09.13 08:57 299
   נורבגיה - המובילה העולמית בתרומות לשמאל בישראל ליה 13.09.13 10:27 300
   הקרן החדשה ישנה / בן דרור ימיני ליה 24.11.13 07:12 301
   את האמת על הקרן החדשה לא תקראו בידיעות אחרונות ליה 13.10.17 10:04 302
   מטרת האירגונים והקרן האמריקנית הזרה לישראל חדשה לבודד ולהשמיץ את ישראל כפושעת מלחמה ליה 07.04.18 10:09 303
תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות